Aktyvios, sporto ir savęs pažinimo stovyklos - Kelionės su vaikais
Aktyvios, sporto ir savęs pažinimo stovyklos
Aktyvios, sporto ir savęs pažinimo stovyklos
2023-06-05

Aktyvios, sporto ir savęs pažinimo stovyklos

Geriausios vaikų vasaros stovyklos, Vasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis ir Dienos stovyklos vaikams pagal apskritis– mūsų paruošti stovyklų gidai Jums, kuriais jau dalinomės.

Auginate aktyvų, sportišką ir energingą  vaiką? Žinote, jog Jūsų vaikas geriausiai pailsės, jei turės visą dieną aktyvios veiklos, išmoks naujų sporto šakų, galės eiti, bėgti, lėkti, plaukti? O gal auginate paauglį, su kuriuo kasdieną vis sunkiau rasti bendrą kalbą ir svajojate, kad kažkas, turintis patirties su paaugliais jam padėtų atrasti save, suprasti save ir aplinką? Tuomet šis sąrašas – mūsų atrinktų stovyklų gidas „Aktyvios, sporto ir savęs pažinimo stovyklos” kaip tik Jums!

Aktyvios, sporto ir savęs pažinimo stovyklos

Vencavas – nuotykių stovyklos, dovanojančios laisvę

Prisimenate save paauglystėje? Kaip norėjosi laisvės, nuoširdžios draugystės, naktinių žygių ir nuotykių. Įsivaizduokite, kad turite galimybę visa tai padovanoti savo paaugliams – saugioje, patikimoje, nuoširdžioje aplinkoje. Vencavas tai daugiau nei nuostabi gamtos nuotykių stovykla, tai – gyvenimo džiaugsmo pamoka, trunkanti visą savaitę, o išliekanti širdyje visą gyvenimą.

Vencavo stovyklos vadovai – kruopščiai atrinkti darbui su vaikais, bet asmeniškai šauniausi keliautojai ir nuotykių ieškotojai, kurie geriau nei kas kitas moka išmatuoti saugias rizikas, greitai reaguoja į situacijas, supranta jaunas veržlias sielas.

Šią vasarą rinkitės iš 3 nuostabių nuotykių stovyklų, iš kurių viena vyksta Slovakijos kalnuose!:

Stovykla ,,GIRIŲ KLAJOKLIAI”  – čia stovyklautojai eis ne tik į miškus ir pelkes, bet ir gilyn į save, susipažins, atpažins ir išreikš savo tikrąjį „aš“. Apjungs 5-ių dienų žygį pėsčiomis ir kanojomis su kūrybiškais žaidimais, turistiniais, alpinistiniais iššūkiais, įvairiausiomis ugdančiomis užduotimis. Stovyklos organizatoriai teigia, jog būtent čia galima bus nusimesti kasdienes kaukes ir leisti sau būti pačiais tikriausiais, šiek tiek laukiniais gamtos vaikais.

Stovykla „ŠAMBALA“ – utopinė gamtos karalystė – dalyviai susikuria gyvenimo sąlygas stovykloje pagal žmogiškas/žemiškas pamatines vertybes, kurių trūksta šių dienų visuomenėje ir vaikų kasdienybėje. Skamba paprastai, bet už to slypi laimingesnis gyvenimas! Čia statomos į priekį vertybės kylančios iš širdies: pagarba gyvenimui, kitam žmogui, gamtai.

STOVYKLA „KALNŲ MAGIJA“. Kelionės Aukštųjų Tatrų pažintiniais takais. Kiekvieną dieną vadovai apjungs kopimą į kalnus su asmenybę bei komandinę dvasią ugdančiais žaidimais. Susipažinimas su kalnų turizmu, maršruto planavimu, vaikai išmoks orientuotis kalnuose, sekti savo kelią žemėlapyje.

O mes parašėme išsamią apžvalgą visų Vencavas stovyklų – Vencavas – dovanojančios laisvę nuotykių stovyklos. Paskaitykite ir tikime, kad tikrai norėsite, kad Jūsų vaikai praleistų vienoje iš jų šios vasaros atostogas.

