Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje - Kelionės su vaikais
Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje
Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje
2023-11-28

Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje

Kiekvienais metais Europos miestai tampa nuostabiais kalėdiniais miesteliais. Milijonais lempučių, Kalėdinėmis mugėmis ir eglutėmis pasipuošia mažieji ir didieji Europos valstybių miestai. Ar žinote, kokios yra gražiausios Kalėdinės mugės Europoje, kokias tikrai verta aplankyti aplankyti?

Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje

Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje kiekvienais metais stebina lankytojus ir turistus. Viena iš „Kelionės su vaikais” įkūrėjų Agnė su šeima yra aplankiusi nemažai Kalėdinių mugių Europos miestuose. Aplankyti Kalėdines muges gali savarankiškai keliaudami automobiliu, savarankiškai pasirinkę skrydį lėktuvu. Arba galite vykti su kelionių organizatoriais ir visus kelionės rūpesčius palikti jiems.

Kiolnas (Vokietija)

Viena gražiausių Kalėdinių mugių Vokietijoje. Šią mugę aplankėme su šeima aplankė prieš ketverius metus. Mieste vyksta labai daug skirtingų mugių. Pati didžiausia – prie įspūdingos Kiolno katedros.

Mes Kiolno Kalėdinei mugei skyrėme 4 dienas, taip pat išsinuomavome automobilį ir aplankėme Bonos, buvusios Vokietijos sostinės, Kalėdų mugę, Drachenburg pilį ir jos Kalėdų mugę.

Bonos senamiestis prieš Kalėdas pasipuošia įspūdingais kalėdiškais apdarais, senosios Rotušės langai tampa advento kalendoriumi – kasdien įžiebimas vis kitas langas, o pagrindinėje senamiesčio aikštėje – Miunsterplace įrengiamas didžiulis apžvalgos ratas ir kalėdiniai namučiai. Dažnai galima išgirsti ir žymiausio Bonos gyventojo – Liudviko van Bethoveno muziką.

Labai rekomenduojame aplankyti tiek Kiolno, tiek Bonos Kalėdų muges.

Zalcburgas (Austrija)

Zalcburge vykstanti Kalėdine mugė yra žymi pasaulyje.  Nors mes Zalcburge esame lankęsi vasarą, tačiau svajojame apsilankyti ir žiemą per Kalėdas. Mieste vyksta daugybė Kalėdinių mugių, tačiau pačios populiariausios – Rezidencijos ir Katedros aikštėse (Residenzplatz, Domplatz). Bet jei lankysitės čia – labai rekomenduojame aplankyti Kalėdų mugę Helbruno rūmuose (Schloss Hellbrunn).

Kalėdinės mugės

Kalėdinės mugės

Berlynas (Vokietija)

Vokietija žymi savo Kalėdinėmis mugėmis. O Berlyne jų vyksta daugybė. Skaičiuojama, kad kiekvienais metais Berlyne vyksta virš 100 Kalėdinių mugių. Pačios populiariausios Kalėdų mugės vyksta Berlyno miesto rotušėje, Spandau, Gendarmenmarkt (Bebelplatz), Alexanderplatz, Charlottenburg rūmuose, Potsdamer Platz.

Kuomet Motiejus buvo 4 mėnesių mes lankėme Kalėdines muges Berlyne. Labai rekomenduojame ir Jums!

Kalėdines Berlyno muges aplankyti kviečia mūsų partneriai, kelionių agnetūra Pasirink sparnus. Jie siūlo kelionę į Kalėdinį Berlyną.

O mes Jums esame paruošę net du straipsnius, ką veikti ir ką pamatyti Berlyne su vaikais – Berlynas su vaikais ir Kelionė į Berlyną su šeima.

Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje

Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje

Londonas (Didžioji Britanija)

Londone ne tik vyksta daugybė Kalėdinių mugių, tačiau ir visas miestas būna pasipuošęs itin šventiškai! Geriausios Kalėdinės mugės Londone – Winter Wonderland, Leicester Square, Wintertime at Southbank Centre, Christmas by the River, Kingston Kalėdų mugė.

Aplankyti šventinį Londoną galite keliaudami savarankiškai arba pasinaudodami puikiu Pasirink sparnus kelionių agentūros kelionės pasiūlymu.

Londono kalėdinės mugės

Londono kalėdinės mugės

Praha (Čekija)

Šią Kalėdinę mugę esame aplankę dar tuomet, kai Motiejus buvo mažas. Kalėdinė mugė Prahoje, Čekijos sostinėje, yra ypatinga žavinga ir gali sukurti nuostabius atostogų prisiminimus. Šio miesto Kalėdinė mugė dažniausiai vyksta centrinėje miesto aikštėje, kur vyksta dauguma renginių.

Centrinėje miesto aikštėje įrengiama daugybės stendų su Kalėdiniais suvenyrais, dovanomis ir skanėstais. Galėsite paragauti tradicinių Čekijos Kalėdinių maisto produktų, tokius kaip trdelník (saldučių kepyklėlių pyragas) ar medaus pyrago.

Be to, Prahoje yra daugybė Kalėdinių turgų, kur galėsite įsigyti unikalių dovanų ir susipažinti su vietos Kalėdiniu folkloru.

Prahos Kalėdinės mugė

Prahos Kalėdinės mugė

Tryras (Vokietija)

Tai pats seniausias Vokietijos miestas – Tryras. Tai tikras romėniškas miestas. Keliautojams taip patinka Tryro Kalėdų miestelis, jog šis nuolat puikuojasi geriausių Vokietijos kalėdinių miestelių pirmosiose vietose.

