Mergaičių SPA - kur švęsti gimtadienius - Kelionės su vaikais
Mergaičių SPA – kur švęsti gimtadienius
Ką veikti su vaikais Vilniuje

Mergaičių SPA – kur švęsti gimtadienius

Ieškote kur švęsti smagiai ir originaliai švęsti mergaitės gimtadienį? Tuomet šį nauja erdvė – kaip tik Jūsų šventei. Vilniuje visai neseniai duris atvėrė „Mergaičių SPA“. 

„Mergaičių SPA“ atsakymas į klausimą, kur švęsti mergaitės gimtadienį.

Kiekviena mergaitė anksčiau ar vėliau nori išbandyti grožio procedūras: pasidažyti blakstienas, pasidaryti veido kaukę, nusilakuoti nagus, susigarbanoti plaukus. Geriausia proga visą tai išbandyti – gimtadienis! Mergaičių SPA – atsakymas, kur švęsti tokius gimtadienius Vilniuje ar Panevėžyje.

Mergaičių SPA - kur švęsti gimtadienius

Mergaičių SPA – kur švęsti gimtadienius

„Mergaičių SPA“ – kas tai?

„Mergaičių SPA“ – tai naujai duris atvėrusi vaikų gimtadienio švenčių bei smagaus laiko praleidimo su draugais erdvė. Čia galėsite pasijusti it tikrame SPA rojuje! O mamoms daugiau nereikės sukti galvos kur švęsti mergaičių gimtadienius. Visi atvykę gaus puikią galimybę pasilepinti įvairiomis veido kaukėmis, mini makiažais prie kosmetinio stalelio, masažuojančiomis vonelėmis su druskomis pėdutėms, nagų lakavimu, šukuosenomis, jaukia fotosesija ir dar daug kitų linksmų pramogų! Po SPA procedūrų su draugais, pakviesime Jus žaisti stalo žaidimus, gaminsime įvairiaspalvius kokteilius bei užsiimsime kvepalų gamyba!

Mergaičių SPA Vilnius

Mergaičių SPA Vilnius

Kodėl geriausia gimtadienį švęsti „Mergaičių SPA“

Šis SPA yra vienintelė tokio pobūdžio gimtadienio šventimo erdvė visame Vilniaus mieste. Todėl garantuojame, kad tokios pramogos mergaitės tikrai nebus išbandę. Čia jos galės pasijausiti kaip tikrame SPA rojuje. Čia mergitėms bus suteiktos  visas grožio paslaugas vienoje vietoje. O mes garantuojame – tai bus įsimintiniausias ir geriausias Jūsų gimtadienis, kurio dar ilgai nepamiršite!

Kam skirtas „Mergaičių SPA“

Labiausiai ši vieta pritaikyta  5-16 metų vaikams. Taip pat visiems, norintiems išbandyti įvairias grožio procedūras, pasidaryti veido kaukę, nusilakuoti nagučius. O gal tiesiog susigarbanoti plaukus bei smagiai praleisti laiką su draugais!

Gimtadienis Mergaicių SPA. Kur geriausia švęsti mergaičių gimtadienius.

Gimtadienis Mergaicių SPA. Kur geriausia švęsti mergaičių gimtadienius.

Kaip gimė „Mergaičių SPA“

„Mergaičių SPA“ erdvės savininkė Aušra Baltonienė pasakoja, kad  ši erdvė yra mažoms damutėms skirta gimtadienių ir susibūrimų vieta. „Jame mergaitės galės pačios užsitepti veido kaukę, pasimėgauti masažines vonelės malonumais, išbandyti parafino vonelę rankoms, pasidaryti plaukų šukuoseną ir net laikiną tatuiruotę. Beje, pastarosios – ne klijuojamos, o purškiamos. Tikrai turime pasiūlyti daug įvairių užsiėmimų mergaitėms“, – dėstė ji.

Verslo idėją Aušrai padiktavo dukra. „Mano pačios dukra šiemet man pasakė „aš nebenoriu švęsti žaidimų kambaryje. Gal galėtum surasti kokią kirpyklą, kuri norėtų priimti mus su draugėmis, kur mums pašukuotų plaukus, nulakuotų nagus ir t. t.?“ Aš pati netikėjau, jog kažkas užsiims tuo. Be to ir torto juk nesineši į kirpyklą. Tada man ir kilo mintis sukurti tokią erdvę, kur švęsti tokius mergaičių gimtadienius.

„Mergaičių SPA“ rasite Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje ,,Ogmios miestas”. Susisiekti galite ir telefonu +37065142100

Kur švęsti gimtadienus

Kur švęsti gimtadienus

Daugiau vaikų gimtadienio idėjų: Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICAŽaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijosOriginali gimtadienio idėja: Šventė batutų parke.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau informacijos, apie keliones ir pramogas Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.