Stovyklos vyksta: Aukštaitijos nacionalinis parkas ir „Kalnų magija“ Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose.

Stovyklos skirtos 9-18 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VENCAVAS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

WHATANSU patirtinės vasaros stovyklos

WHATANSU išskirtinai siekia pozityvaus asmenybės pokyčio ir kuria žmogiškąjį ryšį per patyrimus. Patirtinės stovyklos įgalina Jus būti geriausia savo paties versija ir nuolat plėsti komforto zonos ribas.

Whatansu stovykla W KOMANDA. Stovykla mažiausiems, 1 – 5 klasių moksleiviams. Stovykloje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

Whatansu stovykla UGNINIAI AITVARAI. Stovykla 6 – 8 klasių moksleiviams (12-14 metų paaugliams). Vasaros stovykloje atsiskleis vaiko unikalumas ir stiprybės. Jam bus lengviau bendrauti ir save išreikšti, kūrybiškai spręsti problemas ir kylančius sunkumus. Ko tikėtis stovykloje? Pirmiausiai poilsio nuo ekranų, daugybės įvairiausių kūrybinių dirbtuvių, komandinių žaidimų, įkvepiančių paskaitų, diskusijų paaugliams svarbiomis temomis, nuotykių kupino žygio regioniniame parke, maudynių Asvejos ežere, gyvenimiškos draugystės ir gyvenimo pamokų.

Whatansu stovykla MOTYVATORIUS. Stovykla 8-12 klasių moksleiviams. Stovykloje „Motyvatorius“ analizuojama, kaip ugdyti ir stiprinti psichologinį atsparumą, kokie įrankiai padeda tvarkytis su nerimu prieš svarbius įvykius, kaip kurti tvirtus, pagarbius santykius su šeima ir aplinkiniais, ar svarbu tinkamai pasirinkti draugus ir daugybę kitų aktualių bei svarbių dalyviams temų.

Whatansu stovykla PABĖGIMAS. Stovykla 8-12 klasių moksleiviams. Uodas and dešinio žando. Tavo kojos nesiekia žemės, o pirštų galais jauti tik slidžias šakas. Eini smakrą pakėlęs viršun, kad į burną nepakliūtų vandens. Tavo rankose kuprinė, iškelta virš galvos. Įkvepi ir iškvepi. Ir vėl. Ir dar kartą. Tavo tikslas – krantas. Net kai apima siaubas. Net kai vienu metu galvą gelia penki uodai. Net kai sunku pakelti minčių srautą galvoje. Tavo tikslas – įveikti save. Tyloje. Atsiųskite savo vaikus. Gali būti, kad jie truputį jūsų nekęs, o paskui labai padėkos! Nes visi iš Pabėgimo grįžta HEROJAIS!

Paskaitykite daugiau mūsų ruoštame straipsnyje ir pasiūlykite savo vaikams susitikimą su savimi – Whatansu stovyklos – susitikimas su pačiu savimi.

O nuostabius Whatansu vadovus galite sutikti ir Masters of Calm festivalyje, kuriame labai laukiamos šeimos su įvairaus amžiaus vaikais.

Stovyklos vyksta: Patyrimų erdvė “Auksinė giria”, Molėtų rajone.

Stovyklos skirtos: 1-12 klasių moksleiviams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti WHATANSU internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

„AKTYVUS STOVYKLAVIMAS“ 2023 metų vasaros stovyklos vaikams

„Aktyvus stovyklavimas“ vieni didžiausių vaikų ir jaunimo stovyklų organizatorių Lietuvoje. „Aktyvus stovyklavimas“ vaikams ir jaunimo siūlo išbandyti įvairias, aktyvias vasaros bei žiemos stovyklas įvairiuose Lietuvos miestuose. Visos „Aktyvaus stovyklavimo“ stovyklos orientuotas tik į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą. Buvimas tokiose stovyklose ugdo pasitikėjimą savimi, padeda įveikti savo baimes, užsispyrimus.

