Kalėdinės dovanų idėjos vaikams - Kelionės su vaikais Patariame
Kalėdinės dovanų idėjos vaikams
Kalėdinės dovanų idėjos vaikams
2022-12-04

Kalėdinės dovanų idėjos vaikams

Kalėdinių dovanų idėjos vaikams – mini gidas, kurį Jums paruošė „Kelionės su vaikais®“. Visos šios kalėdinių dovanų idėjos – lietuvių sukurtos ir pagamintos su meile. Neabejojame, kad jomis nustebinsite ne tik savo, bet ir artimųjų vaikus.

Šios kalėdinės dovanų idėjos vaikams – tai prekės, kurias dovanodami palaikysite Lietuvos prekybininkus ir gamintojus. Skatiname Jus šiemet rinktis dovanas atsakingai ir apgalvotai.

AGAwood

AGAwood istorija prasidėjo prieš 2 metus, kai gimė mažylė Agata. Atsiradus naujam šeimos nariui prireikė ir naujų baldų, kuriuos tėtis ėmėsi gaminti pats. Taip besistengdamas dėl dukrytės jis sukūrė nuostabių dalykų, o vėliau kilo mintis jais pasidalinti ir su kitais.

Agatai išmokus tvirtai stovėti, tėtis pagamino bokštelį, lengvai transformuojamą į staliuką su kėdute. Daug testuotas ir tobulintas, šis gaminys galiausiai tapo populiariausiu AGAwood produktu, turinčiu daug puikių savybių. Jis yra stiprus ir tvirtas, gali naudotis net ir suaugusieji. Dėl platesnės apatinės dalies bei specialių šoninių kabliukų yra ypač stabilus ir nenugrius į jį įlipus. Užapvalinti kampai užtikrina papildomą saugumą. Dėl unikalaus sulenkimo mechanizmo staliuko sujungimas yra visiškai lygus. Aukštesni suoliuko porankiai užtikrina, kad vaikas nepersisvers per šoną ir neiškris sėdėdamas prie staliuko. Specialios konstrukcijos bokštelis yra ypatingai lengvas ir sveria tik kiek daugiau nei 9 kg.

Galima rinktis iš 86 cm arba 91 cm aukščio, todėl bokštelį lengviau pritaikyti prie Jūsų virtuvės stalviršio ir kitų naudojamų paviršių. Galite rinktis iš skirtingų dizainų bei spalvų. Taip pat galima įsigyti ir specialiai šiems bokšteliams sukurtų priedų – papildomos apsaugos, paaukštinimas, suoliuko atlošas ir net vystymo lenta!

Montessori bokštelis suteikia galimybę vaikui kartu dalyvauti gaminant maistą ar atliekant kitus buities darbus. Be to, jis taupo vietą, kadangi vienu rankos judesiu pavirsta staliuku su suoliuku, kuriame vaikas gali piešti, valgyti, skaityti knygeles ir nuveikti daug kitų dalykų. Tai  neabejotinai puiki Kalėdų dovana!

AGAwood nuostabųjį Montessori bokštelį galite įsigyti jų Facebook arba Instagram paskyrose.

SWINGY NEST

SWINGY NEST – tai lietuviškas kūdikių, vaikiškų gaminių prekės ženklas, gimęs iš poreikio sukurti saugius, stilingus ir jaukius kūdikių gaminius pirmiausiai savo vaikams.

SWINGY NEST kūrėja Sandra: „Kai pirmą kartą kūrėme savo kūdikiams, norėjome, kad visi daiktai būtų saugūs ir pagaminti iš aukščiausios kokybės, tvarių ir natūralių medžiagų, kad būtų funkcionalūs kūdikiui ir mums (tėvams), ir stilingi bei gražiai atrodytų namuose.”

Pati idėja prasidėjo nuo pakabinamų kūdikių lopšių ir buvo išplėtota. Šiuo metu SWINGY NEST asortimente galima rasti aukštos kokybės gaminių ir ką tik gimusiems mažyliams, ir paaugusiems vaikams: pakabinami supami kūdikių lopšiai, kūdikių gultukai su vilnos arba poliesterio užpildu, sūpuokliai – kokonai paaugusiems vaikams, merino vilnos pledukai ir kt.

