Nemokamos pramogos vaikams Kaune - Kelionės su vaikais
Nemokamos pramogos vaikams Kaune
Nemokamos pramogos vaikams Kaune
2023-04-04

Nemokamos pramogos vaikams Kaune

„Kelionės su vaikais“ Jums rekomenduoja įdomiausias ir smagiausias vietas su vaikais, kuriose galite laiką leisti nemokamai. Tai smagiausios žaidimų aikštelės, pasivaikščiojimo vietos, miestų paplūdimiai. Taip pat viešosios erdvės, kurios tikrai patiks vaikams.

„Kelionės su vaikais®“ Jums paruošė išsamų gidą „Nemokamos pramogos vaikams Kaune”. Dėmesio – visos pramogos yra visiškai NEMOKAMOS!

Nemokamos pramogos vaikams Kaune – žaidimų aikštelės

Žaidimų aikštelė Soboro aikštėje

Gera plastikinė danga, kartais būna vėjuota. Visai šalia yra restoranas „Piano piano“, kur tėvai, jeigu nori ne tik prisėsti šalia ant suoliukų, bet ir atsigaivinti, tuo pačiu stebint vaikus. Truputį paėjus Laisvės alėja (pagal vaikų žaidimų matus – penkiasdešimt didelių žingsnių) – yra „Casa del Pasta“, tikrai pritaikyta makaronų mėgėjams.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Ramybės parko žaidimų aikštelė

Tikrai didelė, įvairi aikštelė (priklauso šalia esančiai mokyklai, todėl pagrindiniai varteliai kartais būna uždaryti, tačiau nuo mokyklos pusės visada būna atviri). Tikrai didelė su daug atrakcijų, pavėsyje nuo saulės.

Nemuno salos žaidimų aikštelė

Visai naujai padaryta aikštelė, šalia yra ir suaugusiems pasportuoti. Pavasarį gražu ir tiesiog prasieiti prie Nemuno dėl gėlių gausos/sakurų.

Muzikinio teatro sodelio aikštelė

Šiuo metu renovuojama, tačiau giliau yra dar viena mažutė aikštelė, įlindus prie restorano „Bajorkiemis“. Tačiau ji labiau orientuota į mažesnius vaikus.

Santakos žaidimų aikštelė

Viena žaidimų aikštelė yra arčiau pilies prie Nemuno (dengta akmenukais, todėl didesnė galimybė susižaloti, tačiau vaikams taip pat patinka tuos akmenukus dėlioti) ir dar viena nauja kitoje pusėje Jono Pauliaus II aikštės (arčiau Vytauto bažnyčios amfiteatro) šią vasarą tik atidaryta (su batutais ir pan.).

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Santakos žaidimų aikštelė

Santakos žaidimų aikštelė

Mega prekybos centro žaidimų aikštelė

Aikštelė prie Megos prekybos centro. Su minkšta danga. Vaikams patinka nemažiau nei žaidimų kambariuose.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Nemokamos pramogos vaikams Kaune

Vienybės aikštė

Karštomis dienomis vaikai be galo mėgsta lakstyti tarp šokančių fontanų arba leistis kaskadiniu upeliu. Vyresnieji savo jėgas išbando su paspirtukais/dviračiais/riedlentėm – ten reljefas specialiai tam pritaikytas (rimtesni riedlenčių mėgėjai dažniausiai renkasi atskiroj erdvėj netoli Santakos/Vytauto bažnyčios amfiteatro). Vienybės aikštėje veikia keli restoranai ir kavinės.

Daugiau informacijos su tiksliomis Vienybės aikštės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Vienybės aikštė

Vienybės aikštė

Santakos aikštė

Vaikai, be žaidimų aikštelių, Kauno pilies, Vyčio paminklo, kažkodėl visada sustoja pasižiūrėti robotukų žoliapjovių, kaip jie kabarojasi tais šlaitais bepjaudami veją, matyt kažkoks hipnotizuojantis reikalas. Ir tiems kas turi valdomas mašinėles/keturračius (truputį rimtesnio lygio), tai Kauno pilies grioviai nuostabiai tarnauja kaip puiki trąsa išbandyti jų galimybes (nemažai entuziastų susirenka).

Daugiau informacijos su tiksliomis Santakos aikštės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Santakos parkas

Santakos parkas

Kiemo galerija

Dėl nuotraukų galima aplankyti Ožeškienės g. esančią Kiemo galeriją. Vaikams tikrai įdomi vieta. Prieš daugiau nei dešimtmetį į namą šiame kieme atsikraustęs menininkas Vytenis Jakas pastebėjo, kad kaimynai susvetimėję ir pamiršę bendrą kiemo praeitį. Čia gyvenusių žydų šeimų nuotraukas ėmęs perkėlinėti ant sienų V. Jakas sulaukė didelio palaikymo. Kieme vienas po kito randasi ir kiti objektai, savo pėdsakus palieka vis nauji menininkai, čia vyksta kaimynų šventės, nuolat užsuka turistai.

