Laplandija su vaikais - Kelionės su vaikais
Laplandija su vaikais
Laplandija su vaikais

Laplandija su vaikais

Laplandija su vaikais – populiariausia žiemos kelionė šeimoms. Kelionė į Laplandiją su vaikais gali būti nepaprasta patirtis ir vaikų svajonės išpildymas. Laplandija su vaikais tai vieta, kur galėsite susitikti su Kalėdų seneliu, mėgautis gamtos grožiu, žiemos pramogomis bei šiaurine magija. O kad kelionė į Laplandiją su vaikais būtų nepamirštama, ją lengvai susiplanuotumėte ir sutaupytumėte pinigų – mes Jums paruošėme išsamų GIDĄ.

GIDAS Laplandija su vaikais – tai viskas ką turite žinoti apie kelionę pas Kalėdų senelį, kelionės būdus, pramogas ir bilietus. O jei nemėgstate keliauti savarankiškai – rekomenduojame ir keliones su kelionių organizatoriais, kurių pasiūlymus irgi rasite žemiau.

Laplandija su vaikais: kaip keliauti

Laplandija su vaikais – puikus pasirinkimas mįgstantiems savarankiškas keliones. Kelionės pas Kalėdų senelį organizavimas yra įdomus procesas, kuris priklauso nuo Jūsų pageidavimų, finansinių galimybių ir laiko. Šiame straipsnyje pateikiame keletą variantų, kaip galite nuvykti pas Kalėdų senelį į Laplandiją.

Lėktuvu iš Vilniaus į Rovaniemi su persėdimu Helsinkyje arba Taline

Tai patogus, bet gana brangus būdas. Skrydis iki Helsinkio ar Talino ir tuomet iki Rovaniemi gali trukti kelias valandas, bet tai yra greičiausias būdas pasiekti Laplandiją. Taip pat galite apsvarstyti galimybę leisti kelias dienas Helsinkyje ar Taline, kad paįvairintumėte kelionę ir tuo pačiu daugiau pamatytumėte.

Skrydis iš Vilniaus į Helsinkį ir nuo Helsinkio nuomuotu automobiliu

Pasirinkę šį kelionės būdą, turėsite puikią progą apsilankyti Helsinkyje, o Rovaniemi pasiekti automobiliu. Kelionė automobiliu suteiks lankstumo, pakeliui galėsite aplankyti norimas vietas.

Skrydis iš Vilniaus į Helsinkį ir naktinis traukinys iki Rovaniemi

Tai unikali galimybė, leidžianti Jums išbandyti kelionę traukiniu per Šiaurės Europą. Šiuo traukiniu kartu su Jumis keliauja ir automobilis. Šis variantas leidžia Jums išvengti pakankamai ilgo vairavimo kartais itin snieguotais Suomijos keliais.

Svarbu atkreipti dėmesį, jei planuojate kelionę traukiniu, bilietus automobiliams geriausia įsigyti iš anksto. Ypač per šventes ir gruodžio mėnesį bilietai būna išpirkti.

Mes visada skrydžių ieškome čia:

Kelionė savo automobiliu

Galite vykti nuo Vilniaus iki Rovaniemi su tarpinėmis nakvynėmis arba nuo Vilniaus iki Helsinkio automobiliu ir tada nuo Helsinkio iki Rovaniemi naktiniu traukiniu su automobiliu. Šis kelionės būdas yra pats lanksčiausias.

Kelionė su kelionių agentūra Pasirink Sparnus

Kelionių agentūros organizuoja įvairias keliones tiek lėktuvu, tiek autobusu į Laplandiją. Šį variantą geriausia pasirinkti jei nenorite organizuoti kelionės savarankiškai. Mes visuomet rekomenduojame rinktis keliones tik iš patikimų kelionių agentūrų. Mūsų ilgamečiai partneriai Pasirink Sparnus siūlo net kelis kelionės variantus į Laplandiją su vaikais.

Nepaisant to, kokį kelionės būdą pasirenkate, kelionė su vaikais į Laplandiją pas Kalėdų senelį tikrai bus nepamirštama patirtis.

