Biržai su vaikais - Kelionės su vaikais
Biržai su vaikais
Biržai su vaikais
2023-07-06

Biržai su vaikais

Šeimoms Biržai yra gerai žinomi dėl veikiančio čia Kirkilų pramogų parko, tačiau šis miestas turi daugybę įdomių vietų ir smagių pramogų, kurias tiesiog privalote pamatyti ir išbandyti – geriausia vasarą, bet nebūtinai. Savaitgalis, praleistas Biržuose su šeima, gali tapti kupinas atradimų ir puikių potyrių! Dalinamės idėjomis, ką veikti Biržuose su vaikais.

Biržai su vaikais yra geri tuo, jog čia veiklos ras kiekvienas – nuo mėgstančių tyliai patyrinėti istorinius objektus iki nuotykių ir pramogų ištroškusių keliautojų.

Mažiesiems aktyviems lankytojams smagiausios pramogos, žinoma, Kirkilų parke. Vis dėlto keliaudami į Kirkilus rasite ir unikalų apžvalgos bokštą bei galėsite pamatyti karstinius ežerėlius! O kur dar naujoji žaidimų aikštelė ir gyvūnėlių ūkiai. Apsilankymas Levandų ūkyje užtikrins originalias asmeninukes, o ir kitų lankytinų vietų suskaičiuojame daugiau nei kelios dešimtys.

Taigi, ką dar verta aplankyti Biržuose?

Biržų gidas

Kur pramogauti Biržuose

 1. Kirkilų pramogų parkas
 2. Šiaurinė ranča
 3. Levandų ūkis
 4. Montebolas
 5. Eko basų kojų parkas
 6. Biržų paplūdimys
 7. Naujoji Biržų vaikų žaidimų aikštelė

Kur pavalgyti

 1. Butenas Hotel Tyla
 2. Kirkilai Bistro užkandinė
 3. Restoranas „Alaus kelias”

Kur apsistoti

 1. Butenas Hotel Tyla
 2. Sodyba „Vienkiemio Oazė“
 3. Alės Podėnienės sodyba

Ką pamatyti Biržuose

 1. Milišiūnų avių ūkis
 2. Sodyba „Vienkiemio Oazė“
 3. Astravo dvaro sodyba
 4. Butautų dvaras
 5. Mantagailiškių dvaras
 6. Karstinė įgriūva Karvės ola
 7. Kiršonių akmuo
 8. Smegduobė Barsuko ola ir pažintinis takas
 9. Šaltiniai – Kučgalio ir Smardonės
 10. Šiauriausias Lietuvos taškas
 11. Patefonų muziejus
 12. Sigutės Kiaulėnienės šeimos lėlių muziejus
 13. Senovinių arbatinukų galerija
 14. Siaurojo geležinkelio kompleksas
 15. Biržų regioninio parko lankytojų centras
 16. Biržų pilis
 17. Kirkilų apžvalgos bokštas
 18. Ilgiausias Lietuvoje pėsčiųjų tiltas
 19. Kirkilų karstiniai ežerėliai
 20. Veikiantis Sodeliškių malūnas
 21. Sodeliškių technikos muziejus
 22. Sodeliškių senovinės buities muziejus

Biržai su vaikais – Kelionės su vaikais rekomenduoja

Kirkilų pramogų parkas

Kirkilų pramogų parkas – tai vieta visai šeimai, kur rasite daugybę pramogų, tinkamų tiek mažiausiems, tiek paaugliams ir suaugusiems:

 • Animacinių herojų parką – įspūdingo grožio rankų darbo skulptūros, prie kurių kiekvienas stabtels pasidaryti asmenukę.
 • Gravitacinis namas – netgi tikintiems fizikos dėsniais gali būti labai įdomu. Niekas negali patikėti tuo ką mato, tol kol to nepatyrė.
 • Iliuzijų tunelis – iliuzijų tunelyje atitrūksite nuo realybės ir negalėsite sukontroliuoti savo kūno, nepaisant to, kad būsite ant visiškai stabilaus ir plokščio paviršiaus.

