Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis - Kelionės su vaikais
Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis
Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis
2023-05-17

Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis

Geriausios vaikų vasaros stovyklos – mūsų paruoštas mini gidas Jums, kuriuo jau dalinomės.

Šiandien Jūsų patogumui paruošėme sąrašą Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis. Esame tikri, kad perskaitę straipsnį dar lengviau išrinksite geriausią stovyklą savo vaikams – arčiausią, patogiausią, o gal kaip tik mažiausiai žinomoje vietoje.

Mūsų Jums rekomenduojamos vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis yra patikimos, turinčios darbo su vaikais patirtį ir tos, kurios garantuos Jūsų vaikams kokybišką ir turininką laisvalaikį bei geriausias vasaros akimirkas.

Stovyklos su nakvyne už Lietuvos ribų

VENCAVAS STOVYKLA „KALNŲ MAGIJA“ SLOVAKIJOJE

Ši kalnų stovykla paauglio gyvenime palieka įspūdingus atsiminimus ir didelį patirčių bagažą. Stovykla organizuojama jau 4 metus, o vaikų atsiliepimai ir geros emocijos stovyklos organizatorius įkvepia toliau kurti, planuoti įspūdingus maršrutus ir programą.

Kelionės Aukštųjų Tatrų pažintiniais takais. Kiekvieną dieną vadovai apjungs kopimą į kalnus su asmenybę bei komandinę dvasią ugdančiais žaidimais. Net 6-ios dienos kalnuose! Kiekvieną dieną vis nauji maršrutai atveriantys vaizdus į gražiausias kalnų vietas! Viena nakvynė tikrame, autentiškame Slovakiškame kalnų namelyje (chatoje).

Po kopimo kalnuose viena diena bus skirta maudynėms karštuose, natūraliuose Slovakijos baseinuose.

Išsamią apžvalgą apie visas Vencavas stovyklas rasite: Vencavas – dovanojančios laisvę nuotykių stovyklos.

Stovykla vyksta: Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose.

Stovykla skirtos 12-18 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie šią stovyklą galite rasti VENCAVAS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis Lietuvoje

UTENOS APSKRITIS

Vencavas – nuotykių stovyklos Aukštaitijos nacionaliniame parke

Prisimenate save paauglystėje? Kaip norėjosi laisvės, nuoširdžios draugystės, naktinių žygių ir nuotykių. Įsivaizduokite, kad turite galimybę visa tai padovanoti savo paaugliams – saugioje, patikimoje, nuoširdžioje aplinkoje. Vencavas tai daugiau nei nuostabi gamtos nuotykių stovykla, tai – gyvenimo džiaugsmo pamoka, trunkanti visą savaitę, o išliekanti širdyje visą gyvenimą.

Vencavo stovyklos vadovai – kruopščiai atrinkti darbui su vaikais, bet asmeniškai šauniausi keliautojai ir nuotykių ieškotojai, kurie geriau nei kas kitas moka išmatuoti saugias rizikas, greitai reaguoja į situacijas, supranta jaunas veržlias sielas.

Stovykla ,,GIRIŲ KLAJOKLIAI”  – čia stovyklautojai eis ne tik į miškus ir pelkes, bet ir gilyn į save, susipažins, atpažins ir išreikš savo tikrąjį „aš“. Apjungs 5-ių dienų žygį pėsčiomis ir kanojomis su kūrybiškais žaidimais, turistiniais, alpinistiniais iššūkiais, įvairiausiomis ugdančiomis užduotimis. Stovyklos organizatoriai teigia, jog būtent čia galima bus nusimesti kasdienes kaukes ir leisti sau būti pačiais tikriausiais, šiek tiek laukiniais gamtos vaikais.

Stovykla „ŠAMBALA“ – utopinė gamtos karalystė – dalyviai susikuria gyvenimo sąlygas stovykloje pagal žmogiškas/žemiškas pamatines vertybes, kurių trūksta šių dienų visuomenėje ir vaikų kasdienybėje. Skamba paprastai, bet už to slypi laimingesnis gyvenimas! Čia statomos į priekį vertybės kylančios iš širdies: pagarba gyvenimui, kitam žmogui, gamtai.

O mes parašėme išsamią apžvalgą visų Vencavas stovyklų – Vencavas – dovanojančios laisvę nuotykių stovyklos. Paskaitykite ir tikime, kad tikrai norėsite, kad Jūsų vaikai praleistų vienoje iš jų šios vasaros atostogas.

Stovyklos vyksta: Aukštaitijos nacionalinis parkas.

Stovyklos skirtos 9-18 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VENCAVAS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

WHATANSU patirtinės vasaros stovyklos Molėtų rajone

WHATANSU išskirtinai siekia pozityvaus asmenybės pokyčio ir kuria žmogiškąjį ryšį per patyrimus. Patirtinės stovyklos įgalina Jus būti geriausia savo paties versija ir nuolat plėsti komforto zonos ribas.

