Kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje - Kelionės su vaikais
Kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje
Kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje
2023-05-25

Kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje

Šiame straipsnyje rasite visą išsamią informaciją ir patarimus kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje.

Kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje – “Kelionės su vaikais” Jums paruošė išsamų gidą apie Apsipirkimą Lenkijoje bei geriausias parduotuves ir išparduotuves.

Skaitykite, pasižymėkite ir keliaukite apsipirkti ir pramogauti su vaikais Lenkijoje.

Prisiminkime pagrindinius „Kelionės su vaikais“ patarimus

Nuolaidų kortelės. Būtinai prieš kelionę parsisiųskite parduotuvių elektronines nuolaidų korteles į savo mobiliuosius telefonus! Jei nenorite registruoti kortelių, tiesiog paieškokite internete, įvairiose grupėse ar forumuose rasite nuolaidų kortelių nuotraukų!

Pinigų išgryninimas. Norėdami sutaupyti, naudokite mobiliosios bankininkystės myTU kortelę, su kuria galėsite išsigryninti net 200 eurų per mėnesį nemokamai (bus taikomas tuo metu esantis tarptautinis valiutos kursas be jokių papildomų konvertacijos įkainių).

Atsiskaitymas kortele. Geriausias dalykas yra tai, kad mobili bankininkystė myTU atsiskaitymams taiko tuo metu esantį tarptautinį valiutos kursą ir neprideda jokių papildomų fiksuotų ar procentinių mokesčių už valiutos konvertavimą. Atsiskaitant Lenkijoje, mes rekomenduojame mokėti myTU kortele ir visuomet rinktis mokėjimą tos šalies valiuta, kurioje esate! Tai labai svarbu. Banko kortelių skaitytuvas mokant kortele Jūsų paprašys pasirinkti valiutą (zlotai ar eurai). Rinkitės zlotus, tuomet išvengsite papildomo prekybininko taikomo mokesčio.

Valiutos keitimas. Į Lenkiją vykstant per Lazdijų pasienio postą, iškart už jo kairėje pusėje yra dvi keityklos. Keičiant didesnę sumą visuomet net ir be derybų duoda geresnį kursą. O jei keisite didelę sumą – galite drąsiai derėtis.

Visi patarimai apie tai, kaip sutaupyti apsiperkant Lenkijoje – Apsipirkimas Lenkijoje: kaip sutaupyti.

Apsipirkimas, poilsis ir pramogos Lenkijoje – išsamių gidų ir rekomendacijų sąrašas

„Kelionės su vaikais“ ir myTU Jums linki naudingų apsipirkimų ir smagių įspūdžių Lenkijoje. Straipsnis Apsipirkimas Lenkijoje: geriausios parduotuvės ir išparduotuvės publikuojamas ir myTU bloge.

myTU – „Kelionės su vaikais ®“ partneris.

Pasilengvinkite savo kasdienybę pirkdami dovanas kartu su visa šeima naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis, o nuo 7 metų amžiaus, atidaryti sąskaitą mobiliuoju telefonu ir savo atžaloms.