Geriausi paplūdimiai su vaikais Lietuvoje - Kelionės su vaikais
Geriausi paplūdimiai su vaikais Lietuvoje
Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje
2023-06-21

Geriausi paplūdimiai su vaikais Lietuvoje

Vasara – nuostabus metas, kada galima leisti laiką gamtoje prie ežerų ar jūros. O kurie ežerai ir jų pakrantės tinkamiausi  maudynėms su vaikais? Kurių infrastruktūra labiausiai pritaikyta poilsiui su vaikais. Šiame straipsnyje dalinamės su Jumis, kokie yra geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje.

Geriausi paplūdimiai su vaikais Lietuvoje yra išties puikūs šeimos laisvalaikiui. Kai kurie iš jų turi nemokamas vandens čiuožyklas. Prie kai kurių yra žaidimų aikštelės, kavinės. Labai džiaugiamės, kad galime su Jumis pasidalinti, kokie yra geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje ir kuriuose puikiai praleiskite laiką su vaikais.

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai su vaikais Lietuvoje

Čia rasite sąrašą, kurie yra geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje. O toliau šiame straipsnyje apie kiekvieną paplūdimį rasite daugiau informacijos. Sužinosite ar yra žaidimų aikštelės, ar yra nemokamos vandens čiuožyklos, koks krantas ir kokia infrastruktūra.

Kur maudytis su vaikais Vilniuje

 1. II Valakampių paplūdimys
 2. Žirmūnų paplūdimys
 3. Balsio paplūdimys
 4. Balžio paplūdimys
 5. Salotės paplūdimys
 6. Grigiškių paplūdimys

Kur maudytis su vaikais netoli Vilniaus

 1. Skaisčio ežero poilsiavietė
 2. Elektrėnų marios (turi nemokamą vandens čiuožyklą vaikams)
 3. Širvintų miesto paplūdimys (turi nemokamą vandens čiuožyklą vaikams)
 4. Kalvio ežero pakrantė
 5. Akmenos ežeras
 6. Gėlos ežeras

Kur maudytis su vaikais prie jūros

 1. I Smiltynės paplūdimys
 2. Juodkrantės centrinis paplūdimys
 3. Nidos centrinis paplūdimys
 4. Preilos paplūdimys
 5. II Melnragės paplūdimys
 6. Palangos Birutės parko paplūdimys
 7.  BOOM park paplūdimys (mokamas)

Kur maudytis su vaikais Dzūkijoje

 1. Didžiosios dailidės ežeras
 2. Metelių ir Dusios paplūdimiai
 3. Daugų paplūdimys
 4. Vijūnėlės parko paplūdimys
 5. Pivašiūnų paplūdimys
 6. Varėnos miesto paplūdimys

Kur maudytis su vaikais Kaune ir aplink Kauną

 1. Pažaislio paplūdimys
 2. Lampėdžių karjeras

Kur maudytis su vaikais Aukštaitijoje

 1. Molėtų miesto paplūdimys Patovio ežero pakrantėje
 2. Arino ežero paplūdimys
 3. Asvejos paplūdimys
 4. Palūšės paplūdimys
 5. Ignalinos miesto paplūdimys (turi nemokamą vandens čiuožyklą vaikams)
 6. Ginučių vandens malūno paplūdimys
 7. Švento ežero paplūdimys
 8. Rokiškio ežero paplūdimys
 9. Zarasaičio ežero paplūdimys
 10. Zaraso ežero Didžiosios salos paplūdimys
 11. Visagino ežero paplūdimys (turi nemokamą vandens čiuožyklą vaikams)
 12. Sartų ežero paplūdimys

Kur maudytis su vaikais Žemaitijoje

 1. Liberty Beach vandenlenčių ir vandens batutų parkas
 2. Platelių ežeras prie polsiavietės Linelis
 3. Lūksto ežero paplūdimys
 4. Bridvaišio ežero paplūdimys

Geriausi paplūdimiai su vaikais Vilniuje

II Valakampių paplūdimys

Šis paplūdimys – mažesnis už I Valakupių ir mums labiau patinka, nes yra ramesnis. Čia įrengtos persirengimo kabinos, tualetai. Yra nedidelė žaidimų aikštelė. Yra pavėsinės, jei pavyksta rasti laisvą, labai smagu ir patogu su vaikais. Daug pavėsio, smėlėtas krantas.

Žirmūnų paplūdimys

Turi mėlynosios vėliavos statusą. Paplūdimyje įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, lauko treniruoklių, vaikų žaidimų aikštelės, dušai. Budi gelbėtojai.

Balsio paplūdimys

Turi mėlynosios vėliavos statusą. Lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Parkavimas automobiliams mokamas. Yra takeliai neįgaliesiems, puikiai tinka su vežimėliu. Yra žaidimų aikštelės, persirengimo kabinos, tualetai. Krantas smėlis. Labai patogu su vaikais, nes daug šešėlio.

Balžio paplūdimys

Pasiekiamas ir viešuoju transportu. Parkavimas automobiliams mokamas. Labai graži smėlėta pakrantė. Šiaurinėje pakrantėje vasarą veikia vandenlenčių parkas. Vakarinėje pakrantėje įrengtas paplūdimys asmenims su judėjimo negalia, todėl tinka su vaikiškais vežimėliais.

Salotės paplūdimys

Smėlėtas krantas, tinkamas su vaikais, yra suolelių, didelė pakrantė, todėl galite su vaikais rasti ramesnę vietą. Netoli yra kavinė. 

Grigiškių paplūdimys

2022 m. atnaujinta pakrantė, atvežta labai daug smėlio, todėl maudytis tiesiog idealu. Naujai įrengta daug suoliukų, stalų. Yra vaikų žaidimų aikštelė, persirengimo kabinos. Teritorija labai puikiai sutvarkyta. Didžiausios mūsų rekomendacijos.

Geriausi paplūdimiai su vaikais netoli Vilniaus

Skaisčio ežero poilsiavietė

Didelė ežero pakrantė, labai skaidrus ir švarus vanduo. Didelė automobilių parkavimo aikštelė. Yra žaidimų aikštelės vaikams, persirengimo kabinos, laužavietės, pavėsinės. Šalia puikus pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Daug pavėsio.

Elektrėnų marios

Labai puikus paplūdimys su vaikais. Turi sutvarkytą infrastruktūrą, netoli yra kavinė, turi persirengimo kabinas. Labai seklus nuožulnus krantas. Ir svarbiausia – turi NEMOKAMĄ VANDENS ČIUOŽYKLĄ VAIKAMS. Vienas iš mėgstamiausių mūsų maudynių vietų. Prieš važiuojant rekomenduojame pasitikrinti vandens kokybę, nes kartais dėl padidėjusių rodiklių yra nerekomenduojame maudytis. 

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Širvintų miesto paplūdimys

Labai puikiai sutvarkyta teritorija ir vaikams tinkamas krantas. Yra viešasis tualetas, šalia puiki žaidimų aikštelė. YRA NEMOKAMA VANDENS ČIUOŽYKLA. Puikus privažiavimas automobiliu. Taip pat vandens batutai, o perėjus per tiltą – dar daugiau žaidimų aikštelių. Drąsiai galėtų būti mokamus, nes labai puikiai sutvarkytas ir turi labai daug pramogų vaikams.

Kalvio ežero pakrantė

Labai gražiai sutvarkyta teritorija – persirengimo kabinos, suoliukai, tinklinio aikštelė. Labai patogus smėlėtas krantas – puiki vieta poilsiui ir maudynėms su vaikais. Šiek tiek tolėliau nuo Vilniaus.

Akmenos ežeras

Turi labai puikią net 175 m. pakrantę. Labai puikus krantas, yra persirengimo kabinos. Minusas – automobilių stovėjimo aikštelės mokamos. Viena iš dviejų Trakų rajono paplūdimių, kurie turi oficialų paplūdimio statusą. Be smėlio kranto tolėliau yra didelė žolės teritorija su suoliukais. Puiki vieta piknikui.

