Zoologijos parkai ir gyvūnų ūkiai Tenerifėje - Kelionės su vaikais
Zoologijos parkai ir gyvūnų ūkiai Tenerifėje

Zoologijos parkai ir gyvūnų ūkiai Tenerifėje

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose.

Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą atostogomos su vaikais „Zoologijos parkai ir gyvūnų ūkiai Tenerifėje”.

Zoologijos parkai Tenerifėje

Loro parkas

Įkurtas 1972 m. pabaigoje, „Loro Parque“ iš pradžių buvo sukurtas kaip papūgų rojus – 25 žmonės, 150 papūgų ir 13 000 kvadratinių metrų plotas. Nuo to laiko iki šių dienų Loro parkas tapo viena iš labiausiai gerbiamų zoologijos institucijų pasaulyje tiek dėl savo grožio, tiek dėl puikių įrenginių, tiek dėl absoliučios pagarbos gamtai. Parkas yra šiaurės Tenerifėje, Puerto de la Cruz mieste.

Parkas išties gerai prižiūrimas, erdvus. Parke yra ir didelis akvariumas su tuneliu po vandeniu, ir atskiras pingvinariumas. Vyksta daug pasirodymų, kurie įskaičiuoti į apsilankymo kainą – tai ir jūrų liūtų bei ruonių pasirodymas, delfinų pasirodymas, įspūdingo dydžio orkų pasirodymas, papūgų pasirodymas.

Parke yra didelis pasirinkimas maitinimo įstaigų – mes labiausiai mėgstame bufeto tipo, nes taip gauname maisto įvairovę kiekvienam šeimos nariui.

Patarimai

Pasiimkite su savimi ir vandens, ir užkandžių vaikams, kepures ir kremą nuo saulės. Būtinai atvykite kuo anksčiau arba iškart zoologijos sodo atidarymui – veiklos rasite visai dienai, stebėkite pasirodymų laikus, dažniausiai jų vyksta po du kasdieną. Per orkų pasirodymą nesėskite arti baseino, vietos yra pažymėtos “splash zone” lipdukais, nebent tikrai norite kiaurai permirkti. Mūsų vaikai tam tikslui pasiima maudymosi kostiumus ir eina kuo arčiau, o paskui persirengia.

Kainos ir kur pirkti bilietus

Kainos nuo 42 eur suaugusiems, nuo 30 eur vaikams (nuo 6 metų iki 11 metų), vaikams iki 5 metų imtinai nemokamai!

Bilietai geriausia kaina, o jei planuojate lankytis ir Siam parke, pirkite TWIN bilietąSiam ir Loro parko bilietai pigiau!

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Las Aguilas Jungle parkas

Las Aguilas Jungle Park yra zoologijos ir botanikos parkas Tenerifės pietuose. Parką sudaro 7,5 hektaro džiunglės, kuriose yra daugiau nei 500 gyvūnų, parke yra keletas pėsčiųjų takų su tuneliais, pakabinamais tiltais, kriokliais, lagūnomis ir urvais. Parkas taip pat gali pasigirti kasdieniniais paukščių skrydžių pasirodymais, kuriuose dalyvauja egzotiški ir plėšrieji paukščiai.

Paukščių ir jūrų liūtų bei ruonių pasirodymai įskaičiuoti į apsilankymo kainą. Parke yra nedidelis ir nesunkiai įveikiamas karstynių parkelis, vasaros rogučių nusileidimas. Į keletą narvų galima įeiti ir pabūti šalia gyvūnų, kurie dažniausiai nusiteikę itin draugiškai ir smalsiai.

Patarimai

Pasiimkite su savimi ir vandens, ir užkandžių vaikams, kepures ir kremą nuo saulės. Būtinai pasitikrinkite paukščių pasirodymo laiką – jis tikrai vertas dėmesio. Jei labai vėjuota, pasirodymas nevyksta. Paukščiai paleidžiami skristi tiesiog virš Jūsų galvų, pasirodymas gana ilgas – atsisėskite pavėsyje.

Yra kelios kavinės, poilsio zonos.

Kainos ir kur pirkti bilietus

Kainosnuo 28 eur suaugusiems, nuo 20 eur vaikams (nuo 5 metų iki 10 metų), nuo 11 eur vaikams nuo 3 iki 4 metų, vaikams iki 3 metų nemokamai.

