Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams
Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams
Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams

Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams

Jei nežinote, kuo nudžiuginti savo antrąją pusę, artimą moterį ar vyrą – šios idėjos kaip tik Jums. Atrinkome Jus nuostabias ir išskirtines Lietuvos gamintojų dovanas.

Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams – mini gidas, kurį Jums paruošė „Kelionės su vaikais®“. Visos šios dovanų idėjos – lietuvių sukurtos ir pagamintos su meile. Skatiname Jus šiemet rinktis dovanas atsakingai ir palaikyti Lietuvos prekybininkus ir gamintojus.

Lieta dėlionės

Tai autorinio piešinio, originalios Lietuvos miestų dėlionės!

Tvirtoje apvalioje dėžutėje telpa 500 detalių ir patys gražiausi miestų objektai – tai smagi šeimą apjungianti veikla bei proga papasakoti savą miesto istoriją – gal kažkur buvo jūsų pirmo pasimatymo vieta, krikšto bažnyčia, iškyla su klase ar močiutės pamėgtas parkas. Tai puikus prisiminimas svetur gyvenantiems vaikaičiams, draugams ar dėmesį bei motoriką palaikanti veikla senjorams. Taip puiki edukacija mokyklinukams!

Sudėliota ir įrėminta dėlionė puikiai tiks knygų lentynoje ar papuoš klasę mokykloje, o dėžutė taps mielų smulkmenoms slėptuve ar taupykle svajonėms pildyti!

Mes visi iš Lietuvos, bet iš skirtingų miestų ir jie mums patys gražiausi! Gal sudėliojus mylimą miestą, sekanti dėlionė bus unikalaus grožio ir atostogas primenanti Neringa ar gintarinė Palanga.

Didžiuokimės savo miestais, dovanokite geras emocija ir nudžiuginkime originaliomis dovanomis! Visą asortimentą rasite Lieta dėlionės internetinėje svetainėje.

Lieta dėlionės

Lieta dėlionės

Watchmaker Vismantas

Tai Lietuviškų laikrodžių, kuriamų laikrodininko profesionalo, prekinis ženklas.

Mes susibūrėme tam, kad žmonės sulauktų kokybiškų Lietuvoje kuriamų ir surenkamų laikrodžių. Mūsų misija yra pristatyti Lietuvai ir pasauliui, Lietuvos gamintojus kaip atsakingus, kruopščius ir galinčius rasti įdomių, bei unikalių sprendimų. Mes pirmieji ir kol kas vieninteliai Lietuvoje, išskirtinėms savo kolekcijoms, taikome neriboto garantinio aptarnavimo terminą. Vieninteliai Lietuvoje, kuriame vienetinius ar kelių laikrodžių kolekcijas (pvz.: Kolekciją „Metai“ sudaro vos 12 laikrodžių, kurie dar išskirstyti į 4 sezonus). Taip pat džiaugiamės, kad turime galimybes, kai kuriuos laikrodžių modelius personalizuoti, laikrodžio ciferblate graviruojant ar taikant kitas technologijas, uždedant logotipą, užrašant Jūsų vardą ar derinantis įgyvendinti kitas Jūsų idėjas. Toks laikrodžių personalizavimas, populiarėja pasaulyje, gal todėl, po truputį mus atrandantys užsieniečiai, dažniausiai užsisako būtent šių kolekcijų laikrodžius !

Mūsų meistrai, norėdami pademonstruoti klientams, kad jie yra ne tik dizaineriai, bet ir savo darbo profesionalai, klasikinių laikrodžių mėgėjams, jau pristatė laikrodžius su įvairiais mechanizmais: Kvarciniais ir Automechaniniais, Japoniškais ir Šveicariškais. Kaip ir mechanizmai taip ir kitos laikrodžiuose naudojamos medžiagos, bei apdirbimo būdai, projektuojant, bei gaminant laikrodžius yra daromi taip, kad išpildytų tam tikras meistrų idėjas. Tokiu būdu siekiama, kad laikrodis su Jo savininku „kalbėtų“, perteikdamas autoriaus mintį, viziją ir energiją. Tai ypač išreikšta kolekcijose, bei individualiuose darbuose, kuriuos Vismantas paskyrė labdaros projektams. Todėl, esame labai dėkingi tiems, kurie įsigyja Vismanto kuriamus laikrodžius mūsų ar „Mamų unijos“ el. parduotuvėse, nes taip mes visi galime prisidėti prie dovanojamos naujos ir sveikesnės dienos, šios organizacijos globojamiems vaikams.

Ir svarbiausia, nors dar ne visai drąsiai, norime paraginti Jus visus sekti mūsų socialinius tinklus, užsiprenumeruoti naujienas, mūsų elektroninėje parduotuvėje, nes artimiausiu laiku, planuojame pristatyti visiškai unikalų laikrodį, prie kurio dizaino dirbame jau ne vienerius metus. Šio laikrodžio tikslas: būti aiškiai pastebimu Lietuvos ženklu, ant kliento rankos. Kaip Jūs įsivaizduojate tokį laikrodį? Parašykite mums!

Visą laikrodžių asortimentą rasite Watchmaker Vismantas internetinėje parduotuvėje.

Luminary

Ieškote ko nors unikalaus? Kažko, kas ne tik suteiktų džiaugsmo akimirkai, bet ir išliktų amžiams?

LUMINARY – unikalus būdas įamžinti. Susikurkite 3D rankų liejimo skulptūrą su artimu žmogumi.

Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams

Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namams

Kalėdų proga perženkite kūrybiškumo ir fantazijos ribas, sukurkite skulptūrą, atnešančią Jūsų namams jaukumo ir savitumo. Kiekvienas rankų liejimo rinkinys susideda iš visų reikiamų komponentų, kad namų sąlygomis galėtumėte pasigaminti unikalią rankų skulptūrą. Procesas trunka vos 10-15 min., tačiau atneša begalę teigiamų ir malonių emocijų, juk kuriame kažką bendro su artimu žmogumi!

Internetinėje parduotuvėje turime dvi kolekcijas:

  • CLASSIC KOLEKCIJA. Ją sudaro pilnai paruošti rinkiniai, kurių dėka namų sąlygomis galite pasigaminti 3D rankų modelį. Šiuo metu galime pasiūlyti trijų skirtingų dydžių rinkinius.
LUMINARY CLASSIC KOLEKCIJA

LUMINARY CLASSIC KOLEKCIJA

  • PREMIUM KOLEKCIJA. Tai taip pat pilnos komplektacijos rinkiniai, tačiau papildyti stikliniu padėkliuku ir 3 spalvų dažais (aukso, sidabro ir bronzos) su teptuku – tai rinkiniai siekiantiems prabangos.
LUMINARY PREMIUM KOLEKCIJA

LUMINARY PREMIUM KOLEKCIJA

ŠEIMOS RINKINIAI. Ieškote ypatingos dovanos, kuria galėtų džiaugtis visa šeima? Sukurkite gražią ir ilgalaikę rankų skulptūrą per šias Kalėdas naudodami mūsų išskirtinį šeimos rinkinį! Liejimo procesas užfiksuoja net smulkiausias detales, įskaitant pirštų antspaudus, vestuvinius žiedus ar kitus papuošalus. Įamžinkite akimirkas su vaikais, tėvais ar seneliais, juk ateityje bus smagu prisiminti patirtas emocijas liejimo metu.

ŠEIMOS RINKINIAI

ŠEIMOS RINKINIAI

Atrodo sudėtinga? Galite nesukti galvos, pateikiame ypač detalią, 12 puslapių instrukciją, kurioje gausu iliustracijų ir patarimų, kurie užtikrins itin kokybišką ir tikslų rezultatą. Taip pat mūsų internetinėje svetainėje, galite rasti daugiau informacijos, bei mūsų kontaktus. Gražių artėjančių švenčių su LUMINARY!

Saulės žolės

Visada vertinu naturalų pluoštą. Darbas su linu ir vilna teikia daug malonumo. Siūlau išsirinkti lininius stalo padėkliukus ir krepšelius. Gali būti įvairių dydžių ir spalvų. Draugystė su avių vilna skatina ieškoti netradicinių naudojimo būdų. Siūlau mažus ir didelius kilimus. Juos labai mėgsta basos kojos. Galima skalbti vilnai skirtu režimu.

