Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose - Kelionės su vaikais
Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose
Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose
2023-07-23

Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose

Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose – mūsų rekomendacija visiems, kurie ieško smagios ir netolimos savaitgalio išvykos. 

Kas sekate ir skaitote mūsų tinklaraštį žinote, kad Lenkija yra „Kelionės su vaikais“ vienos iš įkūrėjų Agnės ir jos šeimos labai mėgstama kryptis. Agnė su šeima ir vaikais dažnai čia vyksta pramogauti ir pailsėti – todėl drąsiai gali Jums rekomenduoti, kad savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose bus puiki išvyka visai šeimai. Dalinamės su Jumis mūsų rekomendacijomis ir patarimais! 

Mikolaikos – kodėl verta čia važiuoti

Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose – kodėl verta čia nuvykti? Mikolaikos – labai populiarus ir pačių lenkų labai mėgstmas kurortas. Nors ypatingai čia smagu vasarą, tačiau drąsiai galite vykti ir žiemą.

Mes Mikolaikose buvome prieš keletą savaičių ir daugybę kartų prieš tai. Esame buvę ir rudenį, bet smagiausia šia vasarą. Todėl drąsiai galime Jums rekomenduoti šią vietą, viešbučius, pramogas, nes viską esame išbandę ir aplankę patys.

Jei keliaujate su mažais vaikais ar kūdikiu, kaip mes, labai rekomenduojame čia apsilankyti. Netoli, su vienu sustojimu nuvyksite nuo Lietuvos iki Mikolaikų.

Pats Mikolaikų miestelis labai nedidelis, tačiau tikrai yra ką veikti. Labai gražus, nors ir nedidelis miesto paplūdimys. Smėliukas, itin seklus krantas, tobulas vaikų maudynėms. Jame yra mažos čiuožyklos vaikams (nemokamos). Taip pat sezono metu veikia vandens batutai.

Palei ežerą didelė promenada su daugybe kavinių, restoranų. Daug mažų parduotuvių, vyksta pasirodymai, groja muzika. Galima išsinuomuoti laivelius.

Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose

Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose

Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose – ką čia veikti

Mikolaikos – kurotinis miestelis prie ežero, tad rekomenduojame sezono metu būtinai apsilankyti miesto paplūdimyje. Čia nuostabiai pritaikytas vaikų maudynėms krantas – seklus, smėlėtas, su nedidelėmis NEMOKAMOMIS čiuožyklomis. Vasaros metu veikia ir vandens batutai.

Iš uosto plaukioja dideli laiveliai iki kitų miestų, ekskursijų laiveliai. Mums didžiausia pramoga išsinuomuoti laivelį ir pasiplaukioti patiems. Šiems laiveliams nereikia laivavedžio teisių (nuomos kaina apie 200 zlotų už valandą, tačiau imant daugiau lengvai galima nusiderėti). Labai rekomenduojame pasiplaukioti vakare, kuomet leidžiasi saulė. Labai gražu.

Jei mėgstate pasivažinėti dviračiais – yra labai fainas dviračių takas nuo Mikolaikų iki Stare Sady miestelio. Galite smagiai pasivažinėti, o Stare Sady ant ežero kranto yra puikių kavinių.

Palei visą miestelį ir ežero pakrantę puiki promenada, labai smagu pasivaikščioti vakare.

Mikolaikų miestelis. Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose

Mikolaikų miestelis. Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose

Vaikams yra laipynių parkas Park LINOWY.

Golebiewski  viešbučio teritorijoje veikia vasaros rogutės. Labai rekomenduojame. Yra dvi skirtingos kainos – jei apsistojate viešbutyje ir jei neesate viešbučio svečiai. Jei esate viešbučio svečiai už pasivažinėjimą galite sumokėti registratūroje, jei neesate viešbučio svečiai – prie rogučių yra bilietų automatas. Suaugusiems 10 zlotų, vaikams iki 8 metų – 50 proc. nuolaida. Jei gyvenate viešbutyje – 6 zlotai, vaikams iki 8 metų – 50 proc. nuolaida. Minimali suma, kurią turite išleisti – 30 zlotų plius 20 zlotų depozitas už kortelę, kuris gražinamas atidavus kortelę. 

