Pramoginis važiavimas Bagiais - Kelionės su vaikais
Pramoginis važiavimas Bagiais
smartcapture

Pramoginis važiavimas Bagiais

Pramoginis važiavimas Bagiais – viena nerealiausių pramogų Tenerifėje! Mūsų draugai Buggy Expedition Tenerife priima į šią pramogą šeimas su vaikais!

Tai mūsų vienas iš didžiausių atradimų su vaikais. Neslėpsime kažkiek abejojome, ar vaikams bus įdomu, o ir aš nesu labai tokių pramogų mėgėja. Bet pramoga pasiteisino visapusiškai. Grįžome murzini, pavargę, bet pilni adrenalino, įspūdžių ir laimės. Kartotume ir kartotume.

Pramoginis važiavimas Bagiais tinkamas su vaikais – mūsų vaikams buvo 6 ir 8 metai, kai pirmą kartą išbandėme bagius. Bagiai dviviečiai, su durimis, saugos diržais. Kaip greitai važiuosite ir kiek ekstremaliai – praktiškai rinksitės jūs patys.

Kaip pasiruošti: apsirenkite patogiai ir drabužiais kurių negaila sutepti, uždara patogi avalynė būtina, jei turite pasiimkite skarelę/movą (apsaugai nuo dulkių), kremą nuo saulės.

Mūsų draugai Buggy Expedition Tenerife mūsų skaitytojams ir sekėjams siūlo specialią kainą – su KELIONĖS SU VAIKAIS SLAPTAŽODŽIU jums bus taikoma speciali 180 eur/kaina bagiui (įprasta kaina 210 eur). Užsisakykite šią nuostabią pramogą LIETUVIŠKAI! telefonu +34 677 77 75 25 arba info@buggyexpeditiontenerife.com.

O jei norite ir Jums patogiau – kreipkitės tiesiogiai į mus, Kelionės su vaikais! Mes padėsime Jums suorganizuoti puikią išvyką su bagiais.

Daugiau informacijos apie pramogas su vaikais Tenerifėje.

Pramoginis važiavimas Bagiais