SWINGY NEST gaminių galite įsigyti jų Facebook paskyroje arba tiesiogiai internetinėje parduotuvėje.

Flintas

Leidykla „Jūsų Flintas“ siūlo rinktis iš specialiai sukurtų kalėdinių rinkinių vaikams, kuriuos rasite leidyklos internetinėje parduotuvėje.

„Paveikslėliai kūdikiams. Bzz, Mūū, Ūūū“ – tai dovana, nudžiuginsianti patį mažiausią šeimos narį, kuriam šios Kalėdos – pirmosios. Tinka kūdikiams nuo 0 mėn. iki 6 mėn. amžiaus. Knygelė moko mažylį sukoncentruoti dėmesį ir mankština raumenukus, nes knygelė yra išlankstoma, nereikia vartyti.

„Pirmoji dovana“  – tai dovana, nudžiuginsianti mažylį nuo 6 mėn. iki 2 metų. Rinkinį sudaro 4 lavinamosios knygelės. Keturių kartoninių knygelių serija – tai pirmoji pažintis su pasauliu.

„Mažyliai naktyje“ ir „Mažyliai pievoje“ – tai puiki Kalėdinė dovana mažyliams nuo 6 mėnesių iki 2 metukų. Į rinkinį įeina dvi knygelės, kurios naudingos vaikams, nes lavina akių-rankos koordinaciją, ugdo smulkiąją motoriką, supažindina su gyvūnais, diena ir naktimi, kviečia žaisti judinant knygos elementus.

Rinkinys MAN JAU 2 – 5 lavinamųjų knygelių rinkinys yra geriausia kalėdinė dovana nenustygstantiems vietoje dvimečiams, kurių pagrindinis šūkis yra „AŠ PATS!“ ir „AŠ PATI!“. Knygelės naudingos vaikams, nes padės lavinti smulkiąją motoriką, lavins kūrybiškumą, supažindins su supančia aplinka. Knygelių turinys parinktas bendradarbiaujant su ugdymo specialistais taip, kad visapusiškai lavintų, džiugintų ir užimtų mažylį.

Rinkinys MAN JAU 3 – tai didžiausias kalėdinis džiaugsmas jūsų trimečiams! Net 5 skirtingos knygelės rinkiniuose nustebins ir užims jūsų mažuosius gudruolius. Į rinkinį sudėtos užduočių knygelės pritaikytos mažojo skaitytojo amžiui.

Sumanus mažylis. Mano pirmos užduotėlės. Rinkinį sudaro 5 lavinamosios knygelės. Jos padeda supažindinti mažylį su pirmaisiais skaičiais, spalvomis, dydžiais, žodžiais ir naminiais gyvūnais.

Kęstučio Navako rinkinys – šiltiems kalėdinio laikotarpio vakarams su šeima rekomenduojame Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Kęstučio Navako trumpasakaitės apie žvėrelius. Skirta 3–7 metų vaikams. Knygelėse rasite po 3 trumpas šmaikščias pasakėles vaikams apie gyvūnus.

Skruzdėliukas Nežiniukas – tai geriausia kalėdinė dovana po eglute vaikams dievinantiems nuotykius ir atradimus. Rinkinį sudaro 2 jūsų pasirinktos knygos. Skirta 3–7 metų vaikams.

MIAU rinkinys – miautastiškas rinkinys Kalėdoms nudžiugins visas Miau Mados namai knygelių gerbėjas. Trys knygelės, blizgučių rinkinys ir trafaretas, štai ką ras kiekviena skaitytoja po savo miautastiškąja eglute!

Daugiau apie viskas leidyklos naujienas galite rasti ir Flinto Facebook paskyroje.

