Levandų Ūkis Biržuose - Kelionės su vaikais
Levandų Ūkis Biržuose
Levandų Ūkis Biržuose

Levandų Ūkis Biržuose

Levandų Ūkis Biržuose – atraskite ramybę lietuviškuose levandų laukuose ir čia pat gaminamuose natūraliuose produktuose grožiui, sveikatai bei namų jaukumui.

Levandų Ūkis Biržuose – tai ramybės ir svajų užutėkis kiekvienam, ieškančiam gilesnio ryšio su savimi ir gamta. Čia galima būti valandų valandas – pravalyti mintis, iš naujo pasikrauti geros energijos ir pamiršti visus rūpesčius. Kiekviename ūkio kampelyje rasite kažką mielo širdžiai.

Levandų ūkio lankymas

Darbo laikas: vasaros sezono metu „Levandų ūkis” lankytojus priima birželio – rugsėjo mėnesiais. Žiemos sezono metu dirba krautuvėlė. Darbo laiką pasitikrinkite Levandų ūkio internetinėje svetainėje.

Kaina: lankytojo mokestis – 2 – 4 eur (priklausomai nuo sezono); senjorams, neįgaliesiems bei vaikams nuo 7 m. iki 12 m. – 2 – 3 eur (priklausomai nuo sezono); vaikams iki 7 m. – nemokamai.

Išankstinė registracija prieš atvykstant į ūkį nėra reikalinga. Rezervacija į edukacines programas – būtina.

Terasa su kavinukė

Pasigerėję ir iš arčiau apžiūrėję levandas, atsipūskite jaukioje ūkio terasoje. Maloniai šviečianti saulė, romantiškos staltiesėlės ir tikrų puodelių skambesys – visai kaip prancūziškoje kavinukėje! Neskubėdami išgerkite puodelį arbatos ar kavos, pasimėgaukite skanėstais – pyragaičiais, keksiukais, macaroons sausainiais. Kavinukėje taip pat galėsite paragauti ūkyje auginamų levandų ir darželinės žiomenės arbatų.

Kavinukės meniu.

Provanso krautuvėlė

Apžiūrėkite ūkyje gaminamus levandų produktus namams, grožiui ir sveikatai. Čia rasite levandų ir rožių hidrolatus, muilus, vonios burbulus, levandų medų, kūno šveitiklius, kvapniuosius maišelius ir dar daug kitų kvapnių produktų. Užsukite pasikonsultuoti, sužinoti apie naudojimo būdus arba tiesiog paplepėti!

Produktus galite įsigyti internetu.

Edukacijos

Šiemet lankytojams paruošėme ir visiškai naują erdvę – kur kas talpesnę, visiškai naujai įrengtą salę edukaciniams užsiėmimams. Apžiūrėję levandų laukus, edukacinių užsiėmimų „Levanda. Nuo sėklos iki produkto” dalyviai pakviečiami būtent čia. Patogiai ir draugiškai įsitaisę savo vietose, dalyviai kviečiami susipažinti su levandų produkcijos gamyba ir levandų teikiamomis naudomis. Naujoji salė talpina iki 50 žmonių.

Rezervacija į edukacijas ir kūrybines dirbtuvėles.

Didžioji pieva su scena

Norite suorganizuoti koncertą, įmonės šventę ar vakarėlį? Turime tam vietos. Po medžiu, atsiveriant gražiausiam levandų pievų vaizdui Jums siūlome erdvę tam įgyvendinti. Lygus paviršius ir kvapą gniaužiantys vaizdai – viskas, ko reikia geram koncertui organizuoti. Jaukiems ir mažesniems koncertams galime pasiūlyti ir kavinės terasą.

Planuojamų renginių kalendorius ir bilietai.

Biržai su vaikais – ką veikti, ką aplankyti, kur pramogauti Biržuose.

Levandų Ūkis Biržuose