Be šių pramogų, Kirkilų pramogų parke jūsų lauks daugybė kitų smagių pramogų skirtų visai šeimai: siaubo namas, disko golfas, mini golfas, šaudymas lankais bei air soft ginklais, pasivažinėjimas elektriniais keturračiais, triušiukų erdvė, pažintinis NATURA 2000 paukščių takas, batutas, kanapių labirintas, siaubo labirintas.

Daugiau apie Kirkilų pramogų parką skaitykite Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča.

Šiaurinė ranča

Šiaurinė ranča – tai naminių gyvūnėlių namai kuriuose gyvena įvairūs naminiai gyvūnėliai – alpaka, lama, ponis, mini arkliukas, mini avytės, aviukas Šonas, asilas, mini ožiukai, triušiai, povai, fazanai, antys, vištos, kanarėlės ir kiti. Šiuos gyvūnėlius galėsite ne tik aplankyti, bet ir pamaitinti ar paglostyti. Tai visiška NAUJIENA Biržuose – būtinai apsilankykite!

O kad būsimiems mažiesiems lankytojams netruktų veiklos, Šiaurinėje rančoje jų lauks ir karuselės, kur smagiai galės leisti laiką. Taip pat išalkusių ir ištroškusių laukia lauko kavinukė.

Daugiau apie Šiaurinę rančą skaitykite Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča.

Levandų ūkis

Apsilankykite Levandų ūkyje ir atraskite ramybę lietuviškuose levandų laukuose ir čia pat gaminamuose natūraliuose produktuose grožiui, sveikatai bei namų jaukumui.

Levandų ūkis vasaros sezono metu lankytojus priima birželio – rugsėjo mėnesiais.

Levandų ūkyje pasigerėję ir iš arčiau apžiūrėję levandas, galėsite atsipūskite jaukioje ūkio kavinukėje. Neskubėdami išgerkite puodelį arbatos ar kavos, pasimėgaukite skanėstais – pyragaičiais, keksiukais, macaroons sausainiais. Kavinukėje taip pat galėsite paragauti ūkyje auginamų levandų ir darželinės žiomenės arbatų. Kiekvienas kavinukės meniu ras ką skanaus užkąsti.

Levandų ūkio Provanso krautuvėlėje rasite levandų ir rožių hidrolatus, muilus, vonios burbulus, levandų medų, kūno šveitiklius, kvapniuosius maišelius ir dar daug kitų kvapnių produktų. Užsukite pasikonsultuoti, sužinoti apie naudojimo būdus arba tiesiog paplepėti!

Levandų ūkyje vyksta edukaciniai užsiėmimai, dirbtuvėlės.

Šiemet Levandų ūkyje vyksta ir Vasaros festivalis su muzikiniais koncertais ir šeimų dienomis.

Montebolas

MONTEBOLAS – žaidimas atvirame ore ir puikiausias būdas atsipūsti su šeima, draugais ar kolegomis!

Pasivaikščiokite po erdvų Mantagailiškio dvaro parką (dvaras minimas nuo XVI amžiaus), žaisdami unikalų žaidimą – MONTEBOLL.

Žaidimo principas – įspirti kamuolį į parko pievoje įrengtas duobutes, atliekant kuo mažiau spyrių, tačiau viskas nėra taip paprasta – parko dydis apie 20 ha, kamuolio nevalia įspirti į smegduobę (o jų aplink Jus bus virš 50!).

Įdomu tai, kad:

 • Šį žaidimą gali žaisti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, nes žaidimas nereikalauja išankstinio fizinio pasiruošimo, o dalyvių skaičius gali būti nuo 5 iki 63.
 • Ypač populiaru MONTEBOLL žaisti tapo komandomis, švenčiant įvairias asmenines ar įmonių šventes.

Biržų paplūdimys

Širvėnos ežero pakrantėje įsikūręs miesto paplūdimys, kuriame galėsite pasilepinti saulės voniomis ir atsivėsinti karštą vasaros dieną.

