Toks Kitoks miestelis - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Toks Kitoks miestelis
Toks kitoks miestelis

Toks Kitoks miestelis

Toks Kitoks miestelis – mažas parko miestelis, kuriame namai pastatyti ne pagal taisykles, kitoniškai. Vienas namas „aukštyn kojom”, kitas – kreivai stovintis, trečias – besisukantis. Kiekviename iš jų laukia skirtingi pojūčiai. Būtinai jei dar nebuvote apsilankykite!

Tai unikalus ir vienintelis ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europoje išskirtinių pramogų kompleksas. Šiame miestelyje, kuris yra įsikūręs šalia Anykščių, lankytojų laukia Apverstas namas, kuriame viskas pastatyta aukštyn kojomis, fizikos dėsnius paneigiantis Pasviręs namas ir itin stiprius ir svaiginančius pojūčius sukeliantis 360 laipsnių apsisukantis namas.

Smagi pramoga tiek mažiems tiek dideliems, kurioje vaikščioti įmanoma tik lubomis, arba pasvirus! Tikrai teisingai perskaitėte – čia vaikštoma tik lubomis arba pasvirus! Vos pravėrę šių namų duris pateksite į pasaulį apverstą aukštyn kojomis arba pakrypusį arba besisukantį aplink Jus, kuriuose patirsite nepamirštamus pojučius ir pasidarysite smagiausias nuotraukas!

Apverstas namas ir Pasviręs namas – tai puikios vietos, kur kiekvienas galėsite sukurti unikalias ir sunkiai paaiškinamas nuotraukas, kuriose vaikštote lubomis ar lengvai atliekate kvapą gniaužiančius gimnastikos triukus!

Jūsų patogumui Tokiame kitokiame miestelyje yra įsikūrusi jauki Ledainė. Čia rasite ne tik įvairiausių skonių ledų, bet ir skaniausių desertų, kurie maloniai sušildys širdį ir pripildys energijos net ir išrankiausią lankytoją.

Apsilankykite ir šalia esančiame Labirintų parke ir Dainuvos nuotykių slėnyje.

Anykščiai su vaikais – visas gidas, ką veikti su vaikais Anykščiuose.

Toks Kitoks miestelis