Marmaluzi Bistro - Kelionės su vaikais
Marmaluzi Bistro
Marmaluzi Bistro

Marmaluzi Bistro

Kūdikių kavinė, restoranas, valgyklėlė? Reziumė – skambiai MARMALUZI BISTRO KŪDIKIAMS! Priešistorė natūraliai gyvenimiška iš trijų vaikų mamos realaus gyvenimo. Išeini su vienu vaiku į miestą palyginti senamiesčio šaligatvių, pajudėti ir vaikui miesto parodyti. Smagu iki to laiko, kol kūdikėliui laikas valgyti, o nešiotis tašytes, termosiukus atsibosdavo, o lėkti namo vėl nėra pats geriausias ir greičiausias sprendimas. O vėliau jau du vaikiukai, kurie valgyti nori, ieškai kavinukėse vaikiško meniu, o ten tik bulvytės fri ir dešrelės. Trečias vaikas, termosai užima didžiają dalį mamos krepšio ir ta mintis – kodėl nėra kūdikiams maitinimo vietos? Vilnius mūsų sostinė, vyresniems vaikams yra, paaugliams yra, suaugusiems apstu maitinimo vietų, o KŪDIKIAMS?

Tai kūdikių kavinukė, kurioje kūdikiai, kaip lygiaverčiai mažieji piliečiai galėtų su tėveliais sau leisti pavalgyti jiems sukurto, kokybiško, pritaikyto ir šilto maistelio pagal amžių, norus, poreikius ir galimybes.

Marmaluzi BISTRO durys atvertos visiems Vilniaus kūdikiams, mažiems vaikams bei miesto mažiesiems svečiams, kuriuos aptarnausime, kaip suagusių restorane, kokybišku, šiltu ir jiems suderintu maisteliu. Marmaluzi BISTRO meniu, kuris tiks ne tik kūdikėliui, bet tėveliai turės galimybę pasigardžiuoti beržų sula, arbata ar pasimėgauti kava, kol vaikutis ar vaikučiai pusryčiaus, pietaus ar vakarieniaus.

Neišsirinkote iš meniu? Ne bėda, galite pasirinkti Jums norimo maistelio iš produktais nukrautų lentynų. Maistelis bus patiektas vaikiškuose dubenėliuose, vaikučiai pasodinti jiems skirtose kėdutėse, o aptarnavimas nieko nenusileidžia restoranui? Visada Jus lydės šypsena, malonus aptarnavimas.

Sakote ar užkandžiai, kol lauksite maistelio bus? TAIP, žinoma, kiekvieną savo mažąjį klientą Marmaluzi vaišina trapukų užkandžiais. Tėveliai, leiskite vaikučiams pasidžiaugti šia naujo koncepto sukurta vieta.

Kavinės su vaikais Vilniuje straipsnyje Ką veikti su vaikais Vilniuje.

Daugiau informacijos apie tai, ką veikti su kūdikiais.

Marmaluzi Bistro