Naujoji vaikų žaidimų aikštelė

Naujoji vaikų žaidimų aikštelė Biržuose, esanti aikštėje greta Evangelikų reformatų Bažnyčios. Žaidimų aikštelėje yra sumontuotas interaktyvus daugiafunkcis išmanusis žaidimų įrenginys YALP MEMO.

YALP MEMO – daugiafunkcinis išmanusis įrenginys lavinantis fizinį aktyvumą, taktiką, loginį mąstymą, skatinantis kūrybiškumą, įtraukiantis į komandinius žaidimus ir ugdantis reakciją. Interaktyvus įrenginys apjungia smagiausius video ir lauko žaidimus siūlydamas matematikos užduotis (sudėtingėja sėkmingai sprendžiant užduotis), spalvų bei atminties lavinimo žaidimus.

Eko basų kojų parkas

Pradėjus eiti akmenuotu taku už vingio laukia smėlis. Vėliau tenka eiti per pjuvenas, įvairaus dydžio ir formos akmenis, lentas. Taip pat maloniai nuteikia ėjimas per nendres, vyteles, kankorėžius. Galima šokinėti nuo kelmelio ant kelmelio, pereiti ir paprasčiausiu juodžemiu. Tenka pereiti ir melioracijos griovį, vėliau pakilti mediniu tilteliu į viršų ir staigiai nusileisti. Smagu po aštrių akmenukų pereiti paprasčiausiu smėliu ar netgi žvyru. Pailsus tako viduryje galima prisėsti ant suoliuko, atsipūsti…
Tako ilgis – 1300 metrų!

Milišiūnų avių ūkis

Kristinos ir Jurio Milišiūnų avių ūkyje, Dvasrgalių kaime yra apie 800 įvairių veislių avių (dominuoja senosios lietuviškos, vokiškos, prūsiškos veislės).

Vienoje iš penkių pastatytų jurtų įkurta avinukų ekspozicija, kurioje – per 1000 eksponatų. Lentynose nugulė visi daiktai ir suvenyrai, susiję su avimis, surinkti per daugiau nei dešimtį metų. Ekspozicijoje išvysite įvairių formų, spalvų ir faktūrų puodelius, žaislines ir suvenyrines avytes, įvairius rūbus dekoruotus avimis. Eksponatai yra iš įvairių medžiagų – molio, stiklo, medžio, vilnos, veltinio.

Milišiūnų avių ūkis siūlo:

 • edukacinė programa „Avis aprengs ir pamaitins″ (būtina užsisakyti iš anksto);
 • „jūra“ avių ir nameliai iš vilnos;
 • egzotiška aplinka ir patiekalai (karšti patiekalai ar šalti užkandžiai) iš avienos šeimos šventėms, smagiems draugų ir giminių susibūrimams, įmonių vakarėliams;
 • įvairių veislių avys;
 • vilna ir gaminiai iš jos;
 • produktų iš avienos ir avies pieno degustacija;
 • galimybė išmėginti ypatingą – sausą pirtį ant vilnos;
 • šeimininkų surinkta avinukų kolekcija, kurioje daugiau nei 1000 eksponatų;
 • laisvalaikio praleidimas avininkystės ūkyje;
 • nuomojamos patalpos seminarų konferencijų organizavimui, iki 50 vietų.

Sodyba „Vienkiemio Oazė“

Šioje sodyboje rasite žaidimų aikštelę, auginamus danielius ir keturkojį draugą Narsą, kuris yra ištikimas sodybos sargas ir visų draugas. Taip pat aplankykite mistišką Akmenų slėnį, kuris tapęs tikru lankytinu objektu dėl ypatingos energetikos, padės išpildyti slėnyje Jūsų sugalvotas svajones, linkėjimus ir norus…

Astravo dvaro sodyba

Astravas – Biržų miesto dalis Širvėnos ežero šiauriniame krante prie Apaščios upės. 1862 m. Astrave grafai pastatė dviaukščius rūmus su belvederiniu bokštu. Itališkų vilų stiliaus rūmai yra viena gražiausių romantizmo laikotarpio dvarų rezidencijų Lietuvoje.

