TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais - Kelionės su vaikais
TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais
TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais

TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais

Žygiai yra puikus užsiėmimas visai šeimai, net ir patiems mažiausiems jos nariams. Tenerifėje žygių takų tikrai gausu.

Pateikiame TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais. Sąrašas sudarytas atsižvelgiant į atstumą bei reikiamą įgūdžių lygį.

Kaip pasiruošti žygiui su vaiku

Pasiimkite vandens ir maisto. Žygių takai pritaikyti šeimoms su vaikais gali užtrukti nuo 2 iki 4 valandų, tačiau daugelis iš jų taip pat gali kirsti ir kitus takus, kuriuos nuspręsite išbandyti. Tai gali pailginti dieną dar keliomis valandomis.

Apsirenkite pavasariui, bet būkite pasiruošę taip pat ir vasarai bei rudeniui. Žinoma, tai priklauso nuo metų laikotarpio, kuriuo keliaujate, ir nuo salos dalies, kurią tyrinėjate. Tačiau nepamirškite šilto džemperio, maudymosi kostiumėlio ir uždarų bei patogių batų.

Suplanuokite dažnus sustojimus. Vaikščiojimas naujoje aplinkoje gali būti varginantis mažiems vaikams. Viskas kitaip nei namuose, viską reikia liesti ir išbandyti. Ir tai tiesiog normalu. Būkite pasirengę kartas nuo karto sustoti užkąsti ir atsigerti, kad mažieji tyrinėtojai galėtų atsikvėpti ir toliau tęsti savo nuotykius.

Išsinuomokite „MiniMeis“ vaikišką nešynę. Kad būtų patogu ir jums, ir vaikui, reiktų specialios nešynės. „MiniMeis“ vaikiška nešynė skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų. „Time Magazine“ įvardino ją kaip vieną geriausių 2019 metų išradimų.

Tėvų komfortas užtikrinamas pasodinus vaiką ant specialiai sukurtos kėdutės, kuri yra dedama virš pečių ir sumažina tiesioginį spaudimą kaklui ir pečiams. Vaiko svoris yra tolygiai paskirstytas ant diržų, todėl vaikščioti su nešyne yra daug patogiau ir lengviau.

Tenerifėje ši nešynė yra puikus pasirinkimas žygiams, pasivaikščiojimams paplūdimyje ar pasivaikščiojimams mieste.

Tyrinėdamas vaikas saugiai sėdės ant pečių ir bus prisegtas saugos diržu bei kojų diržais. Pridedamas juosmens diržas su pečių dirželiais, kad būtų suteikta papildoma atrama viršutinei kūno daliai mažiems vaikams (6-10 mėnesių).

Pečių laikiklis yra patikrintas ir patvirtintas pagal Europos ir JAV standartus. Tai yra maksimalus komfortas vaikui ir tėvams. Išbandykite!

Kreipkitės į mus, turime patikrintus, patikimus partnerius, kurie mūsų sekėjams siūlo ypatingą servisą. Drąsiai rašykite mums el. paštu ar per messenger programėlę ir patogiai keliaukite su vaikučiais!

 

TOP 10 geriausių žygių Tenerifėje, kuriuos nesunkiai įveiksite su visa šeima

Apžiūrėkite garsųjį Teidės ugnikalnį

Tako pavadinimas: Las Roques de Garcia. Tai 3,5 km pėsčiųjų takas, kurį galima įveikti greičiau nei per 2 valandas. Žygio metu pamatysite uolas Roques de García su garsiuoju Roque Cinchado, dar vadinamu Dievo pirštu, kur atsiveria nuostabus vaizdas į vulkano viršūnę El Pico del Teide.

Atraskite priešistorinį gamtos lobį: Anagos kalnus

Tako pavadinimas: El Bosque de los Enigmas. Tai 5 km maršrutas, kurį galima įveikti per šiek tiek daugiau nei 2 valandas. Tai gražus takas, leidžiantis atrasti lauramedžių miško stebuklus. Prieš 20-50 mln. metų panašūs miškai dengė didžiąją Žemės sausumos dalį, tačiau vėliau beveik visur išnyko dėl ledynmečių. Mūsų laikais tokį mišką dar galima pamatyti nebent La Gomeroje ir šiaurinėje Tenerifės dalyje – Anagos gamtiniame parke.