Whatansu stovykla W KOMANDA. Stovykla mažiausiems, 1 – 5 klasių moksleiviams. Stovykloje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

Whatansu stovykla UGNINIAI AITVARAI. Stovykla 6 – 8 klasių moksleiviams (12-14 metų paaugliams). Vasaros stovykloje atsiskleis vaiko unikalumas ir stiprybės. Jam bus lengviau bendrauti ir save išreikšti, kūrybiškai spręsti problemas ir kylančius sunkumus.

Ko tikėtis stovykloje? Pirmiausiai poilsio nuo ekranų, daugybės įvairiausių kūrybinių dirbtuvių, komandinių žaidimų, įkvepiančių paskaitų, diskusijų paaugliams svarbiomis temomis, nuotykių kupino žygio regioniniame parke, maudynių Asvejos ežere, gyvenimiškos draugystės ir gyvenimo pamokų.

Whatansu stovykla MOTYVATORIUS. Stovykla 8-12 klasių moksleiviams. Stovykloje „Motyvatorius“ analizuojama, kaip ugdyti ir stiprinti psichologinį atsparumą, kokie įrankiai padeda tvarkytis su nerimu prieš svarbius įvykius, kaip kurti tvirtus, pagarbius santykius su šeima ir aplinkiniais, ar svarbu tinkamai pasirinkti draugus rr daugybę kitų aktualių ir svarbių dalyviams temų.

Whatansu stovykla PABĖGIMAS. Stovykla 8-12 klasių moksleiviams. Uodas and dešinio žando. Tavo kojos nesiekia žemės, o pirštų galais jauti tik slidžias šakas. Eini smakrą pakėlęs viršun, kad į burną nepakliūtų vandens. Tavo rankose kuprinė, iškelta virš galvos. Įkvepi ir iškvepi. Ir vėl. Ir dar kartą. Tavo tikslas – krantas. Net kai apima siaubas. Net kai vienu metu galvą gelia penki uodai. Net kai sunku pakelti minčių srautą galvoje. Tavo tikslas – įveikti save. Tyloje. Atsiųskite savo vaikus. Gali būti, kad jie truputį jūsų nekęs, o paskui labai padėkos! Nes visi iš Pabėgimo grįžta HEROJAIS!

Paskaitykite daugiau mūsų ruoštame straipsnyje ir pasiūlykite savo vaikams susitikimą su savimi – Whatansu stovyklos – susitikimas su pačiu savimi.

O nuostabius Whatansu vadovus galite sutikti ir Masters of Calm festivalyje, kuriame labai laukiamos šeimos su įvairaus amžiaus vaikais.

Stovyklos vyksta: Patyrimų erdvė “Auksinė giria”, Molėtų rajone.

Stovyklos skirtos: 1-12 klasių moksleiviams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti WHATANSU internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

„AKTYVUS STOVYKLAVIMAS“ Vandenlenčių stovykla vaikams ir jaunimui Zarasuose

Tai puiki vandenlenčių stovykla vaikams ir jaunimui Zarasuose. Stovyklautojų grupę sudarys nuo 12 iki 25 vaikų. Čia laukiami tiek sporto naujokai, tiek ir pažengę šioje disciplinoje.

Su vaikais ir jaunimu laiką leis „Aktyvaus stovyklavimo“ patyrę stovyklos vadovai, o plaukti mokys Wake inn instruktoriai, tikri profesionalai, savo darbą puikiai išmanantys, įvairių vandenlenčių varžybų prizininkai.

Stovykla vyksta: Zarasuose.

Stovykla skirtos 10-18 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti „AKTYVUS STOVYKLAVIMAS” internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Baltijos kelio šachmatų stovykla

„Baltijos kelio šachmatų stovykla“ skirta vaikams, kur tvyro linksma ir draugiška atmosfera. Rūpestingi ir patyrę treneriai laukia Jūsų. Tai puikus būdas palaikyti savo sportinę formą per vasaros atostogas ir smagiai praleisti laiką! Priimami vaikai, įvairaus žaidimo lygio iki 16 metų.

Bet vien šachmatais stovykla neapsiriboja – kasdien čia vyks ir įvairių sporto šakų užsiėmimai, o iš stovyklavietės kiemo matomas Alaušo ežeras kvies atsigaivinti ir stiprinti plaukimo įgūdžius.

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?

 • Vaikų laukia 30 valandų aukščiausio lygio šachmatų mokymų;
 • Žiniomis dalinsis profesionalūs sportininkai ir tarptautiniai čempionai;
 • Apgyvendinimas ypač vaizdingoje vietoje komfortiškuose nameliuose su vaizdu į ežerą;
 • Programoje daug aktyvių veiklų ir smagių žaidimų;
 • Galimybė atvykti su tėveliais – jiems galioja mažesnė kaina;
 • Ekskursija po Vilnių ir įdomiausius jo objektus.

