Sodyba „Vienkiemio Oazė“ - Kelionės su vaikais
Sodyba „Vienkiemio Oazė“
Sodyba „Vienkiemio Oazė“

Sodyba „Vienkiemio Oazė“

Kaimo turizmo sodyba „Vienkiemio Oazė“ – šeimoms su vaikais ir augintiniais draugiška vieta.

Čia rasite:

 • žaidimų aikštelę;
 • auginamus danielius;
 • keturkojį draugą Narsą, kuris yra ištikimas sodybos sargas ir visų draugas;
 • mistišką Akmenų slėnį, kuris tapęs tikru lankytinu objektu dėl ypatingos energetikos, padės išpildyti slėnyje Jūsų sugalvotas svajones, linkėjimus ir norus…

Ši sodyba – tikras atradimas išsiilgusiems ramaus poilsio, šilto, jaukaus bendravimo, pabuvimo kartu ir gamtoje.

Nameliai

Sodyboje „Vienkiemio Oazė“ nameliai turi neįtikėtinai gilią ir ilgą istoriją, ypatingą aurą ir nuotaiką, kurią galima pajusti atvykus. Šeimininkai visus namelius paruošė ir įrengė patys, stengdamiesi palikti kuo daugiau autentikos.

Čia savo namelį ras kiekvienas, tiek šeima su vaikais, tiek poros ar draugų būrys.

„Pasakų namelis” – atsinaujinęs, tačiau autentiškumą išlaikęs namelis su šiuolaikišką loftą primenančiais elementais. Tobulai subalansuotas romantiškam poilsiui dviese, tačiau idealiai tinkantis ir 4 asmenims. Daugiau  skaityti ir jį rezervuoti galite sodybos „Vienkiemio Oazė“ internetinėje svetainėje.

Namelis „Prie Šermukšnio“ – atsinaujinęs, tačiau autentiškumą išlaikęs namelis tinkamas 2 – 3 asmenims. Privatus namelis ant terasos. Daugiau skaityti ir jį rezervuoti galite sodybos „Vienkiemio Oazė“ internetinėje svetainėje.

Namelis „Prie Upelio“ – atsinaujinęs, tačiau senovišką dvasią išlaikęs namelis su šiuolaikišką loftą primenančiais elementais. Kadaise tai buvo klėtis. Tinkantis 4-6 asmenims. Daugiau  skaityti ir jį rezervuoti galite sodybos „Vienkiemio Oazė“ internetinėje svetainėje.

Skandinaviškas namelis – romantiškam pabėgimui. Tai mažas ir jaukus, kitoks nei visi nuomojami mūsų sodybos nameliai. Tobulai tinka romantiškam pabėgimui dviese. Daugiau  skaityti ir jį rezervuoti galite sodybos „Vienkiemio Oazė“ internetinėje svetainėje.

Autentiškas kluonas – šeimos ir draugų susibūrimui. Atsinaujinęs, tačiau unikalų autentiškumą išlaikęs kluonas, pastatytas 1935 metais. Talpina 14 asmenų. Daugiau  skaityti ir jį rezervuoti galite sodybos „Vienkiemio Oazė“ internetinėje svetainėje.

* Apgyvendinimas teikiamas su visais patogumais: virtuve, valgomuoju, tualetu ir dušu, terasa, kepsnine. Visuose nameliuose virtuvėje yra kavos aparatas (išskyrus “Autentišką kluoną”), arbatinukas, indai, taurės, elektrinė viryklė.

Namelių užimtumą galite pasitikrinti sodybos internetinėje svetainėje.

Pramogos ir papildomos paslaugos

Sodyba „Vienkiemio Oazė“ geram poilsiui taip pat siūlo:

 • Plaukimą baidarėmis ekstremalia ir egzotiška Apasčios, arba ramesne Nemunėlio upe. / Šiltuoju sezonu – papildomas mokestis.
 • Tinklinio aikštelę ir stalo tenisą / Nemokamai.
 • Pasiplaukiojimą tvenkinyje vandens dviračiu / Nemokamai.
 • Diskgolfo žaidimą / Nemokamai.
 • Tikrą, kaimišką, istorijomis ir legendomis apipintą, autentišką baltojo garo ir dūminę pirtį / Papildomas mokestis (80-150 Eur).
 • Kubilą arba Japoniškos kultūros ofūro vonią / Papildomas mokestis (Ofūro vonia – 3 val. 60-70 Eur; Kubilas – 3 val. 80-90 Eur).
 • Pasivaikščiojimas su šiaurietiško ėjimo lazdomis / Nemokamai.
 • Automobilių stovėjimo aikštelė / Nemokamai.
 • Kepsninė / Iešmus suteikiame, papildomas mokestis už malkas (1 karutis malkų kainuoja 10EUR).
 • Žvejyba tvenkinyje vasaros ir žiemos sezonu / Įrangą reikia turėti.

Apie sodybos „Vienkiemio Oazė“ teikiamas paslaugas, pramogas ir jų kainas skaitykite sodybos internetinėje svetainėje.

Biržai su vaikais – ką veikti, ką aplankyti, kur pramogauti Biržuose.

Sodyba „Vienkiemio Oazė“