Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėja
Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėja
Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėja.

Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėja

Artėjant šventėms visada norisi jaukumo, dvelkiančio šiluma, pažįstamais kvapais. Norisi ir saldumo, kuris, atrodytų, kažkaip magiškai šildo kūną ir sielą. Vienas tokių skonių – karamelė, kuri nejučia visad mus priverčia nusišypsoti. O lietuviškos karamelės kūrėja pabrėžia, kad karamelė dar ir suteikia laisvės pojūtį.

„Kelionės su vaikais®“ dalinasi su Jumis Kalėdinės dovanos idėja – skaniausios lietuviškos karamelės specialia nuolaida mūsų skaitytojams keliones15. Lai sąla karamelė – puiki Kalėdinės dovanos idėja.

Artimiausiomis savaitėmis „Kelionės su vaikais®“ dalinsis su Jumis skaniausiomis, įdomiausiomis ir originaliausiomis kalėdinių dovanų įdėjomis. Šios idėjos bus ne bet kokios – o lietuvių gamintojų. Tokiu būdu skatiname Jus dovanas rinktis atsakingai, tvariai ir iš vietinių gamintojų.

Gyvenkime saldžiau

„Lai sąla. Širdis, liežuvis, tavo kiekviena diena!“ – šitokiu šūkiu (kuris tapo ir prekės ženklu) Greta Putnaitė kviečia gyventi saldžiau, o tuo pačiu džiaugsmingiau, laisviau. Ji pažymi, kad dažnai bijom būti per daug ryškūs, per daug laimingi, per daug laisvi. Bijom ne tik daryti tai, kas patinka, bet ir valgyti tai, kas skanu. Ir taip, bijodami pašalinių nuomonės, užsidarome savo pačių susikurtuose taisyklių rėmuose, neleisdami sau pasidžiaugti mažais dalykais, kad ir keliais burnoje tirpstančios karamelės šaukštais.

Saldi kelionė link svajonės

Greta kalba iš patirties, nes kai reikėjo priimti sprendimus ji paklausė širdies balso, o šis ją nuvedė į Maisto Technologijos ir Inžinerijos studijas. Trečiame kurse prasidėjo didieji eksperimentai – atradusi savo vietą laboratorijoje pas prof. Praną Viškelį mergina svilino puodus, taškė sienas ir po dviejų metų saldžių terlionių gimė tobulos receptūros lietuviška karamelė – Cannamella. Bet jauna mergina neužmigo ant laurų ir nusprendė siekti daugiau – nešti saldumą ne tik gomuriui, bet ir gyvenimui. „Nusprendžiau žmonėms į gyvenimus atnešti daugiau saldumo plačiąja prasme.
Norėjau, kad jie pasijustų įkvėpti gyventi laisviau, įdomiau, laimingiau, ryškiau.“ – teigia Greta. Būtent todėl visiems jau dabar puikiai žinoma Canamella perėjo į aukstesnį lygį ir tapo pamatu „Lai sąla“ prekės ženklo kūrimui. Įkūrėja aiškina, kad tai kokybiškų saldėsių prekės ženklas su didžiule vizija parodyti, kad kiekvienas mažais ir dideliais dalykais galime saldinti savo širdis ir gyvenimus. „Svarbu tik pradėti PATIEMS SAU LEISTI gyventi džiaugsmingiau“ – priduria konditerė ir veslininkė Greta.

Kuo ypatingas asortimentas?

Šiuo metu „Lai sąla“ siūlo ne tik skirtingų karamelių, bet ir šokoladienių, saldžių rinkinių, prie kurių galima parinkti ir puikios kokybės šviežiai skrudintą kavą. Įmonės svetainėje veikia elektroninė parduotuvė bei nuorodos norintiems įsigyti produkciją fizinėse prekybvietėse.

Asortimente rasite pienišką karamelę, šokoladinį avinžirnių ir riešutų kremą, šokoladinį avinžirnių kremą su lazdyno riešutų gabaliukais, pienišką karamelę su liofilizuotomis avietėmis, bei daugybę kitų nuostabių karamelių su priedais, kavos ir dovanų rinkinių.

Ypač aktualu, jog artėjant Kalėdoms smaližiai gali pasirinkti ir saldžių dovanų rinkinių savo mylimiausiems. Rinkinius sudaro skirtingų skonių karamelės, šokoladienienės, kelių rūšių kava. Vis dėlto verta paminėti ir akcentą, kuris šiuos rinkinius paverčia dar labiau ypatingais – tai svajingų raštų dėžutės su subtiliais užrašais, kurie dovanai suteikia nepaprasto asmeniškumo ir šilumos.

Pabandyki gyventi saldžiai

Stiklainiukai kupini saldumo gali tapti ir puikia verslo dovana, belieka tik pasirinkti norimus užrašus ir spalvas. Vis dėlto dovanas galima pirkti ne tik per šventes ir ne tik kitiems. Galima palepinti ir save, kad ir paprasto ketvirtadienio proga. Arba belaukiant pirmadienio. „Pabandyki gyventi saldžiai“ – ragina Greta. – „Būk netobulas, spontaniškas, laimingas. Gyvenk pilna koja. Šok visą naktį, jei norisi. Kabink karamelę šaukštais. Pusryčiams. Arba vidurnaktį”. Ir reikia pripažinti, vidurnaktį, prisėdus tarp mirguliuojančių kalėdinių lempučių, karamelės skonis tikrai ypatingas.

SPECIALUS NUOLAIDOS KODAS MŪSŲ SKAITYTOJAMS – keliones15

Kalėdinių dovanų idėjas rasite ir mūsų partnerio WeLoveLithuania svetainėje. Skaitykite: Skaniausia lietuviška karamelė. Kalėdinės dovanos idėja

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.