Kur maudytis su vaikais Vilniuje - Kelionės su vaikais
Kur maudytis su vaikais Vilniuje
Kur maudytis su vaikais Vilniuje
2023-06-28

Kur maudytis su vaikais Vilniuje

Vasara – idealus metas, kada galima leisti laiką prie ežerų su vaikais ir visa šeima. Dažnai tėvams kyla klausimas, kur maudytis su vaikais Vilniuje ar netoli Vilniaus. Kurie ežerai ir jų pakrantės tinkamiausi  maudynėms su vaikais Vilniuje ir netoliese? Kurių infrastruktūra labiausiai pritaikyta poilsiui su vaikais? Šiame straipsnyje dalinamės su Jumis, kokie yra geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Vilniuje ir šalia Vilniaus.

Geriausi paplūdimiai su vaikais Vilniuje ir aplink Vilnių yra išties puikūs šeimos laisvalaikiui. Kai kurie iš jų turi nemokamas vandens čiuožyklas. Prie kai kurių yra žaidimų aikštelės, kavinės. Labai džiaugiamės, kad galime su Jumis pasidalinti informacija, kur maudytis su vaikais Vilniuje, kokie yra geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais  ir kuriuose puikiai praleiskite laiką su vaikais.

Kur maudytis su vaikais Vilniuje ir aplink Vilnių

Čia rasite sąrašą, kurie yra geriausi paplūdimiai maudytis su vaikais Vilniuje ir aplink Vilnių. O toliau šiame straipsnyje apie kiekvieną paplūdimį rasite daugiau informacijos. Sužinosite ar yra žaidimų aikštelės, ar yra nemokamos vandens čiuožyklos, koks krantas ir kokia infrastruktūra.

Kur maudytis su vaikais visoje Lietuvoje rasite straipsnyje Geriausi paplūdimiai su vaikais Lietuvoje.

Kur maudytis su vaikais Vilniuje

 1. II Valakampių paplūdimys
 2. Žirmūnų paplūdimys
 3. Balsio paplūdimys
 4. Balžio paplūdimys
 5. Salotės paplūdimys
 6. Grigiškių paplūdimys

Kur maudytis su vaikais netoli Vilniaus

 1. Skaisčio ežero poilsiavietė
 2. Elektrėnų marios (turi nemokamą vandens čiuožyklą vaikams)
 3. Širvintų miesto paplūdimys (turi nemokamą vandens čiuožyklą vaikams)
 4. Kalvio ežero pakrantė
 5. Akmenos ežeras
 6. Gėlos ežeras

Geriausi paplūdimiai su vaikais Vilniuje

II Valakampių paplūdimys

Šis paplūdimys – mažesnis už I Valakupių ir mums labiau patinka, nes yra ramesnis. Čia įrengtos persirengimo kabinos, tualetai. Yra nedidelė žaidimų aikštelė. Yra pavėsinės, jei pavyksta rasti laisvą, labai smagu ir patogu su vaikais. Daug pavėsio, smėlėtas krantas.

Žirmūnų paplūdimys

Turi mėlynosios vėliavos statusą. Paplūdimyje įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, lauko treniruoklių, vaikų žaidimų aikštelės, dušai. Budi gelbėtojai.

Balsio paplūdimys

Turi mėlynosios vėliavos statusą. Lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Parkavimas automobiliams mokamas. Yra takeliai neįgaliesiems, puikiai tinka su vežimėliu. Yra žaidimų aikštelės, persirengimo kabinos, tualetai. Krantas smėlis. Labai patogu su vaikais, nes daug šešėlio.

Balžio paplūdimys

Pasiekiamas ir viešuoju transportu. Parkavimas automobiliams mokamas. Labai graži smėlėta pakrantė. Šiaurinėje pakrantėje vasarą veikia vandenlenčių parkas. Vakarinėje pakrantėje įrengtas paplūdimys asmenims su judėjimo negalia, todėl tinka su vaikiškais vežimėliais.

