Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje
Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje
Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje
2022-12-23

Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje

Leiskitės į nepamirštamą kelionę vandenynu katamaranu, jachta, vikingų ar net povandeniniu laivu! Jei pavyks, kelionėje sutiksite delfinų, banginių ir vėžlių! Kelionėje galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais, išsimaudyti, su paviršinio nardymo įranga apžiūrėti Atlanto vandenyno florą ir fauną, o plaukdami povandeniniu laivu stebėti vandenyno dugno gyventojus.

Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje – „Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo net kelis skirtingus variantus.

Kelionė prabangiu katamaranu MAKANI

Išplaukiame iš Marina del Sur Las Galletas mieste ir vykstame į Punta Rasca švyturį – gamtos rezervatą ir unikalų kraštovaizdį su urvais su šimtmečio paukščiais ir labai įdomia jūrine gyvybe. Plauksime ieškoti ir delfinų bei banginių – net jei tą dieną jų ir nesutiksime, gamtos grožis, prabangus laivas garantuojame jus pakerės.

Kelionės su vaikais ypač rekomenduoja plaukimą šiuo prabangiu katamaranu, jei švenčiate gimtadienį, kitą šeimos šventę, norite komfortiškai praleisti laiką – laivas erdvus, su visais patogumais (WC, virtuvėle su visa įranga), erdvia valgomaja erdve, net dviem erdviomis deginimosi zonomis.
Plaukimas trunka apie 3 val. Pagal susitarimą ir pageidavimą galite mėgautis gaiviomis maudynėmis bei paviršiniu nardymu.

Specialaus „Kelionės su vaikais“ plaukimo kaina: 500 eur/katamaranas su kapitonu/3 val. plaukimas.

  • Užkandžiai ir gėrimai (vynas, alus, gaivieji gėrimai) į kainą įskaičiuoti. Yra galimybė tartis dėl specialaus meniu.
  • Katamaranas talpina iki 9 žmonių.
  • *Galimi ir ilgesni plaukimai, įvairūs maršrutai.

Kelionės su vaikais išbandė ir rekomenduoja!

Dėl užsakymų ir klausimų – kreipkitės į tiesiogiai į mus, Kelionės su vaikais! Garantuojame Jums ypatingą servisą ir išskirtines sąlygas.

Plaukimas jachta

Šiek tiek pigesnę kelionę galime Jums pasiūlyti mažesniu laivu – jachta. Kelionė prasideda Puerto Colon uoste (ADEJE).

Jachta gali plaukti iki 11 žmonių. Kelionės trukmė: 3 val.

SPECIALI “Kelionės su vaikais” KAINA: 350 eur visa jachta su SLAPTAŽODŽIU KELIONĖS SU VAIKAIS (įprasta kaina 400 eur). Užkandžiai ir gėrimai taip pat įskaičiuoti į kainą!

Plaukimą galite užsakyti LIETUVIŲ KALBA (neužmirškite slaptažodžio KELIONĖS SU VAIKAIS) WhatsApp / Viber+37063767677, e-mail: boatrentaloffice@gmail.com

Plaukimas jachta pavieniams žmonėms su nedidele grupe

Jachta gali plaukti iki 11 žmonių. Kelionė prasideda Puerto Colon uoste (ADEJE). Kelionės trukmė: 3 val. Užkandžiai ir gėrimai taip pat įskaičiuoti į kainą.

Kaina žmogui su SLAPTAŽODŽIU KELIONĖS SU VAIKAIS 50 eurų (įprasta kaina 55 eur).

Kaina vaikams: kūdikiams iki 1 metų nemokamai, nuo 1 iki 8 metų – 25 eur.

Plaukimą galite užsakyti LIETUVIŲ KALBA (neužmirškite slaptažodžio KELIONĖS SU VAIKAIS) WhatsApp / Viber+37063767677, e-mail: boatrentaloffice@gmail.com

Kruizas su delfinais ir banginiais

Plaukimas su užkandžiais ir gėrimais, specialiu katamaranu, pritaikytu plaukti grupėmis

Išplaukite į Atlanto vandenyną į nepamirštamą delfinų ir banginių stebėjimo kelionę laivu Tenerifėje. Į plaukimo kainą įskaičiuotas maistas ir gėrimai, taip pat galimybė paplaukioti jūroje.

Mėgaukitės pasiplaukiojimu Atlanto vandenyse prieš grįždami į krantą.