Sėdinukas

Sėdinukas – funkcionalios sėdėjimo ir atraminės pagalvės, skirtos tiek mažyliui, tiek mamai. „Sėdinuko“ pagalba, mama gali trumpam atlaisvinti rankas, kad pasidarytų būtiniausius darbus. Vaikas „sėdinuke“ saugiai ir savarankiškai gali tyrinėti aplinką, siekti daiktų, o tai didelis žingsnis mažylio gyvenime.

Šios spalvingos ir mielos pagalvės pagalba lavinamas mažylio sėdėjimo įgūdis, jis gali jaustis saugiai, žaisti ir tyrinėti aplinką. Tai puiki pagalbinė, atraminė priemonė, padedanti kūdikiui išsilaikyti sėdimoje padėtyje. Rekomenduojama 6 mėn. ar vyresniam mažyliui.

Kūdikio gyvenimas yra kupinas pirmųjų džiaugsmų, tegul jie būna įsimintini bei itin įdomūs su SĖDINUKU – įvairių spalvų ir modelių sėdėjimo / atramine pagalve. Šią ypač minkštą pagalvę jūsų mažylis ar mažylė tikrai pamils. Sėdinukas – funkcionaliosios pagalvės smalsiai ir saugiai vaikystei!

,,Sėdinukas” siūlomų gaminių funkcijos:

  • Maitinimo ir žindymo funkcijoms skirtos didžiosios pagalvės (0+mėn.)
  • Žaidimų kilimėliai (0+mėn.)
  • Mini pagalvėlės, skirtos mokytis gulėti ant pilvuko (3+mėn.)
  • Mini pagalvė vyresniam vaikui ar suaugusiam
  • Sėdėjimo ir atraminė pagalvė, apsauganti nuo kritimų (6+mėn.)
  • Žaidimų staliukas su rankų darbo žaisliukais

,,Sėdinukas” prekes galite užsisakyti jų internetinėje parduotuvėje arba Facebook paskyroje.

D.CHOICE

D.CHOICE – tai rankų darbo vaikiškų rūbų prekinis ženklas. Kiekvienas rūbelio modelis apgalvotas taip, kad vaikai jaustųsi patogiai, rūbai nevaržytų judesių ir laisvės, kurios vaikai taip nori. Siuvame iš aukštos kokybės medžiagų ir būtinai prieš tai jas patys išbandome. Praeina ilga kelionė kol rūbeliai atsiranda mūsų internetinėje parduotuvėje. Stengiamės, kad Jus pasiektų tik kokybiškas produktas ir dalinamės tuo ką patys su džiaugsmu nešiojame! Užsukite į mūsų internetinę parduotuvę ir išsirinkite savo D.CHOICE! Aukim kartu!

D.CHOICE tapts tikrai puikia praktiška dovana, kuri papuoš mažuosius.

Saulės žolės

Saulės žolės – rankų darbo vilnos ir lino nėriniai.

Avių vilna gali pavirsti ne tik kojinėmis. Vertinantiems natūralų pluoštą, tai gali tapti puikia medžiaga pildyti svajones. Vaikai turi daugiausia svajonių. Siūlau išsirinkti iš vilnos nertus žaislus, pagalves ar net didelius sėdmaišius. Sėdmaišio viduje yra maišas su užtrauktuku pripildytas sėdmaišių granulių. Viršus yra nuvelkamas ir galima skalbti vilnai skirtu režimu.

Viską apžiūrėti ir įsigyti galite AMATŲ NAMAI Pilies g. 22, Vilniuje arba Vilniaus g. 4, Kaune. Arba gaminių galite užsisakyti jų Facebook paskyroje arba tiesiogiai internetinėje pasrduotuvėje.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų: Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėjaSkaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjosKalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams

Kalėdines dovanų idėjas vaikams rasite ir mūsų partnerio WeLoveLithuania svetainėje.

Pasilengvinkite savo kasdienybę pirkdami dovanas kartu su visa šeima naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis, o nuo 7 metų amžiaus, atidaryti sąskaitą mobiliuoju telefonu ir savo atžaloms.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.