Žaliakalnis

Iš centro (Putvinskio g.) link Prisikėlimo bažnyčios galima keltis funikulieriumi. Unikali patirtis, nes tokio daugiau jau niekur nerasi (mokama, tačiau kaina tikrai simbolinė). Nusiteikit – važiuodamas jis traška braška, nuo vaizdo kvapo tikrai neužims, tačiau negali sakyti praėjusio šimtmečio atmosferą perteikia puikiai.

Daugiau informacijos su tiksliomis koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Ąžuolyno parkas

Ąžuolyne smagu pasivaikščioti, vėlgi yra skulptūrų, vaikų žaidimų aikštelių ir pan. Per jį perėjus ateinate į Zoologijos sodą – vienintelį tikrą Lietuvoje, tačiau dabar uždarytą rekonstrukcijai. Kai atsidarys, manau, bus dar geriau, bet ir iki rekonstrukcijos buvo smagu ne tik po jį pasivaikščioti, bet ir dalyvauti loterijoje. Prie narvų yra barkodai, kuriuos nuskenavus gauni įdomų klausimą apie konkretų gyvūną ir surinkus tam tikrą teisingų atsakymų skaičių dalyvauji loterijoje ir gali laimėti prizą. Įtariu, kad dalyvaujančių nebūdavo tiek daug, todėl kiek ėjom, tiek prizus pasiėmėme.

Pažaislis

Kylant į kalną (šalia stovėjimo aikštelės) yra padarytas visai neblogas paplūdimys su persirengimo būdelėmis. Taip pat yra žaidimų aikštelė, krantas nuožulnus, vėjo dažniausiai nėra, smėliukas, tad vaikams puikiai tinka.

Pats Pažaislis yra įspūdingas: būna ekskursijos viduje arba tiesiog galima pasivaikštioti aplink arba įeiti į kiemelį prie bažnyčios (įėjimas pro kairėje pusėje esančias nedideles dureles, perėjus vieną kiemą ir durys kairėje jau į pagrindinę aikštę). Šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė, iš jos galima patekti į „Monte Pacis“ restoraną.

Dar toliau pavažiavus miško keliukais (Pažaislį po dešine palikus) atvykstate į Jachtclubą. Ten galima pasivaikščioti, vaikams yra pripučiami batutai, sūpynės, galima išsinuomoti laivelį ir paplaukioti po Kauno marias, galima atsisėsti ir pavalgyti bežiūrint į vandenį arba bežaidžiančius vaikus.

Daugiau informacijos su tiksliomis koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Panemunės šilas

Dažniausiai pasistatom mašiną Šančiuose prie Panemunės tilto ir tuomet keliaujam juo žemyn pėstute arba su dviračiais/paspirtukais (tik vaikus būtina pristabdyti, nes nuolydis nemažas) ir tuomet važiuojam miško takeliais arba Panemune. Nuo Smetonos alėjos pusės yra vaikų žaidimų aikštelė, vieta žaisti krepšiniui. Žmonės maudosi tiek prie tilto, tiek prie žaidimų aikštelės. Žiemom ten važiuojam pažiūrėti gulbių.

Daugiau informacijos su tiksliomis koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Lampėdžiai

Puiki vieta maudynėms. Yra du privažiavimai – vienas iš Raudondvario plento jau sukant į Aplinkelį po dešine puse. Yra mokamas įvažiavimas, taip ir vadinasi Lampėdžių paplūdyms. Ten sutvarkyta, yra persirengimo kabinos, tualetai. Yra kempingas. Netoli yra wake parkas (mėgstantiems dar toks yra Akademijoje).

Kitas Senasis pliažas – iš Raudondvario plento sukam į Kulautuvos g. ir ten gale gatvės laikomės dešiniau. Mes važiuojam link Uno parko, nes mano nuomone ten gražiausias smėlis, šalia yra žaidimų aikštelė.

Daugiau informacijos su tiksliomis koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Aleksotas

Aleksote yra botanikos sodas: gražu pasivaikščioti, yra vaikų žaidimų aikštelė su nučiuožimu užsikabinus. Taip pat Aleksoto panorama į centrą (gražiausia vakare).

Daugiau informacijos su tiksliomis koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ KAUNO lankytinų vietų žemėlapyje.

Ką veikti su vaikais Kaune – skaitykite ir apie kitas pramogas, teatrus ir kitas veiklas Kaune.
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Ką pamatyti Kaune, Ką veikti Kaune, Ką veikti su vaikais Kaune, Kaunas, Kaunas su vaikais, Kaunas vaikams, Kauno žemėlapis, kelionės su vaikais, Laisvalaikio idėjos, pramogos su vaikais, Pramogos su vaikais Kaune, Žaidimų aikštelės Kaune