Heide parkas Vokietijoje - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Heide parkas Vokietijoje
Heide parkas Vokietijoje

Heide parkas Vokietijoje

Heide parkas Vokietijoje tai tikrasis pramogų ir atrakcionų parkas. Kelionė į Heide parką puikiai tinka ir šeimoms su mažais vaikais ir paaugliais. Čia netrūksta veiklos nei vaikams, nei suaugusiems. Vaikams čia ne tik pilna visokiausių karuselių, užduočių kambarių, teminių atrakcionų pagal populiariųjų filmukų tematikas, bet ir vyksta įvairiausi šou, pasirodymai. Net 7 amerikietiškųjų kalnelių trasos Heide parke traukia ekstremalių įspūdžių ištroškusius lankytojus kaip magnetas, nepaisant to, kad visai netoli yra ir kitų pramogų parkų. Colossos, Scream, Big Loop – į kurį išdrįstumėt?

Su kokio amžiaus vaikais vykti į Heide parką?

Heide parkas Vokietijoje pritaikytas visoms amžiaus grupėms. Tačiau vis dėl to, kelionė į Heide parką labiau patiks vyrsniems. Daugiausia atrakcijų išbandyti gali vaikai nuo 12 metų ir 140 cm ūgio – vaikų ūgis matuojamas ir kartais net 2 cm skirtumas gali būti lemtingas. Jaunesni ar mažesni vaikai irgi gali puikiai praleisti laiką, išbandyti ramesnius pasivažinėjimus ir karusėles, stebėti animatorių pasirodymus – piratų šou, filmo kūrėjo šou, filmukų personažais persirengę animatoriai (Peppa pig, How to train your dragon, Ghost busters).

Kiek kainuoja bilietai į Heide parką?

Bilietus geriausia yra pirkti internetu – sutaupote laiką ir būna pigiau nei kasoje. Kainos prasideda nuo 37 EUR ir priklausomai nuo dienų, gali būti kartais didesnės. Vietoje jokių nuolaidų nėra, visiškai minimali lengvata (poros eurų) taikoma tik gimtadienį švenčiantiems vaikams, neįgaliesiems, asmenims neįgaliojo vežimėlyje. Parkingas mokamas, 7 EUR už dieną.

Kaip ilgai nelaukti eilėse Heide parke?

Jei į Heide keliaujate kelionių įkarščio metu, rekomenduojame būtinai įsigyti ir BOOSTER, kad nestovėtumėte eilėse į ekstremalius atrakcionus, nes eilės čia gali užtrukti net 1 val! Tuomet nespėsite apeiti viso parko ir bus tikrai apmaudu.

Veikimo principas gan paprastas: perkate programėlėje (paypal, googlepay ar tiesiog kortelė) ir naudojatės programėleje – spaudžiate savo telefone „aktyvinti atrakcioną“, per 5-15 min atrakcionas bus aktyvuotas ir sugeneruos QR kodą. Tada einate į atskirą eilę, kurioje stovi dažniausiai vos keli žmonės ir gaunate vietą atrakcione per 5 min (kol kiti laukia pvz. 45 min). Kodus galima naudoti NERIBOTAI į visus atrakcionus išskyrus Colossos – čia galima QR kodą panaudoti tik 1 kartą (bet galima toje programėle nupirkti praėjimą už 9 eur antram kartui, kad ir kitas žmogus galėtų kartu išbandyti).

Patarimas: galima nusipirkti 1 GOLD BOOTER dviems žmonės ir važiuoti pasikeičiant, nes booster nėra pririštas prie konkretaus žmogaus.

Apie kelionę į Heide parką su vaikais skaitykite Kelionė į Heide parką su vaikais

Heide parkas Vokietijoje