Savaitgalis su vaikais Kaune - Kelionės su vaikais
Savaitgalis su vaikais Kaune
Savaitgalis su vaikais Kaune

Savaitgalis su vaikais Kaune

Kaunas – puikus miestas dienai ar savaitgaliui su vaikais. Kaune yra daug vaikams skirtų lankytinų vietų, pramogų erdvių, vyksta daugybė renginių šeimoms su vaikais. Kaune rasite ir nemokamas pramogas vaikams.

Savaitgalis su vaikais Kaune – mūsų asmeniškai išbandytas PLANAS vienos dienos išvykai savaitgalį į Kauną. Jolita iš „Kelionės su vaikais” į Kauną keliavo su Greta (10 metų) ir Oskaru (8 metai). Dalinamės su Jumis ir kviečiame jus su vaikais į Kauną.

Savaitgalis su vaikais Kaune

Mes savo dieną pradėjome nuo pramogų CurioCity ir ZOOPARK Mega prekybos ir laisvalaikio centre, o baigėme Baltijos cirko renginyje. Pietums pasirinkome šeimos ir draugų restoraną Šašlykinė Žaliukė su giliomis maisto gaminimo tradicijomis ir Kauno mieste garsėjančiais duonos ledais! Taigi pradėkime dieną Kaune.

CurioCity

CurioCity – didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras kokybiškam šeimų laisvalaikiui, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius!

Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti!

Analogų Baltijos šalyse neturintis edukacinis pramogų centras sukurtas šeimoms, auginančioms 1-13 metų vaikus bei mokyklų ir darželių grupėms. Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančioje edukacinio centro erdvėse yra integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Čia galite švęsti įspūdingiausias vaikų šventes, rinktis iš daugiau nei 20 gimtadienio scenarijų. Lobio paieška, protmūšis, išlikimo pratybos, keramikos dirbtuvės, eksperimentai, maisto gaminimas, magija, šokiai ir dar daug visko jūsų laukia šventės metu.

Kas labiausiai patiko Oskarui ir Gretai? Kadangi mūsų vaikai ir namuose „gydo bei operuoja” savo meškiukus ir lėles, todėl pirmiausiai jų dėmesį prikaustė Žmogaus kūno pažinimo erdvė. Na, o vėliau vaikai „pasimatavo” ir kitas profesijas – statybininkų, gaisrininkų, kiek ilgėliau užtruko prie kelto, kur subūrė visą įgulą ir įsijautė į laivo valdymą įvairiomis oro sąlygomis.

Daugiau informacijos su tiksliomis CurioCity koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Savaitgalis su vaikais Kaune

Savaitgalis su vaikais Kaune

ZOOPARK Kaunas

Zoopark – pirmasis Lietuvoje kontaktinis zoologijos sodas, duris atvėręs 2017 metų birželio 22 dieną. Čia lankytojai gali iš arčiau susipažinti su gyvūnais turėdami tiesioginį kontaktą – juos galima glostyti, maitinti, bendrauti ir stebėti.

 • Čia gyvena 17 rūšių ir daugiau nei 100 gyvūnų, atvykę galite juos pažinti iš arčiau, paglostyti ar pamaitinti.
 • Unikalus edukacinis projektas, ugdantis vaikų kantrybę, švelnumą, rūpestingumą, atsakingumą, pažinimą.
 • Galimybė iš arti susipažinti su gyvūnų pasauliu, rūpinantis ir stebint augintinių gyvenimą.
 • Bendravimas su gyvūnais turi terapinių savybių.
 • Gyvūnais kasdien rūpinasi profesionalūs gyvūnų prižiūrėtojai ir veterinarai.
 • Gyvūnai šeriami pagal nustatytus racionus, kokybišku ir subalansuotu pašaru.

Edukacinės programos mokykloms, darželiams ir stovykloms. Zoopark taip pat siūlo išskirtinę galimybę gimtadienį paminėti gyvūnų apsuptyje!

Kas labiausiai patiko Oskarui ir Gretai? Mūsų vaikams svarbiausia ir būtiniausa veikla kontaktiniame zoo yra maitinti gyvūnėlius, todėl prie įėjimo iškart įsigijome maistelio jūrų kiaulytėms, vištytėms ir triušiukams. Vaikai labai mėgsta Tenerifėje esantį Monkey parką, todėl su didžiausiu noru planavo apsilankymą ir kaip matys sako nors į mažesnį, bet konceptualiai panašų zoo.

Daugiau informacijos su tiksliomis Zoopark koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Savaitgalis su vaikais Kaune

Savaitgalis su vaikais Kaune

Vieta pietums ar vakarienei su vaikais – Šašlykinė Žaliukė

Kadangi mes planavome vakare keliauti į Baltijos cirką, todėl strategiškai puiki vieta mūsų pietums tapo Šašlykinė Žaliukė, apie kurią girdėjome labai gerų atsiliepimų. O svarbiausia, kad restoranas laukia šeimų su vaikais – yra vaikų meniu ir vaikų žaidimų kambarėlis.

