CurioCity Kaunas - Kelionės su vaikais
CurioCity Kaunas
Ką veikti Kaune su vaikais
2023-04-04

CurioCity Kaunas

Wow, oho, na nieko sau – šiuos žodžius, apsilankę su vaikais Curiocity Kaunas, girdėsite daug kartų! Vos įžengę į šią unikalią edrvę maži ir dideli aikčioja iš nuostabos ir bėga pirmyn tyrinėti visų įdomybių. O šiame „įdomybių mieste“ tikrai yra ką pamatyti, patirti ir išbandyti!

Curiocity – kas tai per vieta

Curiocity Kaunas tai vienintelis Baltijos šalyse tokio tipo edukacinis pramogų centras, kuris susideda iš 13 skirtingų erdvių – jos sudaro interaktyvaus daugiafunkcinio miesto įspūdį. Įsikūręs Kaune, PC MEGA, dažnai pritraukia mažųjų lankytojų net iš tolimiausių Lietuvos miestų.

Daugiau informacijos su tiksliomis Curiocity koordinatėmis taip pat rasite „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Mums labiausiai patiko tai, jog čia žaidimai ir edukacinės veiklos persipina su aktyviomis pramogomis, t.y. mokaisi apie maistą, o po to smegenys pailsi vykdant užduotį ir einant virš lavos, mokaisi apie ūkio darbus, o po to greitai važiuoji nuo čiuožyklos. CurioCity lyg imituoja realaus gyvenimo situacijas, bet tam, kad vaikai galėtų drąsiai susipažinti su pasauliu, visa tai yra persipina su žaidimais.

Curiocity Kaunas

Curiocity Kaunas

Paprastai tariant – čia vaikas ne tik iki soties lakstys, šokinės ir laipios, bet tuo pačiu metu sužinos daugybę gyvenimo faktų ir įdomybių. O svarbiausia – galės viską IŠBANDYTI! Tai, kas kitur yra draudžiama arba ribojama, čia yra net privaloma! Visur galima lįsti, viską liesti, šiek tiek griauti, daug statyti, visko klausytis.

Erdvės sudėliotos taip, kad vos įėjus, vieną po kitos atrastumėte visas. Galima, žinoma, eiti ir taip, kaip norisi, kur vaikui įdomu, grįžti, kur patiko.

Curiocity – 13 unikalių erdvių vienoje vietoje

Curiocity Kaunas tai net 13 unikalių erdvių vienoje vietoje. Nors mes esame aplankę tikrai daug žaidimų kambarių ir pramogų centrų visame pasaulyje, tačiau tokioje vietoje neteko niekur lankytis. Nesvarbu, kuo domisi Jūsų vaikas, kas jam patinka – Curiocity Kaunas rasite erdves visų pomėgių vaikams.

Curiocity Kaunas

Curiocity Kaunas

Mažylių erdvė

Čia yra kamuoliukų baseinas, visi žaislai yra minkšti ir pritaikyti mažiausiems, tad čia galima ramiai leisti laiką su mažyliu, kol vyresni vaikai tyrinėja kitas erdves. AKTUALU mamoms su kūdikiais. Labai patogu, jog prie pat mažylių erdvės yra ir tualetas su vystymo staliuku, krėstas su maitinimo pagalve, žaisliukai prie vystymo stalo, mikrobangų krosnelė maistui pašildyti. Tobula su kūdikiais.

Garsų pažinimo erdvė

Čia galima pamatuoti savo kalbos garsumą ir net įrašyti radijo laidą! O įsirašytą laidą galima atsisiųsti sau elektroniniu paštu. Tą mes ir padarėme.

Curiocity žaidimų kambarys

Curiocity žaidimų kambarys

Spalvų pažinimo erdvė

Čia galima kurti šedevrus ant šviesos stalo ir net nučiuožti nuo vaivorykštės! Labai įdomu vaikams, kurie mokosi spalvas, tačiau patiks ir tiems, kurie jas puikiai žino. Įdomu net ir suaugusiems.

Ką veikti Kaune su vaikais

Ką veikti Kaune su vaikais

Gamtos jėgų pažinimo erdvė

Čia galima gaminti ekologišką elektrą, žaisti magnetais ir paliesti žaibuojantį rutulį.

Žmogaus kūno pažinimo erdvė

Sudėkite atitinkamai žmogaus kaulus, išvalykite milžiniškus dantis gigantišku šepetėliu ir pasiklausykite kokius garsus skleidžia organizmas. Motiejaus močiutė – gydytoja odontologė, todėl ypatingo dėmesio susilaukė stomatologo kėdė.

Galvosūkių erdvė

Pažaiskite slaptuosius agentus ir išspręskite mįsles, o po to , lyg filme, įveikite lazerinių spindulių kliūčių ruožą. Čia ir melo detaktorius ir pirštų anspaudų pavyzdžiai. Spręsti mįsles patiks ir tėveliams.

