Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai - Kelionės su vaikais
Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai
Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai

Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai

Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai kviečia visus, norinčius bent trumpam pabėgti nuo didmiesčių šurmulio, kasdienės rutinos ir pasinerti į išsvajotą ramybės oazę! Poilsio kompleksas įsikūręs atokioje, kalvotoje vietovėje, Anykščių krašto kampelyje, didingo Rubikių ežero pakrantėje.

Svečiams siūlome jaukų apgyvendinimą vilose, ypatingų skonių kelionę restorane, maksimaliam atsipalaidavimui – pirties ir kubilo malonumus. Taip pat įvairias aktyvaus laisvalaikio pramogas, modernias žaidimų aikšteles vaikams ir poilsį, kurio taip nusipelnėte!

Laukiame šeimų su vaikais, porų, draugų kompanijų.

Vaikams

Vaikams turime  įrengtas erdves žaidimams: vaikų kampelį, lauko žaidimo aikštelę, sporto aikštynus, smėlio paplūdimį smėlio pilims statyti.

Mažiesiems mūsų svečiams skirtos net keturios skirtingos žaidimų erdvės. Pagrindinis vaikų žaidimų kompleksas yra net 200 m2 ploto! Spalvingi tilteliai, čiuožyklos, alpinisto tvorelės, bokšteliai ir kiti iššūkiai, nei vieno vaiko nepaliks abejingo!

Antroji, mažesniesiems skirta aikštelė, džiugina vaikučius iki 2-3 metų. Joje mažyliai čiuožinės, ropinės ir statys smėlio pilis. Trečioji įsikūrusi visai šalia restorano ir „Saulės“ vilos. Čia vaikai smagiai laiką leis medinėje žaidimų aikštelėje ir batute su vaizdu į gamtos ir miškų tolius, o šalia įspūdingojo „Kaukių“ miško galima pasidžiaugti taip mėgstamomis supynėmis.

Laisvalaikio kambarys, esantis pirmajame „Ežero“ vilos aukšte, neleis nuobodžiauti šaltuoju metų sezonu, esant lietingam orui ar jaukiais vakarais. Stalo bei kortų žaidimai, šachmatai, šaškės, domino, „Xbox“ konsolė ir dar daugiau – beliks tik rasti laiko visoms pramogoms išbandyti!

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų ką veikti su vaikais Anykščiuose.

Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai