Kelionė į Heide parką su vaikais - Kelionės su vaikais
Kelionė į Heide parką su vaikais
Kelionė į Heide parką su vaikais
2023-03-01

Kelionė į Heide parką su vaikais

Daug veiksmo, daug atrakcionų, kvapą gniaužiantys amerikietiški kalneliai – ar žinote apie ką eina kalba? Tai Vokietijoje jau daug metų veikiantis Heide pramogų parkas. Heide parkas – puiki kryptis visiems ieškantiems pramogų ir įspūdingų atrakcionų.

Kelionė į Heide parką su vaikais gali būti puiki šeimos išvyka per vaikų pavasario ar vasaros atostogas. Taip pat kelionė į Heidės parką gali būti kelionės po Europą automobiliu tarpinė stotelė.  Nepaisant vis augančios konkurencijos Heidė parkas nuolat pritraukia daugybę lankytojų. Siūlome kartu pasiplanuoti kelionę į Heide parką su vaikais! O mes pasidalinsime savo apsilankymo patirtimi, įspūdžiais ir pasakysime, kaip ten nuvykti greičiau, lengviau ir pigiau!

Mes Heide parke lankėmės be vaikų ir mums buvo tikrai smagu. O šią vasarą planuojame vėl važiuoti – šį kartą jau su vaikais.

Ką veikti Heide parke?

Heide parkas Vokietijoje tai tikrasis pramogų ir atrakcionų parkas. Kelionė į Heide parką puikiai tinka ir šeimoms su mažais vaikais ir paaugliais. Čia netrūksta veiklos nei vaikams, nei suaugusiems. Vaikams čia ne tik pilna visokiausių karuselių, užduočių kambarių, teminių atrakcionų pagal populiariųjų filmukų tematikas, bet ir vyksta įvairiausi šou, pasirodymai. Visgi didžiausią įspūdį parkas palieka paaugliams ir suaugusiems, net būtent jie gali išbandyti visas parko atrakcijas, ypač tas ekstremaliausias, kurių čia tikrai netrūkta. Net 7 amerikietiškųjų kalnelių trasos Heide parke traukia ekstremalių įspūdžių ištroškusius lankytojus kaip magnetas, nepaisant to, kad visai netoli yra ir kitų pramogų parkų. Colossos, Scream, Big Loop – į kurį išdrįstumėt? 

Kadangi į atrakcionus negalima pasiimti telefonų ir pasidaryti įspūdingų nuotraukų, tad dalinamės nuotraukomis iš oficialaus Heide parko internetinio puslapio. Šios nuotraukos pažymėtos *

Su kokio amžiaus vaikais vykti į Heide parką?

Parkas pritaikytas visoms amžiaus grupėms. Tačiau vis dėl to, kelionė į Heide parką labiau patiks vyresniems. Daugiausia atrakcijų išbandyti gali vaikai nuo 12 metų ir 140 cm ūgio – vaikų ūgis matuojamas ir kartais net 2 cm skirtumas gali būti lemtingas. Jaunesni ar mažesni vaikai irgi gali puikiai praleisti laiką, išbandyti ramesnius pasivažinėjimus ir karusėles, stebėti animatorių pasirodymus – piratų šou, filmo kūrėjo šou, filmukų personažais persirengę animatoriai (Peppa pig, How to train your dragon, Ghost busters). Vis dėlto jei galite pasirinkti, su mažyliais rekomenduojame rinktis kitą parką, pvz. Legoland, Serengeti. 

Kiek kainuoja bilietai į Heide parką?

Bilietus geriausia yra pirkti internetu – sutaupote laiką ir būna pigiau nei kasoje. Kainos prasideda nuo 37 EUR ir priklausomai nuo dienų, gali būti kartais didesnės. Vietoje jokių nuolaidų nėra, visiškai minimali lengvata (poros eurų) taikoma tik gimtadienį švenčiantiems vaikams, neįgaliesiems, asmenims neįgaliojo vežimėlyje. Parkingas mokamas, 7 EUR už dieną.

Mūsų patarimas kaip sutaupyti: vietos parduotuvėse peržiūrėkite maisto prekių pakuotes, ant jų dažnai būna specialūs akcijiniai lipdukai, su kuriais turėsite nuolaidą bilietui, pvz. 2 bilietai už 1 kainą. Iš mums žinomų, akcijos lipdukai būna ant Paula pudingo miltelių pakuočių (Dr. Oetker).

Kaip ilgai nelaukti eilėse Heide parke?

