Joninės Lietuvoje 2024 - Kelionės su vaikais
Joninės Lietuvoje 2024
Joninės Lietuvoje 2024
2024-06-20

Joninės Lietuvoje 2024

Joninės – tai ypatinga, senovės papročius, apeigas ir burtus savyje talpinanti, ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventė. Šia proga, šalyje gausu švenčių, todėl tikrai yra iš ko pasirinkti. Ar norėsite ramiai praleisti vakarą, ar pašėlti koncerte ar sužinoti daugiau apie senovines tradicijas – šiame sąraše Joninės Lietuvoje 2024 – tikrai rasite savo favoritą.

Šiais metais, Lietuvoje tikrai gausu Joninėms paminėti skirtų renginių. Apačioje rasite sąrašą miestų, kuriuose švęsime Jonus, Jones, Janinas ir Rasas. Joninės Lietuvoje 2024 – kur verta nuvažiuoti linksmam šeimos sekmadieniui.

Joninės Lietuvoje 2024

Dinopark

Šiais metais Dino parke lankytojų laukia aktyvios Joninės. Šokiai, šeimų varžybos futbolo bei tinklinio aikštelėse, auksinio paparčio žiedo paieškos, estafetės ir spektaklis apie Dinozaurų gimimą. Labai smagu, jog Joninių šventė Dino parke pritaikyta šeimoms ir vyksta 11:00-17:00 valandomis, todėl mažyliai po dienos linksmybių, galės išsimiegoti įprastu ritmu. Bilietus į Joninių Dino park renginį galite įsigyti iš anksto, internetu.

Dino parkas su vaikais – puiki idėja laisvalaikiui su vaikais!

Joninės Lietuvoje 2024

Joninės Lietuvoje 2024

Harmony Park

Į naujų potyrių kelionę, kviečia ir Harmony Park kompleksas, įsikūręs Prienuose. Čia nuo birželio 21 dienos (penktadienio) iki 24 dienos (pirmadienio), galėsite mėgautis grill patiekalais, aktyviai leisti laiką žaidžiant padelį, tenisą ar mini golfą. Taip pat jūsų lauks vandens pramogos, pirčių erdvės ir putų šou programa. Ilgiausią naktį galėsite pasitikti gulint viloje esančiose sūkurinėse voniose. Jei norite pabėgti nuo Joninių šurmulio ir paminėti šią šventę ramiai – ši vieta kaip tik jums. Nakvynės rezervaciją galite atlikti internetu.

Kokios pramogos ir veiklos Jūsų laukia Harmony park su vaikais – „Kelionės su vaikais” apžvalga ir rekomendacijos.

Joninės Lietuvoje 2024

Joninės Lietuvoje 2024

Kupiškio baseinas

Visus vandens pramogų mėgėjus, Kupiškio baseinas kviečia birželio 22-23 dienomis atvykti ir sutikti Jonines atpalaiduojančiuose baseinuose. O Jonams, Janinoms ir Rasoms šiomis dienomis – apsilankymas Kupiškio baseino komplekse – visiškai NEMOKAMAS. Daugiau informacijos rasite Kupiškio baseino Facebook paskyroje.

Daugiau informacijos apie šį baseiną rasite straipsnyje Kupiškio baseinas kviečia į plaukimo pamokas.

Joninės Kupiškio baseine

Joninės Kupiškio baseine

Girstučio baseinas

Aktyviai Jonines sutikti kviečia ir Kaune esantis Girstučio baseinas. Birželio 23-24 dienomis, visi Jonai, Jonaudai, Joniai ir Janinos, Janės, Jonės, Jonaudės galės mėgautis visomis baseino pramogomis net su 50% nuolaida, o jų šeimos nariai – su 30% nuolaida. Daugiau informacijos – Girstučio baseino Facebook paskyroje.

Pilną šio baseino apžvalgą rasite straipsnyje Geriausias baseinas su vaikais Kaune.

