Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča -
Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča
Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča
2023-06-07

Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča

Biržai vasaros sezoną pradeda su trenksmu! Kirkilų pramogų parke prasideda 2023 vasaros sezonas, o savo veiklą šiemet pradeda čia ir Šiaurinė ranča! Čia rasite įvairių pramogų ir veiklų gausybę visai šeimai. Kai paaugliai garsiai išsirėks Kirkilų siaubo kambaryje, mokyklinukai smagiai pašokinės ant batutų, o tėtis išbandys airsoft ginklus, skubėkite atrasti ramybę ir palaimą gyvūnėlių apsuptyje Šiaurinėje rančoje.

Smagiausias Kirkilų parkas ir mieliausia Šiaurinė ranča – planas visam savaitgaliui su šeima Biržuose.

Daugiausia pramogų – parke Kirkilų!

Kirkilų parkas, įsikūręs Biržuose, gerai žinomas jau daugeliui Lietuvos šeimų, ypač tų, kuriose auga mokyklinio amžiaus vaikai. Šis parkas garsėja ne tik savo pramogų įvairove, pritaikymu kiekvieno amžiaus lankytojams, bet ir kasmet pasirodančiomis naujovėmis.

Yra, be abejo, ir teminių tradicijų, pavyzdžiui populiaroji siaubo tematika Helovyno laikotarpiu.

Vis dėlto jei dar neapsilankėte, nuo birželio 3 d. Kirkilų pramogų parkas atsidarė vasaros sezonui ir dirbs kiekvieną dieną 11:00-20:00 val., tad laikas tikrai patogus norint nuvykti su įvairaus amžiaus vaikais ir nepaisant skirtingų pietų miegelių spėti išbandyti visas pramogas.

Taigi kas įdomaus laukia Kirkilų parke?

 • Animacinių herojų parkas – įspūdingo grožio rankų darbo skulptūros, prie kurių kiekvienas stabtels pasidaryti asmenukę. Vaikai smagiai lakstys ir ieškos jiems pažįstamų herojų.
 • Gravitacinis namas – netgi tikintiems fizikos dėsniais gali būti labai įdomu. Niekas negali patikėti tuo ką mato, tol kol to nepatyrė. O ar jums pavyks neprarasti galvos?
 • Iliuzijų tunelis – kada paskutinį kartą Jums susisuko galva taip, kad nejautėte žemės po kojomis? Aplankę Kirkilų tunelį, net žinodami, kad tiltas iš tikrųjų nejuda, jausitės taip lyg suktumėtės ratu. Negalėsite kontroliuoti savo kūno reakcijos ir nesuprasite – ar tai tik iliuzija, ar iš tikro sukatės. Iliuzijų tunelyje atitrūksite nuo realybės ir negalėsite sukontroliuoti savo kūno, nepaisant to, kad būsite ant visiškai stabilaus ir plokščio paviršiaus.

Be šių pramogų, Kirkilų pramogų parke jūsų lauks daugybė kitų smagių pramogų skirtų visai šeimai, tai:

 • Siaubo namas
 • Minigolfas
 • Diskogolfas
 • Šaudymas lankais
 • Šaudymas Airsoft šautuvais
 • Elektrinių motociklų trasa
 • pažintinis NATURA 2000 paukščių takas
 • batutas
 • kanapių labirintas
 • siaubo labirintas
 • triušių erdvė ir kt.

Kirkilai Bistro užkandinė

Dalykas, kurį mes kaip mamos labai vertiname pramogų vietose – tai galimybė užkąsti čia pat vietoje arba bent jau netoliese. Taigi šiuo atžvilgiu Kirkilų parkas yra labai patogus, nes parko teritorijoje įsikūrusi žavi užkandinė Kirkilai Bistro.

Šį sezoną, beje, pačiame Kirkilų pramogų parke esantis Kirkilai Bistro jūsų šeimai pasiūlys išsirinkti pietus iš savo atsinaujinusio meniu! Kirkilai Bistro siūlo nekasdienišką maistą- nuo meksikietiškų skonių iki BBQ šonkauliukų.

Svarbus dalykas – atskiras meniu mažiesiems lankytojams!

Kirkilų pramogų parke, beje, galite švęsti ir savo asmenines šventes!

Kirkilų pramogų parko lankymosi kainos

Kainos Kirkilų parke yra ypatingai draugiškos, nes į kainą įeina VISOS pramogos, o naudotis jomis galite tiek kiek tik norite.

 • Visos pramogos įskaičiuotos – 9 Eur/ asmeniui
 • Vaikams iki 6 metų – 50% nuolaida
 • Vaikams iki 2 metų – nemokamai
 • Grupėms didesnėms nei 10 asmenų – 10% nuolaida

Kur? Koordinates, adresą, kontaktus rasite Kelionės su vaikais žemėlapyje. 

SVARBU! Vasaros sezonu Kirkilų parkas dirbs kiekvieną dieną 11:00-20:00 val, tačiau darbo laiką visada pasitikrinkite Kirkilų pramogų parko Facebook’e.

Šiaurinė ranča

Viešėdami Biržuose tiesiog būtinai privalote užsukti į šią visišką sezono naujieną ir nuostabią bei labai mielą vietelę. Šiaurinė ranča – tai naminių gyvūnėlių namai, kuriuose galėsite susipažinti su šios fermos gyventojais. Vieta atrodo lyg iš pasakos arba bent jau iš labai gražaus filmo, tad ne tik puikiai ir įdomiai praleisite laiką, bet ir pasigausite be galo gražių foto kadrų.

Birželio 3 dieną ši vieta atverė duris visiems naminių gyvūnėlių mylėtojams!

Atvykę į Šiaurinę rančą puikiai praleisite laiką naminių gyvūnėlių apsuptyje, galėsite juos paglostyti ar pamaitinti. Visi čia esantys gyvūnėliai yra labai draugiški ir noriai bendrauja su lankytojais.

Šiaurinėje rančoje šiuo metu yra tikrai gausu gyventojų: lama, alpakos, mini arkliukai, ponis, įvairių rūšių antys, ožkos, avytės, mini ožiukai, fazanai, povai, asiliukas, triušiukai, kanarėlės, vištos ir tai net ne viskas! Turėsite galimybę ne tik gyvūnėlius aplankyti, bet ir pajodinėti poniu.

O kad nepritruktų veiklos, mažiesiems lankytojams įrengta atskira vaikų zona, kur jų lauks batutai bei karuselės.

Patogu ir tai, jog čia pat išalkusių ir ištroškusių lauks lauko kavinukė.

O norinčius savo gimtadienį atšvęsti šioje nuostabioje rančoje – kreipkitės į šeimininkus!

Šiaurinės rančos kainos:

 • Bilieto kaina asmeniui – 6 Eur
 • Vaikams iki 6 metų – 3 Eur
 • Vaikams iki 2 metų nemokamai
 • Grupėms didesnėms nei 10 asmenų 10 procentų nuolaida.

Kur? Koordinates, adresą, kontaktus rasite Kelionės su vaikais žemėlapyje. 

Vasaros sezonu Šiaurinė ranča planuoja dirbti kiekvieną dieną 11:00-20:00 val., tačiau dėl visa ko visada prieš atvykdami pasitikrinkite informaciją Šiaurinės rančos Facebooke.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.