Kelionė į Legoland Danijoje - Kelionės su vaikais
Kelionė į Legoland Danijoje
Kelionė į Legoland Danijoje

Kelionė į Legoland Danijoje

Kai jūsų namuose atsiranda vis daugiau LEGO kaladėlių, iš kurių vaikai kuria naujus pasaulius, o tėveliai ieško vis daugiau dėžių kaladėlėms sukrauti, tai ženklas – atėjo metas kelionei į Legolandą! Kelionės su vaikais jums paruošė naudingos informacijos, kad kelionė į Legoland, kaladėlių rojų, būtų malonia ir saugia patirtimi.

Kelionė į Legoland Danijoje – tai puiki pramoga visai šeimai.

Kodėl verta keliauti būtent į Legoland Danijoje?

Nors Legolandai yra išsibarstę po visą pasaulį, tačiau būtent Danija yra LEGO gimtinė. Ir būtent čia yra daugybė pramogų objektų, o visi jie visai šalia, lengvai pasiekiami pėstute, dviračiais ar automobiliu, autobusu. Keliaudami į Danijos mieste Billund esantį Legoland pateksite į pramogų rajoną, kuriame taip pat įsikūrę LEGO Namai, o visai šalia ir vandens pramogų parkas Lalandia bei jaukus Teddy Bear meškučių muziejus. Jei važiuojate automobiliu, netoliese galėsite aplankyti ir Zootopia – zoo safarį.

Kelionė į Legoland

Kelionė į Legoland

Ką veikti Legolande?

Iš danų kalbos kilęs žodžių junginys LEGO (dan. leg godt) reiškia „žaisti gerai“. Toks principas galioja ir esantiems Bilunde pramogų parkams – jie skirti gerai žaisti ir smagiai leisti laiką visai šeimai! Legolande galėsite ne tik pasivaikščioti po mini pasaulį sukurtą iš LEGO kaladėlių, bet ir pasiplaukioti valtelėmis, pasivažinėti lego mašinomis arba išbandyti pasivažinėjimą kalneliais, padūkti įvairiausiuose atrakcionuose, daugybėje karuselių. Kiekviename žingsnyje sutinkate herojus puikiai pažįstamus iš LEGO konstruktorių, serialų ir filmų. Vietoje yra ir kino teatras, veikia dirbtuvės, yra animatoriai.

Vietoje yra ir restoranai, kavinės, galima įsigyti gėrimų ir užkandžių, yra vietos piknikui. Svarbu ir tai, jog visame komplekse daug tualetų.

Patarimas: Legolende, esant didesniam žmonių srautui, prie populiarių atrakcionų galite laukti ir po valandą. Siūlome iš pradžių eiti į parko galą – ten mažiausiai žmonių, nes žmonės įėję dažniausiai pradeda nuo pradžios. Dar – norint įsigyti maisto vietoje gali tekti laukti ilgose eilėse, tad geriausia turėti savo užkandžių ir gėrimų.

Kelionė į Legoland Danijoje

Kelionė į Legoland Danijoje

Lego Namai mylintiems konstruktorius

Jei vykstate į Bilundą nes mylite LEGO, privalote užsukti į Lego Namus (LEGO House)! Čia kur bepasisuksi, gali konstruoti. Stato ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, kuria tėvai kartu su vaikais. Atvykusieji čia gali pasijusti lyg alternatyviame pasaulyje, nes yra apsupti didžiulių LEGO konstrukcijų – dinozaurų, medžių, automobilių, ir visa tai iš kaladėlių! Ekspozicijos išdėstytos net per kelis aukštus, yra daug salių.

Nepraeikite ir pro kavinę – čia maisto užsakymas, laukimas ir gavimas tai tikra atrakcija, nes vėlgi – beveik viskas iš kaladėlių (išskyrus maistą ). Kol laukiate savo patiekalo, su jumis linksmai bendrauja LEGO robotukai.

Kiek laiko reikėtų skirti LEGO House? Jei vaikai mėgsta konstruoti, tai tikrai visos dienos, nors kai kurie lankosi dvi dienas ir vis tiek jaučia, kad norėtų ten praleisti daugiau laiko. Beje, po užsidarymo dar valandą būna atviros stogo terasos, kur yra įsikūrusi smagi žaidimų aikštelė su gražiu vaizdu.

Akvaparkas Lalandia – verta užsukti?

Vandens parkas yra puikus ir mažyliams, ir didesniems, o atrakcionai yra pritaikyti pagal vaikų aukštį. Akvaparką aplankiusios šeimos vertina, jog daugiausia pramogų yra vaikams bent jau nuo 110 cm ūgio, tad 6-mečiui rasite daug įdomybių, o pvz. 4-metis galės išbandyti tikrai mažiau atrakcionų. Vis dėlto visi tėveliai pabuvoję šioje vietoje vertina, jog geriausia ten vykti su vaikais nuo 130 cm ūgio (vaikus prie įėjimo matuoja!), nes tuomet vaikai gali laisvai naudotis visais parko privalumais.

Patarimas: atvykus po 14:00 val. bilietui taikoma nuolaida iki dienos pabaigos. Bet jei nenorite gaišti laiko laukimui, ateikite ryte, nes tokiu metu būna mažiau eilių prie čiuožyklų.

