Skaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos -
Skaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos
Skaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos
2022-11-28

Skaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos

Valgomos dovanos – visuomet praktiškos ir tinka visais gyvenimo atvejais. Jei nežinote kuo nudžiuginti draugus, artimuosius ar verslo partnerius – šis straipsnis kaip tik Jums.

Skaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos – tai tarsi mini gidas, kurį Jums paruošė „Kelionės su vaikais®“. Visos šios valgomos kalėdinės dovanų idėjos – lietuvių gamintojų. Skatiname Jus šiemet rinktis dovanas atsakingai ir palaikyti lietuvos prekybininkus ir gamintojus.

Puokštės skonis

Puokštės skonis – tai mažas šeimos verslas. Elena – dviejų vaikučių mama, kuri kuria valgomas puokštes ir dovanas. O jos vyras ir vaikai – griežti kokybės vertinimo ekspertai ir kritikai!

Elenos kurtos dovanos – pilnos jaukumo ir šilumos, skirtos leisti laiką kartu su brangiais žmonėmis ir pasitikti šventes labai skaniai! Išskirtinė ir iki smulkmenų apgalvota sudėtis padės nustebinti brangiausius ir namus užpildyti juoku ir šypsena. Pasižvalgykite Puokštės skonio internetinėje svetainėje. Elenos kurti rinkiniai gali tapti skaniausia kalėdinės dovanos idėja vaikams, vyrui ar draugams.

Taip pat šie rinkiniai taps puikia kalėdinės dovanos idėja verslo partneriams ar vaikų darželio grupės. Garantuojame – joms abejingų neliks.

Kalėdinė arbata su vasaros medumi – sušildys, rankų darbo meduoliai ir išskirtiniai saldumynai- palepins smaližius, originali dovana nustebins ir gurmaną. Puokštės skonio internetinėje svetainėje rasite platų asortimentą nuo nedidelių, simbolinių dovanų iki didelių rinkinių ir puokščių.

Sutaupykite laiko tobulos dovanos paieškai ir skirkite jį brangiausiems! Taip pat kviečiame sekti ir Puokštės skonis Instagram profilį.

Back to snack

Kas pasiruošęs į naujus metus žengti sveikiau? Back to Snack, natūralios lietuviškos granolos kūrėjų teigimu – ši kelionė tiesiog privalo būti smagi ir lengva. Taigi subalansuota tavo užimtam ir akimirkomis turtingam gyvenimo būdui, ši granola – puikus ir paprastas būdas pradėti draugystę su sveika mityba jau dabar.

Šį granola pagaminta Lietuvoje, yra be pridėtinio cukraus, gaminama tik iš natūralių, puikiai visiems pažįstamų ingredientų. Kiekvienoje kiekvienoje pakuotėje gausu super produktų, vitaminų, skaidulų, omega-3, baltymų ir gerųjų riebalų. Sudėtyje pirmauja ne avižos, o riešutai!

Skamba gerai? Tai dar ne viskas! Naujausias Back to Snack produktas, kuris gali tapti tikrai unikalia dovana bet kuriam granolos mylėtojui – GRIKIŲ GRANOLA. Unikali ir su meile sukurta naujiena skirta ne tik visiems sveikos gyvensenos entuziastams, tačiau ir tiems, kurie savo mityboje vengia glitimo!

Kalėdinio maratono proga, su nuolaidos kodu WELOVEGRANOLA, gauk net 15% nuolaidą savo krepšeliui! Nuolaida galios iki gruodžio 24 dienos, tačiau negaišk, kadangi prekių kiekis ribotas. Be to, nevalia pamiršti ir to, jog šventiniu periodu prekės paštomatu keliauja kiek ilgiau!

Ši granola gali tapti puikia valgoma kalėdinės dovanos idėja draugei, mamai ar kolegei. O ir sau po eglute – tai puiki valgoma dovana. Garantuojame – paragausite ir liksite sužavėti.

Daugybę skaniausių kalėdinių dovanų idėjų rasite Back to snack internetinėje svetainėje. Taip pat kviečiame sekti ir Back to snack Instagram profilį.

Sotukai

Sotukai pasiruošę tapti jūsų kelionių, darbų bei laisvalaikio palydovais, pilnais sotumo ir skonių, vitaminų, mineralų ir skaidulų.

Sotukų pakuotė ar rinkinys – gali tapti skaniausia kalėdinės dovanos idėja nuolat skubančiam miesto žmogui. Neabjojame, kad ji taps puikia ir skania kalėdinės dovanos idėja vaikams ar verslo partneriams.

Sotukai yra patogus būdas įtraukti į savo mitybą daugiau vertingų augalinės kilmės maisto produktų. Tinka vengiantiems pridėtinio cukraus, glitimo ir maisto priedų.

Daugybę skaniausių kalėdinių dovanų idėjų rasite Sotukai internetinėje svetainėje. Taip pat kviečiame sekti ir Sotukai Instagram profilį.

Medaus namai

„Medaus namuose” rasite saldžių, stilingų, skanių dovanų šv. Kalėdų proga artimiesiems, draugams, kolegoms, verslo partneriams.

Mūsų dovanos natūralios ir sveikos. Ruošiame dovanų dėžutes su medaus skanėstais, bičių vaško žvakėmis, bičių duonele, medumi. Dovanos gali būti personalizuojamos – ant dovanų dėžutės galime išgraviruoti sveikinimo žodžius, palinkėjimus, logotipą.

Dovanokite medų per Kalėdas kaip jaukumo, šilumos ir sveikatos simbolį iš Lietuvos pievų ir miškų.

Lai sąla

Lai sąla – tai skaniausios ir gražiausiai supakuotos karamelės ir šokoladienės Lietuvoje. Neabejojame, kad tai viena skaniausių kalėdinių dovanų idėjų Lietuvoje. Apie jas daugiau galite paskaityti straipsnyje Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėja.

Visą asortimentą ir nuostabius kalėdinių dovanų idėjų rinkinius rasite Lai sąla internetinėje svetainėje. Su KODU keliones15 – speciali nuolaida.

„Kelionės su vaikais®“ ragina visus kalėdines dovanas šias metais rinktis atsakingai ir apgalvotai. Juk kartais būtent skaniausia kalėdinės dovanos idėja gali labiausiai nudžiuginti Jūsų artimą žmogų ar verslo partnerį.

Artimiausiomis savaitėmis „Kelionės su vaikais®“ dalinsis su Jumis skaniausiomis, įdomiausiomis ir originaliausiomis kalėdinių dovanų įdėjomis. Šios idėjos bus ne bet kokios – o lietuvių gamintojų. Tokiu būdu skatiname Jus dovanas rinktis atsakingai, tvariai ir iš vietinių gamintojų.

Kalėdinių dovanų idėjas rasite ir mūsų partnerio WeLoveLithuania svetainėje. Skaitykite: Skaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos.

Pasilengvinkite savo kasdienybę pirkdami dovanas kartu su visa šeima naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis, o nuo 7 metų amžiaus, atidaryti sąskaitą mobiliuoju telefonu ir savo atžaloms.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.