Mes Jums paruošėme išsamų straipsnį apie šią Geriausią šachmatų stovyklą.

Stovykla vyksta: poilsio ir renginių centre Alaušo slėnis, Utenos rajone.

Stovykla skirta 9-16 metų amžiaus vaikams. Stovykloje gali dalyvauti ir tėveliai!

Kalbos: užsiėmimai stovykloje vyks anglų, lietuvių bei rusų kalbomis.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Facebook paskyroje.

Turistinė stovykla „IŠLIKIMAS“ Asvejos regioniniame parke

Stovykla „IŠLIKIMAS“ tai 7 dienų trukmės turistinė stovykla su palapinėmis, skirta vaikams, kurie nori smagiai praleisti laiką ir yra pasiruošę miesto asfaltą pakeisti į ramiai ošiantį, tačiau netikėtumų kupiną mišką prie ežero.

Stovykla skirta tiems, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis gamtoje, nuotykiai, iššūkiai, norintiems patirti neeilinius vasaros įspūdžius, susirasti naujų draugų, o smagias šios stovyklos akimirkas dar labai ilgai prisiminti.

IŠLIKIME stovyklautojų laukia jauni, profesionalūs vadovai, grynas miško oras, gaivus ežero vanduo, pirmosios pagalbos, išgyvenimo pagrindų, laužo užkūrimo be degtukų, mazgų rišimo, pastogės statymo ir kitos pamokos, orientavimosi vietovėje pradmenys, lobio bei „jonvabalių“ paieškos, įvairūs žygiai dieną ir naktį, lauko kinas, vakaronės prie laužo, naujos pažintys, nauji patyrimai, išbandymai ir dar daug daugiau!

Stovykla vyksta: Asvejos regioniniame parke.

Stovyklos skirtos 8-15 metų vaikams ir jaunuoliams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti IŠLIKIMAS internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

ALYTAUS APSKRITIS

„AKTYVUS STOVYKLAVIMAS“ 2023 metų vasaros stovyklos vaikams Lazdijų rajone ir Druskininkuose

Stovyklų užsiėmimai vyksta pagal pasirinktą sporto šaką, žinoma atsižvelgiant į oro sąlygas. Jei oras visai netinkamas lauko veikloms, vyksta užsiėmimai viduje. Be pasirinktų sporto šakų taip pat rengiamos tinklinio, kvadrato, futbolo, orientacinės varžybos arba vaikai keliauja į žygius. Vakarais vaikai žaidžia „Protų mūšius“, vakaroja prie laužo, žiūri motyvacinius filmus ar filmuotą vaikų ir jaunimo medžiagą, po kurios vyksta aptarimai apie klaidas ar pažangas, kas verčia dar greičiau tobulėti.

Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, jiems talkina vaikų numylėti ir ilgametę patirtį turintys stovyklų vadovai.

2023 metų vasarą vaikams „Aktyvus stovyklavimas” siūlo šias savaitės trukmės stovyklas Lazdijų rajone ir Druskininkuose:

,,Aktyvus stovyklavimas” padės pamilti sportą – išsamus straipsnis apie visas „Aktyvus stovyklavimas” stovyklas.

Stovyklos vyksta: Lazdijų rajone ir Druskininkuose.

Stovyklos skirtos 8-18 metų vaikams (skirtingos stovyklos turi skirtingas amžiaus ribas).

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti „AKTYVUS STOVYKLAVIMAS” internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Valkininkų stovykla Varėnos rajone: 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas

Stovykla 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas – Jūsų vaikų nuostabiai vasarai ir neišdildomiems įspūdžiams.

Valkininkuose prie aerodromo įsikūrusi stovykla pritraukia jaukumu ir puikiai sumanyta programa. Čia vaikai ne tik smagiai leidžia laiką Dzūkijos gamtos apsuptyje, tarp miškų ir laukų, bet ir išmoksta nekasdienių įgūdžių: jodinėjimo, buriavimo ir skraidymo parasparniu!

Džiugina ir tai, jog kiekviena veikla yra vedama labai kruopščiai, tad pvz. jodinėjimas neapsiriboja tik jodinėjimu, o pradedamas nuo pažinties su žirgu, jo kūno sandara, istorija. Mokydamiesi skristi parasparniu vaikai irgi iš pradžių susipažįsta su parasparnių istorija, galimybėmis, rekordais.
O viskas tam, kad stovyklautojai ne tik išbandytų naują pramogą, bet ir sužinotų daugiau apie pasaulį, jog viskas susideda iš svarbių detalių. Be to, daugiau sužinoję apie kiekvieną iš šių aktyvių veiklų ir į jas įsitraukę, tikėtina jog ir ateityje vaikai noriai prie jų grįš ir tobulins savo įgūdžius, pasirinks aktyvų laisvalaikį.

Kas gi laukia Valkininkų vaikų stovyklos dalyvių? Žirgai ir jojimas – pažintis su Žemaitukų slėnio žirgais ir kitais augintiniais. Pažintis su parasparnių sportu ir skrydis parasparniu. Vienos dienos buriavimo išvyka ir pamokos Trakuose.

