Kaip užimti vaikus kelionių metu - Kelionės su vaikais
Kaip užimti vaikus kelionių metu
Kaip užimtu vaikus kelionių metu
2023-02-19

Kaip užimti vaikus kelionių metu

Kaip užimti vaikus kelionių metu, ką veikti su vaikais keliaujant lėktuvu ar važiuojant automobiliu. Tai pagrindinis tėvų klausimas, kurio sulaukiame dažniausiai. Todėl paruošėme Jums mini atmintinę, kaip užimti vaikus kelionių metu. Šios veiklos skirtos vaikams nuo 1,5 iki 4 metų. Ši atmintinė padės Jums ne tik užimti vaikus keliaujant, bet ir lavinti jų rankų vikrumą, koordinaciją bei mąstymą.

Kaip užimti vaikus kelionių metu – šią rekomendacinę atmintinę paruošėme Jums drauge su „Banana Panda”. Tai yra nuostabių edukacinių galvosūkių, žaidimų ir knygų prekės ženklas, kuriam garantuojame neliks abejingi ne tik Jūsų vaikai, bei ir Jūs.

„Banana Panda” žaidimai, galvosūkiai ir knygelės – kodėl verta juos rinktis

Daugelis tėvų bijo ar nesiryžta leistis į kelionę, nes nežino kaip reikės užimti vaikus kelionės metu. Tačiau dėl to visai nereikia jaudintis, nes mes tikrai žinome kuo ir kaip užimti vaikus keliaujant. Šiame straipsnyje pasidalinsime savo rekomendacijomis.

Pirmąją „Banana Panda” dėlionę gavome dovanų ir ji mums taip patiko, kad pradėjome domėtis šiuo prekės ženklu. Ir jis mus tikrai sužavėjo. Visi „Banana Panda“ produktai yra pagaminti iš tvirtų, nekenksmingų medžiagų. Mes visuomet esame už tvarumą ir tikrai smagu, kad per ilgą laiką dėlionės nenusidėvėjo, nesulūžo ir greičiausiai dar tarnaus ilgai. O vėliau galėsime ją perleisti ir kitiems. Taip pat mums itin svarbu, kad vaikų žaislai būtų ne tik fiziškai saugūs, bet ir pagaminti iš saugių medžiagų – būtų nekenksmingi ne tik vaikui, bet ir aplinkai.

Savo vaikams išrinkę „Banana Panda“ galite jaustis ramūs, kad vaikai žais su aukščiausios kokybės ir saugiomis dėlionėmis.

Be to vaikus, o garantuojame ir tėvelius, sužavės ir iliustracijų kokybė bei piešinių ir paveikslėlių dizainas. „Banana Panda” asortimentas itin gausus. O ir kainos tikrai draugiškos. Šiame straipsnyje pasidalinsime savo pasirinkimais iš „Banana Panda”, kurie padės Jums užimti vaikus kelionių metu.

Su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS gausite 20 % nuolaidą visam „Banana Panda“ asortimentui.

Ką veikti su vaikais kelionių metu

Ką veikti su vaikais kelionių metu

Kaip užimti 1-2 metų metų vaikus kelionių metu

Mūsų didžiausia rekomendacija ir pasirinkimas – On-the-Go dėlionės ir atminties kortelės. Tai itin kompaktiškos ir praktiškos dėlionės bei kortelės, kurios neužims daug vietos lagamine ar kelioniniame krepšyje. Ypatingai mums patinka ši dėlionė. Nors ši dėlionė ir nedidelė ir kompaktiška, tačiau yra daugybė būtų kaip su ja užimti vaiką.

Šią dėlionę galite panaudoti taip kaip nurodyta instrukcijoje. Sudėkite dėlionės detales prieš vaiką ir skatinkite jas sudėti teisingai. Tai lavins vaikų rankų bei akių koordinaciją. Taip pat šios dėlionės puikiai pasitarnaus ir mokantis naujų žodžių. Padėkite kortelę priešais vaiką ir sakykite kas tai bei raginkite vaiką pakartoti.

Dar mums vienas ir labai pasiteisinęs rankyčių miklumui ir koordinacijai gerinti žaidimas – tai dėlionės detalių slėpynės. Pasiimkite į kelionę su savimi šiek tiek folijos ir vidines detales supakuokite į ją. Tuomet duokite vaikui folijos paketėlius ir leiskite jam išpakuoti tai kas viduje. Tikrai smagus ir labai pasiteisinęs užsiėmimas. Mažesniems vaikams užims šiek tiek daugiau laiko, vyresniems mažiau, bet bus labai smagu.

Dar vienas šių kortelių vidinės dalies panaudojimas, kuris mums labai patinka – tai nuklijavimas. Į kelionę pasiimkite dvipusės lipnios juostelės, rinkitės tą, kuri lengvai nusiklijuoja. Priklijuokite vieną pusę prie vidinės dėlionės nugarėlės ir priklijuokite prie lėktuvo ar automobilio lango ar sėdynės ir leiskite vaikams nuklijuoti. Bus tikrai smagu. Tai gi viena dėlionė, o kiek daug jos panaudojimo būdų.

