Apsipirkimas Lenkijoje: geriausios parduotuvės ir išparduotuvės -
Apsipirkimas Lenkijoje: geriausios parduotuvės ir išparduotuvės
Shopping in Poland: the best shops and outlets
2023-05-08

Apsipirkimas Lenkijoje: geriausios parduotuvės ir išparduotuvės

Šiame straipsnyje rasite visą išsamią informaciją apie geriausias parduotuves ir išparduotuves Lenkijoje. Taip pat sužinosite, kokias parduotuves verta aplankyti ir kokių nėra pas mus Lietuvoje.

Apsipirkimas Lenkijoje: geriausios parduotuvės ir išparduotuvės – tai “Kelionės su vaikais” Jums paruoštas išsamus gidas apie apsipirkimą Lenkijoje.  Kodėl Lenkijoje apsipirkti pigiau, mes jau rašėme Apsipirkimas Lenkijoje: kaip sutaupyti.

Apsipirkimas Lenkijoje: prekės ženklai

Action ir TEDI

Tai pigių smulkmenų parduotuvės, jose rasite nuo buities smulkmenų iki žaislų vaikams. Labai didelis pasirinkimas prekių ir aksesuarų vaikų gimtadieniams, namų dekorui, rankdarbiams. Tikrai verta apsilankyti, nes net jei atrodo, kad nieko nereikia, garantuojame rasite kokią smulkmeną vaikams.

Wear Medicine

Labai stilingų ir nebrangių rūbų parduotuvė. Mums labai patinka, kad prekės nėra brangios, tačiau labai kokybiškos ir originalios.

Bath and body works

Kosmetikos iš USA prekės ženklas. Šiek tiek panašus į The body shop. Jų parduotuvės nuostabios, o kvepia tiesiog wow. Ypatingai rekomenduojame apsilankyti, nes tikrai išsirinksite kažką sau.

Victoria’s Secret

Šį prekinį ženklą tikrai žinote visi. Lenkijoje net keliose vietose galite rasti fizines jų parduotuves.

SMYK

Viena iš geriausių parduotuvių Lenkijoje, jei ieškote prekių vaikams. Ji panaši į mūsų Babycity. Labai rekomenduojame ieškoti Smyk tinklo išparduotuvių (kur jas rasti – visa informacija šiame straipsnyje), jose prekės žymiai pigesnės nei įprastose parduotuvėse. Čia rasite visko pradedant žaislais, vežimėliais, vaikų prekėmis ir rūbeliais.

Tkmaxx

Jei vykstate į užsienį ar Lenkiją apsipirkti, tikrai žinote parduotuvę Tkmaxx. Tai firminių prekių išparduotuvė, kurioje prekės perpus pigesnės, nei tinklinėse parduotuvėse. O per išpardavimus galite rasti tikrų perliukų beveik už kelis ar keliasdešimt eurų. Arčiausiai nuo Lietuvos šią parduotuvę buvo galima rasti Bialystoke. Šiuo metu šių parduotuvių yra visoje Lenkijoje. Jose galite nusipirkti firminių prekių žymiai pigiau. O kai kuriose didesnėse parduotuvėse yra ir Gold Label skyriai, kuriuose parduodami garsių dizainerių kūriniai. Gold Label rasite ir Chloe, Ralph Lauren, Burberry, Versace prekinius ženklus.

Half price

Visai neseniai Lenkijoje atsidarė beveik identiška Tkmaxx parduotuvė Half price! Ir mano nuomone joje prekių pasirinkimas dar didesnis ir geresnis nei Tkmaxx.

Ir SVARBIAUSIA – ši parduotuvė duris atvėrė sausio 26 d. Suvalkuose, labai arti Lietuvos.

Geriausios parduotuvės ir prekybos centrai Suvalkuose

Suvalkuose yra du didesni prekybos centrai – Suwalki Plaza ir Multishop Suwalki.

Multishop Suwalki rasite Halfprice parduotuvę, taip pat nebrangias rūbų parduotuves – Kik, Pepco, House, Cropp ir kitas. Taip pat įvairių nebrangių smulkmenų parduotuvę Tedi. Čia yra ir dvi didelės technikos parduotuvės. Šalia įsikūrusi ir mūsų mėgstamiausia maisto parduotuvė Biedrionka bei itin didelė ūkinių prekių parduotuvė OBI.

Suwalki Plaza – didelis prekybos, kuriame be parduotuvių yra daugybė kavinių, vaikų žaidimų kambarys bei mūsų taip mėgstama čiuožykla. Čia rasite H&M, Pandora, Medicine, Reserved. Čia yra labai puiki vaikų prekių parduotuvė SMYK. Labai rekomenduojame joje apsilankyti, nes tikrai, ypač per išpardavimus, galima rasti puikių prekių itin geromis kainomis.

Daugiau skaitykite: Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose.