Strazbūras (Prancūzija)

Strasbūro Kalėdinė mugė yra viena iš žymiausių ir didžiausių Europos Kalėdinės mugių. Ši mugė yra žinoma dėl savo nuostabios atmosferos ir Kalėdinių papuošimų.

Pagrindinė Strasbūro Kalėdinės mugės vieta yra Katedros aikštė (Place de la Cathédrale). Katedra būna nuostabiai apšviesta ir sukuria nepakartojamą Kalėdų nuotaiką.

Mugėje galite rasti daugybę stendų, kurie siūlo įvairias prekes, įskaitant rankų darbo amatininkų darbus, Kalėdines dekoracijas, skanius maisto produktus ir vietinius vynus bei skanėstus. Taip pat reikėtų paminėti „Petite France” rajoną, kuris taip pat dekoruojamas šventiniais žibintais ir lemputėmis.

Kalėdinės mugės Strazbūre

Kalėdinės mugės Strazbūre

Viena (Austrija)

Vienos Kalėdinė mugė kiekvienais metais skiriasi ir būna vis kitokia. Tačiau Vienoje Kalėdinė mugė tradiciškai yra ypatinga. Viena iš populiariausių Vienos Kalėdinių mugių yra „Vienos Kalėdinės sniego princesės” mugė.

Šioje mugėje galite rasti įvairių kalėdinių papuošimų, dirbinių, dovanų, valgių ir gėrimų. Be to, čia dažnai vyksta koncertai, pasirodymai ir šokiai ir kitos pramogos.

Vienos Kalėdinė mugė taip pat žinoma dėl savo įspūdingos Kalėdinės eglutės.

Keliauti į Kalėdinę vieną kviečia kelionių agentūra Pasirink Sparnus. Jie turi puikių kelionių pasiūlymui aplankyti šventinę Vieną.

„Kelionės su vaikais” Jums turi paruošęs ir Vienos gidą „Vienoje su vaikais”.

Kalėdinė mugė Vienoje

Kalėdinė mugė Vienoje

Rothenburg ob der Tauber (Vokietija)

Kalėdinė mugė vykstanti Rothenburg ob der Tauber yr laikoma viena gražiausių Vokietijoje.

Rothenburg ob der Tauber Kalėdinė mugė pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia Kalėdinės mugės paprastai vyksta nuo lapkričio pradžios iki gruodžio pabaigos ir yra puiki vieta patirti Vokietijos Kalėdinių mugių dvasią.

Mes Rothenburg ob der Tauber esame lankęsi vasarą, tačiau čia ir nekalėdiniu laikotarpiu mieste gausu kalėdinių žaisliukų parduotuvių, papuošimų.

Pagrindinės Rothenburg ob der Tauber Kalėdinės mugės akcentai:

  1. Kalėdinių stebuklų namas. Tai yra didžiulė erdvė, kur galite rasti daugybę Kalėdinių dovanų, dekoro ir įvairių dovanų.
  2. Kalėdinių papuošalų mugė. Šioje mugėje galite rasti puikių kalėdinių papuošalų, kurie puoš jūsų namus per šventes.
  3. Kalėdinis žaislų muziejus. Tai yra puiki vieta sužinoti daugiau apie senus Vokietijos Kalėdinius žaislus ir tradicijas.

Be to, kalėdinė Rothenburg ob der Tauber mugė pasižymi puikia atmosfera. Šis nedidelis miestelis yra vieta, kurioje galite pasijusti kaip pasakoje.

Gražiausia Kalėdinė mugė Vokietijoje

Gražiausia Kalėdinė mugė Vokietijoje

Kolmar (Prancūzija)

Kolmar taip pat yra žymus savo Kalėdinėmis mugėmis, kurios yra vienos iš Alsace regiono žymiausių šventinių renginių. Nors Kolmar yra Prancūzijoje, bet jis stipriai įtakotas Vokietijos, todėl jo Kalėdinė mugė yra labai unikali.

Kolmar Kalėdinėje mugėje galite rasti daugybę prekių, įskaitant Kalėdinius papuošimų, dovanų, rankų darbo dirbinių ir tradicinių Alsace regiono gaminių. Kalėdiniu laikotarpiu Kolmar senamiestis tampa šviesų miestu. Medžiai, namai ir gatvės yra puošiami spalvingomis lemputėmis ir sukuria nuostabią Kalėdinę atmosferą.

Kolmar yra puiki vieta, kur galite pamatyti autentiškas Kalėdines muges.

Kalėdos Rygoje 2023 taip pat labai gražios – būtinai apsilankykite. O šiemet galėsite tai padaryti ir traukiniu – Kelionė traukiniu į Rygą su vaikais.

Apie įdomiausias Kalėdines muges Europoje taip pat skaitykite straipsnyje Įdomiausios Kalėdinės mugės Europoje.

Kopijuoti ir naudoti be autorių ar „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Gražiausios Kalėdinės mugės Europoje, Gražiausios mugės Europoje, įdomiausios mugės Europoje, Kalėdinės mugės, Kalėdiniai miesteliai, Keliaujančios šeimos, Vokietija, Vokietija su vaikais, Vokietijos kalėdinės mugės, Vokietijos Kalėdiniai miesteliai