Santa Village arba Kalėdų senelio miestelis

Tai vieta, dėl kurios čia atvyksta didžioji dalis turistų. Tai oficiali Kalėdų senelio būstinė. Ir kelionės su vaikais į Laplandiją pas Kalėdų senelį tikslas. Atvykę į Santa Village gaunate bilietą su laiku, kada galėsite patekti į jo valdas. Tuomet kitas laikas – kada maždaug susitiksite su pačiu Kalėdų seneliu. Susitikimas su juo trunka 10 minučių, bet garantuojame įspūdžiai lieka visam gyvenimui tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pats Kalėdų senelio namas – įspūdingas, tarsi iš pasakos. Fotografuoti savo telefonu negalima, o už nuotrauką su Kalėdų seneliu reikia mokėti.

Santa Village tikrai didelis. Be Kalėdų senelio rezidencijos čia pilna įvairių pastatų – paštas, suvenyrų parduotuvės, čiuožykla, kavinės. Čia taip ir viešbučiai bei įvairūs apartamentai, bet jų kainos tikrai didelės.

Siūlome iš anksto įsigyti bilietus su pervežimu iš Jūsų viešbučio – kaina labai gera!

Jei norite sutaupyti rekomenduojame pasidomėti bendrais bilietais į Santa Village, Santa Park su paėmimu iš viešbučio, pietumis ir pasivažinėjimu elnių kinkiniu.

Taip pat galite įsigyti ir TWIN ekskursiją į Santa Village bei Santa Park už tikrai patrauklią kainą.

Laplandija su vaikais – ką verta pamatyti ir aplankyti

Haskių ferma

Netoli nuo Santa Village yra haskių ferma. Pasivažinėjimas haskių kininkiniu kainuoja priklausomai nuo pasirinktos trasos ilgio. Pasivažinėti 800 m. ilgio trasa, kuri veda per nuostabiai gražius snieguotus miškus kainuoja 30 eurų žmogui. Tačiau jei tik galimybės leidžia – rinkitės ilgesnę trasa, nes pramoga tikrai išskirtinė ir unikali. Prieš ar po pasivažinėjimo darbuotojais Jums daugiau papasakos apie haskius. O po kelionės pavaišins sausainiais ir arbata. Rekomenduojame pasidomėti šia kelione haskiais ir įsigyti iš anksto.

Galite sutaupyti įsigyti ir paketą su haskių ir elnių fermomis bei Kalėdų senelio miesteliu už ypatingą kainą.

Elnių ferma

Ji įsikūrusi netoli haskių fermos. Čia taip pat galima rinktis norimą trasos ilgį, nuo kurios ir priklauso kaina.

SVARBU! Jei oras labai šaltas, rinkitės trumpesnę trasą.

Elnių fermos aplankymas ir pasivažinėjimas – bilietai iš anksto.

Jei norite sutaupyti pirkite bendrą bilietą į elnių, haskių fermas bei Santa Village.

Snow man world

Jis įsikūręs tame pačiame Kalėdų senelio kaimelyje. Tai vieta, kur visiškai viskas padaryta iš sniego ir ledo. Kaina 29 eur žmogui. Čia rasite ir ledo barą ir kavinę. Vaikams didžiausia ir smagiausia pramoga – nusileidimas su padangomis.

Įsigykite bilietus ir užsitikrinkite vietą dar vienai nerealiai pramogai.

Santa Park

Santa Park nuo Santa Village nutolęs apie 2 kilometrus. Nesunkiai galima pasiekti pėsčiomis. Čia bilietas galioja 2 dienas, tad neskubėdami galite išbandyti viskas pramogas! Jos beje yra po uždaru stogu, tad esant šaltam orui – puikus išsigelbėjimas. O ir sušilti po lauko pramogų – puiki vieta. Čia gausu pramogų visiems. Atvykę rasite traukinuką, kuris veža tuneliai su gyvūnų personažais. Čia veikia elfų mokyklėlė, įvairūs pasirodymai.

Jei norite – galite išsiųsti ir laišką, nes veikia kalėdinis paštas. Taip pat veikia ir suvenyrų parduotuvės bei smaližių krautuvėle.

Skirtingai nuo Santa Village su čia esančiu Kalėdų seneliu galite nusifotografuoti ir savo telefonu. Bet aišku galite nuotrauką ir nusipirkti.

