Geriausias pientraukis kelionėms - Kelionės su vaikais
Geriausias pientraukis kelionėms
Geriausias pientraukis kelionėms
2023-08-11

Geriausias pientraukis kelionėms

Šiais laikais kelionės su kūdikiais tampa vis dažnesnės ir lengvesnės – gyvenimo buitį ženkliai palengvina daugybė civilizacijos išradimų. Vienas tokių – mūsų išbandytas naujos kartos belaidis pientraukis, kurį galima patogiai naudoti tiesiog VISUR! Kaip tai įmanoma? Ogi todėl, kad jis yra visiškai nematomas! Mūsų nuomone tai geriausias pientraukis kelionėms ir aktyviai gyvenančioms mamytėms! Nesvarbu ar Jūs pati žindote, ar maitinate nutrauktu pienu – tai yra visiškai tobulas išradimas mamoms, kurios nori keliauti, aktyviai gyventi ir džiaugtis motinyste. Viena iš „Kelionės su vaikais” įkūrėjų Agnė, auginanti septynių mėnesių Paulę, šį pientraukį testavo daugiau nei mėnesį.

Drąsiai galiu po mėnesio šio pientraukio naudojimo ir bandymo namuose, lėktuve, kelionėje, automobilyje pasakyti – MOMCOZY, tai geriausias pientraukis kelionėms. Ir kartais net sunku patikėti, kad toks patogus ir geras daiktas egzistuoja. Tad dalinamės mūsų pirmosiomis įžvalgomis ir rekomendacijomis apie MOMCOZY.

Geriausias pientraukis kelionėms – kam reikalingas pientraukis?

Kam reikalingas pientraukis – dažnai galvoja būsima mama. Priežasčių įsigyti pientraukį būna įvairių. Kartais žindymą reikia stimuliuoti, kartais mažyliui nepavyksta paimti krūties, būna jog mamai reikalingas gydymas ar operacija, kartais mama turi anksčiau išeiti į darbą. O kartais tiesiog reikia pientraukio ekstra atvejui – kai reikia mamai pamiegoti, nueiti pas stomatologą, pasportuoti ar praleisti dieną su vyresniais vaikais. Beje, labai dažnai pientraukis būna įsigijamas ir mamos pieno atsargoms kaupti.

Man asmeniškai pientraukis pasitarnavo nuo pirmųjų Paulės gimimo dienų, nes kol ji buvo intensyvios terapijos skyriuje pienelį teko nusitraukinėti. Ligoninėje naudojausi profesionaliu pientraukiu. O jau išėjusi iš ligoninės žinojau, kad įsigysiu MOMCOZY belaidį pientraukį. Ir ne todėl, kad planavau Paulę maitinti nutrauktu pienu, o todėl, kad žindant būna įvairių situacijų, kai reikia nutraukto pienuko. Be to, apie jį buvau tiek daug girdėjusi ir mačiusi užsienio blogerių apžvalgose, kad jis man atrodė tiesiog visiškai tobulas daiktas. Kodėl?

Nes mane paprastuose pientraukiuose itin „nervuoja“, kad pieno traukimo procesas užima pakankamai ilgai ir tuo metu esu tiesiog pririštas prie laidų ir daryti nieko negali. Ypač jei pieną tenka traukti dažnai, tuomet sėdėti tenka vienoje vietoje. O juk tuo metu kartais reikia ir pasirūpinti kūdikiu ar vyresniu vaiku. Nueiti į tualetą. Ir tas toks brangus mamos laikas tiesiog „išgaruoja“ traukiant pieną ir sėdint prie pientraukio, kai galėtumėte pasivaikščioti su kūdikiu, išgerti kavos, pasidaryti pietus ar tiesiog pasidaryti kelis namų ruošos darbus. Su MOMCOZY tai galite padaryti be jokio vargo. Tik nešiojamas, nėra jokių laidų, jo beveik nesimato ir gali daryti praktiškai bet ką traukdama pieną.

Geriausias pientraukis kelionėms. Nepastebimas, be jokių laidų

Geriausias pientraukis kelionėms. Nepastebimas, be jokių laidų

Ar pientraukis gali pagelbėti kelionėse?

Žinome, kad daugybė mūsų skaitytojų ir sekėjų tai drąsios šeimos, kurios nebijo keliauti net ir su pačiais mažiausiais. Vis dėlto keliaujant su kūdikiu kartais kyla tokių situacijų, kurios kelia šiek tiek nepatogumų ir norėtųsi jas išspręsti paprasčiau. Viena tokių situacijų – mamos pieno traukimas.

Tikrai taip, ypač jei ir namuose dažnai jį naudojate.

Man asmeniškai pientraukis labai pasitarnauja ir kaupiant pienuko atsargas. Kuomet auginau pirmagimį, pieno šaldymas ir traukimas buvo kančia, atėmė daug laiko, kuomet reikėjo sėdėti su pientraukiu prie laidų. O dabar su MOMCOZY – vienas malonus.