Jei turite laiko, galite nuvažiuoti arba su laiveliu nuplaukti iki Gižycko. Daugiau apie šį miestelį skaitykite mūsų paruoštame straipsnyje Atostogos Lenkijoje prie ežerų.

Kur nakvoti Mikolaikose

Mikolaikose itin gausu gerų viešbučių, kadangi patys lenkai dažnai renkasi atostogas čia, todėl rasite nebrangių nakvynių privačiame sektoriuje ir viešbučių, kur naktis kainuoja ir kelis šimtus eurų.

Jei galimybės leidžia rinkitės Golebiewski  viešbutį Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, kuriame yra vandens parkas. Viešbutis labai didelis, dažnai parduoda nakvynės ir maitinimo paketus. Gyvenant viešbutyje apsilankymas vandens parke nemokamas. Turi nuostabų privatų paplūdimį prie ežero. Ypač čia smagu gyventi vasaros metu, nes viešbutis turi labai daug baseinų lauke, taip pat įvairių pramogų vaikams. Lauke yra fantastiška žaidimų aikštelė vaikams. 

Golebiewski  viešbutis

Golebiewski  viešbutis

Taip pat yra puikus 5* viešbutis Mikołajki Leisure & SPA Hotel Mikołajki Leisure & SPA – bet kainos tikrai didelės. Jis įsikūręs visiškai ant ežero kranto miesto centre, prie pat paplūdimio.

Taip pat esame apsitoję ir Lawendowe wzgórze viloje. Turi nuostabią terasą su puikiu vaizdu į ežerą. Pati vila labai moderni, šiuolaikiška. Iki miesto centro pėsčiųjų promenada vos dešimt minučių.

Labai didelė pasiūla nakvynės privačiame sektoriuje. Jei renkatės nakvynę – rekomenduojame ieškoti per patikimą sistemą booking.com. 

Booking.com

Hotel Robert Port Lake Resort & SPA

Ne kartą esame nakvoję ir šį kartą apsistojome  Hotel Roberts Port Lake Resort & SPA, apie 6 km nuo Mikolaiki miestelio. Turi puikų privatų paplūdimį maudynėms, su nemokamais gultais, laivelių nuomą, uždarą baseiną, vakarais vyksta koncertai. Galite užsisakyti ir maitinimą (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Mes renkamės tik su pusryčiais – nes mėgstame vakarieniauti mieste.

Labai fainas baseinas, ypatingai puikus su vaikais, nes itin šiltas vanduo ir net nedidelė čiuožykla vaikams. Plius man labai svarbu tokios smulkmenos, kaip tarkime vystymo stalas persirengimo kambaryje – tikrai parodo, kad viešbutis rūpinasi svečiais su vaikais. Lauke yra dvi žaidimų aikštelės vaikams. Piknikų staliukai pakrantėje. 

Mikolaikų vandens parkas

Nors vandens parkas jau pakankamai senas ir nėra didelis, tačiau jame mums vistiek smagu apsilankyti. Įsikūręs Golebiewski viešbutyje. Viešbučio svečiams apsilankymas nemokamas. Labai smagi vasaros metu, lauke yra daugybę baseinų, žaidimų aikštelė, todėl galima praleisti ir visą dieną. Ypač vasarą šiame vandens parke atrodo lyg esate kokiame nors Turkijos viešbutyje. 

Yra baras lauke, jei esate viešbučio svečias galite užsisakinėti į kambario sąskaitą, jei lankotės tik vandens parke – atsiskaityti reikės grynais arba kortele. Vandens parkas duoda rankšluoščius, net jei neesate viešbučio svečias, todėl savo turėti nereikia. Labai puikus baseinas vaikams viduje su čiuožyklėlėmis ir pramogomis mažesniems vaikams. Apsilankymas vandens parke – 1,5 val., vėliau galima nusipirkti papildomai po 30 min. 