Salotės paplūdimys

Smėlėtas krantas, tinkamas su vaikais, yra suolelių, didelė pakrantė, todėl galite su vaikais rasti ramesnę vietą. Netoli yra kavinė. 

Grigiškių paplūdimys

2022 m. atnaujinta pakrantė, atvežta labai daug smėlio, todėl maudytis tiesiog idealu. Naujai įrengta daug suoliukų, stalų. Yra vaikų žaidimų aikštelė, persirengimo kabinos. Teritorija labai puikiai sutvarkyta. Didžiausios mūsų rekomendacijos.

Geriausi paplūdimiai su vaikais netoli Vilniaus

Skaisčio ežero poilsiavietė

Didelė ežero pakrantė, labai skaidrus ir švarus vanduo. Didelė automobilių parkavimo aikštelė. Yra žaidimų aikštelės vaikams, persirengimo kabinos, laužavietės, pavėsinės. Šalia puikus pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Daug pavėsio.

Elektrėnų marios

Labai puikus paplūdimys su vaikais. Turi sutvarkytą infrastruktūrą, netoli yra kavinė, turi persirengimo kabinas. Labai seklus nuožulnus krantas. Ir svarbiausia – turi NEMOKAMĄ VANDENS ČIUOŽYKLĄ VAIKAMS. Vienas iš mėgstamiausių mūsų maudynių vietų. Prieš važiuojant rekomenduojame pasitikrinti vandens kokybę, nes kartais dėl padidėjusių rodiklių yra nerekomenduojame maudytis. 

Kur maudytis su vaikais Vilniuje. Elektrėnų marios

Kur maudytis su vaikais Vilniuje. Elektrėnų marios

Širvintų miesto paplūdimys

Labai puikiai sutvarkyta teritorija ir vaikams tinkamas krantas. Yra viešasis tualetas, šalia puiki žaidimų aikštelė. YRA NEMOKAMA VANDENS ČIUOŽYKLA. Puikus privažiavimas automobiliu. Taip pat vandens batutai, o perėjus per tiltą – dar daugiau žaidimų aikštelių. Drąsiai galėtų būti mokamus, nes labai puikiai sutvarkytas ir turi labai daug pramogų vaikams.

Kalvio ežero pakrantė

Labai gražiai sutvarkyta teritorija – persirengimo kabinos, suoliukai, tinklinio aikštelė. Labai patogus smėlėtas krantas – puiki vieta poilsiui ir maudynėms su vaikais. Šiek tiek tolėliau nuo Vilniaus.

Akmenos ežeras

Turi labai puikią net 175 m. pakrantę. Labai puikus krantas, yra persirengimo kabinos. Minusas – automobilių stovėjimo aikštelės mokamos. Viena iš dviejų Trakų rajono paplūdimių, kurie turi oficialų paplūdimio statusą. Be smėlio kranto tolėliau yra didelė žolės teritorija su suoliukais. Puiki vieta piknikui.

Kur maudytis su vaikais Vilniuje

Kur maudytis su vaikais Vilniuje

Gėlos ežeras

Visai netoli Vilniaus, 2 km už Nemenčinės yra viena švariausių ežerų apylinkėse.⁣ Puikus smėlėtas krantas, labai švarus ir tvarkingas. Yra persirengimo kabina. Žymus ne tik tuo, kad vanduo švarus ir skaidrus. Vienoje ežero pakrantėje galite iššimaudyti molyje. Taip taip, teisingai išgirdote.⁣ ⁣Šiaurės rytų pakrantėje, greta II paplūdimio, yra įrengta molio vonia, visas krantas padengtas baltu moliu.⁣ Yra nemažai perspėjimų dėl stiklo šukių, todėl būkite labai atsargūs! Mes žaidžiame tik prie pačio kranto, kur prasideda molis.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.