Bilietus įsigykite iš anksto saugioje bilietų sistemoje.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Monkey parkas

Beždžionių parke galite stebėti gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Tai vienintelis zoologijos sodas Kanarų salose, kuris specializuojasi beždžionių srityje ir yra unikalus tuo, kad lankytojai gali patekti į narvus ir paliesti bei šerti gyvūnus. Zoologijos sode, be primatų, tokių kaip lemūrai, šimpanzės ir daugybė kitų veislių, taip pat yra serpentariumas ir egzotinių paukščių kolekcija, įskaitant aravas, kakadu, tukaną. Jame yra tvenkinys su krokodilais ir vėžliais.

Parkas yra pietų Tenerifė, Arona, netoli Los Cristianos kurorto.

Vaikams ypač patinka, kad gali gyvūnus liesti ir maitinti. Narvuose, kur galima įeiti rasite lemūrus, jūrų kiaulytes, beždžionėles, didžiuosius vėžlius ir netgi iguanas. Kaina tikrai labai patraukli – parkas nėra didelis, bet vaikus sunku atitraukti nuo gyvūnų, ypač jei jie draugiškai nusiteikę. Maistuką gyvūnams galite nusipirkti kasose, kartu su bilietu (maistuko kaina 3 eur).

Patarimai

Lankykitės zoo pirmoje dienos pusėje, nes tuomet gyvūnai aktyviausi, noriai ateina, maitinasi. Po pietų jie eina pogulio ir visai nesidomi maisteliu. Kaip ir visur su savimi pasiimkite kremą nuo saulės, vandens ir kepures.

Apsilankymas kainuoja 10 eur suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų, 5 eur vaikams iki 12 metų. Iki 5 metų vaikams įėjimas nemokamas. Internetinė svetainė ir bilietai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

El Carreton ekologinis ūkis

„Finca El Carretón“ yra agroekologinė, rekreacinė ir edukacinė erdvė, apsupta vaisinių augalų, didelių medžių ir plačiausia bei įvairiausia vietinių Kanarų gyvūnų paroda visame regione. Ūkis yra virš Candelaria miesto, netoli sostinės.

Puikus būdas supažindinti mažuosius su Kanarų medžiais (avokadais, mangais), parodyti vietinius naminius gyvūnus. Paukščiai, juodieji paršeliai, ožkytės laksto tiesiog laisvėje ir noriai leidžiasi glostomi. Kasoje taip pat galite įsigyti maistuko jų maitinimui. Galima įsigyti jų vaisių bei daržovių. Šalia yra ir restoranas.

Ekologinio ūkio Internetinė svetainė.Įėjimas kainuoja 7 eur visiems, vaikams iki 2 metų nemokamai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kupranugarių parkas (Camel park)

Camel Park pietų Tenerifėje La Camella miestuke buvo pirmasis kupranugarių centras Tenerifėje. Pradėjosavo veiklą 1988 m. su 15 kupranugarių bananų plantacijoje. Parke yra restoranėlis. Organizuojami kupranugarių maitinimai ir jodinėjimai.

Parke galima ne tik maitinti kupranugarius, bet ir jais pajodinėti.

Internetinė svetainė ir bilietai.  Apsilankymas suaugusiems kainuoja 5 eur, vaikams 3 eur. Jojimas kupranugariais – suaugusiems 22 eur, vaikams 11 eur.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Jodinėjimas arkliais – Centro hipico del sur

Jojimo centras pietinėje Tenerifėje Buzanados miestelyje. Nuo pat savo veiklos pradžios sutelkė dėmesį į šios sporto šakos populiarinimą saloje, orientuotą tiek į turistus, tiek į gyventojus.

Internetinėje centro svetainėje rasite kontaktus ir informaciją apie teikiamas paslaugas. Centre galite pajodinėti arkliais. Teritorijoje yra kavinė. Patariame dėl jojimo geriau susitarti iš anksto, nes gali tiesiog tuo metu, kai atvyksite neorganizuoti šios paslaugos.

Yra ir kitų jodinėjimą organizuojančių vietų – gerų atsiliepimų girdėjome ir apie Finca de Caldera, ir apie Horse riding adventures. Xanadu hipico – restoranas su hipodromu, kur taip pat galima pajodinėti arkliais.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Jums gali būti naudingi šie mūsų ruošti straipsniai Vandens parkai ir SPA TenerifėjeApleistos ir išskirtinės Tenerifės vietosTenerifėje su vaikais: muziejai.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Anaga parkas, Atrandame pasaulį, Botanikos parkas, Jungle parkas, Kanarai, Kanarų salos, Keliaujančios šeimos, kelionės su vaikais, Loro parkas, Masca, Monkey parkas, Nacionalinis parkas, Teidės parkas, Tenerifė su vaikais, Tenerifės lankytinos vietos, Tenerifės žemėlapis