Wide Open judesio studija - Kelionės su vaikais
Wide Open judesio studija
Wide Open judesio studija

Wide Open judesio studija

Wide Open judesio studija plačiai atveria duris ir laukia Jūsų atviromis širdimis. Šviesi, inovatyvi ir laisvės kupina judesio erdvė įsikūrusi sostinėje, kviečia atvykti ir drauge praleisti laiką.

Kūrybinės dirbtuvės šeimai

Tai galimybė linksmai, aktyviai ir kūrybiškai praleisti laiką drauge su visa šeima. Dirbtuvių metu taip pat turėsite galimybę pabendrauti ir susipažinti su kitomis šeimomis bei užmegzti naujas pažintis.

Dirbtuvių metu remiantis skirtingomis meno rūšimis (šokiu, muzika, daile) ir pagalbinėmis priemonėmis atliekamos įvairios užduotys, suteikiančios terapinį poveikį. Šie užsiėmimai ugdo vaiko smalsumą, skatina tyrinėti, bendrauti, drąsina įveikti užduotis, gerina dėmesio koncentraciją, stiprina savivertę. Kūrybinės praktikos metu vyksta vaiko aplinkos pažinimas, sensorinių pojūčių ir smulkiosios motorikos lavinimas bei šeimos tarpusavio ryšio ir santykio stiprinimas.

Daugiau apie užsiėmimus skaitykite Wide Open internetinėje svetainėje.

Užsiėmimų metu reikalinga patogi, judesių nevaržanti apranga, judame be avalynės.

Užsiėmimai vyksta (nuo balandžio 1 d.) kiekvieną šeštadienį 12-13 val. Galimybė pravesti kūrybines dirbtuves tik Jūsų šeimai sutartu laiku.

Būtina išankstinė registracija: info@wideopen.lt arba +37063860723

Privačios šventės, gimtadieniai

Wide Open judesio studija – magiška erdvė, kuri myli šurmulį, juoką ir linksmybes. Šioje studijoje ne tik vyksta nuolatiniai užsiėmimai, bet taip pat organizuojami įvairūs renginiai ir šventės. Organizuokite įsimintiną ir stebuklingą šventę mūsų studijoje (galite pasirinkti ar šventei reikalinga tik erdvė, ar pageidaujate mūsų paruoštos programos).

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų ką veikti su vaikais Vilniuje.

Wide Open judesio studija