Butautų dvaras

Butautų dvaras žinomas dar nuo 1750 m., ir nors neaišku, kas buvo patys pirmieji dvaro savininkai, tačiau žinoma, jog nuo pat pradžių dvaro rūsiuose buvo pradėtas virti alus. Mūsų laikais dvaras yra taip pat pritaikytas alaus virimui, degustacijoms ir edukacijoms, tačiau kol kas pastatas yra laikinai uždarytas. Galima jį apžiūrėti tik iš išorės (o tai irgi yra verta dėmesio).

Mantagailiškių dvaras

Mantagailiškio dvaro pavadinimas yra kilęs nuo bajorų Montigailų pavardės, kuri Biržų apylinkėse yra sutinkama jau nuo XVI a. 2007 m. juos nusipirko nauji savininkai. Šiuo metu savininko Sigito Kalkio iniciatyva yra vykdomi išsamūs dvaro sodybos teritorijos archeologiniai tyrimai, atlikti rūmų konstrukciniai tyrimai bei vykdoma jų restauracija, tvarkomas parkas, kuriame vyksta užpatentuoto žaidimo „Monteball“, pavadinto dvaro garbei, turnyrai.

Karstinė įgriūva Karvės ola

Karvės ola – žinomiausias ir geriausiai ištirtas respublikinės reikšmės geologinis paminklas Šiaurės Lietuvoje. „Karvės ola“ dar aktyviai vystosi. Jos parametrai, urvų ilgis, smegduobės forma, kitos tuštumos keičiasi. Sakoma, kad kažkada šioje vietoje prasmego karvė – prie uolos liko tik grandinės galas.

Kiršonių akmuo

Tai – didžiausias riedulys Biržų regioninio parko teritorijoje ir vienas iš didžiausių Biržų rajone. Jis atneštas ledyno paskutinio ledynmečio metu prieš 10000 metų.

Smegduobė Barsuko ola ir pažintinis takas

Takas įrengtas Karajimiškio kraštovaizdžio draustinyje, Mantagailiškio „Gojelio″ miške. Pėsčiųjų takas įrengtas 2,5 ha ploto teritorijoje, santakinio grunto danga. Bendras ilgis 700 m. Geologinį taką sudaro pažintinis takas, laiptai ir liepteliai bei informaciniai ženklai. Takas leidžia apžvelgti net 13 smegduobių, iš kurių trys yra sudėtingesnės savo forma, ir kurių duburiuose yra susijungusios po dvi ar tris anksčiau atsivėrusios smegduobės, tame tarpe ir Barsuko ola – ji yra susidariusi iš dviejų kadaise susijungusių smegduobių, kurių dabartinis ilgis yra 32 m, gylis – 3,5 m.

Šaltinis Smardonės

Dėl karstelėjusio skonio ir išsiskiriančių sieros vandenilio dujų kvapo čionykščiai gyventojai į Smardonės šaltinį atkreipė dėmesį labai seniai, o specifinė smarvė logiškai padiktavo ir atitinkamo vardo parinkimą. Jie nevartojo vandens iš šio šaltinio mėsai, kavai ar arbatai virti, bet naudojo duonai kepti, maudymuisi; vanduo tiko besigydantiems gurkšnoti, mazgotis akis, taip pat tiesiog šaltinyje mirkyti skaudamas rankas, kojas.

Kučgalio šaltinis

Kučgalio šaltinis turi ne bet kokią istoriją: yra pasakojama, kad 1946 metais Rusijoje pritrūko naftos ir jos rusai ieškojo net Lietuvoje. Buvo padaryta daugybė gręžinių, tačiau naftos rusams rasti nepavyko. Vietoj jos, šalia Kučgalio, iš gręžinio pradėjo tekėti vanduo. 2015 metais vietovė aplink šaltinį buvo atnaujinta, sutvarkyta – įrengta laužavietė, sutvarkytas beržynėlis, pastatyta nauja pavėsinė bei atnaujintas stogas šaltiniui.

Šiauriausias Lietuvos taškas

Biržų kraštas turi kuo pasigirti! Čia galite aplankyti šiauriausią Lietuvos tašką!

Norėdami pasiekti šiauriausią Lietuvos tašką, važiuokite link šiauriausio Lietuvos kaimo – Aspariškių. Nuo Aspariškių iki šiauriausio taško pagal Nemunėlį pėsčiomis dar reikia nueiti apie tris kilometrus. Takas veda miško keliuku, kas keletą kilometrų yra ženklai.

Sodeliškių senovinės buities muziejus

Sodeliškių senovinės buities muziejuje išvysite net 7 pastatų ansamblį: autentišką XX a. pradžios sodybą, vienintelį Lietuvoje veikiantį vėjo malūną, kalvę, kluoną su žemės ūkio technika ir karietomis, klėtį su gausia buities rakandų kolekcija, pirtelę kur verdamas naminis alus, tvartą su naminiais gyvūnais. Lankoma visa sodybos teritorija, laikas neribojamas. Prie pat yra elnynas, muflonai, danieliai, alpakos.

Patefonų muziejus Alės Podėnienės sodyboje

Virš 150 eksponatų! Šį paroda prisideda prie atliekų kultūros puoselėjimo idėjų. Surinkti nebenaudojami, skirtingų dizainų, įvairių laikmečių, įvairiose šalyse pagaminti patefonai.

Sigutės Kiaulėnienės šeimos lėlių muziejus

Sigutės Kiaulėnienės šeimos muziejuje pamatysite apie 150 pačios Sigutės kurtų ir įvairiausiais drabužėliais papuoštų lėlių bei virš 1200 padovanotų ir rinktų lėlių, taip pat senovinių buities rakandų, padargų.

Senovinių arbatinukų galerija

Senovinių arbatinukų galerija – muziejus – tai tikras arbatos pasaulis Biržuose. „Biržų arbatinės“ kolekcijoje daugiau nei 800 eksponatų ir ekspozicija greitai auga! Čia rasite arbatos ir viskas kas prie arbatos. Grožėtis arbatinukais ir kitomis parduotuvei išskirtinumo suteikiančiomis smulkmenomis galima prie stalelio prisėdus ant įspūdingų gėlėtų senovinių kėdžių. Arbatinėje sriubčiojant arbatą apžiūrėjus įspūdingą arbatinukų kolekciją, antrame pastato aukšte galima užsisakyti kambarį ir apsistoti viešbutyje, kuriame net šviestuvai iš arbatinukų!

Biržų pilis – Biržų krašto muziejus SĖLA

Kviečiame šeimas apsilankyti muziejuje ir turiningai bei smagiai praleisti laiką. Siūlome dalyvauti edukacinėse programose, supažindinančiose su kunigaikščių rūmų gyvenimu, XVII-XVIII a. karyba ir tradicinių švenčių papročiais.

Siaurojo geležinkelio kompleksas

Biržų „Siaurukas“ – tai 750 mm pločio vėžės geležinkelis, ilgiausias Europoje ir vienas unikaliausių mūsų šalies paveldo objektų, todėl išlikę siaurojo geležinkelio ruožai yra saugoma kultūros vertybė.

Biržų regioninio parko Lankytojų centras

Centre įrengta ekspozicija, supažindinanti su šios saugomos teritorijos išskirtinėmis vertybėmis. Pagrindinė ekspozicijos tema – „Prasmengančios žemės kraštas“, kadangi Biržų kraštas garsėja smegduobėmis, įgriuvomis, įdomiais geologiniais procesais. Lankytojų laukia įdomus pažintinis interaktyvus kerno ekspozicijos stendas, kurio pagalba lankytojai gali pajausti gręžinio gylio mastelį ir pažinti geologinių sluoksnių kaitą.

Ilgiausias Lietuvoje pėsčiųjų tiltas

Širvėnos ežero plotas yra apie 325 ha, o 525 m ilgio tiltas per jį – ilgiausias pėsčiųjų tiltas Lietuvoje. Šiandieną šis tiltas gausiai lankomas žvejų, jaunavedžių, miestiečių ir miesto svečių, kurie nori pasigrožėti miestu, ežero ramybe ir tiltu pasivaikščioti iki Astravo dvaro.

