Nauja pramoga Kaune: mini golfas - Kelionės su vaikais
Nauja pramoga Kaune: mini golfas
Nauja pramoga Kaune: mini golfas
2024-05-06

Nauja pramoga Kaune: mini golfas

Kaunas – nuostabi kryptis su vaikais. Jei jau esate išbandę mūsų rekomendacijas iš gido ką veikti su vaikais Kaune, šią vietą tikrai turite įsitraukti į savo TOP lankytinų vietų sąrašą! Nauja pramoga Kaune: mini golfas – tai visiška naujiena ir unikali bei vienintelė tokia vieta ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje. Tai uždaras mini golfas, vaikams draugiška kavinė ir nuostabi džiunglių atmosfera, kuri nepaliks abejingų. 

Savaitgalis su vaikais Kaune – puiki šeimos išvykos idėja Jums. O ši nauja pramoga Kaune: mini golfas Jungle Monkeyz Adventure Golf – tikrai patiks visai šeimai. Tad išsisaugom, skaitom ir keliaujam į Kauną.

Nauja pramoga Kaune: mini golfas

Nauja pramoga Kaune: mini golfas

Nauja pramoga Kaune: mini golfas Jungle Monkeyz Adventure Golf

Mes keliaudami užsienyje labai mėgstame žaisti mini golfą. Ir visuomet būdavo labai gaila, kad tokių fainų mini golfo laukų, ypač skirtų vaikams, deja, nėra Lietuvoje. Todėl kai tik sužinojome, kad atsirado nauja pramoga Kaune: mini golfas, iškart nuvykome išbandyti! Ir pagaliau – Lietuvoje yra pirmasis mini golfas uždaroje patalpoje, kuris yra puikiai pritaikytas visai šeimai! O be to šis mini golfas yra kartu su labai faina kavine. Tad ši vieta neabejotinai tampa “must” lankytina ir pramogų vieta Kaune, draugiška šeimoms su vaikais! 

Nauja pramoga Kaune: mini golfas

Nauja pramoga Kaune: mini golfas

Jungle Monkeyz Adventure Golf sudarytas iš dviejų dalių, tai labai smagi kavinė ir du mini golfo aikštynai po 9 duobutes. Viso 18 duobučių. Tiek visa kavinė, tiek ir mini golfo aikštynai įsikūrę džiunglių apsuptyje. Dekoracijoms galime skirti visus 11 balų, nes aplinka tikrai ir garsai tikrai atima žadą. Patys golfo takeliai sukurti labai įdomiai, nėra nei vieno pasikartojančio takelio. takeliuose daugybė įdomių kliūčių, tad žaidimas ne tik neprailgsta, bet ir norisi jį pakartoti.

Nauja pramoga Kaune: mini golfas. Jungle Monkeyz Adventure Golf

Nauja pramoga Kaune: mini golfas. Jungle Monkeyz Adventure Golf

Jei planuosite apsilankymą mini golfe, galite pasinaudoti ir mūsų Jums paruošta savaitgalio išvykos idėja su vaikais Kaune.

Beje, Jungle Monkeyz Adventure Golf atkeliavo iš Didžiosios Britanijos, kur yra įsikūręs šio mini golfo pradininkas. Jungle Monkeyz Adventure Golf turi savo simbolį – labai mielą beždžionėlę, kuri lygi vaikus visame mini golfo lauke ir papasakoja instruktažą.

Jungle Monkeyz Adventure Golf - top pramoga Kaune su vaikais

Jungle Monkeyz Adventure Golf – top pramoga Kaune su vaikais

Jungle Monkeyz Adventure Golf Megoje

Jungle Monkeyz Adventure Golf Megoje

Kaip viskas vyksta

Atvykstate į Jungle Monkeyz Adventure Golf. Galite prisėsti kavinėje arba iškart keliauti žaisti mini golfo. Išklausote darbuotojų instruktažą ir pažiūrite filmuką. Aišku pasirenkate ar norite žaisti 9 ar 18 duobučių. Išsibandote lazdas. Tuomet gaunate kiekvienas po skirtingos spalvos kamuoliuką, lapelį taškų skaičiavimui ir pirmyn į golfo lauką.

Kiekvienas takelis unikalus – daugybė posūkių, kliūčių ir netikėtų kampų. Patikėkite labai smagu, patiko visai mūsų šeimai ir tikrai kartosime.

Jungle Monkeyz Adventure Golf kavinė

Jungle monkeys tai ne tik mini golfas, čia ir puiki kavinė, kurioje galite skaniai pavalgyti. Smagiausia dalis yra ta, kad kavinėje yra ir antras aukštas, iš kurio galite stebėti žaidžiančius vaikus ir ramiai pavalgyti. Mums tokios kavinės, kuriose yra vaikams puikus meniu ir veiklos vaikams yra pačios geriausios.

Jungle Monkeyz Adventure Golf kavinės meniu

Jungle Monkeyz Adventure Golf kavinės meniu

Beje, maistas čia tikrai skanus. Mes ragavome picų, kuriomis didžiuojasi restoranas, taip pat burgerių. Labai faina, kad čia vaikams tikrai gamina skanų maistą, tarkime vištos gabaliukai yra ne iš faršo, o iš vištienos filė. Nuostabi Jungle Monkeyz Adventure Golf vadovė Vaiva mums pasakojo, kad meniu šiuo metu yra pildomas dar sveikesniais ir vaikams draugiškesniais patiekalais. Beje, čia yra tiesiog wow kokteilių – labai rekomenduojame išbandyti.

Čia patiekiami ir dienos pietūs.

Gimtadieniai ir renginiai Jungle Monkeyz Adventure Golf

Labai smagu, kad Kaune atsirado dar viena vieta smagiai švęsti gimtadienius ar kitas šventes. Ši vieta tikrai papildys mūsų paruoštą geriausios vietos vaikų gimtadieniams sąrašą. Jungle Monkeyz Adventure Golf turi net kelis pasiūlymus vaikų šventėms ar kitiems renginiams. Į šią kainą jau įskaičiuotas ne tik maistas ir gėrimai, bet ir mini golfo žaidimas vaikams. Beje, Jungle Monkeyz Adventure Golf turi ir puikių pasiūlymų didesnėms suaugusių grupėms. Tad jei ieškote smagios veiklos gimtadieniui, kolektyvo šventei – didžiausios mūsų rekomendacijos.

Jungle Monkeyz Adventure Golf įsikūręs Kaune, Mega prekybos centre.

Gimtadienio pasiūlymas vaikams

Gimtadienio pasiūlymas vaikams

Jei jums patiko šis straipsnis, rekomenduojame paskaityti „Ką veikti su vaikais Kaune” – čia rasite ne tik pramogų bet ir nemokamas vietas, kurias verta aplankyti su vaikais Kaune.

Šis straipsnis „Nauja pramoga Kaune: mini golfas” yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
10 pramogų vaikams Kaune, Jungle Monkeyz Adventure Golf, Jungle Monkeyz Adventure Golf Kaune, Ką veikti Kaune, Ką veikti Kaune su vaikais, mini golfas, Mini golfas Kaune, pramogos vaikams, pramogos vaikams kaune, reklama, Šeimos pramogos Kaune, vaikų pramogos, vieta gimtadieniui švęsti