Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland - Kelionės su vaikais
Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland
Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland

Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland

Ar žinojote, jog norėdami padovanoti vaikams nuostabiausią ir nepamirštamą kelionę pas Kalėdų senelį – nebūtinai turite vykti į Laplandiją Suomijoje.

Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland pigiau – norime su Jumis pasidalinti magiška vieta. Tai Lapland Anglijoje. Garantuojame – liksite sužavėti! O kelionė pas Kalėdų senelį nepaliks abejingų nei vaikų, nei suaugusių.

Laplandija – tai amžinos vaikystės ir stebuklų šalis, kur gyvena Kalėdų Senelis!

Lapland – kas tai?

Lapland – tai nuostabi vieta, kuri primena pasaką. Čia atkurta Kalėdų senelio legenda. Tai tarsi Kalėdų senelio gimtinė.

Lapland – tai miližiniška teritorija, kurioje rasite magišką mišką, elnius, elfus! Čia vaikų laukia įvairūs pasirodymai, imbierinių sausainių gamyba ir dekoravimas, kalėdinių žaisliukų gamyba!

Taip pat čia vaikai turi ir galimybę išsiųsti laišką Kalėdų seneliui.

Ir aišku pagrindinė programa – susitikimas su Kalėdų seneliu. Čia vaikai gauna ir dovanas ir fotografuojasi su Kalėdų seneliu.

Kelionė pas Kalėdų senelį į Lapland pigiau

Tai pigesnė kelionė pas Kalėdų senelį nei kelionė į Laplandiją. Be to – tai kelionė pas Kalėdų senelį savarankiškai, kurią nesunkiai susiplanuosite patys. Lapland yra įsikūręs Ascote, vos valanda kelio nuo Londono automobiliu. Visus metus Ryanair ar Wizzair avialinijos skraido iš Vilniaus, Kauno ar Palangos. O perkant bilietus iš anksto – tikrai galite nusipirkti juos už nedidelę kainą.

Bilietai į Lapland

Kadangi tai tikrai populiari vieta, todėl išankstinis bilietų pardavimas prasideda kovo mėnesį ir dažniausiai juos išperka per keletą dienų! Tad norėdami 2023 metų šventiniu laikotarpiu, bilietus įsigykite jau 2023 m. kovo mėn.

Bilietų kainos asmeniui nuo 59 iki 189 svarų. Kuo arčiau Kalėdų – tuo brangiau.

Artėjat apsilankymo laikui vaikas gaus personalizuotą pakvietimą apsilankyti Kalėdų senelio rezidencijoje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, elfai, elniai, Kalėdinė nuotaika, Kalėdinės kelionės, kalėdiniai sausainiai, kalėdiniai žaisliukai, Kalėdų senelis, Kalėdų šventimas, Keliaujančios šeimos, Kelionės pas Kalėdų senelį, kelionės su vaikais, laiškas Kalėdų seneliui, Lapland, magiškas miškas, Stebuklinga pasaka