3 valandų ekskursijoje būsite pavaišinti gėrimais ir sumuštiniu. Jei norite dar daugiau laiko jūroje, užsisakykite ilgesnio plaukimo variant (2 papildomas valandas), į kurį įskaičiuoti pietūs laive su paelija. Taip pat yra vegetariškų patiekalų.

Užsisakykite plaukimą.

Kruizas vikingų laivu su delfinų ir banginių stebėjimu

Leiskitės į nuotykius vikingų laivu pietinėje Tenerifės pakrantėje – nepaprastas atostogas Ragnarok laive. Išplaukite iš Los Cristianos uosto susitikti su delfinais ir banginiais. Pasiplaukiosite vaizdinga pakrante pro Playa de Las Americas ir Adeje miestus.

Mėgaukitės gėrimais per visą savo kruizą (už papildomą kainą laivo bare).

Plaukimą pirkite mūsų partnerių sistemoje.

EKO Delfinų kruizas

Prisijunkite prie ekologiško, nesivaikančio banginių ir delfinų kruizo iš Los Cristianos. Ištirkite Pietų Tenerifės jūros gyvenimą su vienintele kruizų kompanija Ispanijoje, bendradarbiaujančia su „Sea Shepherd UK“ ir „Dolphin Project“ ne pelno organizacijomis, kad užtikrintų saugų ir sąmoningą banginių stebėjimo patirtį.

Kelionės metu galite pamatyti banginius, kašalotus, mėlynuosius banginius ir net orkas. Stebėkite migruojančius vėžlius, tunus ir net ryklius.
Klausykitės, kaip jūsų vadovas pasakoja apie regiono ekosistemas. Sužinokite apie delfinų, gyvenančių priešais Los Cristianos uolas, įpročius. Keliaudami mėgaukitės Teidės kalno ir pietinės Tenerifės pakrantės vaizdais.

Užsisakykite EKO delfinų kruizą.

Plaukimas Submarinu

Įlipkite į geltoną povandeninį laivą „Sub Fun Cinco“ ir pasimėgaukite povandenine patirtimi Atlanto vandenyne. Tai erdvus laivas su 42 patogiomis sėdynėmis ir 22 dideliais ekraniniais langais, leidžiančiais pamatyti nuostabią jūros gyvybę visoje savo šlovėje.

Ekskursija prasideda nuo išskirtinio Amarilla uosto pietinėje Tenerifėje. Įlipę į linksmąjį „Sub Fun Cinco“, pasinersite į maždaug 100 pėdų (30 metrų) gylį. Ekskursijos metu povandeninis laivas iš tikrųjų bus ant vandenyno dugno, kur prie jūsų prisijungs patyrę narai, kurie privilios žuvis dar arčiau lango, leisdami pro panoraminius langus matyti kvapą gniaužiančius vaizdus.

Pirkite bilietus į šią nuostabią kelionę po vandeniu.

Plaukimas iš Los Gigantes uosto

Sakoma, jog Los Gigantes uosto kruizai visada sutinka banginius ir delfinus. Tačiau kaip visada būsite įspėti, jog gamta yra gamta ir 100 proc. garantijos nėra.

Šiame trijų valandų kruize iš Los Gigantes uosto stebėkite įvairius jūros gyvūnus ir sustokite maudytis bei nardyti nuošalioje vietoje.
Po banginių stebėjimo ekskursijos, galėsite grožėtis milžiniška uola, kylančia į maždaug 600 metrų aukštį, ir sustosite 30 minučių uolų papėdėje, kur yra tobula įlanka maudynėms ar paviršiniam nardymui.

Mėgaukitės gardžiu užkandžiu su šviežiais vaisiais ir gėrimais.

Plaukimą rekomenduojame užsisakyti iš anksto.

Kelionės su vaikais pataria

Pasiimkite su savimi:

  • Maudymosi kostiumėlius bei rankšluosčius
  • Akinius nuo saulės
  • Galvos uždangalus nuo saulės (tvirtai besilaikančius ant galvos)
  • Kremą nuo saulės
  • Lengvą drabužį ilgomis rankovėmis vėjuotai dienai
  • Vaistų nuo jūros ligos, nebent tikrai žinote, kad tokiose kelionėse Jūsų nesupa. Visose vaistinėse pasiūlys specialių vaistų ir suaugusiems, ir vaikams pagal amžių
  • Pakrautą telefoną nuostabioms akimirkoms užfiksuoti.

Tenerifės paplūdimiai tinkami su vaikais.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.