Pientraukis itin patogus kaupti pieno atsargas

Pientraukis itin patogus kaupti pieno atsargas

Pientraukis nors ir pati žindote, gali Jums padėti daugybėje situacijų tiek keliaujant, tiek namuose:

 1. Maitinimas keliaujant automobiliu – kai nėra galimybės sustoti žindymui, gali padėti nutrauktas pienukas, nes NEGALIMA išimti vaiko iš autokėdutės automobiliui važiuojant.
 2. Pramogavimas su vyresnėliu – galima mažylį drąsiai palikti su kitu suaugusiuoju, kol mama skirs laiką plaukiojimui ar ekskursijai su vyresnėliu. Man asmeniškai pientraukis labai padėjo, kai su Motiejumi ir Paule buvome Latvijoje vandens parke. Kol aš su Motiejumi laukiau eilėse prie vandens čiuožyklų, Paulė ramiai leido laiką su močiute šiltame Spa. O, kad netyčia nebūtų staiga daug ašarų Paulei užsinorėjus pienuko, močiutė turėjo buteliuką pieno. Beje, pieną su MOMCOZY aš lengvai nusitraukiau važiuodama automobiliu į vandens parką, kad jis būtų kuo šviežesnis.
 3. Mamos išvyka be kūdikio – jei mama turi išvykti viena, o pienas intensyviai gaminasi, gali prireikti šiek tiek nusitraukti, kad krūtys nesukietėtų ir nekiltų uždegimas. Aišku tai gali būti ir priverstinė išvyka, kaip apsilankymas pas gydytoją ar kiti svarbūs reikalai. Mūsų patarimas visoms mamoms – būtinai skirkite laiko sau. Ar tai manikiūras, ar kirpykla, ar tiesiog kavos puodelis parke. Pusvalandis ar kelios valandos tik Jums gali padėti pasijusti geriau. O Jūsų geresnė savijauta tolygi kūdikio gerai savijautai. Jei žindote ar pieną nusitraukinėjate dažnai, tuomet Jums nesant su kūdikiu pientraukis būtinas. Nes norint išvengti išsipildžiusių krūtų, pieną tikrai reikia nusitraukti. O ir nauda didelė. Tarkime kol darėtės manikiūrą, nusitraukėte vieną porciją pieno šaldymui, kuris puikiai vėliau tiks kūdikiui į košeles. Man asmeniškai pieno traukimas nesukelia jokio diskomforto, nes traukdama pieną galiu daryti bet ką – skaityti, tvarkytis, žaisti su vaikais.
 4. Kadangi Paulę žindau pagal poreikį, tad niekada negaliu jos palikti, nes niekada nežinau, kada ji norės pienuko. Keliaujant Sakartvele žinojau, kad norėsiu apsilankyti Sairmė kurorto SPA cento masaže. Ir žinojau, kad atsipalaiduoti galėsiu tik tada, jei žinosiu, kad Paulė ramiai bus su tėčiu ir, esant poreikiui, turės jau paruošto mano pienuko. Tad vykstant į SPA automobilyje nusitraukiau pienuko ir ramiai sau mėgavausi masažu.
 5. Jei skrendate lėktuvu, lėktuvui kylant ir leidžiantis kūdikį reikia žindyti. Tačiau jei Jums nejauku žindyti viešumoje. Čia Jums taip pat gali pasitarnauti MOMCOZY. Oro uoste prieš skrydį ir lėktuve prieš nusileidimą – nusitraukite pieną ir kūdikiui duokite buteliuką.
Geriausias pientraukis kelionėms ir namuose. Traukiant pieną galite daryti praktiškai viską.

Geriausias pientraukis kelionėms ir namuose. Traukiant pieną galite daryti praktiškai viską.

Geriausias pientraukis kelionėms – kokį pientraukį rinktis?

Pientraukių rinkoje kasmet vis daugiau, tačiau iš esmės jie yra skirstomi į rankinius ir elektrinius. Vis dėlto mes atradome variantą, kuris apjungia geriausias rankinių ir elektrinių pientraukių savybes. MOMCOZY M5 dvigubas belaidis pientraukis – tai naujausias išradimas, kuris palengvins mamos kasdienybę ne tik namuose, bet ir visose kelionėse, išvykose, skydžiuose ir važiavimuose. Be to pientraukis parduodamas su labai patogia dėžute kelionėms, niekada nepasimes, nesuduš, nepasimes laidai. Itin patogu pasiimti su savimi.

MOMCOZY pientraukis, kaip ir rankiniai pientraukiai, neturi jokių varžančių judėjimą laidų, o tuo pačiu jo veikimas yra pilnai elektrinis, tad nereikalauja papildomų pastangų! Be to, turite abi laisvas rankas, kurios gali tuo metu myluoti mažylį, laikyti vairą, stumti vežimėlį, laikyti knygą ar ruošti pietus. Aš esu neapsakomai dėkinga Mamaland elektroninės parduotuvės kolektyvui, kurie suteikė man galimybę išbandyti MOMCOZY M5 dar prieš jiems pasiekiant elektroninę parduotuvę.