SVARBU! Parkas veikia tik sezono metu, nuo lapkričio mėnesio, skirtingai nei Santa Village.

Pigūs bilietai į Santa park.

Galite įsigykite ir viso turo bilietus iš anksto.

Taip pat galite įsigyti ir TWIN ekskursiją į Santa Village bei Santa Park už tikrai patrauklią kainą.

Laplandija su vaikais

Laplandija su vaikais

Ruana Zoologijos sodas

Čia vaikai turės galimybę susipažinti su daugybę šiaurės gyventojų – elniais, baltosiomis meškomis. Parkas nėra didelis – tačiau puikiai sutvarkytas.

Pasidomėkite galimybė vykti į parką su nuvežimu iš viešbučio ir gidu.

Arktikum muziejus

Tikrai įdomus muziejus apie Laplandijos ir už poliarinio rato esančių teritorijų istoriją. Itin didelis dėmesys skiriasmas ir globalinio atšilimo temai. Daugelio apsilankiusiųjų muziejų nuomone įdomiausia dalis – Arkties Sodas. Tai didelė stiklintą muziejaus erdvė. Iš jos galima žiemą grožėtis šiaurės pašvaiste, o vasarą stebėti vidurnakčio saulę.

Safari sniego rogėmis

Pramoga patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems! Galite rinktis ar norite vairuoti patys ar būti keleiviai. Rekomenduojame šį safarį su sniego rogėmis.

Praktiški patarimai

Kelionė su vaikais į Laplandiją pas Kalėdų senelį nėra pigi, tad jei vykstate iš Lietuvos automobiliu įsidėkite negendančių maisto produktų. Maistas Suomijoje nėra pigus, be to daugelyje nakvynės vietų yra virtuvėlės.

Turėkite omenyje kad populiariausią apsilankymo mėnesį (gruodį) anksti temsta (~14.00/15.00 val.), tad ekskursijas ir pramogas pradėkite anksti ryte.

Suomijoje beveik visuose viešbučiuose ar nakvynės vietose yra sauna, tad turėkite su savimi maudymosi aprangą.

Kelionė su vaikais į Laplandiją pas Kalėdų senelį nėra pigi pramoga – tad su vyresniais vaikais iš anksto suplanuokite išlaidas. Ar pirksite suvenyrus, ar dovanas. Čia jums gali padėti ir MyTU elektroninė bankininkystė, o mūsų patarimus ar įtraukti vaikus į atostogų biudžeto planavimą? perskaitykite taip pat.

Laplandija su vaikais

Laplandija su vaikais

Keliavusių į Laplandiją su vaikais pas Kalėdų senelį patarimai

Justė Ridikaitė Lipsė keliavusi į Laplandiją su 6 ir 9 metų vaikais pataria nebijoti keliauti su savo automobiliu. Jie į Laplandiją vyko su Mini Cooper. Jų šeimos nuomone kelionė su vaikais į Laplandiją pas Kalėdų senelį gali tapti puikia dovana visai šeimai.

Justė visiems keliaujantiems ir norintiems pamatyti šiaurės pašvaistę rekomenduoja parsisiųsti programėlę AURORA NOW.

4 asmenų šeimai be maisto ir pramogų kelionės išlaidos buvo tokios: kuras 440 eurų, keltas 139 eurų, 4 nakvynės 80 km nuo Rovaniemi 585 eurai (dviems šeimoms), nakvynė vykstant pirmyn ir atgal Helsinkyje 110 eurų. Justės šeima patyrę keliautojai, 6 šaltuosius sezonus žiemoję Tenerifėje ir išmaišę didžiąją dalį Europos.

Laplandija su vaikais

Laplandija su vaikais

Kelionės į Laplandiją su kelionių agentūra Pasirink Sparnus

Nenorite organizuoti kelionės patys ir galvoti, ką pamatyti Laplandijoje. Galite vykti autobusu su kelionių agentūra. Mūsų ilgamečiai partneriai Pasirink Sparnus siūlo net kelias keliones į Laplandiją su vaikais su skirtinga programa.

