Pižamų vakarėlis – idėja vaikų šventei - Kelionės su vaikais
Pižamų vakarėlis – idėja vaikų šventei

Pižamų vakarėlis – idėja vaikų šventei

Tokia švenčių bei gimtadienių idėja labai populiari kitose šalyse, idėja kilo iš Amerikos ir sparčiai plinta Europoje.

Pižamų vakarėlis – idėja vaikų šventei. Su Jumis norime pasidalinti įspūdžiais bei naudingais patarimais, kaip tokį gimtadienį ar bet kokią kitą šventę galite suorganizuoti savo namuose, savo vaikams, savo šeimai ir sau. Greta iki šiol sako, kad tai buvo vienas iš įsimintiniausių gimtadienių.

Patarimas Nr.1 – nuspręskite, kiek dalyvių bus ir kur statysite palapines bei visas dekoracijas

Mes šią pramogą organizavome artimiausiems dukros draugams, tėveliai mandagiai užleido didelę terasą vaikams. Mums pasisekė dar ir dėl to, kad Tenerifėje vakare temperatūra nenukrenta žemiau 20 laipsnių. Puikiai tiks bet kuri kita didesnė namų erdvė, su kuo mažiau baldų ir pašalinių daiktų. Optimaliausias skaičius tokiam gimtadieniui yra 6-8 dalyviai.

Patarimas Nr. 2 – vakarėlio tema

Nuo temos priklausys ir dekoracijos, ir aprangos kodas. Mes pasirinkome vienaragių temą, o berniukams paruošėme kareiviškas kamufliažines palapines, kad galėtų nepastebėti įsilieti į mergaitišką vakarėlį. Temų įvairovė neišsemiama arba priklauso nuo to, ką pasiūlo paslaugos teikėjas.

Patarimas Nr. 3 – pati esmė – vakarėlio dekoracijos

Patarimų internete apstu. Tiek Pinterest, tiek google paieška jums atvers patarimų bei idėjų skrynią. Išduosiu paslaptį, kad paieškose turite vesti “tipi”, “tents for kids”.

Taigi ko reikia tokiam vakarėliui:

  • Čiužinukai – galima naudoti pripučiamus viengulius arba paplūdimio čiužinius, kuriuos gali atsinešti ir patys svečiai. Taip pat puikiai tiks ir šie iš IKEA parduotuvės
  • Palapinė, stogelis ar kaip įprastai vadinamas tipis. Daug patarimų kaip jį pasigaminti, kaip pasiūti norimą uždengimą – rasite Pinterest bei kitoje nuorodoje.
  • Staliukai – rekomenduoju plastikinius, jie ir nebrangūs ir lengvai nusivalo, pvz. šie IKEA padėklai.
  • Magijai sukurti – lempučių girliandos, vėliavėlės, plunksnos, sapnų gaudyklės ir kitos puošmenos. Tikrai rasite lempučių nuo kalėdinės eglutės, o kitų dekoracijų nusipirksite.
  • Žibintai – puikiai tiks šie iš IKEA. Naudokite žvakutes su baterijomis dėl saugumo.
  • Kiti būtini vakarėlio atributai – užklotai, dekoratyvinės pagalvėlės, minkšti žaisliukai. Pagal temą galite nupirkti bet kur – vaikų žaislų parduotuvėje, Ikea, Senukai ar pan. Įvairias dekoracijas, teminius vienkartinius indus, balionus mes perkame internetinėje parduotuvėje. Nemažą dekoracijų dalį galite pasidaryti ir patys – taip sukursite ir šventės laukimo nuotaikas.

Patarimas Nr. 4 – tortas pagal Jūsų vakarėlio temą

Užsakykite, išsirinkite skonį, dekoracijas. Jau galima rasti, kas gamina skanius, be didelių cukraus kiekių ir nevalgomų cukrinių dekoracijų tortus. O gal pagaminsite ir papuošite patys.

Patarimas Nr. 5 – veikla šventės metu

Labai priklauso, kiek vaikai patys aktyvūs sugalvoti, ką veikti, tačiau pravers viskas, kas gali juos užimti – muzikinis fonas, stalo žaidimai, papuošaliukų gamybos įrankiai, grožio procedūros vyresnėms mergaitėms, kompiuteriniai žaidimai berniukams ir pan.

Daugiau vaikų gimtadienio idėjų: Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICAŽaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijosOriginali gimtadienio idėja: šventė batutų parke.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.