Nakvynė su vaikais Anykščiuose - Kelionės su vaikais
Nakvynė su vaikais Anykščiuose
Nakvynė su vaikais Anykščiuose
2022-12-13

Nakvynė su vaikais Anykščiuose

Anykščiai – tobula vieta dienos ar savaitgalio išvykai su vaikais. Nesvarbu, kokiu metų laiku planuojate vykti.

Jei planuojate likti ilgiau, norime su Jumis pasidalinti mūsų mėgstamiausia nakvynės su vaikais vieta Anykščiuose. Tai viešbutis  „Nykščio namai“. Apsistojant čia nakvynė su vaikais Anykščiuose taps ne tik ramiu nakties poilsiu, bet ir puikia pramoga visai šeimai. O nuo šio rudens jis mus džiugina ir nauju itin moderniu SPA centru.

Nakvynė su vaikais Anykščiuose

Nakvynė su vaikais Anykščiuose

Geriausia nakvynės vieta su vaikais Anykščiuose

Viešbutis  „Nykščio namai“ įsikūręs ramioje vietoje, tačiau lengvai pasiekiamas nuo miesto centro. Visos Anykščių pramogos šalia. Plius – didelė ir patogi automobilių stovėjimo aikštelė, tad niekuomet nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį. 

Kodėl mums tai geriausia ir mėgstamiausia nakvynė su vaikais Anykščiuose? Nes viešbutis puikiai sutvarkytas ir pritaikytas neįgaliesiems. O tai reiškia, kad visur lengvai pateksite ir su vaikišku vežimėliu. Kambariai dideli, erdvūs. Juos rasite ir arbatinukus, tad be vargo galėsite išsivirti arbatos ar paruošite vaikui mišinuką ar košytę. Kambariuose taip pat yra ir šaldytuvai bei televizoriai.  Garantuojame, kad apsistojus čia nakvynė su vaikais Anykščiuose taps puikia patirtimi visai šeimai.

Nakvynei su vaikais pritaikytas viešbutis

Didelis pliusas, kad vaikai iki trejų metų nakvoja nemokamai, jei naudojasi bendra lova su tėvais. Todėl keliaujant nakvynė su vaikais iki trejų metų Anykščiuose Jums kainuos pigiau. Viešbutis taip pat puikiai pritaikęs ir pusryčius mažiesiams svečiams. Tai ir avižų košė ir pieniškos dešrelės. Rasite ir vaikų mėgstamų sausų pusryčių bei šviežių vaisių. Vasaros metu šalia viešbučio veikia ir puiki žaidimų aikštelė. O šalia ir miškelis ramiems pasivaikščiojimams. 

Apsistojus čia nakvynė su vaikais Anykščiuose taps tikrai malonia pramoga visai šeimai.

Naujas SPA centras

Nuo rudens viešbutyje atsidarė ir puikus bei modernus SPA centras. Čia rasite ir puikų nedidelį baseiniuką patiems mažiausiems vaikams. Taip pat baseiną su plaukimo priešsrove, kaskada ir masažinėmis srovėmis, kurios padeda atpalaiduoti raumenis, gerina kraujotaką, mažina įtampą. O mamoms tikrai patiks sūkurinė vonia. Čia rasite ir sauną bei garinę pirtį.

Specialūs viešbučio pasiūlymai

Nakvynė su vaikais Anykščiuose dabar už specialią kainą. Šiuo metu viešbutis turi ypatingai gerų pasiūlymų, kuriais rekomenduojame pasinaudoti. Tai tikrai puikus nakvynės su vaikais Anykščiuose variantas keliaujantiems ar poilsiaujantiems. Už itin puikią kainą galite pasinaudoti ir SPA paslaugomis ir išbandyti patį viešbutį.

NR 1. Standartinis dvivietis su SPA 1 naktis

  • Standartinis dvivietis kambarys 1 nakvynė
  • Apsilankymas SPA centre – (2 val.) 1 kartas 2 asm.
  • Pusryčiai
  • Treniruoklių salė
  • Pasiūlymo kaina – 79,00 Eur.

NR 2. Standartinis dvivietis su SPA 2 naktys

  • Standartinis dvivietis kambarys 2 nakvynės
  • Apsilankymas SPA centre – (2 val.) 2 kartai 2 asm.
  • Pusryčiai
  • Treniruoklių salė
  • Pasiūlymo kaina – 109,00 Eur.

Pasiūlymų kainos nurodytos dviems asmenims. Vaikams klojamos papildomos lovos.

Mokestis už papildomą lovą: Vaikams iki 3 metų amžiaus –  nemokamai (miega kartų su tėvais).

Nuo 4 iki 12 metų amžiaus – 25 eurai už naktį (klojama papildoma lova, pusryčiai, apsilankymas SPA).

Vyresniems kaip 12 metų asmenims – 35 eurai už naktį (klojama papildoma lova, pusryčiai, apsilankymas SPA).

Apsilankykite ir Kalėdiniuose renginiuose Anykščiuose.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau informacijos, apie keliones ir pramogas Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.