Geriausios parduotuvės ir išparduotuvės Bialystoke (Balstogėje)

Bialystoke yra du dideli prekybos centrai.

Vienas iš jų miesto centre, šalia pagrindinio parko ir visų lankomų objektų. Tai Alfa prekybos centre. Jame yra visos pagrindinės ir mums pažįstamos parduotuvės (Reserved, H&M, Zara ir kitos), daug kavinių ir kino teatras. Taip pat čia yra ir didelė vaikų prekių parduotuvė Kids world.

Šiek tiek toliau nuo centro yra dar vienas didelis prekybos centras Atrium Biala. Čia taip pat daugybė populiarių prekinių ženklų parduotuvių, kavinių. Mes čia lankomės dėl Tkmaxx parduotuvės. Čia vaikams taip pat yra keletas nedidelių mini žaidimų aikštelių prekybos centro koridoriuose.

Miesto pakraštyje yra Outlet Center Bialystok. Jame yra keletas sporto prekių, namų apyvokos, rūbų išparduotuvių. Bet labiausiai mums patinka SMYK vaikiškų prekių išparduotuvė. Čia būna daugybė vaikiškų rūbų, kartais net juokingomis kainomis, žaislų su didelėmis nuolaidomis ir įvairių prekių vaikams. Šalia yra didelė ūkinių prekių parduotuvė Castorama (kaip mūsų Depo ar Senukai) ir labai didelė parduotuvė baldų ir namų apyvokos prekių parduotuvė Agata Meble.

Geriausios išparduotuvės ir prekybos centrai Varšuvoje

Varšuva – tikras parduotuvių ir prekybos centrų rojus. Prieš maždaug dvidešimt metų, kuomet Lietuvoje dar buvo itin mažas parduotuvių pasirinkimas, apsipirkti su tėvais vykdavome būtent į Varšuvą. O ir dabar čia prekybos centrų labai daug. Tačiau Lenkijoje apsipirkti yra pigiau nei Lietuvoje. Net jei ir parduotuvės ir prekės tokios pačios kaip ir Lietuvoje, tačiau Lenkijoje viskas yra šiek tiek pigiau. Nors skirtumas kartais būna ir nedidelis, tačiau perkant daugiau susidaro visai nemenka suma.

Išparduotuvės Varšuvoje

Varšuvoje yra trys didelės išparduotuvės – Designer Outlet Warszawa, Factory Ursus ir Factory Annopol.

Designer Outlet Warszawa – turbūt didžiausia išparduotuvė. Ji priklauso ROS Retail Outlet Shopping grupei, kuri Lenkijoje dar turi išparduotuves Gdanske ir Sosnoviec (netoli Krokuvos), bet apie jas papasakosime vėliau. Pati išparduotuvė labai moderni, įrengta kaip ir daugelis išparduotuvių Vokietijoje ar UK miestelio pricipu. Čia rasite Adidas, Armani, Boss, Calvin Klein, Furla, Guess, Lacoste, MaxMara, Michael Kors, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger ir daugybę kitų parduotuvių.

Factory Ursus ir Factory Annopol priklauso tiems patiems savininkams. Šiose išparduotuvėse taip pat rasite daugybę populiarių prekinių ženklų parduotuvių (Adidas, Calvin Klein, Guess, New Balance, Nike). Tiek Factory Ursus, tiek Factory Annopol yra labai gera vaikiškų prekių išparduotuvė SMYK. Taip pat mums asmeniškai labai patinka sporto prekių parduotuvė Mountain Wharehouse. Galima rasti vaikams lietaus rūbų, striukių labai geromis kainomis.

Prekybos centrai Varšuvoje

Varšuvoje yra labai daug prekybos centrų. Daugelyje jų ir labai panašios parduotuvės. Todėl rekomenduočiau apsilankyti ten, kur Jums yra patogu (tarkime įvažiuojant ar išvažiuojant iš Varšuvos, netoli viešbučio ar panašiai).

Išskirčiau ir rekomenduočiau Galeria Młociny, nes čia arčiausiai Lietuvos yra Primark parduotuvė, taip pat mūsų mėgstama Tkmaxx. Taip pat pačiame prekybos centre nemažai erdvių vaikams. Labai patogus susisiekimas su metro, kuris sustoja prie pat prekybos centro durų.

Atvykstant iš Lietuvos prie pagrindinio kelio S8, prieš Varšuvą yra didelis parduotuvių kompleksas. Prekybos centras M1 Marki, Ikea, parduotuvių kompleksas Homepark Targówek (yra Tkmaxx parduotuvė), o šiek tiek toliau pavažiavus prekybos centras Atrium Targówek su daugybe drabužių parduotuvių. Labai patogu tiek atvykstant į Varšuvą, tiek išvykstant, nereikia klaidžioti po miestą.