Stovyklų užsiėmimai vyksta pagal pasirinktą sporto šaką, žinoma atsižvelgiant į oro sąlygas. Jei oras visai netinkamas lauko veikloms, vyksta užsiėmimai viduje. Be pasirinktų sporto šakų taip pat rengiamos tinklinio, kvadrato, futbolo, orientacinės varžybos arba vaikai keliauja į žygius. Vakarais vaikai žaidžia „Protų mūšius“, vakaroja prie laužo, žiūri motyvacinius filmus ar filmuotą vaikų ir jaunimo medžiagą, po kurios vyksta aptarimai apie klaidas ar pažangas, kas verčia dar greičiau tobulėti.

Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, jiems talkina vaikų numylėti ir ilgametę patirtį turintys stovyklų vadovai.

2023 metų vasarą vaikams „Aktyvus stovyklavimas” siūlo šias savaitės trukmės bei dienines stovyklas skirtinguose Lietuvos miestuose:

,,Aktyvus stovyklavimas” padės pamilti sportą – išsamus straipsnis apie visas „Aktyvus stovyklavimas” stovyklas.

Stovyklos vyksta: Lazdijų rajone, Klaipėdos rajone, Vilniuje, Zarasuose ir Druskininkuose.

Stovyklos skirtos 8-18 metų vaikams (skirtingos stovyklos turi skirtingas amžiaus ribas).

Stovyklų tipas: dieninės ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti „AKTYVUS STOVYKLAVIMAS” internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Smagioji vaikų dienos stovykla „Boom Camp‘23“

Kaip atrodo „Boom Camp‘23“ vasaros dienos stovykla? Jaunuoliai drauge su patyrusiais vadovais pramogauja nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Tėvai mėgaujasi laiku sau, vaikai parsiveža nuostabiausių įspūdžių ir naujų draugų.

Vaikai siaus pramogų parke „Boom Park“, kuriame laukia įvairiausios batutų erdvės (3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona, 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė, 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma), čiuožinėjimas padangomis nuo kalno, ZIP line‘as, elektrinės bei drifto mašinėlės, pneumatiniai ginklai ir daug kitų.

Adrenalino ieškos nuotykių parke „Miškas“ – įvairaus sudėtingumo, medžiuose įkurtose trasose. Grožėsis „Zoo Parko“ augintiniais, kuriuos stebės ne iš toli, o galės prieiti labai arti, glostyti ir maitinti.

Išbandys daug neįprastų veiklų. Mokysis vaidinti, profesionaliai filmuoti bei montuoti nuotykių vaizdo klipus, rengti putų šou, išbandys jėgas orientaciniame žaidime, vandenlenčių parke „313 Cable Park“ stebėsime Pro Rider pasirodymus ir daug daugiau.

Pažadame – „Boom Camp‘23“ jūsų vaiko vasarą padarys įspūdinga! Skaitykite daugiau apie Boom parką ir stovyklą mūsų straipsnyje.

Stovykla vyksta: Kretingos rajone, netoli Palangos, Boom parke.

Stovykla skirta 7-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Boom parko internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Dino parko sportiškos ir kupinos nuotykių stovyklos

Nutrūktgalviški vasaros nuotykiai vaikams. Daug juoko, gerų emocijų, kūrybiškų veiklų, pašėlusių pramogų, subalansuoto maitinimo, tinkamo ir žolėdžiams, ir mėsėdžiams, Dino vasaros stovykla.

Jūsų vaikų laukia nesibaigiančios pramogos: turbo mašinėlės 360 °, karuselės, traukinukai, didieji ir mažieji batutai, 5D kinas, Cosmo veidrodžių labirintas, baseinų ir pirčių lankymas, laipynės medžiuose, vandens pramogos, mini zoo, vandens mūšiai, putų šou ir dar daug visko visko!
Jūsų vaikų lauks patyrę ir draugiški stovyklų vadovai.

Pirkdami stovyklą gausite vardinį viso sezono Dino parko abonementą!

Skaitykite mūsų išsamią apžvalgą apie Dino stovyklą ir TOP pramogas su vaikais pajūryje.

Stovyklos vyksta: Radailiuose, Klaipėdos rajone, DINO parke.

Stovyklos skirtos 6-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Dino parko internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Valkininkų stovykla: 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas

Stovykla 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas – Jūsų vaikų nuostabiai vasarai ir neišdildomiems įspūdžiams.