Apie šią stovyklą bei ypatingas veiklas mes jau rašėme Stovykla 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas.

Stovykla vyksta: Valkininkų aerodromas, Varėnos rajone.

Stovyklos skirtos 9-13 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Valkininkų aerodromo internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

ŠIAULIŲ APSKRITIS

TOBULĖJIMAS stovyklos aktyviems vaikams Šiaulių rajone

Yra stovyklų, kurios tiesiog moka pritraukti jaunimą. VšĮ „Tobulėjimas” viena tokių – tai rodo jų stovyklų populiarumas, kuris neblėsta jau dešimtmetį. Sukarinta-patriotinę stovyklą „Mes būsime kariai” ir aktyvaus poilsio stovyklą „Tobulėk” ši įmonė organizuoja jau nuo 2013 metų!

Visos 3 jų organizuojamos stovyklos skatina aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, ugdo ištvermę, daug dėmesio skiria vertybių ugdymui.

Kuo gi užima vaikus „Tobulėjimo” stovyklose? Kiekvienoje iš 3 stovyklų dalyvių laukia: šratasvaidžio žaidimai, išgyvenimo žygis, maskuotės menas, šaudymas su pneumatiniais ginklais, plaukimas baidarėmis, plaustais, perkėlos (nusileidimai su virvėmis, naudojant alpinistinę įrangą), stalo futbolas, stalo tenisas, sportiniai žaidimai, stalo žaidimai ir daugybė kitų organizatorių sugalvotų veiklų. Dienos programoje bus įtraukiama rytinė mankšta, maudynės upėje ar karštame kubile (pagal oro sąlygas), vakarojimai prie laužo, diskoteka.

Apie šias stovyklas, jų vertybes mes jau rašėme Geriausios stovyklos aktyviems vaikamsKviečiame jungtis į sukarintą-patriotinę stovyklą „Mes būsime kariai”, aktyvaus poilsio stovyklą „Tobulėk” bei vaikų vasaros stovyklą „SVEIKI !”.

Svarbi informacija dėl kompensacijų: vaikų vasaros stovyklos “SVEIKI edukacinė programa įgyvendinama projekto „Tapk 2“, kurį vykdo VšĮ Švietimo mainų paramos fondas. Skaitykite daugiau apie nuolaidas ir kompensacijas.

Stovykla vyksta: Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje.

Stovyklose gali dalyvauti vaikai nuo 8 metų iki 17 metų.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VšĮ „Tobulėjimas” internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Gamtos stovykla su gyvūnais MARGAS PONIS Pakruojo rajone

„Vaikystėje turėjau senelius su kaimu ir visais jo privalumais. Basos kojos, rasa ant žolės, labai aiškus paukščių čiulbėjimas iš miško ir daug gyvūnų aplink. Šiais laikais mes vis tolstame nuo kaimo, tačiau vaikams būvimas gamtoje su gyvūnais vis dar yra labai svarbus vasaros nuotykis. Mūsų tikslas kiek įmanoma atkartoti močiutės kaimą, buvimą gamtoje su draugais, tarp gyvūnų.” – sako MARGO PONIO stovyklos vadovė Apolonija.

Šių metų NAUJIENA, penkių dienų stovykla su nakvyne.

Stovykloje pirmiausiai skiriamas dėmesys bendravimui. Visų veiklų metu daug laiko bus skiriama išklausymui ir pažinčiai su vaikais. Vaikai skatinami bendrauti kaip komandai ir palaikyti vienas kitą. Patiems droviausiems skiriamas ypatingas dėmesys, kad galu gale vaikai jaustųsi kaip namie. Tai stovyklos pagrindinė mintis ir tikslas.

Žinoma vaikų laukia veiklos su gyvūnais – susipažinti, glostyti, maitinti, tinkamai pasirūpinti. Vaikai šukuos, balnos ir jos poniais.

Stovykloje laukia kūrybinės dirbtuvėlės su nuostabiąja kaimo močiute Elena; žaidimai; maudynės; fotosesija su ožkytėmis ir kitais gyvūnai; vakaronės, filmų vakarai, zefyrai ant laužo ir įdomios istorijos; žygiai su žirgais arba be jų.

Apie šį nuostabų ūkį, jo atsiradimo istoriją, šilčiausius šeimininkus skaitykite MARGAS PONIS – smagiausias laikas tikrame kaime.

Stovykla vyksta: Pakruojo rajone, Margas Ponis sodyboje.

Stovyklos skirtos 5-12 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti mūsų žemėlapyje, Margas Ponis Facebook ir Instagram paskyrose.

Smagiausia, ritmiškiausia bei triukšmingiausia vasaros stovykla Kelmėje RITMAS KITAIP

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama būgnininkų muzikinė vasaros stovykla „Ritmas kitaip 2023“, kurią organizuoja asociacija Klubas „Ritmas kitaip“.

Stovykloje galėsite išmokti arba patobulinti savo grojimą šiais instrumentais: mušamųjų komplektu, perkusija, melodiniais mušamaisiais, maršiniais mušamaisiais instrumentais. Solinis bei ansamblinis muzikavimas.

Stovyklai galite registruotis ir dalyvauti 3 arba 6 dienas. Visos stovyklos metu su jumis dirbs grupės ,,Ritmas kitaip” nariai: Arūnas Banys, Evaldas Sidaras ir Titas Jukšta. Laukiama ir svečių, kurie pasidalins savo patirtimi: Jonas Lengvinas, Gintautas Gascevičius, Gediminas Mačiulskis.

Pramogos: perkunsinių instrumentų gamyba, pirtis, kubilas, maudynės, sportas ir daugybė kitų.

Stovykla vyksta: Miego klinikos, Vijurkų, Kelmė.

Stovykloje gali dalyvauti vaikai (nuo 8 metų), bei suaugę, kurie neturi grojimo mušamaisiais instrumentais patirties, arba jau mokosi groti šiais instrumentais.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti RITMAS KITAIP Facebook ir Instagram paskyrose.

Basakojis stovykla Šiaulių rajone

Gamta, aktyvios ir kūrybinės užduotys yra stovyklos Basakojis šerdis. Stovyklautojai taps būrio dalimi, dalyvaus užsiėmimuose, kurie skatina komandinį darbą, fizinį aktyvumą, tarpusavio supratimą, ugdo lyderystę, skatina kūrybiškumą, savikritiką ir drąsą.

BASAKOJIS – tai stovykla, kur nepaliaujamai skamba nuoširdus vaikų juokas, nuotykiai niekada nesibaigia, o širdys plačiai atsiveria. Stovykla organizuojama jau 6 metus.

Stovyklos su nakvynėmis vyksta: Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke esančioje sodyboje.

Stovyklos skirtos:  7-15 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Basakojis internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

Kardokų Gamtos Mokyklos stovyklos „Pažink save per mišką“ ir mergaičių stovykla „Miško Fėjos“ Kazlų rūdos savivaldybėje

Kviečiame į įkvepiančias stovyklas, kurioje bus ir šėlsmo, ir ramybės. Stovyklos metu vaikai stiprins gilesnį ryšį su mus supančia gamta. Stovyklos metu vyks kūrybinės dirbtuvės, jaukios vakaronės prie laužo, išgyvenimo miške įgūdžių lavinimas, žygiai ir dar daug daug neįkainojamų patirčių.

Ką vaikai veiks stovyklos metu:

 • stebės gamtos virsmus
 • dalyvaus patirtinėse veiklose
 • gamins maistą ant laužo
 • žais komandinius žaidimus
 • prisipildysi geromis emocijomis
 • mėgausis grynu oru ir žaluma

Stovykla vyksta: Kardokų Gamtos Mokyklos erdvėje

Stovyklos skirtos: 8-12 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Kardokų gamtos mokyklos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

PANEVĖŽIO APSKRITIS

Basakojis stovykla Panevėžio rajone

BASAKOJIS – tai stovykla, kur nepaliaujamai skamba nuoširdus vaikų juokas, nuotykiai niekada nesibaigia, o širdys plačiai atsiveria. Stovykla organizuojama jau 6 metus.

Nuobodžiauti nebūną kada, nes vaikai drauge žaidžia strateginius žaidimus su lazeriniais šautuvais, dūksta putų šou, varžosi orientacinėse varžybose su žemėlapiais, iškylauja naktiniuose ir dieniniuose žygiuose, mokosi skautų gudrybių, sportuoja, žiūri filmus su popkornais, kuria edukacinėse dirbtuvėse, demonstruoja savo talentus Talentų vakaruose, šoka ir dainuoja ir mėgaujasi maudynėmis. Na, ir žinoma, susiranda naujų DRAUGŲ!

Stovyklos su nakvynėmis vyksta: Panevėžio rajone, Krekenavos regioniniame parke esančioje sodyboje.

Stovyklos skirtos:  7-15 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Basakojis internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

KLAIPĖDOS APSKRITIS

„AKTYVUS STOVYKLAVIMAS“ Sportinių Kartingų stovykla vaikams ir jaunimui Klaipėdos rajone

Stovyklautojų grupėje bus daugiausia 23 vaikai. Savaitę praleidę̨ Mėmel GP (Kaipėdos raj.) kartodromo stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais. „Mėmel GP” – šiuolaikiškas dengtas kartodromas Mickuose, 15 km nuo Klaipėdos su 25 vokiškais „RiMO” kartingais. Ten pat vyks ir Medžioklės ir pramoginio šaudymo simuliatorių rungtys.

,,Aktyvus stovyklavimas” padės pamilti sportą – išsamus straipsnis apie visas „Aktyvus stovyklavimas” stovyklas.