Emocijų pažinimo erdvė

Tikrai puikiai sugalvota vieta, kurioje galima pažinti emocijas, bet ir sužinoti ką daryti sunkiomis akimirkomis. O galite pvz. sunaikinti nemalonias emocijas jų išlaisvinimo mašinoje!

Žemės ir kosmoso pažinimo erdvė

Čia vaikai gali tapti erdvėlaivio pilotais ir apskristi visą Saulės sistemą, atlikdami svarbią misiją.

Pramogos su vaikais Kaune

Pramogos su vaikais Kaune

Miesto herojų erdvė

Šiame kambaryje vieta drąsiausiems, kurie nebijo nusileisti stulpu ir išgelbėti katytę iš degančio namo. Čia galima ne tik užsidėti policininko kepurę, bet net ir paskirstyti valstybės biudžetą ir valdyti dviaukštį laivą!

 

Ūkio erdvė

Pati smagiausia miesto vaikams, kur jie gali įlįsti į avilį pas bites, sodinti daržoves ir bandyti melžti karvę!

Maisto pažinimo erdvė

Puiki viena supažindinti vaiką su sveikos mitybos įpročiais, pabandyti paruošti sveikus pietus, o „pasistiprinus“ pereiti kliūčių ruožą virš degančios lavos!

Statybų ir dizaino erdvė

Ši erdvė skirta tiems, kas nori pabandyti statyti namą, laipioti pastoliais, kasti ekskavatoriumi arba kurti nereališkiausius statinius iš didžiulių LEGO.

Pramogos su vaikais Kaune

Pramogos su vaikais Kaune

Kulinarijos studija

Kulinarinių stebuklų pasaulis, kur ne tik galima pagaminti sveiką maistą, bet ir kurti iš maisto personažus! Nemokami užsiėmimai studijoje vyksta TIK ŠEŠTADIENIAIS.

Smalsumo laboratorija

– čia vaikai galės išbandyti mokslininko profesiją ir dalyvauti įvairiausiuose eksperimentuose! Nemokamos edukacijos čia vyksta TIK SEKMADIENIAIS. Labai smagu, nes mes lankėmės būtent tada, kai vyko edukacija. Motiejui buvo wow įspūdis.

Kokio amžiaus vaikams tinka Curiocity?

Curiocity Kaunas vieta tinkama vaikučiams nuo mažiausių iki 13 metų. Vaikai iki 3 metų turi būti lydimi suaugusiojo, o 4-5 metų vaikai gali tyrinėti jau ir savarankiškai, bet privalo devėti specialias skiriamąsias liemenes ir apyrankes. Na o nuo 6 metų vaikai gali naudotis šia erdve visiškai savarankiškai, be ypatingų nurodymų, nors, žinoma, gali būti ir su suaugusiuoju.

Beje, mažyliams iki 1 metukų įėjimas NEMOKAMAS, bet mokėti reikia tik už tėvelius.

Geriausia erdvė gimtadieniams

Jei jums pritrūko idėjų vaiko gimtadieniams tai ši vieta yra tobula! Pasikvieskite vaiko draugus ir čia jie galės visi kartu dalyvauti specialioje gimtadienio edukacijoje, o šventės metu (jei pageidausite) vaikus linksmins ir specialusis personažas.

Mums didžiausią įspūdį padarė tai, jog organizuodami vaiko gimtadienį galite rinktis net iš 20 skirtinų teminių idėjų – vaikais galės būti ugniagesiais, arba mokslininkais, arba virtuvės šefais, o jei norės tai gimtadienį gali švęsti ir šokio ritmu arba dalyvauti įvairiose dibtuvėse.

Specialiai gimtadieniams Curiocity turi net 5 skirtingas salytes, kad šventės dalyviai turėtų ramią vietelę gimtadienio tortui skanauti ir pailsėti nuo intensyvių tyrinėjimų.

Papildomai galite užsisakyti ir foto paslaugą, momentinio fotoaparato nuomą, salės dekoravimą bei veidukų piešimą.

Kad papildomai nereiktų sukti galvos dėl vaišių, galite užsisakyti iš Curiocity siūlomo gimtadienio meniu pasiūlymų, o šventės dieną visas maistas lauks jau paruoštas salėje.

Praktiniai patarimai susiruošusiems į Curiocity

Labai patogu, kad Curiocity Kaunas pramogų centras įsikūręs MEGA prekybos centre, tad tikrai nekils problemų dėl parkavimo. Mūsų nuomone apsilankymui reikėtų skirti bent dvi valandas, nes valandos vaikams tikrai neužteks. Tikslus adresas bei visa lankymosi informacija dalinamės „Kelionės su vaikais ®“ rekomenduojamų lankytinų vietų sąraše.

Ką veikti su vaikais Kaune – skaitykite apie pramogas, teatrus ir kitas veiklas Kaune.
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.