Viską apžiūrėti ir įsigyti galite AMATŲ NAMAI Pilies g. 22, Vilniuje arba Vilniaus g. 4, Kaune. Patogu įsigyti ir internetu. Kviečiame apsilankyti Saulės žolės Facebook paskyroje arba internetinėje parduotuvėje. Saulės žolės siunčia visais įmanomais būdais.

Surinktas laikas

Pirma nusipirkau krosnį, o tada pradėjau mokytis. Tokia mano kelionės pradžia ir pažintis su keramika nutikusi šiais metais. Esu Vaida, trijų dukrų mama, kartu su šeima esam įsikūrę jaukiame Ukmergės mieste. Džiaugiuosi gyvenime atradusi keramiką, kaip savo širdies veiklą, ji mane nuramina, įžemina, džiugina ir parodo, kad kartais reikia daug kartų suklysti kol gauni tokį rezultatą kokio tikiesi. Kai pirmą kartą žengiau į keramikams skirtą parduotuvę apie ją nežinojau nieko, o dabar pagaminusi kelis šimtus puodelių jau galiu pasidžiaugti rezultatais ir paskatinti jus pildyti savo svajones.

Kodėl „Surinktas laikas“? Kai gimsta vaikai atrodo atsiminsi kiekvieną akimirką, kiekvieną šypsnį ir išmoktą žodį, bet laikas bėga atsiminimų daugėja, kai kurie jų išblėsta, todėl norisi, kad sustojus akimirkai su puodeliu kavos prisimintume tas akimirkas, kurios vertos būti mūsų atmintyje, tas kurios džiugina ir augina, skatina svajoti ir nesustoti.

Kviečiu padovanoti puodelį artimam žmogui, kad kiekvieną rytą ar popietę puodelis primintų jūsų draugyste, pokalbius, jus jungiantį ryšį. O galbūt verslo partneriui, kaip padėką, už kelionę kartu.

Didžiausias džiaugsmas man matyti grįžtančius klientus, kai rekomenduojate mane draugams ar užsakote dovanas savo verslams.

Puodelių kainos draugiškos svyruoja nuo 12 iki 17 Eur, visi puodeliai unikalus, jie gaminami iš balto molio ir dengiami glazūra teptuku, kiekvienas potėpis padarytas mano rankomis.

Nuostabias Vaidos kurtas dovanas galite rasti „Surinktas laikas“internetinėje parduotuvėje. Savo kelione po keramikos pasaulį Vaida dalinasi ir savo Instagram paskyroje.

Laimė Kiškūnė

Kvapų kūrėja ir aromaterapeutė Laimė Kiškūnė šiemet nori Jums pristatyti keletą savo naujų projektų. Visi Laimės sukurti produktai yra iš itin kokybiškų, natūralių, draugiškų žmogui ir aplinkai medžiagų. Šiuos kvapiuosius produktus galite rasti elektroninėje parduotuvėje ir fizinėje studijoje Vilniuje.

Conversatio lunae – naujas natūralių namų kvapų kolekcijos perlas, kvepiantis tirpstančiu sniegu ant eglės šakos ir raudonais žieminiais obuoliais ant stalo. Stella noctis. Šis Kalėdų kvapas, sukurtas iš dieviškųjų simbolinių dovanų – smilkalų, miros ir brangiųjų prieskonių, net ir Kalėdų dovanų karštligei gali suteikti namų jaukumo, gražios, taikios, šventiškos nuotaikos akimirkas.

Puiki dovana sau ir artimiesiems – naujieji Susikurk savo kvapą akordai: Gėlės, Dūmas, Prieskoniai ir Citrusai. Tai eterinių aliejų rinkiniai su parfumerės Laimės Kiškūnės sukurtomis kvapų formulėmis. Galite praleisti vakarą su mylimais žmonėmis maišydami kvapų akordus, o galbūt sukursite savo netikėtus derinius, pridėję kitų rekomenduojamų kvapų. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir drąsiai improvizuokite.

Prabangus kūno aliejus Istorija apie viską kvepia avietėmis su romu. Jis puikiai tinka kūno masažui ar tiesiog pasilepinimui po vonios.

Ypatinga dovana sau ar artimiesiems gali būti ir eterinių aliejų sinergija. Saldus miegas su bergamočių ir sandalmedžio eteriniais aliejais, gali ne tik padėti užmigti, sapnuoti gražius sapnus, ir atsibusti ryte gerai pailsėjus, bet ir sumažinti neigiamas mintis. Tai kvapas, išsklaidantis vienatvės jausmą ir liūdesį.