Stovyklos vyksta: Klaipėdos rajone.

Stovyklos skirtos 8-18 metų vaikams. Stovyklautojo būtinas ūgis – nuo 140 cm.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti „AKTYVUS STOVYKLAVIMAS” internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

TALENTŲ VASAROS STOVYKLA 2023 netoli Palangos

16 metų kartu su talentais! Vieninintelė pamaina ATOSTOGŲ PARKE liepos 30 – rugpjūčio 6 d. (8 dienos). Vietų su apgyvendinimu skaičius ribotas!

Kas Jūsų laukia Talentų stovykloje? Bendras šokis-mankšta, kūrybinės dirbtuvės, darbas savo veiklos grupėse su dėstytojais profesionalais, grupės Hypocrite muzikinio klipo filmavimas, 3 kartų apsilankymas Atostogų parko baseinuose, vakariniai renginiai ir vakaro svečiai ir žinoma, finalinis renginys/ piknikas su tėveliais ir dėstytojais bei stovyklos aptarimas.

Numatomos šios veiklos grupės

 • DAINININKAI: dirbs Latvijos Eurovizijos nugalėtoja, atlikėja, vokalo mokytoja Samanta Tina (Latvija), vienas žinomiausių scenos duetų, vokalo mokytojai Violeta ir Vilius Tarasovai.
 • ŠOKĖJAI: buvęs „Žuvėdros” šokėjas, choreografas, renginių vedėjas Ernestas Monginas;
 • AKTORIAI: Lietuvos kino ir teatro aktorius, kino mokyklos „Actors gym” įkūrėjas Edgar Bechter;
 • VIDEO KŪRĖJAI: influenceris, TV laidų vedėjas Antanas Jakimavičius;
 • DAILĖS KŪRĖJAI: dailininkas, žurnalistas, visuomenės veikėjas Gediminas Beržinis.

Stovyklos vyksta: Atostogų Parke, Žibininkuose, 10 km nuo Palangos.

Stovyklos skirtos 7-17 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti TALENTŲ STOVYKLOS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

PAŽINK SAVE stovyklos vaikams ir jaunimui Klaipėdos rajone

„VŠĮ Asmenybės ugdymo kultūros centras” stovyklas organizuoja jau 16 metų.  Misija – ugdyti savimi pasitikinčias, kūrybiškas, talentingas asmenybes, lyderius, kurie įkvėptų kitus gyventi drąsiai! Visa tai mes daroma per sportines, menines, terapines ir patyrimines veiklas, kurias veda profesionalūs edukatoriai.

Vienos stovyklos metu, vaikai išbando virš 20 skirtingų veiklų:

 • Vandenlentės ir plaukimas kateriu;
 • Aikido ir riedlentės;
 • Kūrybinės ir muzikinės dirbtuvės;
 • Patyriminės edukacijos;
 • Žygis, linksmos krikštynos, vakaronės prie laužo, daug maudynių;
 • Šokiai, dainos, talentų pasirodymas, įdomūs svečiai;
 • Skanus maistas, nauji draugai ir atsakingi bei linksmi vadovai.

Ypatingos veiklos, pramogos ir ilgai išliekantys įspūdžiai garantuoti !

Stovyklos vyksta: Klaipėdos rajone, sodyboje „Grižbė”.

Stovyklos skirtos 6-16 metų vaikams ir jaunimui.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti PAŽINK SAVE internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

KAUNO APSKRITIS

Šokių studijos BASSE stovykla Summer Fun Camp

Laisvalaikio, šokių ir pramogų stovykla vaikams ir paaugliams 2023 m. liepos 23-28 dienomis.

Stovyklos veiklos:

 • rytinė mankšta, bėgimas,
 • 3 treniruotės per dieną (skirtingi treneriai, įvairūs šokių stiliai),
 • aktyvios lauko pramogos: tinklinis, tenisas, futbolas, krepšinis,
 • lauko baseinas,
 • kubilas,
 • pirtis,
 • diskotekos,
 • šokių dvikovos, šokių konkursai,
 • kūrybiniai užsiėmimai,
 • filmų vakarai,
 • ir dar daug įvairiausių pramogų.

Stovykla vyksta: Roko sodyboje, Kaišiadorių rajone.

Stovykla skirta 7-15 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti BASSE šokių studijos Facebook paskyroje.

CurioCity stovykla su nakvyne GAMTOS HEROJAI

Šio sezono naujiena – CurioCity stovykla su nakvyne GAMTOS HEROJAIPirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ goes wild!

Stovykla vyks daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Į stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai gryname ore, diskoteka, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo. Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Gamtos herojai stovykla vyksta: poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.

Stovykla skirta: vaikams nuo 9 iki 14 metų.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti CurioCity internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Kūrybinė vasaros stovykla vaikams ,,Merkurijus”

Kaip ir kiekvienais metais, stovykla „Merkurijus” kviečia pasinerti į kupiną nuotykių ir nepamirštamų akimirkų vasarą! Šių metų stovyklos užsiėmimų tema: kūryba- profesija, hobis, laisvalaikis.