Gėlos ežeras

Visai netoli Vilniaus, 2 km už Nemenčinės yra viena švariausių ežerų apylinkėse.⁣ Puikus smėlėtas krantas, labai švarus ir tvarkingas. Yra persirengimo kabina. Žymus ne tik tuo, kad vanduo švarus ir skaidrus. Vienoje ežero pakrantėje galite iššimaudyti molyje. Taip taip, teisingai išgirdote.⁣ ⁣Šiaurės rytų pakrantėje, greta II paplūdimio, yra įrengta molio vonia, visas krantas padengtas baltu moliu.⁣ Yra nemažai perspėjimų dėl stiklo šukių, todėl būkite labai atsargūs! Mes žaidžiame tik prie pačio kranto, kur prasideda molis

Geriausi paplūdimiai su vaikais prie jūros

I Smiltynės paplūdimys

Paplūdimyje įrengtos vaikų žaidimų, futbolo, tinklinio aikštelės, dviračių parkavimo vietos, tualetai. Paplūdimys pritaikytas su vaikų vežimėliais: įrengtas takas. Turi mėlynos vėliavos statusą.

Kur maudytis su vaikais Lietuvoje

Kur maudytis su vaikais Lietuvoje

Juodkrantės centrinis paplūdimys

Paplūdimyje įrengtos tinklinio aikštelės; dviračių parkavimo vietos. Paplūdimys pritaikytas su vaikų vežimėliais: įrengtas takas. Turi mėlynos vėliavos statusą

Nidos centrinis paplūdimys

Paplūdimyje įrengtos futbolo, tinklinio aikštelės; dviračių parkavimo vietos, tualetai. Paplūdimys pritaikytas su vaikų vežimėliais: įrengtas takas. Turi mėlynos vėliavos statusą.

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Preilos paplūdimys

Paplūdimyje įrengtos tinklinio aikštelės; dviračių parkavimo vietos, tualetai. Paplūdimys pritaikytas su vaikų vežimėliais: įrengtas takas. Turi mėlynos vėliavos statusą

II Melnragės paplūdimys

Paplūdimyje įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, dušai. Paplūdimys pritaikytas su vaikų vežimėliais: įrengtas takas. Turi mėlynos vėliavos statusą.

Palangos Birutės parko paplūdimys

Paplūdimys ties Birutės kalnu. Paplūdimys pritaikytas su vaikų vežimėliais: įrengtas takas. Turi mėlynos vėliavos statusą.

Boom park  paplūdimys (mokamas)

Įėjimą į Boom parką yra mokamas, tačiau čia yra nuostabus tvenkinys su nuožulniu krantu, smėlėtu paplūdimiu, persirengimo kabinomis. Sumokėję už įėjimą į parką galėsite nemokamai naudotis ir vandens batutais ir kitomis pramogomis vaikams. Čia ir baras bei kavinė, nemokami gultai. 

Daugiau apie Boom park ir mūsų įspūdžius jame skaitykite straipsnyje Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Park.

BOOM park

BOOM park

Geriausi paplūdimiai su vaikais Dzūkijoje

Didžiosios Dailidės ežeras

Poilsiautojų patogumui nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengtas teritorijų apšvietimas, paplūdimys, poilsio aikštelės su pavėsinėmis ir laužavietėmis, tinklinio, vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruokliai, valčių prieplauka su pontoniniu tiltu, gelbėtojų namelis. Dailidės ežere atidarytas vandenlenčių parkas, veikia paplūdimys, netoli nuomojami elektriniai paspirtukai.

Geriausi ežerai Lietuvoje

Geriausi ežerai Lietuvoje

Metelių ir Dusios paplūdimiai

Paplūdimys Metelių ežero pakrantėje su persirengimo kabinomis ir vaikų žaidimų aikštele. Netoli yra ir Metelių apžvalgos bokštas, nuo kurio atsiveria puiki ežero panorama. Dusia ir Metelys turbūt labiausiai tinkantys ežerai Lietuvoje su vaikais dėl savo seklaus kranto. Būtinai nuvykite – vieni gražiausių paplūdimių Lietuvoje!

Daugų paplūdimys

Paplūdimyje yra vaikų žaidimų aikštelė, įrengtos persirengimo kabinos, pastatyti suolai su staliukais. Puikus krantas

Vijūnėlės parko paplūdimys

Parko teritorijoje įrengti 4,5 km. ilgio dviračių takai, tinklinio ir vaikų žaidimo aikštelės, paplūdimys, pastatyta 10 medinių lieptų, įrengti gelbėjimo postas, vieši tualetai, dušai, poilsio erdvės. Netoli yra parke, parke gausu ir mokamų pramogų vaikams.

Pivašiūnų paplūdimys

Puikus smėlėtas krantas, įrengtos pavėsinės, vaikų žaidimų aikštelė, persirengimo kabinos.

Varėnos miesto paplūdimys

Paplūdimys įrengtas šalia Varėnos miesto tvenkinio. Šalia – tiltelis, pavėsinės, automobilių stovėjimo aikštelė, informaciniai stendai.

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai su vaikais Kaune ir aplink Kauną

Lampėdžių karjeras

Yra du privažiavimai – vienas iš Raudondvario plento jau sukant į Aplinkelį po dešine puse. Yra mokamas įvažiavimas, taip ir vadinasi Lampėdžių paplūdyms. Ten sutvarkyta, yra persirengimo kabinos, tualetai. Yra kempingas. Netoli yra wake parkas (mėgstantiems dar toks yra Akademijoje)

Kitas Senasis pliažas – iš Raudondvario plento sukam į Kulautuvos g. ir ten gale gatvės laikomės dešiniau. Mes važiuojam link Uno parko, nes mano nuomone ten gražiausias smėlis, šalia yra žaidimų aikštelė.

Geriausi paplūdimiai Kaune

Geriausi paplūdimiai Kaune

Pažaislio paplūdimys

Didelis, puikiai sutvarkytas paplūdimys. Puikus privažiavimas. Sezono metu budi gelbėtojai, yra persirengimo kabinos. Netolieste yra jachtklubas, galima išsinuomuoti ir paplaukioti laiveliais.

Geriausi paplūdimiai su vaikais Aukštaitijoje

Molėtų miesto paplūdimys Pastovio ežero pakrantėje

Labai puikiai sutvarkyta pakrantė, vaikų žaidimų zona, puikus krantas. Taip pat yra tiltas pasivaikščiojimui per ežerą.

Arino ežero paplūdimys

Paplūdimyje rasite pavėsines, laužavietes, persirengimo kabinas. Puiki smėlio pakrantė maudynėms su vaikais. Minusas – nėra pavėsio.

Asvejos paplūdimys

Mums pats gražiausias Oro dubingiai poilsiavietės paplūdimys. Tobulai sutvarkytas, fantastiškas krantas. Išskirtinai švarus vanduo. Poilsiavietė turi didelę pramoginių paslaugų pasiūlą. Labai rekomenduojame!

Palūšės paplūdimys

Vienas mėgstamiausių mūsų paplūdimių šiame regione. Jis įrengtas šalia Lūšių ežero, turi smėlėtą pakrantę, ežero dugnas prie kranto lėkštas, gilėja lėtai. Paplūdimyje įrengti suoliukai, persirengimo kabina. Puikus su vaikais.

Ignalinos miesto paplūdimys

Dar vienas puikus paplūdimys, kuris turi nemokamą čiuožyklą vaikams! Smėlėtas krantas, šalia ir pieva piknikui. Labai sutvarkyta teritorija, yra didelis tiltas virš vandens. Šalia – sveikatingumo takas basoms kojoms. Nuostabi vieta su vaikais!

Ginučių vandens malūno paplūdimys

Nėra kažkuo labai ypatingas – tačiau garantuojame vaikams patiks malūno vandens kaskados! Šalia paplūdimio įrengti suoliukai ir persirengimo kabina. Kitoje gatvės pusėje yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Švento ežero paplūdimys

Jei planuojate maudynes su mažaisiais, tuomet reikia iš Zarasų keliauti Ignalinos kryptimi ir neaplenkti posūkio prie Švento ežero. Švento ežero pakrantė – tobuliausia maudynių vieta su pačiais mažiausiais. Geru oru rizikuojate pakliūti į perpildytą pakrantę, bet atvykstantiems iš didmiesčių gal ir neatrodys, kad žmonių tiek daug, čia mes vietiniai labiau dėl to išlepinti…

Čia nėra WC, nėra kur įsigyti užkandžių ar gėrimų, nėra persirengimo kabinų, bet patikėkite – šis krantas virs jūsų mėgstamiausiu šiose apylinkėse jei mėgstate gamtą ir mišką! Ilgas ruožas negilaus kranto su auksiniu smėliuku. Fantastika. Privažiavimas geras, miško keliu.