Laimės Kiškūnės studijoje vyksta ir kvapų maišymo dirbtuvės. Jų metu susipažinsite su pagrindiniais kvapų maišymo principais ir turėsite galimybę susikurti Kalėdų kvapą savo NAMAMS ar DOVANAI.

Ir pats naujausias Laimės Kiškūnės projektas – Daiktų Seimas . Tai vienoje erdvėje Vilniaus centre suburti ypatingai kokybiški, maži lietuvių gamintojai. Jų produktai – išpuoselėti ir nuglostyti, pagaminti su begaline meile ir kruopštumu. Juos galite rasti tik fizinėje parduotuvėje Jogailos g. 4, Vilniuje. Visus produktus, kuriuos jums siūlome, mes kuriame ir gaminame patys. Jie yra efektyvūs, daugiafunkciai ir itin kokybiški.

„Keliautojų Medalionas“

Tai nuo pirmo iki paskutinio prisilietimo rankų darbo gaminai, kurie tikrinami Lietuvos prabavimo rūmuose ir pažymėti juvelyro atsakomybės ženklo įspaudu.

Keliautojų medaliono kūriniai randa kelią į kiekvieno širdį, nes tai pati geriausia dovana ir pasididžiavimas, o ypač tiems, kurie toli nuo namų.
Jei jauti, kad nori kažko asmeniško – sukursime individualų papuošalą.

„Keliautojų Medalionas“ papuošalai gaminami tik iš aukščiausios kokybės 925 prabos sidabro ir aukso.

Gaminius galima įsigyti/užsisakyti „Keliautojų Medalionas“ Facebook ir Instagram paskyrose.

Gravi

Gravi internetinė parduotuvė Jums pristato lietuviškus gaminius iš medžio bei unikalias dovanas. Jos puikiai tiks pradžiuginti artimuosius švenčių proga.

Mėgstantiems keliauti puikia dovana gali tapti Vilniaus ar Vilniaus senamiesčio ant sienos kabinamas žemėlapis.

Padėkliukas Koralai ar  padėkliukas Gyvatė – gali tapti universalia dovana arba priedu prie dovanos. Gravi taip pat gali pagaminti ir tokio pačio dizaino didelio formato padėkliukus. Unikalus medinis padėkliukas tikrai patiks kavos ar arbatos mylėtojams. O Lietuvos mylėtojus tikrai pradžiugins padėkliukas Lietuva. Padėkliukas Samanos gali tapti labai universalia dovana, o labiausiai nudžiugins gamtos mylėtojus. Puikia dovana išsiilgusiems gamtos ir kaimo gali tapti ir šis padėkliukas Kaimas. Jo panaudojimo būdų – daugybė. Neabejojame, kad šie padėkliukai taps puikia interjero detale bet kuriuose namuose.

Mėgstančius stalo žaidimus – tikrai pradžiugins medinis Domino, kuris sukvies draugus ar viską šeimą turiningam laikui drauge.

Natūralaus bičių vaško kalėdiniai žaisliukai (3 žvaigždės, 3 elniai, 3 eglės) puikiai tiks kaip dovana artimam žmogui. Kiekvienas žaisliukas yra unikalus ir nepakartojamas – juos kuriant galimi minimalūs spalvos, tekstūros nukrypimai, dėl to, kad vaškas yra natūrali medžiaga. Būtent tai ir padaro šį gaminį išskirtiniu.

Gravi internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę unikalių dovanų – nuo papuošalų, žaidimų iki namų dekoro prekių ir bičių produktų.

Erčia audimo namai

Kaip gi galėčiau save apibūdinti: Žmogus kuris kuria, mąsto ir tuo sukurtu džiaugiasi. Pajautimas, kad manyje gyvena amatas ( būtent audimo), matyt, seniai gyslomis tekėjo. Užteko senuosius meistrus, kurie audžia, pamatyti, kad atgytų praeities kodai, kuriuos atspindi protėvių mums palikti audiniai. Taip užsikrėčiau gerąja bacila, kuria gyvenu ir su Jumis dalinuosi.