Kaip užimti 2-3 metų metų vaikus kelionių metu

Tokio amžiaus vaikai kelionių metu – tikras iššūkis tėvams. Jie dažniausiai nori daugiau ir kuo įvairesnės veiklos. Todėl čia Jums itin gali pasitarnauti įvairūs žaidimai. Šių žaidimų panaudojimo būdų yra begalė. Bingo žaidimas gali būti ir puiki pirmoji geografijos pamoka mokantis gyvūnų pavadinimų. O atminties žaidimus galima žaisti daugybe būdų. Mums labai patinka šis atminties žaidimas su transporto priemonėmis.

Išdėliokite visas atverstas korteles prieš vaiką ir paraginkite surasti dvi vienodas. Arba užverkite visas ir taip pat paraginkite surasti poras. Dar vienas puikus žaidimas su šiomis kortelėmis, ypač tinkantis kelionių metu – atspėk. Apibūdinkite vaikui kokią mašiną matote kortelėje ir leiskite jam atspėti kokia tai transporto priemonė. Arba apibūdinkite kas sėdi mašinos viduje ir leiskite vaikui atspėti. Taip pat su šiomis kortelėmis labai smagu mokytis skaičiuoti.

Kaip užimti 3 metų ir vyresnius vaikus

„Banana Panda” knygelės

Užimti 3 metų ir vyresnius vaikus kelionės metu tikrai reikalauja daug tėvelių pastangų ir mažųjų dėmesį įtraukiančių veiklų. Todėl nuo trijų metų mums labai pasiteisino šios knygelės. Jos mums labai patinka dėl daugybės priežasčių. Jos itin patogios – yra nedidelės, akordeono formos, tvirtesnio popieriaus. Jas labai patogu pasidėti ant nedidelio staliuko lėktuve ar ant kelių sėdint automobilinėje kėdutėje. Visos knygelės su įtraukiančiomis užduotimis, spalvotos ir ryškios. Puikiai tiks lavinti rankyčių miklumą ir tikslumą, mokytis skaičių formų ir raidžių. O ir knygelių kaina labai draugiška – tik penki eurai. Įprastai knygelės būna A4 lapo formos ir netelpa į nedideles vaikų kuprines, todėl tenka lankstyti arba dėti į tėvų kuprines. Šios knygelės – nedidelės, puikiai tilps į vaikišką kuprinę. Rekomenduojame į kelionę įsigyti net keletą jų ir tikrai nekils klausimų kaip užimti vaikus kelionių metu.

„Banana Panda” tai veiklos rinkiniai

Dar vienas mūsų favoritas iš „Banana Panda” tai veiklos rinkiniai. Tai labai patogios kelionei kortelės, kurios neužima daug vietos, nes susiriša į nedidelę knygelę. Kiekviena kortelė su tam tikra užduotimi. Smagiausia – kad kortelės yra daugkartinės, nes atlikus užduoti ją švariai nuvalysite ir vėl vaikas galės ją atlikti.  Užduotėlės labai įvairios ir nemontoniškos – tai linijų sekimas, taškų jungimas, trūkstamų elementų piešimas, formų atkūrimas. Šias korteles visuomet turiu rankinėje ir jos visuomet pasitarnauja, kai reikia užimti vaikus kelionių metu. Ne tik vykstant toliau, bet ir laukiant prie gydytojo kabineto, parduotuvėje ar svečiuose. Šios kortelės mums labai pasitarnauja vykstant į kelionę ir mokantis anglų kalbos žodžių. Taip išmokome skaičius, gyvūnų ir transporto priemonių pavadinimus anglų kalba.

Mūsų praktiški patarimai

Kaip jau turbūt supratote – vienas žaidimas ar dėlionė, o panaudojimo būdų daugybė. Bet svarbiausias mūsų patarimas – žaiskite kartu su vaiku, net nepamatysite kaip jau būsite pasiekę savo kelionių tikslą. O kelionės tikslą smagiai padės pasiekti „Banana Panda”.

Prieš kelionę dėliones ar žaidimus susidedame į Ikea zip maišelius, kad dėžutės neužimtų daug vietos.

Taip pat visuomet rekomenduojame tėvams, jei tik finansinės galimybės leidžia, prieš kelionę vaikui nupirkti naują žaidimą ar dėlionę. Jis tiek mažesniam, tiek didesniam vaikui sukels didesnį susidomėjimą, labiau atkreips jo dėmesį ir ilgiau įtrauks. Arba jei naujiems žaislams prieš kelionę nenorite išlaidauti ar neturite tokių galimybių – kelionėms skirtą žaislą kelios savaitės prieš kelionę paslepkite. Vaikas jį bus pamiršęs ir jis taps vėl kaip naujas.

Su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS gausite 20 % nuolaidą visam „Banana Panda“ asortimentui.

Visą informaciją apie pasiruošimą kelionei su vaikais rasite straipsnyje „Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais”.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.