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu su vaikais į Laplandiją yra puikus pasirinkimas. Mūsų partneriai Pasirink Sparnus tokią kelionę siūlo įsigyti keliaujant su vaikais tik už 559 eurus. Kelionė trunka penkias dienas.

Transportas. Kelionė prasidės iš Lietuvos. Keltų bilietai Talinas – Helsinkis – Talinas yra įtraukti į paketą. Tai užtikrins patogią kelionę.

Viešbučiai. Kelionės metu jums bus užtikrintos viešnagės 4 naktis viešbučiuose. Tai suteiks jums komfortą ir poilsį po kiekvienos dienos nuotykių.

Pusryčiai. Kelionės metu pusryčiais nereikės rūpintis, įskaitant ankstyvų pusryčių paketą ir švedišką stalą. Tai suteiks energijos ir jėgų jums pradėti dieną.

Ekskursinė programa. Kelionės metu turėsite puikią galimybę dalyvauti ekskursinėse programose, kurios padės jums atrasti Laplandijos grožį. Galėsite lankyti Kalėdų senelio namus, stebėti Aurorų šviesas, mėgautis žiemos pramogomis ir pan.

Kelionės vadovo paslaugos. Profesionalus kelionės vadovas visą kelionės laiką bus su Jumis, suteikdamas informaciją ir patarimus, reikalingus puikiai praleisti laiką Laplandijoje.

Į šį kelionės paketas neįskaičiuoti tik lankomi objektai. Kelionės pasiūlymą galite rasti mūsų partnerių Pasirink Sparnus internetinėje svetainėje.

Jei norite geriau pažinti Laplandiją galite rinktis ir šešių dienų kelionę autobusu. Ilgesnės kelionės kaina vykstant su vaikais – 629 eurai. Beje šį kelionė vyksta sausio 2-7 dienomis per vaikų atostogas. Taip pat ir per Naujus metus.

Patarimai dėl aprangos

Svarbu būti tinkamai pasiruošus ir turėti tinkamą aprangą, kai vykstate į Laplandiją. Ypač lapkričio ir gruodžio mėnesiais temperatūra gali būti gana žema. Mūsų patarimai:

  1. Temperatūra: Lapkričio ir gruodžio mėnesiais temperatūra Laplandijoje gali kisti nuo nedidelio minuso (apie -5 laipsnių) iki labai žemos (-30 laipsnių). Būkite pasirengę ir švelniam orui ir ekstremalioms sąlygoms.
  2. Slidinėjimo apranga: Slidinėjimo apranga yra puikus pasirinkimas. Šilta striukė, kelnės ir termo rūbai. Šie drabužiai padės jums išlaikyti šilumą. Nepamirškite ir šiltų pirštinių bei kepurių.
  3. Batų pasirinkimas: Būtinai pasirūpinkite šiltais batais ir būtinai turėkite šiltas kojines. Batai turėtų būti atsparūs šalčiui ir drėgmei.
  4. Termo rūbai: Termo rūbai arba baziniai sluoksniai yra labai svarbūs, nes jie padeda išlaikyti kūno šilumą.
  5. Tinkama galvos ir akių apsauga: Kepurė yra būtina, nes per šalčius šiluma dažnai išsigarina per galvą. Taip pat nepamirškite apsaugoti akių nuo šalčio ir vėjo.

Svarbu prisiminti, kad apranga yra esminis dalykas Jūsų saugumui ir komfortui kelionės metu. Suomijoje lauko ir termo drabužių ir aprangos kainos yra didesnės.

Apie kelionę į Laplandiją taip pat galite paskaityti ir straipsnyje Kelionė į Laplandiją pas Kalėdų senelį.

Jau rašėme, jog galite aplankyti Kalėdų senelį su vaikais ir ne tik Laplandijoje – Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, elniai, Elnių ferma, gyvūnai, Haskiai, Kalėdinė nuotaika, Kalėdinės kelionės, Kalėdų senelio miestelis, Kalėdų senelio rezidencija, Kalėdų senelis, Keliaujančios šeimos, Kelionė į Laplandiją, kelionės su vaikais, Laplandija, Laplandija su vaikais, Laplandijoje su vaikais, muziejus, patariame, safari sniego rogėmis, zoologijos sodas