Tenerifės paplūdimiai tinkami su vaikais - Kelionės su vaikais
Tenerifės paplūdimiai tinkami su vaikais
Tenerifės paplūdimiai tinkami su vaikais

Tenerifės paplūdimiai tinkami su vaikais

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Jei keliaujate Tenerifėje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą „Tenerifės paplūdimiai tinkami su vaikais”. O labiausiai mums patinka, kad paplūdimiai čia vulkaniniai, mums neįprastai juodo smėlio.

TOP4 paplūdimiai šiaurinėje Tenerifės dalyje

Benijo ir Almaciga paplūdimiai

Laukiniai juodo smėlio paplūdimiai, esantys Benijo kaimelyje, šiaurinėje Tenerifės pakrantėje, Anagos rajone. Jei matote didelį bangavimą, būkite labai atsargūs. Iki Benijo paplūdimio reikia lipti laipteliais, tačiau Almaciga paplūdimys pasiekiamas labai lengvai, šalikelėje pastačius automobilį.

Šalia šių paplūdimių yra nemažai žuvies restoranėlių, tada lankantis juose – nepraleiskite progos suvalgyti paeliją ar šviežių jūros gėrybių bei žuvies.

Almaciga paplūdimio koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyjeBenijo paplūdimio koordinatės. 

El Socorro paplūdimys

Mėlynosios vėliavos paplūdimys. Jame yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip dušai, stebėjimo punktai, gelbėjimo ir gelbėtojai, tualetai, restoranai ir paplūdimio barai. Rekomenduojame elgtis atsargiai su vandenynu ir stebėti paplūdimyje plevėsuojančios vėliavos spalvą bei klausyti gelbėtojų rekomendacijų. Paplūdimys yra apie 230 metrų ilgio, turi daug vietų automobiliams. Šiame paplūdimyje taip pat dažnai galima pamatyti žmonių grupes su banglenčių pamokomis.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Las Terasitas paplūdimys

Auksinis paplūdimys driekiasi beveik 1,5 kilometro, palmės, ramus vandenynas. Sakoma, kad tai vienas gražiausių paplūdimių Tenerifės šiaurėje – mes aišku su tuo nesutinkame, bet vietiniai ir turistai mėgsta jį dėl balto (dirbtinio ir atvežto) smėlio paplūdimio. Šis paplūdimys, įsikūręs žemiau Anagos kalnų, šalia sostinės Santa Cruz’o, San Andres kaime. Patogumai – gultai, skėčiai nuo saulės, dušai, įvairūs barai bei restoranai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

TOP4 paplūdimiai pietinėje salos dalyje

La Tejita paplūdimys

Vienas įspūdingiausių ir gražiausių raudono smėlio paplūdimių saloje. Tai vienas didžiausių Tenerifės paplūdimių, turintis apie 1000 metrų ilgio pakrantę. Paplūdimyje yra plotas su gultais ir skėčiais. Nuo paplūdimio atsiveria įspūdingi vaizdai į Montana Roja ugnikalnį, kuriuo, jei norėsite, galėsite užlipti taku. Paplūdimys paprastai yra saugomas, tačiau visuomet patariama atkreipti dėmesį į iškeliamos vėliavos spalvą ir elgtis atsargiai. Jei matote dideles bangas, būkite atsargūs. Taip pat atkreipiame dėmesį, jog paplūdimys yra viename iš labiausiai vėjuotų Tenerifės salos rajonų.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

La Tejita paplūdimys

La Tejita paplūdimys

El Medano paplūdimys

Vienas iš geriausiai žinomų paplūdimių Tenerifės saloje, esantis pačiame El Medano mieste, Granadilla de Abona savivaldybėje, visai netoli pietinio orouosto. Paplūdimyje yra dušai, gultai ir skėčiai. Tai vienas iš Tenerifės paplūdimių, apdovanotų mėlyna vėliava. Paplūdimyje galite pajusti vietos atmosferą – čia ir restoranai, kavinės, savaitgalio turgus. Galite pėsčiomis pakrante nueiti iki Leocadio Machado paplūdimio – jame rasite vandens sportų ( burlenčių, jėgos aitvarų) mėgėjus.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

El Duque paplūdimys

Paplūdimys yra Adejės savivaldybėje, Tenerifės salos pietuose. El Duque paplūdimys apdovanotas mėlynąja vėliava, todėl jame yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip gultai, skėčiai, dušai, stebėjimo punktai, gelbėtojai, tualetai, vietovės restoranai, turizmo informacijos centras. Šis paplūdimys priklauso dvylikos Tenerifės paplūdimių grupei, pritaikytai neįgaliesiems, naudojantiems neįgaliųjų vežimėlius – patogu ir su kūdikiais, nes yra rampos ir takai. El Duque paplūdimyje bangų nėra daug, nes jis yra apsaugotas molu, todėl normaliomis sąlygomis maudytis yra gana saugu. Minusas – jame visada gana daug žmonių.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Abama paplūdimys

Auksinio smėlio paplūdimys, paslėptas prabangaus viešbučio teritorijoje. Norėdami patekti į paplūdimį, turite pereiti privačią „Ritz Carlton“ viešbučio teritoriją ir nusileisti kalnu žemyn. Viešbutis turi liftą, tačiau ne viešbučio gyventojams ne visada pavyksta juo pasinaudoti. Paplūdimys labai gerai prižiūrėtas, apačioje yra restoranas (tiesa, gana bragus), tualetai, budi gelbėtojas. Paplūdimys yra viešas, kaip ir visi Ispanijos paplūdimiai. Galite drąsiai mėgautis saule ir vandens pramogomis. Beje, mums šiame paplūdimyje pavyko sutikti ir nuodingųjų mėlynųjų medūzų – tačiau gelbėtojai reaguoja labai operatyviai ir atplaukus svečiams iškart visiems paliepė palikti vandenį. Vienintelis šio paplūdimio minusas, kad automibilius reikia parkuoti viršuje, todėl vienas šeimos narys, nuvežęs visus į apačią, turės pasivaikščioti, o paskui užlipti į kalną ir atvaryti automobilį.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Jums gali būti naudingi šie mūsų ruošti straipsniai Vandens parkai ir SPA Tenerifėje, Tenerifėje su vaikais: parkaiPlaukimas laivu su vaikais Tenerifėje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, Gražiausi Tenerifės paplūdimiai, Kanarų salos, Keliaujančios šeimos, Kelionės po pasaulį, kelionės su vaikais, Natūralūs baseinai, Tenerifė, Tenerifė su vaikais, Tenerifėje su vaikais, Tenerifės paplūdimiai, Tenerifės žemėlapis