Praleiskite nuostabią dieną El Sauzal pakrantėje

Tako pavadinimas: Paseo Costa del Sauzal. Tai 4,5 km takas, kurį galima įveikti greičiau nei per 2 valandas. Žygio metu grožėsitės puikiais vaizdais – matysite vandenyną, įspūdingas bangas, besidaužančias į lavos uolas, lavos laukus ir nuostabų Playa de Rojas paplūdimį, kuriame galėsite sustoti iškylai.

Žaiskite slėpynes Cuevas de Toledo

Tako pavadinimas: Sendero de los Guardianes Centenarios. Tai 1,5 km pėsčiųjų takas, kurį galima įveikti per 1 valandą.Čia pamatysite požeminius urvus – Las Cuevas de Toledo. Labirintinis kelias buvo iškastas dar XVI amžiuje, siekiant gauti reikalingos medžiagos stiklui gaminti.
Tai gan lengvas maršrutas, tik kai kuriose atkarpose yra laiptelių ir nedidelių nuolydžių.

Eikite skinti kaštonų

Tako pavadinimas: Ruta de los Castaños. Tai 2 km takas, kurį galima įveikti per 1 valandą. Jei lankysitės Tenerifėje spalio – lapkričio mėnesiais, tuomet šis takas yra būtinas. Kaštonų skynimo sezonas yra palyginti trumpas – vos nuo trijų iki penkių savaičių per metus, tačiau, be jokios abejonės, tai labai smagus užsiėmimas vaikams. Tai lengvas žygis, kuris suteiks daug gerų emocijų visai šeimai.

Pasivaikščiokite Adeje širdyje

Pasivaikščiojimas Barranco del Infierno tarpekliu gali trukti apie 3.5 valandos. Tai 6,5 km takas. Tenerifės salos pietuose yra Adeje savivaldybė, ideali vieta visoms ekskursijoms. Pagrindinis Barranco del Infierno maršrutas prasideda 350 m virš Adeje pakrantės, kur atsiveria nuostabūs pietų Tenerifės kraštovaizdžio vaizdai.

Apsižvalgykite lauramedžių miške

Tako pavadinimas: Sendero de los Sentidos. Tai 1,3 km takas, kurį galima įveikti per pusę valandos. Populiarus El Sendero de los Sentidos pėsčiųjų takas prasidedantis iš Cruz del Carmen lankytojų centro. Šioje ramioje vietovėje per lauramedžių mišką veda takai su apžvalgos aikštelėmis, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai.

Pasigrožėkite kalnų peizažais

Tako pavadinimas: Boca Tauce. Tai 4 km takas, kurį galima įveikti per šiek tiek daugiau nei valandą. Tai labai populiarus ir lengvas takas Teidės papėdėje besigrožint kalnų peizažais.

Pasimėgaukite laiku Tenerifės šiaurinėje pakrantėje

Tako pavadinimas: Sendero Rambla de Castro. Tai 4,5 km takas, kurį galima įveikti per 1.5 valandos. Tai pakrantės takas gamtos draustinyje, kur jus lydės nuostabūs vandenyno vaizdai, medžiai ir istoriniai statiniai. Šis maršrutas yra nuostabus pasivaikščiojimas šiaurine Tenerifės pakrante.
Tuo pačiu pamatysite ir mūsų jau ne kartą minėtus La Gordejuela vandens siurblinės griuvėsius.

Apleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos

Apleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos

Pasigėrėkite nepakartojamais vaizdais iš apžvalgos taško

Tako pavadinimas: Mirador de Aguaide. Tai 1,3 km takas, kurį galima įveikti per pusę valandos. Tai gražus ir lengvas maršrutas, kuris prasideda Chinamada kaimelyje ir tęsiasi iki Aguaide del Morro de Aguaide apžvalgos taško, iš kurio atsiveria nuostabūs salos ir Atlanto vandenyno vaizdai.

Žygiai su šeima – tai nuostabus laikas kartu. Pasimėgausite vaizdais, atrasite nematytas vietas, paplūdimius, pailsėsite nuo miesto šurmulio ir kartu sukursite nepamirštamas akimirkas.

Kad žygiai būtų dar malonesni, išsinuomokite vaikišką nešyklę, kuria galėsite lengvai nešioti mažiausią šeimos narį, o mažasis nuotykių ieškotojas bus saugus ir laimingas.

Daugiau apie Tenerifę Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyjeTenerifėje su vaikais: parkaiTenerifėje su vaikais: muziejaiApleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos.

Šis straipsnis – sąrašas yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.