Jei į Heide keliaujate kelionių įkarščio metu, rekomenduojame būtinai įsigyti ir BOOSTER, kad nestovėtumėte eilėse į ekstremalius atrakcionus, nes eilės čia gali užtrukti net 1 val! Tuomet nespėsite apeiti viso parko ir bus tikrai apmaudu. 

Veikimo principas gan paprastas: perkate programėlėje (paypal, googlepay ar tiesiog kortelė) ir naudojatės programėleje – spaudžiate savo telefone „aktyvinti atrakcioną“, per 5-15 min atrakcionas bus aktyvuotas ir sugeneruos QR kodą. Tada einate į atskirą eilę, kurioje stovi dažniausiai vos keli žmonės ir gaunate vietą atrakcione per 5 min (kol kiti laukia pvz. 45 min). Kodus galima naudoti  NERIBOTAI į visus atrakcionus išskyrus Colossos – čia galima QR kodą panaudoti tik 1 kartą (bet galima toje programėle nupirkti praėjimą už 9 eur antram kartui, kad ir kitas žmogus galėtų kartu išbandyti).

Patarimas: galima nusipirkti 1 GOLD BOOTER dviems žmonės ir važiuoti pasikeičiant, nes booster nėra pririštas prie konkretaus žmogaus. 

Kur apsistoti keliaujant į Heide parką?

Apsigyventi galima ten pat, yra viešbutis su teminiais kambariais, puoštais populiariųjų filmukų ir filmų temomis – piratų laivas, kapitono kajutė, ghost busters, peppa pig, Western, demonai – kiekvieno pasirinkimui. 

Vis dėlto kainos atžvilgiu patraukliau atrodo nakvynė nameliuose (kempinge) prie pat parko. Nėra brangu, įskaičiuoti bilietai į parką, maitinimas, infrastruktūra be priekaištų. Norėdami sutaupyti, turėkite savo patalynę (užvalkalus, paklodę), nes jie atskirai skaičiuojami, kaina aukštoka.

Visada galima pasirinkti ir nuomojamą būstą netoliese ar nedidelį viešbutuką. Mes buvome apsistoję Resort Hotel Bispingen Superior ir mums labai patiko. Galime drąsiai rekomenduoti.

Kelionė į Heidės parką – kaip patogiausia?

  • Savo automobiliu – puikus pasirinkimas, jei jūsų vaikai gerai toleruoja ilgesnį važiavimą. Pakeliui galėsite aplankyti ir Serengeti parką, Paukščių parką, gal net nuvykti iki Legolando Danijoje. Vykstant rekomenduojame tranzitines nakvynes planuotis Lenkijoje, nes ten kainos būna draugiškiausios. O pakeliui galėsite aplankyti ir daugybę įdomių objektų šeimai (pvz. pramogų parką Energylandia, Koperniko mokslo centrą Varšuvoje);
  • Automobiliu ir keltu į/iš Kylio – patogu, bet gali būti brangoka. Bilietų kainos gali siekti 500-700 EUR. Vis dėlto pigių bilietų galima susimedžioti naktiniuose reisuose;
  • Skrydis lėktuvu plius automobilio nuoma – į Bremeną vykstą tiesioginiai skrydžiai, tad jei taupote laiką ar ruošiatės kelių dienų išvykai, šis variantas puikiai tinka.
  • Turo operatorių rengiamos išvykos – dažnai apjungia kelis objektus, pramogų parkus, tačiau reikia pasiruošti ilgai kelionei autobusu (netinkama su labai mažais vaikais) ir grafiko laikymuisi.

Praktiniai patarimai keliaujant į Heide parką:

  • pirkite bilietus prieš pat eidami į parką, nes esant blogoms oro sąlygoms apsilankymas praras savo visą žavėsį, negalėsite išbandyti daugybės atrakcijų;
  • jei važiuojate automobiliu, užsukite į netoliese esantį Serengeti parką – safari, kuriame galėsite pro automobilio langus stebėti pasaulio gyvūnus. Galioja nuolatinė akcija – vienam iš automobilyje važiuojančių vaikų iki 12 m. bilietas yra NEMOKAMAS;
  • užsukite ir į paukščių parką Weltvogelpark Walsrode – apie 20 min kelio automobiliu nuo Soltau – didžiulis parkas, kur didžiulė paukščių įvairovė, dauguma skraidantys laisvai. Parkas veikia safari park principu. Norint viską apžiūrėti rekomenduojame skirti bent pusdienį. 

Visą informaciją apie pasiruošimą kelionei su vaikais bei ką veikti keliaujant rasite straipsniuose „Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais” ir „Kaip užimti vaikus kelionių metu”.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.