Valkininkuose prie aerodromo įsikūrusi stovykla pritraukia jaukumu ir puikiai sumanyta programa. Čia vaikai ne tik smagiai leidžia laiką Dzūkijos gamtos apsuptyje, tarp miškų ir laukų, bet ir išmoksta nekasdienių įgūdžių: jodinėjimo, buriavimo ir skraidymo parasparniu!

Džiugina ir tai, jog kiekviena veikla yra vedama labai kruopščiai, tad pvz. jodinėjimas neapsiriboja tik jodinėjimu, o pradedamas nuo pažinties su žirgu, jo kūno sandara, istorija. Mokydamiesi skristi parasparniu vaikai irgi iš pradžių susipažįsta su parasparnių istorija, galimybėmis, rekordais.
O viskas tam, kad stovyklautojai ne tik išbandytų naują pramogą, bet ir sužinotų daugiau apie pasaulį, jog viskas susideda iš svarbių detalių. Be to, daugiau sužinoję apie kiekvieną iš šių aktyvių veiklų ir į jas įsitraukę, tikėtina jog ir ateityje vaikai noriai prie jų grįš ir tobulins savo įgūdžius, pasirinks aktyvų laisvalaikį.

Kas gi laukia Valkininkų vaikų stovyklos dalyvių? Žirgai ir jojimas – pažintis su Žemaitukų slėnio žirgais ir kitais augintiniais. Pažintis su parasparnių sportu ir skrydis parasparniu. Vienos dienos buriavimo išvyka ir pamokos Trakuose.

Apie šią stovyklą bei ypatingas veiklas mes jau rašėme Stovykla 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas.

Stovykla vyksta: Valkininkų aerodromas, Varėnos rajone.

Stovyklos skirtos 9-13 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Valkininkų aerodromo internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

TOBULĖJIMAS stovyklos aktyviems vaikams

Yra stovyklų, kurios tiesiog moka pritraukti jaunimą. VšĮ „Tobulėjimas” viena tokių – tai rodo jų stovyklų populiarumas, kuris neblėsta jau dešimtmetį. Sukarinta-patriotinę stovyklą „Mes būsime kariai” ir aktyvaus poilsio stovyklą „Tobulėk” ši įmonė organizuoja jau nuo 2013 metų!

Visos 3 jų organizuojamos stovyklos skatina aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, ugdo ištvermę, daug dėmesio skiria vertybių ugdymui.

Kuo gi užima vaikus „Tobulėjimo” stovyklose? Kiekvienoje iš 3 stovyklų dalyvių laukia: šratasvaidžio žaidimai, išgyvenimo žygis, maskuotės menas, šaudymas su pneumatiniais ginklais, plaukimas baidarėmis, plaustais, perkėlos (nusileidimai su virvėmis, naudojant alpinistinę įrangą), stalo futbolas, stalo tenisas, sportiniai žaidimai, stalo žaidimai ir daugybė kitų organizatorių sugalvotų veiklų. Dienos programoje bus įtraukiama rytinė mankšta, maudynės upėje ar karštame kubile (pagal oro sąlygas), vakarojimai prie laužo, diskoteka.

Apie šias stovyklas, jų vertybes mes jau rašėme Geriausios stovyklos aktyviems vaikamsKviečiame jungtis į sukarintą-patriotinę stovyklą „Mes būsime kariai”, aktyvaus poilsio stovyklą „Tobulėk” bei vaikų vasaros stovyklą „SVEIKI !”.

Svarbi informacija dėl kompensacijų: vaikų vasaros stovyklos “SVEIKI edukacinė programa įgyvendinama projekto „Tapk 2“, kurį vykdo VšĮ Švietimo mainų paramos fondas. Skaitykite daugiau apie nuolaidas ir kompensacijas.

Stovykla vyksta: Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje.