Akvaparkas Lalandia

Akvaparkas Lalandia

Koks laikas tinkamas kelionei į Legolandą ir kitus objektus?

Kadangi Danija yra šiaurės klimato šalis, čia šaltoka būna dar ir balandį, kai parkas pradeda sezoną. Ir nors Legolandas veikia bet kokiu oru, tai kai kurie atrakcionai gali neveikti. O lyjant lietui į kai kuriuos bus tiesiog nemalonu eiti (pvz. pasiplaukiojimą LEGO valtele).

Patarimas: su bilietu pirkimu geriau palaukti prieš pat apsilankymą, kai žinosite kokie bus orai, kad susiplanuoti pvz. uždarų objektų lankymą blogu oru, o Legolandą esant geram orui.

Kur įsigyti bilietus ir kokios jų kainos?

Bilietus į visus minėtus objektus galima įsigyti internetu arba vietoje. Vis dėlto perkant bilietus į Legoland internetu dažniausiai taikomos nuolaidos.

Pasiūlymus rasite patikimoje bilietų rezervcijų sistemoje.

Verta atkreipti dėmesį ir į nuolaidos kuponus, kuriuos galite rasti pvz. pirkdami Lietuvoje LEGO konstruktorius – viduje esančiame prekių kataloge dažnai galima rasti ir kuponą nemokamam vaiko apsilankymui Legolande. Taip pat šių kuponų galite rasti ir Lego kataloguose Lietuvoje. Jų būna žaislų parduotuvėse, didesniuose prekybos centruose. Tokiu atveju belieka tik nusipirkti bilietus suaugusiems.

Patarimas: nuolaidų kuponų pasieškokite ir būdami Danijoje – dažnai jie būna ant duonos, užkandžių pakuočių, sausų pusryčių, batonėlių arba dalinami degalinėse, kavinėse.

Kur apsistoti keliaujant į Legoland?

Galima vietoje, nors ir brangoka. Tačiau šeimos pabuvojusios Legolande teigia, jog nors vieną naktį verta pasilikti nakvynei ir pačiame Legolando viešbutyje – vaikai lieka sužavėti galėdami užmigti, pabusti ir valgyti LEGO skulptūrų apsuptyje. Vienas įdomių smagumų – atvykus, kambaryje reikia atlikti užduotį norint atidaryti seifą ir rasti LEGO žaislą. Dar vienas privalumas – yra daug darbuotojų, kurie užsiima vaikais viešbutyje, yra nemažai veiklos vaikams. Vietoje yra keli restoranai, sporto salė.

Užsakykite ir nudžiuginkite vaikus!

Savo nakvynę nameliuose siūlo ir Lalandia kompleksas. Rezervuojant čia nakvynę, į kainą įskaičiuotas apsilankymas vandens parke, žaidimų kambaryje, ožiukų užtvaro lankymas. Lalandijoje tam tikrom valandom būna ir animacija vaikams, yra maisto parduotuvė. Iki namelių vežioja traukinukas nuo pagrindinio įėjimo. Visai čia pat ir įėjimas i Legolandą. Rezervuoti viešbutį rekomenduojame iš anksto.

Tačiau jei tikrai norite sutaupyti – ieškokite nakvynės netoliese esančiuose viešbučiuose. Gali būti, jog reikės pavažiuoti vos vieną stotelę iki Legolando, tačiau už nakvynę mokėsite 2-3 kartus mažiau nei pačiame komplekse.

Booking.com

Kaip nuvykti į Legoland?

Lėktuvu iki Bilundo? Kodėl gi ne! Iš Vilniaus vykdomi tiesioginiai reisai, o Bilundo oro uostas yra visai šalia Legolando. Skrydis trunka nepilnas 2 h, tad gerai suplanavę, Legolandą ir kitus atrakcionus galite pamatyti vos per savaitgalį. Iš Billund oro uosto iki Legolando galite nusigauti taxi (apie 20 EUR) arba viešuoju transportu (maršrutai nr. 43, nr. 143, – dažnesni, o nr. 119, 144, 166, 944x – retkarčiais, sekmadieniais važiuoja retai).

Ne mažiau patogus atrodo keliavimas iš Lietuvos automobiliu, ypač jei norite pamatyti daugiau įdomių vietų (keliavusios šeimos rekomenduoja pakeliui užsukti į Seregeti ir Heide parkus Vokietijoje). Yra galimybė keliauti ir autobusu per Lietuvos kelionių agentūras.

Turime Jums ypatingą pasiūlymą – keliaukite su visa šeima per pavasario vaikų atosotgas į Legoland už ypatingą kainą. Skrydis lęktuvu, nakvynė pačiame Legoland viešbutyje. Tikra vaikų svajonė.

Ruošiantis kelionei būtinai rekomenduojame pasirūpinti savo ir šeimos saugumu. O kaip tai padaryti – rasite mūsų paruoštame straipsnyje „Saugumas keliaujant su vaikais”. Visą informaciją apie pasiruošimą kelionei su vaikais rasite straipsnyje „Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais”.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.