Dainuvos nuotykių slėnis - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Dainuvos nuotykių slėnis
Dainuvos nuotykių slėnis

Dainuvos nuotykių slėnis

Dainuvos nuotykių slėnis – tai laipynių parkas, kuriame keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirsite malonių įspūdžių ir aštrių pojūčių!

Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, atras čia sau tinkamą trasą ar pramogą.

Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurias įveikiant pakilsite net iki 13 metrų aukštį. Mūsų mažiesiems lankytojams yra įrengtos net trys „Mažylių trasos“, kuriose save išbandyti gali 6-11 metų vaikai.

Ne gana to čia Jūsų laukia „Skrydis lynu virš Šventosios upės“ kurio bendras ilgis yra virš 300 metrų.

O didžiausiems adrenalino fanatikams turime paruošę Big swing atrakcioną. Norite suprasti, ką jaučia paukštis kiekvieną kartą, kai tik skrenda žemyn? Tokiu atveju pramoga Big Swing – geriausias pasirinkimas, kadangi laisvas kritimas leis įkvėpti gyvybės bei įgauti naujos energijos pliūpsnį. Klientas yra užkeliamas į 11 m aukštį ir paleidžiamas laisvu kritimu (2—3 m) ir tada supasi 15 m aukštyje. Tinka tik asmenims, kurie yra aukštesni nei 140 cm.

Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokins, kad parke patirtumėte neišdildomai gerų įspūdžių ir pojūčių.

Po aktyvių pramogų nėra nieko smagiau, kaip atsipalaiduoti ir išgerti skanų gėrimą bei papildyti savo skrandį. Slėnio baras dirba savaitgaliais (šeštadienį ir sekmadienį).

Būtinai aplankykite ir Labirintų parką ir Tokį Kitokį miestelį.

Anykščiai su vaikais – visas gidas, ką veikti su vaikais Anykščiuose.

Dainuvos nuotykių slėnis