Joninės Girstučio baseine

Joninės Girstučio baseine

Lietuvos miestai, kuriuose vyks linksmiausios Joninės

Šventoji

Birželio 21-24 dienomis – net 4 dienas iš eilės, Šventosios miestas kvies lankytojus ir gyventojus švęsti Jonines pajūryje. Čia galėsite visomis dienomis apsilankyti miesto mugėje, vaikų lauks įvairūs užsiėmimai, varžybos ir estafetės. Šeštadienį ir sekmadienį čia atvyks ir Dino Parkas su įvairiom dinozauriškom pramogom. Galėsite sudalyvauti įvairiose dirbtuvėse ir edukacijose. Paplūdimyje, šeštadienį ir sekmadienį linksmins „DJ Jovani“, „DJ Tommie“ ir „DJ Flaxen“, taip pat galėsite nučiuožti nuo didžiausios vandens čiuožyklos Europoje. Sekmadinio vakarą šildys tradiciniai laužai ir nuotaikinga paparčio žiedo paieška. Na o pirmadienį renginį uždarys „Hiperband“ grupės koncertas. Pilną renginio programą rasite Palangos kultūros centro internetinėje svetainėje.

Joninės Šventojoje

Joninės Šventojoje

Jonava

Tikra Joninių šventės sostinė, su įspūdingiausia programa, kaip ir kasmet visų laukia, birželio 23 dieną, Jonavoje. Čia rytas prasidės nuo mugės. 18:00 Jono sodyboje vyks įvairios edukacijos, burtai, teatrališka Janikės ištekinimo ceremonija, amatų pristatymas ir žiniuonės pasakojimas apie arbatžoles. O vėliau scenoje pasirodys grupė „AISVA“, Žymus Lietuvos atlikėjas J.Jarutis bei Eurovizijoje Lietuvą garsinusi grupė „The Roop“. Na o vakaro pabaiga – tradiciniai laužai, fejerverkai bei paparčio žiedo paieškos. Pilną renginio programą rasite Jonavos kultūros centro internetiniame puslapyje.

Joninės Lietuvoje 2024

Joninės Lietuvoje 2024

Kernavė

Birželio 23-24 dienomis, Kernavėje taip pat vyks ilgiausios dienos – Rasos šventė, apipinta baltų papročiais ir apeigomis. Miestelyje nuo 12:00 vyks mugė, o ant piliakalnių – ansamblių programos, žaidimai bei apeiginiai rateliai, aukurai, laužai bei šokiai. Šventė tęsis per naktį, iki paryčių, kuomet po šokinėjimo per laužus, pasitiksite saulę ir galėsite išsimaudyti ryto Rasoje. Šventės programą rasite Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcijos internetiniame puslapyje.

Rasos šventė Kernavėje

Rasos šventė Kernavėje

Druskininkai

Trumpiausią naktį ir ilgiausią dieną paminėti, birželio 23 dieną galite ir Druskininkų Joninių šventėje. Čia sekmadienį pramogų zonoje vyks įvairios dirbtuvės ir edukacijos, gros folkloro grupės, vyks ugnies šou ir žinoma – kaip gi be Joninių laužų. 4:00 nakties vyks 13km ilgio žygis nuo Druskonio ežero, į kurį kviečiami visi sporto mėgėjai. Pilną programą galite peržiūrėti Druskininkų Kultūros centro internetiniame puslapyje.

Joninės Druskininkuose

Joninės Druskininkuose

Neringa

Birželio 21- 24 dienomis, Joninių ir tarptautinio folklorų festivalio proga, Neringoje vyks gausa įvairių veiklų, koncertų ir užsiėmimų. Penktadienį galėsite pasiklausyti koncertų, šeštadienį, atrasti Nidą edukacinėje ekskursijoje su kraštotyrininku Denisu Nikitenka. Taip pat sudalyvauti Preilos bendruomenės namuose rengiamuose žaidimuose. Skvere vyks muziejų edukacijos ir keramikos dirbtuvės, o vakare koncertuos Portugalijos dainininkė Ana Lains.

