Butenas Hotel Tyla - Kelionės su vaikais
Butenas Hotel Tyla
Butenas Hotel Tyla

Butenas Hotel Tyla

Butenas Hotel Tyla – puikus viešbutis šeimos poilsiui Biržuose. Čia galite užsukti ir tiesiog skaniai pavalgyti viešbučio restorane. Vaikams čia įrengta atskira erdvė – spalvinga žaidimų aikštelė. Spalvingos čiuožyklos, alpinisto tinklelis, nebijantiems iššūkių, dviaukštis mini namukas, supynės neleis liūdėti mažiesiems išdykėliams. Didesnieji išdykėliai galės šėlti dideliame batute.

VIEŠBUTIS

Butenas Hotel Tyla – įsikūręs įspūdingoje Biržų parko vietoje, šalia Kilučių ežero užtvankos ir upės Apaščios. Tai puiki, gamtos harmonijos apsupta vieta, kur galite atgauti jėgas bei pasimėgauti gamtos grožiu. Virš ežero kylant ar leidžiantis saulei atsiskleidžia ypatinga šios, vienos iš gražiausių Biržų parko vietos, magija.

Šiltuose, jaukiuose ir patogiuose kambariuose Jūs rasite viską, ko reikia maloniai viešnagei: ramią aplinką, nemokamą belaidį internetą, kitus patogumus, reikalingus šeimoms su vaikais ir ne tik.

Harmoningai sutvarkytoje, viešbutį supančioje, aplinkoje galėsite visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į gamtos grožį. O vaikai galės nevaržomai įgyvendinti savo mažas svajones ir norus, atlikti žygdarbius, kovojant su iššūkiais, spalvingoje žaidimų aikštelėje.

RESTORANAS

Butenas Hotel Restoranas– nauja vieta skaniai pavalgyti Biržų mieste kiekvienam, vertinančiam gerą maistą, draugišką aptarnavimą ir autentišką aplinką. Kviečiame Jus pasimėgauti puikaus skonio ir kokybės europietiškos virtuvės patiekalais. Restorano virėjai – puikūs savo srities profesionalai – pasiūlys Jums laiko patikrintus ir pamėgtus tradicinius patiekalus, gaminamus atsižvelgiant į metų laikus, taip pat eksperimentuojant su skoniais, tekstūromis bei spalvomis.

Mažieji Butenas Hotel Restorano svečiai čia taip pat labai laukiami. Spalvingi, estetiškai pateikti patiekalai sudomins ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius. Restorano darbo ir dienos pietų laiką pasitikrinkite Butenas Hotel Tyla internetinėje svetainėje.

BARAS

Tiek viešbučio svečiai, tiek pavieniai lankytojai kviečiami apsilankyti Butenas Hotel Bare. Baro darbo laiką pasitikrinkite Butenas Hotel Tyla internetinėje svetainėje.

Biržai su vaikais – ką veikti, ką aplankyti, kur pramogauti Biržuose.

Butenas Hotel Tyla.