Kalėdiniai renginiai Anykščiuose
Kalėdiniai renginiai Anykščiuose

Kalėdiniai renginiai Anykščiuose

Kalėdiniai renginiai visoje Lietuvoje prasideda. Iki Kalėdų dar liko kiek daugiau nei mėnuo, tačiau iki renginių maratono pradžios – vos dvi savaitės. Kokia šiemet bus Anykščių Kalėdinė eglė? Kokie bus Kalėdiniai renginiai Anykščiuose šiemet?

Kokiomis veiklomis džiugins Baltųjų švenčių laukimas? Šie klausimai kasmet skamba artėjant eglės įžiebimo šventei, kuri paprastai įvyksta pirmą gruodžio šeštadienį. Kuo nustebins Kalėdiniai renginiai Anykščiuose miesto gyventojus ir svečius?

Kalėdiniai renginiai Anykščiuose

Kalėdiniai renginiai Anykščiuose

Ne bet kokiu auksu tviskanti eglė

Kalėdiniam laikotarpiui besiruošiantys Anykščiai šiemet žada įžiebti ypatingą Kalėdų eglutę! Kuo šiemet mus nustebins Kalėdiniai renginiai Anykščiuose. Rajono gyventojų ir miesto svečių lauks unikali, auksu žėrinti eglė, kurią apgobs bene 12 metrų skraistė. Neįprasta ir tai, kad šių metų Anykščių pagrindinė Kalėdų eglė kalba apie „auksą“. Natūralu, kad auksas tviska, tačiau dauguma žinome, kad jis ypatingai sutviska mums darant gerus darbus ar saugant ir perduodant svarbias vertybes. Anykščiai šių metų Baltųjų švenčių metu kalba apie vertybes, kurios prasideda raide A: atvirumas, atidumas, atsakomybė, atjauta, atsidėkojimas, atgaiva, amžinumas, atliepimas… Todėl ir Anykščių šių metų eglė yra panaši į raidę A, o į Baltąsias šventes kviečiantys kurortiniai Anykščiai skatina drauge patirti pačias svarbiausias, mus visus jungiančias vertybes. Kalėdiniai renginiai – puiki proga praleisti daugiau laiko su šeima.

Baltųjų švenčių patirčių programa

Anykščių kūrėjai ir kultūros organizacijos visą gruodžio mėnesį kvies į gausią Baltųjų švenčių patirčių programą visiems, pasiilgusiems Kalėdinės dvasios. Miesto šeimininkų ir atvykstančių svečių lauks ypatinga Kalėdų eglės įžiebimo šventė, įvairios edukacijos, dirbtuvės, koncertai, spektakliai, apdovanojimai. Kalėdinė dvasia ir Kalėdiniai renginiai Anykščiuose aidės visą gruodžio mėnesį!

Kaip Anykščiai šiemet sutiks didžiausias metų šventes, atskleidė rajono meras Sigutis Obelevičius: „Anykščiuose Kalėdos – ypatingas laikotarpis. Jau eilę metų anykštėnai kuria šventę sau ir kitiems. Neįtikėtina, kiek išmonės ir pastangų kasmet įdedama. Net neabejoju, kad ir šiais metais Kalėdų laukimo laikotarpis bus kupinas netikėčiausių sprendimų, įvairiausių veiklų ir svarbiausiai – gerų emocijų. Pirmieji miesto puošimo darbai bus pradedami jau artimiausiu metu. Tuo rūpinasi įmonė „Švenčių studija“. Šventinis scenarijus, žadantis daug netikėtumų, taip pat paruoštas, belieka sulaukti gruodžio 3 dienos.“.

Kalėdiniai renginiai Anykščiuose

Kalėdiniai renginiai Anykščiuose

Kvietimas švęsti, puoštis

Artėjant šventėms kurti kalėdinę nuotaiką, šventiniais akcentais puošti aplinką bei dalyvauti „Švenčiantys Anykščiai“ konkurse savivaldybė kvies ir įmones, įstaigas, organizacijas, ir gyventojus. Šio konkurso tikslas – įvertinti ir išrinkti šventiškiausiai ir estetiškiausiai apipavidalintus Anykščių rajono objektus, skatinti bendruomenes, įstaigas, įmones, organizacijas, verslininkus ir visus rajono gyventojus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių proga estetiškai papuošti pastatus, namus, gyvenamąją, darbo aplinką, ugdyti žmonių kūrybiškumą, kurti aplinkos šventinių instaliacijų tradicijas, puošybos originalumą ir stiliaus vientisumą. Prabėgus šventėms šio konkurso nugalėtojams bus įteikti piniginiai prizai.

Mugė naujoje erdvėje

Įprasta mugę lankyti šalia pagrindinės eglės, tačiau šiais metais mugė persikels į Tilto g. komplekso erdves. Čia lankytojai galės susipažinti su Tilto gatvės klasterio nariais, kurie jau šiemet pristatys savo veiklas, taip pat mugėje bus prekiaujama maisto produktais, kulinarinio paveldo gaminiais, tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais. Ką įsigyti, ras kiekvienas čia užsukęs.

Šių metų eglės įžiebimo šventė vyks gruodžio 3 d. 17 val. Šventės programoje numatyti nuotaikingi pasirodymai, nepamirštamas akimirkas dovanos Stalo teatras. Į įžiebimo šventę atvyks ir Kalėdų Senelis, kuris įžiebs auksu tviskančią kurortinių Anykščių eglę.

Daugiau informacijos, kokie kalėdiniai renginiai ir ir kur vyks visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.