Pats audimo amatas – senas kaip pasaulis. Tai kas gero ir gražaus buvo puoselėjima praeityje norisi perkelti į šią dieną per šiuolaikinės audinio interpretacijos prizmę, todėl ilgai ieškojusi pasirinkau kurti lininius takelius, nes norėjosi tiek savo, tiek kitų kasdienybę papuošti kažkuom savitu, išsiskiriančiu ir tuo pačiu turėti stiprias sąsajas su praeitimi – mūsų lietuvišomis šaknimis.

Audžiamuose kilimėliuose naudoju vien lininius siūlus (kartai pažaidžiu su vilna ar medvilne). Linas lietuvio prigimčiai artimas, suprantamas, gerbiamas ir vertinamas, tad kuriamas gaminys visada turi išliekamąją vertę ir yra ilgaamžis. Kilimėliuose/takeliuose dažnai vyrauja įvairiaspalviškumas, kuris suteikia namams įdomesnį skambėjimą ir kaip vyšnia ant torto gali būti tuo unikaliu akcentu užpildančiu namų erdvę savitumu. Aišku, kartais kuriamiems darbams renkuosi ir santūrias, žemiškas spalvas, tad kiekvienas gali atrasti tai kas jam artima.

Kodėl pasirinktas pavadimas ERČIA?

Nes tai itin senas lietuviškas žodis, kuris reiškia tuščią vietą ir erdvę, laukymę ar pilną tuštumos namo dalį. Man tai erdvė, kuri apima transcendentinę ir žemiškąją būtį. Apima namų savoką kuriuose gyvena Dieviškumas ir žemiškasis jaukumas. Tuomet tuščia vieta nustoja būti tuščia, ji prisipildo to kas nematoma ir matoma. Nematomoj plotmėj sklando visos idėjos, o matomoj – paprasti, erdvę užpildantys daiktai. Visa tai sukuria jaukumą ir buvimą trijuose lygmenyse: dvasios, sielos ir žemiško prado. Taip išvengiama plokščio vien medžiagiško pasaulio suvokimo, o juk dirbdamas įdedi savo rankų, širdies šilumą, galų gale kūrybinę mintį, o tai jau peržengia materijos ribas. Audimo namai – papildo, patikslina ir praplečia ERČIOS sąvoką, nes kalba apie daiktą ar daiktus kurie kuriami autentišku, senoviniu būdu.

Mano kuriami austiniai kilimėliai gali būti išskirtinis ir žaismingas akcentas Jūsų namams. Ir ko gero net nėra svarbi jų stilistika, svarbu noras įsileisti į savo namus praeitį, kuri sujungta su dabartimi naujai papuošia gyvenimą išlaikydama sąsajas su tautinėmis šaknimis, – jos paveldu.
Kuriamuose darbuose dažnai vyrauja rombas, kuris savyje slepia sakralinę prasmę. Rombas – turi centrinį tašką, o taškas simbolizuoja pradžių pradžią, saulę ir gyvybę. Iš to ir audžiasi gyvenimo audinys, o audimas tai atspindi. Rombe užkoduota ir daugiau prasmių. Jame galime įžvelgti keturias pasaulio ašis; namų keturis kampus. Rombo viršus simbolizuoja moteriškąjį pradą, o apačia – vyryškąjį, todėl įsigydami mano kurtų darbų – dalelę istorijos, praeities simbolikos parsinešate ir į savus namus…

Erčia gaminių galite rasti audimo namų internetinėje svetainėje.

„Kelionės su vaikais®“ šiemet ragina dovanas rinktis atsakingai. Užuot pirkę dovanas, kurios keliavo jūra ir paliko didesnį CO2 pėdsaką ar buvo gamintos nesilaikant tvarumo principų, rinkitės Lietuvoje gaminamas dovanas. Tokios dovanos ne tik turės savo istoriją, skatins vietinį verslumą, bet ir darys mažesnį poveikį aplinkai.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų: Skaniausios lietuviškos karamelės. Kalėdinės dovanos idėjaSkaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos.

Kalėdinių dovanų idėjas moterims, vyrams ir namams rasite ir mūsų partnerio WeLoveLithuania svetainėje.

Pasilengvinkite savo kasdienybę pirkdami dovanas kartu su visa šeima naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis, o nuo 7 metų amžiaus, atidaryti sąskaitą mobiliuoju telefonu ir savo atžaloms.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.