Kokios gi laukia pramogos ir edukacijos? Laužai, šokiai, maudynės, maisto gamyba, rankdarbiai, meditacija, sportas, petankė – komandomis, kinas + popkornai, kiekvieną šeštadienį – renginys tėveliams ir visiems artimiesiems.

Pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus, meninėmis-kūrybinėmis priemonėmis stovyklos vadovai ugdys vaikų gebėjimus pažinti, kurti, komunikuoti, improvizuoti, aktyvinti vaizduotę ir motyvavimą.

Vyks keturios kūrybinės dirbtuvės: kūrybiškumas teatre, kūrybiškumas šokyje, kūrybiškumas madoje, kūrybiškumas tarpdisciplinoje.

Stovykla vyksta: Prienų rajone, sodyboje Šaltupis.

Stovyklos skirtos 6-17 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Merkurijaus stovyklų internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

VILNIAUS APSKRITIS

Vaikų vasaros stovykla ŠOKINGAS 2023 su žymiąja Egle Straleckaite

JAU STARTUOJA registracija į nuostabią VASAROS stovyklą vaikams ŠOK’ingas 2023!

ŠOK’ingas – tai šokas blogai nuotaikai! Stovykla skirta visiems 7-18 metų vaikams, norintiems atgauti jėgas ir nuotaiką bei pasikrauti energija ilgam. Vaikai poilsiaus nuostabiame gamtos kampelyje, su puikiai įrengta infrastruktūra vaikų saugiam ir aktyviam poilsiui!

Ir svarbiausia – stovykloje laukiami ir nemokantys, tačiau labai svajojantys išmokti šokti vaikai!

Jūsų laukia ilgametę patirtį turintys vadovai, linksmos šokių pamokos nešokusiems vaikams, profesionalios šokių treniruotės – sportinių šokių šokėjams. O kur dar nepakartojami vakarai, sveikatinimosi paslaptys ir sveikesnės mitybos pagrindai, kalanetika, pilates, funkcinės treniruotės, pasitikėjimo savimi pratybos, sceninio įvaizdžio paslaptys, ypatingos maudynės ir daug vasaros nuotykių.

Su Jūsų vaikais drauge stovyklaus ir šokti mokys žavingosios šokių trenerės. Eglė Straleckaitė – šokėja, šokių trenerė. Eglė Straleckaitė 2014 metais nugalėjo TV3 konkurse „Šuolis”, daugelio šokių projektų dalyvė, Eglės Straleckaitės šokių studijos įkūrėja. Diana Dranseikienė – Domino šokių studijos trenerė, renginių organizatorė turinti 25 metų patirtį ruošiant sportinių šokių poras.

Stovykla vyksta: Švenčionių rajonas, Kaltanėnai.

Stovykla skirta 7-18 metų vaikams, ir šokantiems, ir nešokantiems.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti DOMINO šokių studijos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Mickūnų jojimo klubo KEMK žirgai stovyklos

Mickūnų jojimo klubas KEMK žirgai – tai nedidelis žirgynas, kur Jus pasitiks jauki aplinka, be jokio šurmulio būdingo dideliems žirgynams. Žirgyne įrengta jojimo aikštele su kliūtimis, nuo oro išdaigų saugo jaukus maniežas, aplink žirgyną nuostabūs miškai su puikiai žirgelių kanopoms tinkančiu gruntu.

Stovykla „VĖJAS KARČIUOSE” skirta 6-14 metų vaikams. Stovyklautojai turės galimybę užmegzti unikalų ryšį su šiais didingais gyvūnais bei gamta. Stovykloje vaikai dalyvaus žygiuose, plaukios baidarėmis, užsiims kūrybine veikla. O kaip gi stovykla be pasisėdėjimų prie laužo ir maudynių kubile!

Jojimo stovykla, turintiems patirties skirta nuo 10 metų vaikams. Stovykloje laukiami raiteliai, turintys jojimo patirties bei norintys tobulėti konkūro disciplinoje (iki 90 cm aukščio).

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone.

Stovyklos skirtos 6-14 metų vaikams, o jojimo stovykla nuo 10 metų vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti žirgyno internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

G-Force vaikų vandenlenčių stovykla

Aktyvus laisvalaikis gamtoje – seniai įvairiomis naudomis apipinta veikla. Naudingas deguonies pliūpsnis plaučiams ir smegenims, ištvermingesnė širdis ir sveika oda bei sustiprėjęs imunitetas, palepintas vitaminu D. Čia tik viena, bet ypač svarbi pusė, bet kur dar įsimintinos naujos pažintys, vandenlenčių sporto įgūdžių lavinimas ir vidinis tobulėjimas?

