TOP10 pramogų su vaikais Tenerifėje - Kelionės su vaikais
TOP10 pramogų su vaikais Tenerifėje
2023-01-30

TOP10 pramogų su vaikais Tenerifėje

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Jei keliaujate Tenerifėje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą „TOP10 pramogų su vaikais Tenerifėje”.

Pramogos su vaikais Tenerifėje. TOP10

Pramoginis važiavimas Bagiais

Viena nerealiausių pramogų Tenerifėje! Mūsų draugai Buggy Expedition Tenerife priima į šią pramogą šeimas su vaikais!

Tai mūsų vienas iš didžiausių atradimų su vaikais. Neslėpsime kažkiek abejojome, ar vaikams bus įdomu, o ir aš nesu labai tokių pramogų mėgėja. Bet pramoga pasiteisino visapusiškai. Grįžome murzini, pavargę, bet pilni adrenalino, įspūdžių ir laimės. Kartotume ir kartotume.

Pramoga tinkama su vaikais – mūsų vaikams buvo 6 ir 8 metai, kai pirmą kartą išbandėme bagius. Bagiai dviviečiai, su durimis, saugos diržais. Kaip greitai važiuosite ir kiek ekstremaliai – praktiškai rinksitės jūs patys.

Kaip pasiruošti: apsirenkite patogiai ir drabužiais kurių negaila sutepti, uždara patogi avalynė būtina, jei turite pasiimkite skarelę/movą (apsaugai nuo dulkių), kremą nuo saulės.

Mūsų draugai Buggy Expedition Tenerife mūsų skaitytojams ir sekėjams siūlo specialią kainą – su KELIONĖS SU VAIKAIS SLAPTAŽODŽIU jums bus taikoma speciali 180 eur/kaina bagiui (įprasta kaina 210 eur). Užsisakykite šią nuostabią pramogą LIETUVIŠKAI! telefonu +34 677 77 75 25 arba info@buggyexpeditiontenerife.com.

O jei norite ir Jums patogiau – kreipkitės tiesiogiai į mus ir mes padėsime Jums suorganizuoti puikią išvyką su bagiais.

Karting club Tenerife

Profesionali trasa, kurią net sportininkai renkasi. 1.2 km ilgio, 8 metrų pločio.

Yra atskira 250 m. saugi trasa vaikams. Yra vaikiški kartingai skirti įvairaus amžiaus vaikams. Pony kartingais savarankiškai ir saugiau gali važiuoti vaikai nuo 6 metų. Didesniais ir galingesniais kartingais – vaikai nuo 10 metų. Taip pat yra dvigubi kartingai, kai vairuoja tėveliai, o vaikas gali sėdėti šalia – važiavimas vyksta mažojoje trasoje. Trasa suaugusiems mūsų šeimos tėčio vertinama kaip gana rimta trasa.

Yra kavinė, kurioje galite įsigyti ir greito maisto, ir gėrimų. Yra galimybė švęsti gimtadienį (mums leido atsinešti savo tortą, jei kitas maistas perkamas kavinėje). Organizuoja ir gimtadienines lenktynes vaikams. Dienomis būna fotografas, puikios nuotraukos atsiminimui.

Stebėti važiuojančius galima iš aukščiau nei trasa esančių tribūnų – tikrai patogu ir įdomu.

Kainos. Pony kartingas 6-9 metų vaikams – nuo 8,50 eur, Cadete Junior kartingas 10-14 metų vaikams – nuo 13 eur, Cadete Senior kartingas 15-17 metų paaugliams – nuo 15 eur, Superkart Special kartingas suaugusiems – nuo 23 eur, CRG modelis suaugusiems – nuo 28 eur. Dvigubas kartingas – nuo 17 eur. Važiavimas trunka 12 minučių.

Patariame bilietus įsigyti iš anksto pramogos vietos sveatainėje, tai sutaupysite 15 proc.

Karting Las Americas

Trasos ilgis – 857 metrai, plotis – 8 metrai. Jie taip pat turi dvigubus kartingus, todėl galima saugiai pravežti trasa ir mažesnius vaikus (nuo 4 metų) – važiuojama didžioje trasoje, gal todėl įspūdžių daugiau. Vaikai taip pat važiuoja didžiojoje trasoje – atskiros trasos vaikams nėra. Yra kavinukė, galima užkasti ir nusipirkti gėrimų.

Kainos. Suaugusiems – nuo 20 eur/10 min. Nuo 15 eur/10 min vaikams nuo 7 iki 13 metų. 25 eur važiavimas dvigubu kartingu.

Boulingas

Turbūt vienintelis boulingas salos pietuose yra Las Americas. 10 kėglių takų su UV kosminiu apšvietimu.

Takeliai paruošti žaidimui su vaikais – galite paprašyti pakelti šonus, kad kamuolys neišriedėtų iš takelio. Taip pat yra specialus laikiklis kamuolio paleidimui.

Visiškai kondicionuojama sale. Užkandinė, gėrimai ir kokteiliai.

Kainos. Vienas žaidimas suaugusiam – 7,50 eur, vaikams iki 12 metų 6 eur. Perkant daugiau žaidimų – kaina proporcingai mažėja. Batų nuoma – 1 eur.