Pačiame miesto centre yra Złote Tarasy prekybos centras. Jis yra prie pat autobusų stoties ir pagrindinio Varšuvos simbolio – Kultūros ir mokslo rūmų. Kitoje pusėje Złote Tarasy prekybos centro ir Kultūros ir mokslo rūmų Marszałkowska gatvėje yra daug parduotuvių (Zara, Half price, Reserved, C&A).

Arkadia prekybos centras – vienas didžiausių prekybos centrų net tik Varšuvoje, bet ir pačioje Lenkijoje su 240 parduotuvių. Priklauso tarptautiniam Westfield prekybos centrų tinklų.

Dar vienas didelis ir populiarus prekybos centras – Galeria Mokotów. Labai patogu lokacija, netoli centro. Tikrai rekomenduotume apsilankyti, jei gyvenate Mokotów rajone, kuriame beje labai didelis viešbučių ir butų pasirinkimas. O ir gyventi čia labai patogu, nes arti centras.

Populiarus, šiek tiek tolėliau nuo centro įsikūręs dar vienas prekybos centras Blue City. Labai modernus ir stilingas. Daug parduotuvių, kavinių. Bet smagiausia šio prekybos dalis vaikams, nors garantuojame bus įdomu ir suaugusiems – 14650 LEGO figūrėlių ekspozicija. Taip pat FunClimb laipiojimo kambarys. Tai nereali pramoga laipiojimas sienomis (bet sienos ne įprastos, o pačios įvairiausios, tokių Lietuvoje niekur neteko matyti). Taip pat ir labai fainas vaikų žaidimų kambarys Inca play.

Išparduotuvės visoje Lenkijoje

Visoje Lenkijoje yra nemažai išparduotuvių. Kainos jose tikrai geros, o ir pasirinkimas tikrai neblogas.

Fashion House Gdanske

Priklauso tam pačiam tinklui, kaip ir Varšuvoje esantis Designer Outlet Warszawa. Pats didžiausias išparduotuvių miestelis šiaurės Lenkijoje. Čia rasite daugiau nei 100 įvairiausių parduotuvių. Tikrai rekomenduojame aplankyti, jei lankysitės ar atostogausite Lenkijos pajūryje.

Poznanės Factory Outlet Center

Priklauso tam pačiam tinklui, kaip ir Varšuvoje esančios išparduotuvės Factory Ursus ir Factory Annopol. Čia rasite mūsų mėgstamą vaikiškų prekių parduotuvę Smyk, taip pat Benetton, Nike, Puma, Reebok, Regatta ir daugybę kitų parduotuvių.

Vroclavo Factory Outlet

To pačio tinklo, kaip ir Factory Ursus ir Factory Annopol Varšuvoje bei Factory Outlet Center Poznanėje, išparduotuvė. Čia rasite Tommy Hilfigger, Calvin Klein, Benetton, Coccodrillo, 4F, Adidas, Nike, Puma ir daugybę kitų prekinių ženklų.

Ptak Outlet Lodzėje

Ptak išparduotuvė yra šiek tiek už Lodzės, visai netoli pačio didžiausio Lenkijoje ir Europoje uždaro pramogų parko Mandoria. Tad jei keliaujate su vaikais pramogauti, labai rekomenduojame apsilankyti ir čia. Čia rasite Tommy Hilfiger, Puma, Reebok, Regatta, Adidas ir daugybę kitų parduotuvių. Ptak outlet, pramogų parkas Mandoria yra vienas didelis kompleksas, kuriame yra ir didelės kiniečių bazės.

Krokuvos Factory Outlet ir Fashion House Sosnowiec

Tai dvi išparduotuvės esančios pietų Lenkijoje. Fashion House Sosnowiec yra netoli Katovicų, tačiau jei esate pietų Lenkijoje ar su vaikais lankotės Energylandia pramogų parke – labai rekomenduojame aplankyti.

Specializuoti pirkiniai

Būdami Lenkijoje visuomet apsilankome ir vaistinėje. Čia kainos ženkliai skiriasi nuo Lietuvos ir kai kuriuos medikamentus galite nusipirkti ir perpus pigiau nei Lietuvoje. Lenkijos vaistinėse taip pat galioja ir Lietuvoje išrašyti receptai. Tačiau juos reikia turėti popierinius. Mums labiausiai patinka Apteka Gemini. Kiek esame pirkę čia dažniausiai būna geriausios kainos.

Jei ieškote baldų – rekomenduojame Agata Meble tinklo parduotuves. Jei ūkinių ar statybinių prekių – Obi arba Castorama parduotuvės yra mūsų Senukų ar Depo atitikmuo.

Lietuvos-Lenkijos pasienyje parduotuvė Vynoteka. Čia rasite mėsos, bakalėjos produktų tikrai geromis kainomis.

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Junkitės prie kelionės su vaikais po Lenkiją grupės. Dalinkimės įspūdžiais ir atradimais kaimyninėje šalyje.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.