Kirkilų apžvalgos bokštas

Tai puiki vieta šeimoms turiningai praleisti laiką. Čia pamatysite įspūdingą apžvalgos bokštą, užlipę net į 32 metrų aukštį pasigrožėsite išskirtiniu karstinių ežerėlių grožiu.

Žinoma, pastebėsite ir pažintinį taką. Jis prasideda prie pat bokšto, einant juo matysite net keletą poilsiaviečių kur galite prisėsti, atsipūsti, susikurti laužą. Einant taku pastebėsite medinę krantinę, kur galite maudytis. Einant toliau išvysite garsų gaudyklę, vabzdžių viešbutį ir žinoma vaikų žaidimų aikštelę.

Kirkilų karstiniai ežerėliai

Labai daug įgriuvų yra įsmukusios žemiau gruntinio vandens lygio ir dėl to virtusios ežerėliais, įgriuvų tankis siekia 200vnt/km2. Čia yra ir pasivaikščiojimo takas – tai puiki galimybė stebėti šiuos unikalius vandens telkinius iš labai arti. Tai unikalus reiškinys Europoje, nes ežerėliuose galima aptikti žaliųjų ir purpurinių sieros bakterijų kolonų, kurių dar randama tik Italijoje. Yra įrengtas pasivaikščiojimo takas.

Veikiantis Sodeliškių malūnas

„Sodeliškio dvaro sodyboje“ yra tikras senovinis ir veikiantis malūnas, ekologinis ūkis, autentiška 20 a. pr. Aukštaitijos sodyba. Ekskursijos ar edukacijos metu galima pamatyti veikiantį 1924 m. vėjo malūną, senovinių motociklų, mašinų, traktorių, garo mašinų kolekciją. Iš arti pamatyti auginamus elnius, danielius, muflonus. Ekskursijos/edukacijos vykdomos jei surinksite 10 draugų kompaniją.

Sodeliškių technikos muziejus

Muziejuje išvysite senovinių garo traktorių, traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijas. Muziejuje pamatysite tokius eksponatus kaip: 1898-tųjų metų garinį CASE traktorių, 1929-tųjų metų Oldsmobile, 1942-tųjų Cadillac, bei prabangiasias GAZ 13 ir GAZ 14 „Čaikas“.

Rekomenduojamos apgyvendinimo ir maitinimo vietos

Butenas Hotel Tyla

Butenas Hotel Tyla – puikus viešbutis šeimos poilsiui Biržuose. Viešbutis įsikūręs įspūdingoje Biržų parko vietoje, šalia Kilučių ežero užtvankos ir upės Apaščios. Tai puiki, gamtos harmonijos apsupta vieta, kur galite atgauti jėgas bei pasimėgauti gamtos grožiu.

Čia taip taip pat galite užsukti ir tiesiog skaniai pavalgyti viešbučio restorane. Vaikams įrengta atskira erdvė – spalvinga žaidimų aikštelė. Spalvingos čiuožyklos, alpinisto tinklelis, nebijantiems iššūkių, dviaukštis mini namukas, supynės neleis liūdėti mažiesiems išdykėliams. Didesnieji išdykėliai galės šėlti dideliame batute.

Sodyba „Vienkiemio Oazė“

Kaimo turizmo sodyba „Vienkiemio Oazė“ – šeimoms su vaikais ir augintiniais draugiška vieta. Ši sodyba – tikras atradimas išsiilgusiems ramaus poilsio, šilto, jaukaus bendravimo, pabuvimo kartu autentiškuose, senovine dvasia dvelkiančiuose nameliuose ir gamtoje.

Sodyboje „Vienkiemio Oazė“ nameliai turi neįtikėtinai gilią ir ilgą istoriją, ypatingą aurą ir nuotaiką, kurią galima pajusti atvykus. Šeimininkai visus namelius paruošė ir įrengė patys, stengdamiesi palikti kuo daugiau autentikos. Čia savo namelį ras kiekvienas, tiek šeima su vaikais, tiek poros ar draugų būrys.