Plaukimas vandens motociklais

Su instruktoriumi susitikite San Miguelio uoste, kur jūsų lauks vandens motociklai. Būsite aprūpinti visa reikiama įranga, įskaitant gelbėjimosi liemenę, nardymo kaukę, akinius ir hidrokostiumą. Trumpai išklausykite, kaip saugiai važiuoti, tada leiskitės į kelionę!

Pamatykite Geltonąjį kalną, Costa del Silencio įlanką, Las Galletas, Punta Rasca švyturį, Palm Mar uolą, Los Cristianos ir daugelį kitų. Priklausomai nuo oro sąlygų, apžiūrėkite skirtingas vietoves ir stebėkite banginius, delfinus, vėžlius ir žuvis.

Vairuotojas turi būti ne jaunesnis nei 16 metų (jei jis jaunesnis nei 18 metų, reikalingas raštiškas tėvų arba teisėtų globėjų sutikimas). Keleivis turi būti ne jaunesnis kaip 5 metų ir pakankamai stiprus, kad galėtų prisilaikyti vairuotojo.

Užsisakykite šį ekstremalų plaukimą mūsų partnerių sistemoje.

Siam parkas

Viena iš smagiausių pramogų Tenerifėje -žinoma, Siam parkas. Didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi.

Parkas pritaikytas su įvairaus amžiaus vaikais – rasite ir kelias erdves patiems mažiausiems, rasite ir itin ekstremalių atrakcionų. Nusiteikę visos dienos pramogoms!

O mes Jums išduosime paslaptį – perskaitykite mūsų patarimus kaip sutaupyti Siam ir Loro parko bilietai pigiau.

Tandeminis skrydis parasparniu

Išbandykite skrydį parasparniu virš Tenerifės.

Pakilsite iš 700 metrų aukščio ir, skrisdami su mūsų patyrusiais pilotais, grožėsitės Tenerifės gamtos grožiu. Visą laiką būsite su instruktoriumi, todėl galėsite mėgautis saugia ir nuostabia patirtimi. Pasigrožėkite nuostabiais panoraminiais pietinės salos dalies vaizdais.

Skrydis trunka nuo 15 iki 20 minučių, paprastai nusileisite Playa de la Enramada paplūdimyje. Tačiau, priklausomai nuo oro sąlygų, pilotas gali nuspręsti nusileisti kitoje vietoje.

Įsigykite skrydį virš debesų.

Paviršinis nardymas

Plaukiokite tarp atogrąžų ir subtropikų žuvų ir pamatykite rūšių, kurių nerasite niekur kitur pasaulyje. Ekskursija prasideda Abades ir keliaujama į saugomą jūros teritoriją – apsaugotą įlanką su ramiu vandeniu, tinkamu visiems plaukikams. Tyrinėkite daugybę šioje teritorijoje esančių rifų ir net pasimėgaukite paplūdimiu – tai atpalaiduojanti alternatyva turistų lankomiems pietų kurortams.

Skirtingai nei nardymui su akvalangu, nardymui su vamzdeliu nereikia jokių sertifikatų ar mokymų, o jūsų gidas jums padės kiekviename žingsnyje. Net vyresnio amžiaus žmonės ir nemokantys plaukti raginami išbandyti šią pramogą. Prieš nardant jums bus surengtas saugos instruktažas, kad žinotumėte, ko tikėtis ir kaip bendrauti su jūros gyvūnija ir augalija.

Įsigykite šią nerealią patirtį po vandeniu.

Delfinų stebėjimas

Leiskitės į nepamirštamą kelionę vandenynu katamaranu, jachta, vikingų ar net povandeniniu laivu! Jei pavyks, kelionėje sutiksite delfinų, banginių ir vėžlių! Kelionėje galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais, išsimaudyti, su paviršinio nardymo įranga apžiūrėti Atlanto vandenyno florą ir fauną, o plaukdami povandeniniu laivu stebėti vandenyno dugno gyventojus.

Mes siūlome tiek individualius plaukimus prabangiu katamaranu ar jachta, tiek grupinius plaukimus įvairiausio dydžio laivais.

Skaitykite Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje, atraskite Jums įdomiausią turą ir būtinai pasinaudokite mūsų specialiais pasiūlymais.

Karstynių parkas – Forestal park Tenerife

Vienas didžiausių laipynių parkų Kanarų salose. Jis yra įsikūręs 1400 m aukštyje visai šalia Teidės nacionalinio parko ir apsuptas Esperanzos miško pušų bei slėnių. Parke yra 3 karstynių takai vaikams ir 5 skirtingo sudėtingumo karstynių takai suaugusiems. Kalba angliškai. Viską paaiškina, apmoko.

Šalia parko gausu pasivaikščiojimo takų, natūralių gamtos aikštelių ir žinoma žalumos.

Šalia yra vietinių ispaniško maisto restoranėlių.

Kainos. Su standartiniu bilietu (suaugusiems ir vaikams nuo 12m.) – 24 eur, vaikams (nuo 5 iki 12 m) -19 eur, parke galite būti 3 val. Kiekviena papildoma val. kainuos po 5 eur.

Rekomenduojame atvykti su patogia apranga ir sportine avalyne (basutės ar šlepetės netinka), nes bet kuriuo metu parką gali aplankyti debesys ir kyla didelė tikimybė paslysti.

Jums gali būti naudingi šie mūsų ruošti straipsniai Tenerifėje su vaikais: muziejaiZoologijos parkai ir gyvūnų ūkiai Tenerifėje, Vandens parkai ir SPA Tenerifėje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.