Stovyklose gali dalyvauti vaikai nuo 8 metų iki 17 metų.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VšĮ „Tobulėjimas” internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Karinė vasaros stovykla vaikams „Alfa būrys”

Tai jau 4-us metus organizuojama vasaros stovykla, kurioje vaikai smagiai ir aktyviai susipažins su kario kasdienybe. Jaunųjų stovyklautojų kiekvieną dieną lauks vis nauja misija su vertybe, per kurias teks eiti iš komforto zonos, mokytis išgyvenimo gudrybių, savarankiškumo, disciplinos bei kaip ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

Šioje stovykloje vaikų laukia gyvenimas kariškose palapinėse, pasivažinėjimas šarvuočiu, mūšis „Fortnite“ ginklais, bėgimas „Alfa Run” kliūčių ruožu ir daug kitų nepamirštamų įspūdžių. Klegesys netils ir vakarais – juos stovyklautojai jaukiai leis prie laužo su dainomis ir šokiais, žiūrės kiną, vyks į naktinį žygį, atsiplaiduos pirtyje ant ratų ir patirs dar daugiau nuotykių.

Vaikus pasitiks profesionalūs, mylintys ir atsidavę darbui vadovai, kurie padės įveikti kiekvienos dienos misijas.

!!!  10% NUOLAIDA MŪSŲ SKAITYTOJAMS visoms registracijoms su kodu KSV10. Nuolaida taikoma registruojantis iki birželio 18 d.

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone.

Stovykla skirta 7-12 metų amžiaus vaikams.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Alfa būrys internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

BANGA plaukimo akademijos stovyklos vaikams norintiems išmokti plaukti

Dienos stovykla JŪRŲ LIŪTAS Kaune ir Druskininkuose – vaikai stovykloje išmoksta plaukimo pradmenų, pagerina įgūdžius ir sužino kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su profesionaliais plaukimo instruktoriais! Stovyklų metu vyksta ir kitos treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės!

Šio sezono naujiena – valandinė stovykla BŪK SAUGUS VANDENYJE Kaune. Stovykloje „Būk saugus vandenyje” atkreipiamas vaikų dėmesys į vandens keliamą pavojų, jeigu jame elgiamasi nesaugiai. Treniruočių metų mokomi gelbėjimo ir išgyvenimo metodai, kai kyla grėsmė, mokomi plaukimo būdai.

Daugiau apie šias plaukimo stovyklas skaitykite mūsų paruoštame straipsnyje Stovyklos vaikams norintiems išmokti plaukti.

Stovyklos vyksta: Kaune Girstučio baseine ir Druskininkuose.

Dienos stovyklos skirtos 5-11 metų vaikams, valandinės stovyklos – 7-13 m. (turintiems plaukimo pagrindus).

Stovyklų tipas: dienos ir valandinės.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti plaukimo akademijos Banga internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Klaipėdos baseino stovykla JŪRŲ LIŪTAS

Jei esi 5-11 metų, nori išmokti plaukti, patirti laisvės pojūtį, išgyventi nuotykį ir smagiai praleisti laiką naujų draugų kompanijoje, ateik į dienos stovyklą „Jūrų liūtas”!

Vaikai sportuos su treneriu, eksperimentuos bei išbandys kulinarinius sugebėjimus. Dienos stovykla – tai galimybė susikurti naujus prisiminimus, susirasti draugų arba su esamais sutvirtinti santykius bei patobulinti socialinius įgūdžius.

Stovykla vyksta: Klaipėdos baseine.

Stovyklos skirtos 5-11 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Klaipėdos baseino internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

G-Force vaikų vandenlenčių stovykla

Aktyvus laisvalaikis gamtoje – seniai įvairiomis naudomis apipinta veikla. Naudingas deguonies pliūpsnis plaučiams ir smegenims, ištvermingesnė širdis ir sveika oda bei sustiprėjęs imunitetas, palepintas vitaminu D. Čia tik viena, bet ypač svarbi pusė, bet kur dar įsimintinos naujos pažintys, vandenlenčių sporto įgūdžių lavinimas ir vidinis tobulėjimas?

Splash pramogų parkas, įsikūręs nuostabaus grožio vietoje prie Vilnojos ežero, šiemet padės sukurti dar vieną nuostabų nuotykį augantiems vandenlenčių entuziastams. Vaikų gerove pasirūpins vadovai/treneriai, turintys daugiametę darbo patirtį su vaikais.