Sekmadienį vyks Senovinio Žemaitijos ir Kuršių nerijos žaidimo „Ripka“ turnyras, teatro spektaklis, edukacijos, vaikų ir suaugusiųjų žaidimų vakaras, o po apeigų – LRT laidos „Duokim garo“ tiesioginė transliacija. Pirmadienį, saulę pasitiksite Parnidžio kopoje, mušant Gongo garsams ir galėsite apsilankyti amatininkų ir tautodailininkų dirbinių mugėje.

Rumšiškės

Birželio 23 dieną, 19:00, Jonines pasitikti kviečia Lietuvos etnografijos muziejus. Programoje numatytas Roko Kašėtos koncertas, vainikų pynimas, burtai, pasakos ir slėpynės tamsoje. Taip pat, deginant Joninių laužą gros ir folkloro muzikos įkvėptos grupės bei atlikėjai. Renginio programą rasite Lietuvos etnografijos muziejaus Facebook paskyroje.

Joninės Rumšiškėse

Joninės Rumšiškėse

Klaipėda

Klaipėdos Jono kalnelyje, birželio 22 dieną taip pat bus minimos Joninės. Šioje simboliškoje vietoje dainiuos kapelos, ansambliai bei dainininkai. Taip pat magiški burtai ir vainikų pintuvės. O vakare, laužo šviesoje pasirodys ir Saulius Petreikis su grupe. Pilną programą galite peržvelgti Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro internetiniame puslapyje.

Klaipėda su vaikais – „Kelionės su vaikais” išsamus gidas, ką veikti Klaipėdoje su vaikais.

Joninių renginiai 2024

Joninių renginiai 2024

Zarasai

Trumpiausią vasarvidžio nakties šventę kartu sutikti kviečia ir Zarasų miestas. Čia, prie Zaraso ežero, nuo 19:00 vyks vainikų pynimai, edukacijos, šokiai ir dainos. Skambės grupė „Baltos varnos“ bei kapela „Sadūnai“. Degs Joninių laužai, vyks apeigos ir galbūt čia pavyks rasiti pamestą paparčio žiedą. Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro internetiniame puslapyje galite rasti pilną dienos programą.

Idėjo, ką veikti ir aplankyti Zarasų rajone su vaikais.

Joninių renginiai 2024

Joninių renginiai 2024

Alytus

Birželio 23 dieną, Simno paplūdimyje, nuo 20:00 valandos vyks Joninių apeigos ir papročiai. Taip pat išvysite lazerių šou, koncertuos kapelos, ansambliai bei grupės „Drovuoliai“ ir „Bičiuliai“. Vakarą vainikuos diskoteka su grupe „BENT“. Renginio programa skelbiama Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro internetiniame puslapyje.

Ką dar nuveikti Alytuje, patariame straipsnyje Alytus su vaikais.

Kur švęsti Jonines 2024?

Kur švęsti Jonines 2024?

Rokiškis

Šeimos kviečiamos į birželio 23 dieną vyksiančią šventę prie Rokiškio ežero. Čia nuo 18:00 vaikų lauks pramogos ir edukacijos. Vėliau prasidės koncertas, kuriame pasirodys Rokiškio kultūros centro kolektyvai. O vakarą vainikuos, laužo užkūrimas bei grupės „Tautinis Brendas“ koncertas. Taip pat galėsite pasidžiaugti įspūdingu ugnies šou spektakliu, o jaunimas linksminsis naktinėje diskotekoje. Pilna programa – Gimtasis Rokiškis internetinėje svetainėje.

Kur švęsti Jonines 2024?

Kur švęsti Jonines 2024?

Raseiniai

Joninių šventė, biržėlio 23-ąją vyks ir Raseinių miesto Maironio parke. Čia pasirodys meno kolektyvai, chorai, teatro artistai, ansambliai ir šokių kolektyvai. O vakare koncertuos visiem žinomi – Žilvinas Žvalgulis, Kristijonas Ribaitis bei grupė „Biplan“. Daugiau informacijos apie renginį rasite Raseinių rajono kultūros centro internetinėje svetainėje.

