Las Aguilas Jungle Park - Kelionės su vaikais
Las Aguilas Jungle Park
TOP50 pramogų Tenerifėje su vaikais

Las Aguilas Jungle Park

Las Aguilas Jungle Park yra zoologijos ir botanikos parkas, kurį sudaro 7,5 hektaro džiunglės, kuriose yra daugiau nei 500 gyvūnų, parke yra keletas pėsčiųjų takų su tuneliais, pakabinamaisiais tiltais, kriokliais, lagūnomis ir urvais. Parkas taip pat gali pasigirti kasdieniniais paukščių skrydžių pasirodymais, kuriose dalyvauja egzotiški ir plėšrieji paukščiai.

Pliusai: Las Aguilas Jungle Park yra pietinėje salos pusėje. Paukščių ir jūrų liūtų bei ruonių pasirodymai įskaičiuoti į apsilankymo kainą. Parke yra nedidelis ir nesunkiai įveikiamas karstynių parkelis, vasaros rogučių nusileidimas. Į keletą narvų galima įeiti ir pabūti šalia gyvūnų.

Minusai: Parkas daug mažesnis nei Loro parkas. Vyksta mažiau pasirodymų. Restoranų ir maitinimo įstaigų pasirinkimas gana nedidelis.

Patarimai: pasiimkite su savimi ir vandens, ir užkandžių vaikams, kepures ir kremą nuo saulės. Būtinai pasitikrinkite paukščių pasirodymo laiką – jis tikrai vertas dėmesio. Gali būti kad jei labai vėjuotas oras, pasirodymas nevyks. Paukščiai paleidžiami skristi tiesiog virš Jūsų galvų, pasirodymas gana ilgas – atsisėskite pavėsyje.

Kainos: nuo 28 eur suaugusiems, nuo 20 eur vaikams nuo 5 metų iki 10 metų, nuo 11 eur vaikams nuo 3 iki 4 metų, vaikams iki 3 metų nemokamai.

Bilietus įsigykite iš anksto saugioje bilietų sistemoje.

Daugiau informacijos apie zoologijos parkus ir gyvūnų ūkius Tenerifėje.

Las Aguilas Jungle Park