Šioje sodyboje rasite: žaidimų aikštelę; auginamus danielius; keturkojį draugą Narsą, kuris yra ištikimas sodybos sargas ir visų draugas; mistišką Akmenų slėnį, kuris tapęs tikru lankytinu objektu dėl ypatingos energetikos, padės išpildyti slėnyje Jūsų sugalvotas svajones, linkėjimus ir norus…

Sodyba „Vienkiemio Oazė“ geram poilsiui taip pat siūlo: plaukimą baidarėmis ekstremalia ir egzotiška Apasčios, arba ramesne Nemunėlio upe; tinklinio aikštelę ir stalo tenisą; pasiplaukiojimą tvenkinyje vandens dviračiu; Diskgolfo žaidimą; pasivaikščiojimą su šiaurietiško ėjimo lazdomis tikrą; žvejybą tvenkinyje; kubilą arba Japoniškos kultūros ofūro vonią; autentišką baltojo garo ir dūminę pirtį.

Kirkilai Bistro užkandinė

Šį sezoną, beje, pačiame Kirkilų pramogų parke esantis Kirkilai Bistro jūsų šeimai pasiūlys išsirinkti pietus iš savo atsinaujinusio meniu! Kirkilai Bistro siūlo nekasdienišką maistą- nuo meksikietiškų skonių iki BBQ šonkauliukų.

Svarbus dalykas – atskiras meniu mažiesiems lankytojams!

Restoranas „Alaus kelias”

„Rinkuškių“ alaus daryklos restoranas „Alaus kelias“ siūlo paskanauti ypatingų patiekalų. Alaus restorano meniu – išskirtinis visame regione Būtinai paskanaukite gurmaniškų patiekalų: aštrios alaus sriubos, juodajame aluje virtų burokėlių salotų su ožkos sūriu, anakardžiais, lęšiais bei vynuogėmis, jautienos išpjovos didkepsnio su pipiriniu tamsiojo alaus padažu.

Alaus restorane rengiamos alaus krašto istorijos prezentacijos ir „Rinkuškių“ alaus degustacijos.

Erdvus, klasikinio interjero, dviejų aukštų restoranas talpina iki 200 žmonių. Restorano interjeras mena Biržų krašto istoriją: jo sienas puošia 1654 metų Biržų kunigaikštystės žemėlapio piešinys, ant drobės tapytas Biržų krašto žemėlapis. Piešinyje puikiai matyti ir Rinkuškių kaimas, tuomet priklausęs Radvilų giminei. Restorano dekoravimui panaudoti Biržų krašto geologiniai turtai – dolomitas ir klintys.

Alės Podėnienės sodyba

Sodyba, įsikūrusi Vinkšninių kaime, pušų apsuptyje šalia Rovėjos upelio. Sodyboje galėsite pasinerti į atpalaiduojantį poilsį, mėgaujantis komfortu bei būti globojamiems nepaliestos gamtos.

Poilsiautojai galės mėgautis krepšiniu, tinkliniu. Organizuojami plaukimai baidarėmis, Nemunėlio upe. Poilsio erdvė vaikams.

Sodyboje veikia patefonų paroda. Išvysite įvairių laikmečių apie du šimtus patefonų ekspoziciją.

Straipsnis ruoštas su Biržų turizmo ir verslo informacijos centro pagalba ir suteikta informacija bei nuotraukomis. 
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
apžvalgos bokštas, avinukų ekspozicija, Biržai su vaikais, Biržuose su vaikais, Butenas Hotel Tyla, dvaras, gyvūnų ūkis, Kirkilų pramogų parkas, kur apsistoti Biržuose, Kur pavalgyti Biržuose, Levandų ūkis, Pramogos Biržuose, reklama, Šiaurinė ranča, sodyba Vienkiemio Oazė, Takas, Tiltas, žaidimų aikštelė