Labirintų parkas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Labirintų parkas
Labirintų parkas The Labyrinth Park

Labirintų parkas

Labirintų parkas – pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai!

3 ha plote lankytojų laukia ne tik įvairiausi labirintai, bet ir daugiau nei 35 skirtingos pramogos po atviru dangumi, vaikų žaidimų aikštelė, pikniko zona, kavinė.

Labirintų parke yra ne tik aktyvios pramogos tinkančios tiek mažiems tiek dideliems, bet ir žalųjų skulptūrų parkas, mini zoo, poilsio zona, todėl čia puikiai laiką praleis ir ramesnio poilsio bei gamtos mėgėjai. Savaitgaliais vyksta animatorių pasirodymai, reguliariai parko teritorijoje važinėja traukinukas.

Lauko vasaros čiuožykla – karščiausiomis vasaros dienomis galima bus išsitraukti pačiūžas ir mėgautis įrengtoje čiuožykloje po atviru dangumi.

Liepos mėnesį parkas pasipildo dar dviem ispūdingo dydžio kukurūzų ir kanapių labirintais!

Užkandinė – ledainė. Čia užkandžių tiek daug ir jie tokie įvairūs, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti.

Labirintų parko Baras – pramogaujant Labirintų parke, tikrai norėsite atsigaivinti ir ir numalšinti troškulį. Tokiu atveju kviečiame Jus atsigaivinti į savitarnos kavinėje esantį barą, kur įvairiausių skanių gėrimų ras ir mama, ir vaikai, ir seneliai! Baras savo meniu reguliariai atnaujina, tad būtinai užsukite susipažinti su pasiūlymais ir išbandyti įvairių skonių gaivinančių gėrimų, kokteilių ar kavos. Baras garsėja vietoje gaminama autentiška namine gira.

Aplankykite ir šalia esantį Tokį kitokį miestelį bei Dainuvos nuotykių slėnį.

Anykščiai su vaikais – visas gidas, ką veikti su vaikais Anykščiuose.

 

Labirintų parkas