Splash pramogų parkas, įsikūręs nuostabaus grožio vietoje prie Vilnojos ežero, šiemet padės sukurti dar vieną nuostabų nuotykį augantiems vandenlenčių entuziastams. Vaikų gerove pasirūpins vadovai/treneriai, turintys daugiametę darbo patirtį su vaikais.

Vaikų laukia ir vakariniai užsiėmimai, pokalbiai prie laužo, įvairūs stalo ir lauko žaidimai, lavinantys vaikų socializaciją, šokiai ir daug kitų linksmų veiklų. Įvairių užduočių ir sudėtingų žaidimų metu vaikai skatinami priimti iššūkius ir drąsiai atskleisti savo asmenybes.

Jūsų patogumui G-Force šiais metais taip pat siūlo ir vandenlenčių užsiėmimus, kurie prasidės liepos mėnesį ir baigsis kartu su rugpjūčio mėnesiu, tris kartus per savaitę – pirmadienį, trečiadienį bei penktadienį. 2 valandų užsiėmimai vyks grupėse iki 6 vaikų.

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone, Splash pramogų parke prie Vilnojos ežero.

Stovyklos skirtos 8-17 metų vaikams ir jaunuoliams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti G-Force Facebook paskyroje.

Imperium Camp šokio stovykla vaikams

Tai išskirtinė ir alternatyvų neturinti stovykla, kurioje pasitelkiant įvairių gatvės šokių stilių šokius ir įtraukiančias veiklas, užtikrinamas prasmingas ir patrauklus stovyklos veiklų turinys.

Stovykloje Jūsų lauks komfortiškos apgyvendinimo sąlygos „Karklėnai Resort“ sodyboje, intensyvios skirtingų gatvės šokių stilių treniruotės (Hip Hop, House, Vogue, Show Dance), aktorystės pamokos su žinomu aktoriumi, kvalifikuoti stovyklos vadovai.

Jūsų vaikų laukia ir išskirtinės veiklos ir pramogos: putų šou, profesionalių vandens šautuvų mūšis, filmavimasis šokių video klipuose, cukraus vatos ir spragėsių (popkorn‘ų) gaminimo šventė vaikams, teminė diskoteka su profesionaliu DJ, Tik Tok Show, pabėgimo kambarys stalo žaidimo dėžėje, tvenkinys sodybos teritorijoje ir baseinas, azartiškas bingo vakaras, karaoke vakarėlis, kino seansai ir net siaubo kambarys!

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone, Karklėnai Resort sodyboje.

Stovyklos skirtos 8-16 metų vaikams ir jaunuoliams. Stovyklos veiklos bus vykdomos 2 pogrupiais, pirmas pogrupis-pradinukai, antras pogrupis- penktokai ir vyresni, tad dienos eigoje skirtingų amžiaus grupių vaikai turės skirtingus tvarkaraščius ir kartu susitiks tik bendrose vakaro veiklose.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Imperium Camp Facebook paskyroje.

Karinė vasaros stovykla vaikams „Alfa būrys”

Tai jau 4-us metus organizuojama vasaros stovykla, kurioje vaikai smagiai ir aktyviai susipažins su kario kasdienybe. Jaunųjų stovyklautojų kiekvieną dieną lauks vis nauja misija su vertybe, per kurias teks eiti iš komforto zonos, mokytis išgyvenimo gudrybių, savarankiškumo, disciplinos bei kaip ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

Šioje stovykloje vaikų laukia gyvenimas kariškose palapinėse, pasivažinėjimas šarvuočiu, mūšis „Fortnite“ ginklais, bėgimas „Alfa Run” kliūčių ruožu ir daug kitų nepamirštamų įspūdžių. Klegesys netils ir vakarais – juos stovyklautojai jaukiai leis prie laužo su dainomis ir šokiais, žiūrės kiną, vyks į naktinį žygį, atsiplaiduos pirtyje ant ratų ir patirs dar daugiau nuotykių.

Vaikus pasitiks profesionalūs, mylintys ir atsidavę darbui vadovai, kurie padės įveikti kiekvienos dienos misijas.

!!!  10% NUOLAIDA MŪSŲ SKAITYTOJAMS visoms registracijoms su kodu KSV10. Nuolaida taikoma registruojantis iki birželio 18 d.

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone.

Stovykla skirta 7-12 metų amžiaus vaikams.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Alfa būrys internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
geriausios stovyklos, gyūnų ūkis, nuotykių stovykla, pramoginė stovykla, reklama, riedlenčių stovykla, riedučių stovykla, šokio stovykla, šokių stovykla, sporto stovykla, stovykla gamtoje, stovykla su gyvūnais, stovykla su nakvyne, stovykla su žirgais, stovyklos aktyviems vaikams, stovyklos pagal apskritis, stovyklos su nakvyne, stovyklos vaikams, turistinė stovykla, vaikų užimtumas vasarą, vandenlenčių stovykla, vasaros stovyklos, vasaros vaikų stovyklos, žirgynas