Gražiausi ežerai Lietuvoje

Gražiausi ežerai Lietuvoje

Rokiškio ežero paplūdimys

Sutvarkyta aplinka, takeliai išgrįsti trinkelėmis, todėl patogu apsilankyti ir su vėžimėliais, dviračiais. Jus sužavės sutvarkytas paplūdimys ir smėlėta pakrantė, kuri pritaikyta ir mažesniems vaikučiams. Įrengtas didelis tiltas su kėdėmis. Netoliese yra kavinė, tualetas.

Zarasaičio ežero paplūdimys

Ežere įrengtas baseinas po atviru dangumi su plaukimo takeliais ir vienintelis Lietuvoje 10 metrų aukščio tramplinas. Puikiai sutvarkyta teritorija. Labai patiks vyresniems vaikams.

Geriausi paplūdimiai Lietuvoje

Geriausi paplūdimiai Lietuvoje

Zaraso ežero Didžiosios salos paplūdimys

Puikus privažiavimas, labai gražiai sutvarkyta teritorija, veikia vandenlenčių parkas. Smėlėtas krantas. Tobula vieta su vaikais.

Visagino ežero paplūdimys

Dar vienas paplūdimys, kuris turi NEMOKAMĄ vandens čiuozyklą vaikams. Pats paplūdimys – tobulai tink poilsiui su vaikais. Smėlėtas krantas, puikus privažiavimas, šalia miškelis su daug šešelio. Yra tiltas pasivaikščiojimui, suoliukai, persirengimo kabinos.

Kur maudytis su vaikais

Kur maudytis su vaikais

Sartų ežero paplūdimys

Sartų ežero pakrantė labai ilga, tad net ir esant daug žmonių, laisvai rasite nuošalesnės vietos. Yra persirengimo kabinos, supynės vaikams, suoliukai.

Geriausi paplūdimiai su vaikais Žemaitijoje

Liberty Beach vandenlenčių ir vandens batutų parkas

Didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje – „Liberty Beach” Tauragėje – tai visapusiškas poilsio, pramogų ir vandens batutų kompleksas, kuriame kažką gero ir įdomaus ras sau kiekvienas šeimos narys. Čia veikia vienintelis Tauragės regione ir pats didžiausias vandens batutų parkas Lietuvoje!

Nors šis vieta labiausiai garsėja dėl savo aktyvių vandens pramogų, tačiau Liberty Beach gali pasigirti ir savo poilsio zonomis, išskirtinėmis pramogomis, jaukia kavine su puikiu maistu ir net atokiau esančia pirtele ant kranto. Balto smėlio paplūdimys yra populiariausia Tauragės miesto maudykla ir tikra vasaros pramogų oazė, kurią dėl plataus pramogų pasirinkimo, švaraus vandens ir smėlėto dugno renkasi tiek vaikai, tiek suaugę.

Platelių ežeras prie poilsiavietės Linelis

Nuostabi sutvarkyta pakrantė, smėlėtas ir seklus krantas. Yra vaikų žaidimų aikštelė.

Lūksto ežero paplūdimys

Labiausiai šis ežeras žinomas dėl Bliuzo festivalio. Tačiau labai įdomu, kad šiame ežere randama ir gintaro. Netoliese yra pažintinis Gintarų takas, tad galima ne tik išsimaudyti, bet ir turimingai praleisti laiką. Puikus ežero krantas, smėliukas ir seklus įlipimas

Bridvaiškio ežero paplūdimys

Įsikūręs Tytuvėnų miesto pietinėje dalyje. Vyresniems vaikams ir suaugusiems įrengtas lieptas su tramplinu. Yra persirengimo kabinos, suoliukai, smėlio dėžė mažiesiams, lauko tualetai.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Geriausi paplūdimiai Lietuvoje, Gražiausi ežerų paplūdimiai, Gražiausi paplūdimiai Lietuvoje, Ką veikti su vaikais, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Kur atostogauti su vaikais, Kur keliauti su vaikais, Kur maudytis su vaikais Lietuvoje, Kur poilsiauti su vaikais, Kurie ežerai tinkami maudynėms su vaikais, Laisvalaikis su vaikais, Lietuva, Lietuvos gamta