Tai šeimos ir draugų restoranas. Restoranas su istorija nuo 1966 metų ir garsėjantis seniausiomis šašlykų kepimo tradicijomis – šašlykų marinavimo receptūrai jau 50 metų!

Šašlykinė Žaliukė, tai:

 • Jaukus interjeras – Žaliukėje vyrauja ramios ir šiltos spalvos. Išsaugotos nuo 1966 metų išlikusios akmens dekoro sienos, dar 2004 metais įrengtas židinys.
 • Kavinėje yra 60 vietų.
 • Erdvė mažiausiems su šildomomis grindimis, žaislais, vaikiška virtuvėle, atskiru stalu piešimui.
 • Organizuojamos asmeninės ir koletyvo šventės.
 • Lauko terasa – žalumos oazė. Terasa tinka ir šventėms.
 • Restorano svečiams – parkavimo aikštelė.

Išskirtinis meniu ir maistas:

 • vieta garsėja šašlykų kepimo tradicijomis – todėl būtinai paragaukite. Šalia gaunate gausius priedus ir svarbiausia daržovių.
 • vaikų meniu – varškėčiai, kokteiliai.
 • atskiras meniu vegetarams.
 • užkandžių gausa – būtinai paragaukite keptos duonos su išskirtiniu padažu.
 • sriubų meniu – karamelizuotų česnakų sriuba ypač tinkama šaltajam sezonui.
 • dienos pietūs.
 • šviežiai marinuotas nekeptas šašlykas išsinešimui.

Kas patiko mums? Šašlykai – skani nesausa mėsytė, šalia garnyras. Kepta duona su nerealiai skaniu padažiuku. Naminė gira irgi labai mums patiko – ne per saldi, gaivi. ir žinoma, duonos ledai – vien dėl jų į šią vietą grįšime!

Daugiau informacijos su tiksliomis restorano „Šalykinė Žaliukė” koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Kamerinis stacionarus cirkas ir I-asis Tarptautinis Cirko ir Komedijos Festivalis

2013 m. balandžio 19 d. įvyko Kamerinio cirko atidarymas. Per Pasaulinę cirko dieną iškilmingai atidarytas pirmasis stacionarus cirko pastatas Lietuvoje.

Mums pasisekė, jog tą dieną galėjome aplankyti šiame cirke vykusį I-ąjį Tarptautinį Cirko ir Komedijos Festivalį. Todėl keliaudami į Kauną būtinai pasitikrinkite, ar tą dieną vyksta koks renginys. 

Kameriniame cirke vyksta:

 • Tematiniai ir repertuariniai pasirodymai
 • Cirko meno akademijos užsiėmimai
 • Reikšmingų cirko įvykių bei datų minėjimas
 • Pažintinės ekskursijos
 • Edukaciniai renginiai
 • Socialinės iniciatyvos – labdaros renginiai, tėvų ir vaikų šeimose bendravimo gerinimo iniciatyvos ir kt.
 • Stovyklos vaikams

Be to, kad šiame cirke vyksta renginiai, dar galite aplankyti Baltijos cirko klounų muziejų, kuriame šiuo metu beveik 2000 eksponatų! Tai klounai, kurie atkeliavo iš kaimyninių bei tolimų šalių. Piešti, megzti, susiūti iš medžiaginių lopynėlių, drožti iš medžio, keramikiniai, sidabriniai, stiklo klounai – įvairiausi, dideli ir miniatiuriniai, labai linksmi ir liūdnoki, gražūs, šmaikštūs ir žaismingi – laukia vaikų į svečius… Mūsų sukaupta kolekcija stebisi net visko matę cirko artistai, atvykstantys į Lietuvą gastrolių.

Šią ekspoziciją gali aplankyti kiekvienas susidomėjęs. Priimamos ir grupės, todėl galite drąsiai rekomenduoti apsilakyti Jūsų vaikų darželio grupei ar mokyklos klasei.

Daugiau informacijos su tiksliomis Baltijos kamerinio cirko koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Daugiau informacijos su tiksliomis Baltijos cirko klounų muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Visas Kauno gidas su vaikais – Ką veikti su vaikais Kaune bei Nemokamos pramogos vaikams Kaune.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Baltijos cirkas, Curiocity, Diena su vaikais Kaune, Kamerinis stacionarus cirkas Kaune, Kaunas su vaikais, Kaune su vaikais, Planas su vaikais Kaune, reklama, Šašlykinė Žaliukė, Savaitgalis su vaikais Kaune, zoopark Kaunas