Renginiai Lietuvoje 2024

Renginiai Lietuvoje 2024

Marijampolė

Trumpiausios nakties šventę sutikti kviečia ir Marijampolės miestas. Birželio 23, Pašešupio parke, pasirodys Marijampolės kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai, iš Norvegijos atvyksianti grupė „Unity“, Tautiška kapelija „Sutaras“, atlikėjas Vytautas Šiškauskas bei grupė „Tabasco“. Tiksli renginio programa skelbiama Marijampolės kultūros centro internetiniame puslapyje.

Renginiai Lietuvoje 2024

Renginiai Lietuvoje 2024

Šiauliai

Birželio 23 dieną, Zubovų parke vyks Joninių šventė – Jonvabalių naktis. Magišką atmosferą kurs apeigos, kupoliavimas, vainikų pynimas, burtai bei netradicinių folkloro grupių „Electro Folk“ ir „Dram Bam Burtai“ pasirodymai. Renginio programą rasite Šiaulių kultūros centro internetinėje svetainėje.

Jei esate ne vietiniai ir atvyksite čia paminėti Joninių, Šiaulių vietas, tinkamas šeimoms su vaikais, rasite mūsų straipsnyje Šiauliai su vaikais: miesto gidas.

Joninės Šiauliuose

Joninės Šiauliuose

Mažeikiai

Birželio 23 dieną, Mažeikių Pavenčių paplūdimyje, pirmą kartą vyks Didžiosios Joninės. Vaikų slėnyje vyks lauko žaidimai, robotikos akademija, pramogos, edukacijos ir putų šou. Suaugusieji galės dalyvauti įvairiuose žaidimuose, dirbtuvėse bei apeigose. O didžiojoje scenoje pasirodys garsūs Lietuvos atlikėjai „Virventa“, „Grupė 2 Karolis ir Donatas“, Saulius Petreikis ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Šventę uždarys griausminga diskoteka su „DJ Tomas Jazz“. Renginio programą rasite Mažeikių rajono savivaldybės internetiniame puslapyje.

Joninės Mažeikiuose

Joninės Mažeikiuose

Elektrėnai

Birželio 23 dieną, Elektrėnų amfiteatre „vaikų pasaulis“ vyks miesto Joninių šventė. Čia nuo 16:00 prasidės prekybos mugė, vėliau – senųjų amatų dirbtuvės bei aktyvios fizinės rungtys. Vakare koncertuos Ligitas Kernagis, Liepa Mondeikaitė bei žymioji grupė „Bix“. O naktį pasitiksite su ugnies apeigomis prie laužo ir vainikėlių plukdymu mariose. Daugiau informacijos rasite Elektrėnų savivaldybės internetiniame puslapyje.

Joninės Elektrėnuose

Joninės Elektrėnuose

Vilnius

Norintiems Jonines paminėti penktadienį, birželio 21 dieną, Verkių rūmų parke vyks tradicinė Rasos šventė. Vainikų pynimas, rateliai, šokiai, dainos ir kitos tradicinės apeigos jūsų lauks Vilniuje. Taip pat koncertuos įvairūs ansambliai, kapelos ir dainų klubai. Pilną programą skelbia Vilniaus internetinė svetainė.

Smagiausias Vilniaus lankytinas vietas rasite mūsų paruoštame straipsnyje Pramogos su vaikais Vilniuje.

Rasos šventė Vilniuje

Rasos šventė Vilniuje

Straipsnis „Joninės Lietuvoje 2024″ yra autorinis, kopijuoti ir naudoti be „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
2024 Birželio renginiai, Joninės, Joninės 2024, Joninės Alytuje, Joninės Dino park, Joninės Druskininkuose, Joninės Elektrėnuose, Joninės Girstučio baseine, Joninės Harmony Park, Joninės Jonavoje, Joninės Kernavėje, Joninės Klaipėdoje, Joninės Kupiškio baseine, Joninės Lietuvoje, Joninės Lietuvoje 2024, Joninės Mažeikiuose, Joninės Neringoje, Joninės Raseiniuose, Joninės Rokiškyje, Joninės Rumšiškėse, Joninės Šiauliuose, Joninės Šventojoje, Joninės Vilniuje, Joninės Zarasuose, Renginiai 2024