Vaikų laukia ir vakariniai užsiėmimai, pokalbiai prie laužo, įvairūs stalo ir lauko žaidimai, lavinantys vaikų socializaciją, šokiai ir daug kitų linksmų veiklų. Įvairių užduočių ir sudėtingų žaidimų metu vaikai skatinami priimti iššūkius ir drąsiai atskleisti savo asmenybes.

Jūsų patogumui G-Force šiais metais taip pat siūlo ir vandenlenčių užsiėmimus, kurie prasidės liepos mėnesį ir baigsis kartu su rugpjūčio mėnesiu, tris kartus per savaitę – pirmadienį, trečiadienį bei penktadienį. 2 valandų užsiėmimai vyks grupėse iki 6 vaikų.

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone, Splash pramogų parke prie Vilnojos ežero.

Stovyklos skirtos 8-17 metų vaikams ir jaunuoliams.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti G-Force Facebook paskyroje.

Turistinė stovykla „IŠLIKIMAS“

Stovykla „IŠLIKIMAS“ tai 7 dienų trukmės turistinė stovykla, skirta 8-15 metų vaikams, kurie nori smagiai praleisti laiką ir yra pasiruošę miesto asfaltą pakeisti į ramiai ošiantį, tačiau netikėtumų kupiną mišką prie ežero.

Stovykla skirta tiems, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis gamtoje, nuotykiai, iššūkiai, norintiems patirti neeilinius vasaros įspūdžius, susirasti naujų draugų, o smagias šios stovyklos akimirkas dar labai ilgai prisiminti.

IŠLIKIME stovyklautojų laukia jauni, profesionalūs vadovai, grynas miško oras, gaivus ežero vanduo, pirmosios pagalbos, išgyvenimo pagrindų, laužo užkūrimo be degtukų, mazgų rišimo, pastogės statymo ir kitos pamokos, orientavimosi vietovėje pradmenys, lobio bei „jonvabalių“ paieškos, įvairūs žygiai dieną ir naktį, lauko kinas, vakaronės prie laužo, naujos pažintys, nauji patyrimai, išbandymai ir dar daug daugiau!

Stovykla vyksta: Asvejos regioniniame parke.

Stovyklos skirtos 8-15 metų vaikams ir jaunuoliams.

Stovyklos tipas: su nakvyne palapinėse.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti IŠLIKIMAS internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

PAŽINK SAVE save stovyklos vaikams ir jaunimui

„VŠĮ Asmenybės ugdymo kultūros centras” stovyklas organizuoja jau 16 metų.  Misija – ugdyti savimi pasitikinčias, kūrybiškas, talentingas asmenybes, lyderius, kurie įkvėptų kitus gyventi drąsiai! Visa tai mes daroma per sportines, menines, terapines ir patyrimines veiklas, kurias veda profesionalūs edukatoriai.

Vienos stovyklos metu, vaikai išbando virš 20 skirtingų veiklų:

  • Vandenlentės ir plaukimas kateriu;
  • Aikido ir riedlentės;
  • Kūrybinės ir muzikinės dirbtuvės;
  • Patyriminės edukacijos;
  • Žygis, linksmos krikštynos, vakaronės prie laužo, daug maudynių;
  • Šokiai, dainos, talentų pasirodymas, įdomūs svečiai;
  • Skanus maistas, nauji draugai ir atsakingi bei linksmi vadovai.

Ypatingos veiklos, pramogos ir ilgai išliekantys įspūdžiai garantuoti !

Stovyklos vyksta: Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Stovyklos skirtos 6-16 metų vaikams ir jaunimui.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti PAŽINK SAVE internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
dieninė stovykla, geriausios stovyklos, nuotykių stovykla, plaukimo stovykla, pramoginė stovykla, reklama, riedlenčių stovykla, riedučių stovykla, savęs pažinimo stovyklos, sporto stovykla, sporto stovyklos, stovykla gamtoje, stovykla su nakvyne, stovykla su žirgais, stovyklos aktyviems vaikams, stovyklos vaikams, turistinė stovykla, vaikų užimtumas vasarą, vandenlenčių stovykla, vasaros stovyklos, vasaros vaikų stovyklos