Geriausias baseinas su vaikais Kaune - Kelionės su vaikais
Geriausias baseinas su vaikais Kaune
Geriausias baseinas su vaikais Kaune
2023-03-20

Geriausias baseinas su vaikais Kaune

Mes ir mūsų vaikai labai mėgstame lankytis baseinuose. Kartais savaitgaliais važiuojame į įvairius viešbučius su SPA ir baseinais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Bet dažniausiai savaitgaliais tiesiog apsilankome baseinuose.

Šį savaitgalį nusprendėme aplankyti Kauną ir kurį nors jo baseiną. Tad iškart kilo klausimas koks yra geriausias baseinas su vaikais Kaune. Paskaitę atsiliepimus nusprendėme, kad vyksime aplankyti Girstučio baseiną.

Girstučio baseinas – modernus sporto kompleksas

Vaikystėje teko praleisti nemažai laiko Kaune, nes ten gyveno seneliai, tad Girstučio baseiną puikiai prisimenu. Tačiau dabar jis visiškai atsinaujinęs ir neatpažįstamas. Todėl šį savaitgalį norėjome įsitikinti ar Girstutis yra geriausias baseinas su vaikais Kaune.

Geriausias baseinas su vaikais

Geriausias baseinas su vaikais

Šiandien Girstučio baseinas gali didžiuotis būdamas vienas iš didžiausių ir moderniausių sporto kompleksų Lietuvoje. Baseino erdvėje yra net 3 baseinai: 50 m, 25 m bei pramoginis, nusileidimo kalnelis ir 4 sūkurinės vonios.

Nors vaikams ir nelabai aktualu, tačiau tėveliams čia yra turkiška, aromaterapinė, infraraudonųjų spindulių ir karšto sauso oro pirtys. Čia pat yra įrengti masažo kabinetai.

Jei ko nors pritrūks maudynėms – čia įsikūrusi sporto prekių parduotuvė Swimpro.  Neįtikėtina, tačiau čia veikia vienintelis Lietuvoje vandenlenčių parkas baseine Wake up Kaunas Pool! Baseine įsikūrusi plaukimo akademija Banga siūlo vaikų ir suaugusiųjų plaukimo treniruotes.

Geriausias baseinas su vaikais

Geriausias baseinas su vaikais

Puikiai pritaikytas lankymui su šeima

Mums renkantis baseiną apsilankymui su vaikais, o ypač su kūdikiu, labai svarbu, kad tiek baseinas, tiek jo infrastruktūra būtų pritaikyta lankymuisi su vaikais.

Visų pirma bendros rūbinės – labai svarbu, kad nereikia eiti į skirtingus persirengimo kambarius. Taip pat mums labai patiko, kad bendroje rūbinėje yra ir atskiras dušas šeimai. Tai yra uždaras šeimai, kuriame galite nusiprausti tik Jūsų šeima. Su mažais vaikais labai patogu ir praktiška. Jei tokio dušo nebūtų buvę, man asmeniškai būtų buvę sunku nusiprausti pačiai ir vienai duše be vyro pagalbos nuprausti dviejų mėnesių Paulę.

Taip pat didelis privalumas, kad persirengimo kambaryje yra maniežas, kuris praverčia, jei turite ropojantį ar  vaikštantį mažesnį vaikutį. Taip pat vystymo stalas kūdikiams ir maitinimo kėdutė. Atrodo tokios smulkmenos, tačiau jos tikrai palengvina tėvų su vaikais apsilankymą baseine. Ypač jei su vaiku lankotės viena.

Man labai patiko, kad baseine veikia ir sulčių bei sveikuoliškų kokteilių kavinė. Su vaikais – super. Labai patogu, kad susimokėti galima po apsilankymo, nereikia turėti su savimi grynųjų pinigų.

Pramogos su vaikais

Turbūt didžiausias šio baseino privalumas – vandens čiuožykla. Penkiamečiui Motiejui tai buvo visiškas šio baseino hitas. Dėl šios čiuožyklos Motiejus tikrai pasakytų, kad Girstutis yra geriausias baseinas su vaikais Kaune. Labai smagu, kad vaikai gali ne tik paplaukioti, pasimaudyti, bet ir pačiuožinėti. O svarbiausia, nereikia vykti į vandens parką Druskininkuose. 

Labai smagu, kad yra ir baseinėlis patiems mažiausiems lankytojams. Prieš apsilankymą pasidomėkite baseino Facebook paskyroje, kartais sekmadieniais čia būna kliūčių trasa, t.y. batutai ant vandens. Vandens batutus labai mėgstame vasarą ir dažnai jie būna prie ežerų, tačiau pasirodo juose galima pramogauti ir žiemą. Niekada net naglėjau pagalvoti, kad juos rasime baseine. Beje naudojimasis jais jau įskaičiuotas į baseino kainą.

Draugiška baseino lankymo kaina

Baseino bilietų kaina tikrai draugiška, ypač, kad galima pasinaudoti pasiūlymu šeimai 2+1 arba 2+2. Mums šeimai apsilankymas savaitgalį su vienu vaiku kainavo 34 eurus. Kūdikiui bilietas nekainavo. Mano nuomone, kaina tikrai draugiška atsižvelginat, kad yra čiuožykla, pirtys, sūkurinės vonios plius mums pasisekė ir buvo dar vandens batutai. Visas kainas galite rasti baseino intenetinėje svetainėje.

Galima rinktis arba 2,5 arba 4 val. apsilankymą.

Ar galime rekomenduoti? Drąsiai. Mūsų vertinimas 9/10. Kodėl ne 10/10? Nes man galbūt buvo vėsus oras baseine, tačiau aš esu šilumos mėgėja ir man visuose baseinuose yra vėsu. Mano vyras ir penkiametis Motiejus vertina 10/10. Mūsų nuomone Girtutis yra geriausias baseinas su vaikais Kaune.

Geriausi baseinai ir SPA su vaikais Lietuvoje

Geriausi baseinai ir SPA su vaikais Lietuvoje

Jei ieškote gero baseino su nakvyne su vaikais Lietuvoje ir savaitgalio poilsio – rekomenduojame Nykščio namus ir jų naująjį baseiną. Apie juos galite paskaityti straipsnyje „Nakvynė su vaikais Anykščiuose“.

Šis straipsnis yra autorinis. Kopijuoti ir naudoti be  „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Baseinai kūdikiams, Baseinai su vaikais, Baseinai vaikams, Baseinas su vaikais, Geriausi baseinai Lietuvoje, Geriausi spa su vaikais, geriausiausi baseinai su vaikais, Ką veikti Kaune su vaikais, Kaunas su vaikais, Kelionės su kūdikiais, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Kelionės su vaikais po Lietuvą, Pramogos su vaikais Kaune, Rekomendacijos, rekomenduojame