Kur pavalgyti

Daugiausiai įvairių kavinių yra promenadoje palei ežerą. Mums labai patiko Nóż w wodzie. Skanus maistus, puikus vaizdas. 

Prie pat pėsčiųjų tilto yra Port Smaku. Mums taip pat patiko.

Šiek tiek toliau už Mikolaikų yra LAB_01 Mazurskie Laboratorium Smaku. Labai skanus maistas ir tobulai gražus vaizdas. Kainos šiek tiek didesnės, bet vieta nuostabi.

Beje turėkite omenyje, kad Lenkijoje virtinius, kuriuos labai mėgsta Motiejus, dažniausiai patiekia ne su grietine, o su raugintais kopūstais. Tad jei Jūsų vaikai, kaip ir mūsų Motiejus, mėgsta valgyti virtinius su grietine, jos reikia paprašyti papildomai.

Lenkiška virtuvė

Lenkiška virtuvė

Keliaujame Lenkijoje su kūdikiu

Sulaukiame daug klausimų kaip keliaujame su kūdikiu, kuriam jau pradėjome primaitinimą. Ką darome keliaudami, kai Paulei laikas valgyti. Atsakymas labai paprastas. Su mumis keliauja PONN tyrelės. Labai džiaugiamės, kad Paulei pradėję primaitinimą, susidraugavome su ekologiškomis PONN tyrelėmis, kurios puikiai tiko ir patiko Paulei.

Kuomet negalime pasiūlyti namuose pagaminto maisto – mums į pagalbą atskuba ekologiškos PONN tyrelės. Su šiomis tyrelėmis ir užkandžiais užaugo Motiejus, o dabar jas ragauja ir Paulė.

PONN tyrelės

PONN tyrelės

Praktiniai patarimai

Jei planuojate apsistoti ne viešbutyje, o apartamentuose ir patys gamintis valgyti – yra didelė Biedrionka parduotuvė. 

Sezono metu daug kur galima išsinuomuoti dviračius.

Mieste parkavimas mokamas – tad geriau ieškote nakvynės vietos su parkavimosi vieta.

Šiuo metu vyksta kelio remonto darbai nuo Elk iki Mikolaikų miestelio, tad daug greičio apribojimų, tad pasiplanuokite, kad kelionė gali užtrukti ilgiau.

Norėdami sutaupyti keliaudami ir atostogaudami Lenkijoje naudokite kaip ir mes  myTU mokėjimo kortelę, nes:

  • Galime išsiimti iki 200 eur nemomamai, o išsiimti vietine valiuta pinigus bankomate yra pigiau nei išsikeisti eurus keityklose.
  • Mokėdami užsienyje visada renkamės „mokėti vietine valiuta”. Kai išsiimant grynuosius ar atsiskaitant mokėjimo kortele mūsų klausia, ar norime mokėti eurais, ar vietine valiuta – visada renkamės mokėjimą vietine valiuta, kad išvengtume papildomų valiutos konvertavimo mokesčių!
  • Mokant myTU kortele netaikomi papildomi mokesčiai už tai, kad mokama ne eurais (kaip įprastai taiko kiti tradiciniai bankai). Mokėjimams kortele ne eurais taikomi standartiniai valiutų kursai.

Apie pramogas ir apsipirkimą Suvalkuose skaitykite straipsnyje TOP pramoga vaikams Suvalkuose ir Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose.

Apie pramogas ir apsipirkimą dar viename labai smagiame miestelyje netoli nuo Lietuvos Augustave skaitykite straipsnyje Pramogos ir apsipirkimas Augustave Lenkijoje

Apie poilsį Lenkijoje prie jūros skaitykite straipsnyje Kelionė į Lenkijos pajūrį su vaikais  bei Kelionė į Gdanską su vaikais

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Lenkijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LENKIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Lenkijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atostogos Lenkijoje, Atostogos Lenkijoje su vaikais, Ką pamatyti Lenkijoje, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Kur nuvažiuoti Lenkijoje, Lenkija, Lenkija su vaikais, Mikolaikų vandens parkas, Poilsis Lenkijoje, Savaitgalis su vaikais Lenkijoje Mikolaikose, Tropikana vandens parkas