Beje, Mamaland parduotuvė turi ir labai platų spektrą įvairių pientraukių – Spectra, Medela, Philips, Tommee tippee.

Kodėl MOMCOZY M5 yra geriausias pientraukis

 • belaidis, mažas, telpantis delne – galima įsidėti į liemenėlę ir pientraukio visiškai nesimato;
 • pienas kaupiasi pačiame gaubtelyje įmontuotoje kameroje;
 • galima naudoti abu gaubtelius vienu metu arba po vieną;
 • pientraukis su naujausios kartos pieno ištraukimo technologija, kuri atitinka kūdikio burnos struktūrą;
 • krūties gaubtelio anga palenkta 105°, todėl skirtingai nei horizontalios angos krūties gaubtelis, M5 pientraukis dar patogiau uždedamas ant krūties;
 • nesuspaudžia krūties latakų;
 • užtikrina sklandų pieno tekėjimą;
 • turi 3 veikimo režimus ir 9 galingumo lygius – pagal Jūsų poreikius;
 • nesukelia jokio skausmo pieno nutraukimo metu;
 • nevaržo judesių – jį naudojant galima vairuoti, sportuoti, gaminti maistą, žygiuoti arba tiesiog patogiai gulėti. Aš asmeniškai pientraukį išbandžiau beveik visomis įmanomomis aplinkybėmis (lėktuve, vairuojant, vaikštant po miestą, žaidimų aikštelėje žaidžiant su Motiejumi);
 • ilgai veikiančios baterijos;
 • veikia labai tyliai, aplinkiniai tikrai nesupras, ką Jūs veikiate. O pientraukį labai lengva prižiūrėti;
 • komplektacijoje – net 5 skirtingų dydžių priedai skirtingo dydžio (11-25 mm) speneliams;
 • viskas telpa minimalistiniame kelioniniame dėkle.

Labai naudingas ir patogus dalykas – tai 3 skirtingi veikimo režimai:

 1. Stimuliacija – atpalaiduoja krūties latakus, skatina greitesnį pieno išsiskyrimą;
 2. Intensyvus ištraukimas – lėtas ir gilus pieno ištraukimas;
 3. Mišrus – 5 stimuliacijų ir 1 intensyvaus ištraukimo ciklas užtikrina efektyvų pieno ištraukimą.

Tad MOMCOZY M5 – išties geriausias pientraukis kelionėms!

Universalus ir diskretiškas MOMCOZY

MOMCOZY – tai pientraukis, kurį patogu naudoti tiek namuose, tiek paplūdimyje ar lėktuve. Net jei labai nepatogiai jaučiatės dėl žindymo ar pieno traukimo viešose vietose – šis išradimas tai pakeis!

Pientraukis dirba tyliai, o dėvint platesnius rūbus niekas net nesupras ką Jūs veikiate

Pientraukis dirba tyliai, o dėvint platesnius rūbus niekas net nesupras ką Jūs veikiate

Dėl mažo savo dydžio, tylaus veikimo ir universalumo jis puikiai telpa elastingoje liemenėlėje ir tampa visiškai nematomas. Plataus spektro prekės ženklas MOMCOZY tai laiko patikrintas ir nuolat besivystantis prekės ženklas, kuris pristato pasauliui ne tik pientraukius, bet ir kitus produktus, palengvinančius mamos kasdienybę.

Įmonės istorija prasidėjo 2017 m., kai buvo sukurtas pientraukis, siekiant išspręsti mamų problemą. Tuo metu krūtų siurbimo technologija nebuvo optimizuota tėvų ar net dirbančios motinos gyvenimo būdui. Nuo tada įmonė vis daugiau nuveikė siekdama savo misijos – suteikti mamoms visame pasaulyje jaustis gražioms ir galingoms.

Nuo sparčiai kasmet tobulėjančių technologijų iki viso specialiai šiai progai sukurtų gimdymo gaminių asortimento – visas savo produktų linijas MOMCOZY laiko esminėmis prekėmis, kurios patenkina šiuolaikinių tėvų poreikius. Asortimente šiuo metu galima rasti ir liemenėles, aprangą, kūdikio stebėjimo įrangą ar net vartelius saugiems namams. Tikime, kad kartą išbandę šios įmonės produktus norėsite išbandyti ir kitus šios serijos gaminius, taip kaip mes.

Daugiau apie pasiruošimą kelionėms su vaikais skaitykite straipsniuose: Patarimai ruošiantis kelionei su kūdikiu ir Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais.

O apie kūdikiams ir vaikams tinkančias kūno priežiūros priemones kelionių metu ir ne tik, skaitykite straipsniuose Geriausia saulės kosmetika vaikams ir Lūpų priežiūra kelionių metu.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
geriausias pientraukis, geriausias pientraukis kelionėms, Kelionė su kūdikiu, kelionė su vaikais, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Mamaland, MOMCOZY, MOMCOZY M5, partnerystė, patarimai ruošiantis kelionei su kūdikiu, reklama