Stovyklos mylintiems gyvūnus ir nuotykius gamtoje -
Stovyklos mylintiems gyvūnus ir nuotykius gamtoje
Stovyklos mylintiems gyvūnus ir nuotykius gamtoje
2023-06-13

Stovyklos mylintiems gyvūnus ir nuotykius gamtoje

Geriausios vaikų vasaros stovyklosVasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis ir Dienos stovyklos vaikams pagal apskritis– mūsų paruošti stovyklų gidai Jums, kuriais jau dalinomės.

Stovyklos mylintiems gyvūnus ir nuotykius gamtoje. Stovyklos su gyvūnais vyksta gyvūnų ūkiuose visoje Lietuvoje, netgi mini zoologijos soduose mieste, kur vaikai galės nurimti, pailsėti ir išmokti rūpintis mažaisiais draugais. Juk niekam nepaslaptis, kad buvimas su gyvūnais ramina vaikus, suteikia gerų emocijų. Nuotykių stovyklos gamtoje kviečia iškylauti, žygiuoti, šėlti ir gerai laiką leisti gamtoje su draugais. O kam tai nepatiktų?

Stovyklos mylintiems gyvūnus ir nuotykius gamtoje

Gamtos stovykla su gyvūnais MARGAS PONIS

„Vaikystėje turėjau senelius su kaimu ir visais jo privalumais. Basos kojos, rasa ant žolės, labai aiškus paukščių čiulbėjimas iš miško ir daug gyvūnų aplink. Šiais laikais mes vis tolstame nuo kaimo, tačiau vaikams būvimas gamtoje su gyvūnais vis dar yra labai svarbus vasaros nuotykis. Mūsų tikslas kiek įmanoma atkartoti močiutės kaimą, buvimą gamtoje su draugais, tarp gyvūnų.” – sako MARGO PONIO stovyklos vadovė Apolonija.

Šių metų NAUJIENA, penkių dienų stovykla su nakvyne. Galima rinktis ir dienos stovyklas.

Stovykloje pirmiausiai skiriamas dėmesys bendravimui. Visų veiklų metu daug laiko bus skiriama išklausymui ir pažinčiai su vaikais. Vaikai skatinami bendrauti kaip komandai ir palaikyti vienas kitą. Patiems droviausiems skiriamas ypatingas dėmesys, kad galu gale vaikai jaustųsi kaip namie. Tai stovyklos pagrindinė mintis ir tikslas.

Žinoma vaikų laukia veiklos su gyvūnais – susipažinti, glostyti, maitinti, tinkamai pasirūpinti. Vaikai šukuos, balnos ir jos poniais.

Stovykloje laukia kūrybinės dirbtuvėlės su nuostabiąja kaimo močiute Elena; žaidimai; maudynės; fotosesija su ožkytėmis ir kitais gyvūnai; vakaronės, filmų vakarai, zefyrai ant laužo ir įdomios istorijos; žygiai su žirgais arba be jų.

Apie gyvenimą kaime ir poilsį jame skaitykite: MARGAS PONIS – smagiausias laikas tikrame kaime.

Stovykla vyksta: Pakruojo rajone, Margas Ponis sodyboje.

Stovyklos skirtos 5-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti mūsų žemėlapyje, Margas Ponis Facebook ir Instagram paskyrose.

ZOOPARK Vilnius jaunųjų gamtininkų dienos stovykla

Vaikų atostogų metu kviečiame nenuobodžiauti, o poilsiauti turiningai ZOOPARK Vilnius dienos stovykloje.

Jaunųjų gamtininkų stovykloje vaikai susipažins su zoologijos sodo gyvūnais, juos stebės, mokysis įdomių faktų, atliks su tuo susijusias užduotis. Visi kartu bandysime įveikti baimes, tapsime gamtininkais ir tyrinėsime gamtos pasaulį. Kursime meninius darbelius, gaminsime žaislus gyvūnams ir sužinosime, ką kasdien veikia gyvūnų prižiūrėtojai!

Stovykla vyksta: Vilniuje, Zoo Vilnius.

Stovyklos skirtos 7-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti ZOOPARK Vilnius internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Debesų ganyklos dienos stovyklos

Neseniai įsikūręs jaunas ūkis Vilniaus rajone kviečia į tikras kaimiškas dienos stovyklas. Debesų ganyklos šiais metais organizuoja vieną savaitės trukmės dieninę stovyklą liepos 10-14 dienomis ir tris vienos dienos stovyklas – liepos 1, liepos 7 ir rugpjūčio 5 dienomis.

Stovyklų veiklos:

 • Arklių priežiūra: šėrimas, šūkavimas, glostymas, prausimas, kasyčių pynimas ir kiti smagūs dalykai;
 • Triušių priežiūra: šėrimas, glostymas;
 • Jojimas poniuku arba žirgu;
 • Lauko žaidimai, estafetės, sporto užsiėmimai;
 • Maudynės kūdroje;
 • Žygiai į mišką;
 • Piešimas, gamtos mozaikų gamyba ir kiti meniniai darbeliai.

Stovyklos vyksta: Debesų ganyklos ūkyje, Vilniaus rajone, Dasionių kaime.

Stovyklos skirtos 7-14 metų vaikams, vienos dienos stovyklos 6-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Debesų ganykla Facebook paskyroje.

Dienos stovyklos sodyboje „Vilko daina”

Dienos stovykloje vaikai kasdien mankštinsis, eis į žygius su šuneliais, jei tik oras leis, maudysis, aplankys gražiausias apylinkes, sočiai papietavę lavins skaitymo įgūdžius (padės kudloti klausytojai). Taip pat gamins ir leis aitvarus, mokysis dresuoti šunelius, žais indėnus, lankys terapinėms veikloms paruoštus gyvūnus.

Tai stovykla pradinių klasių mokiniams, turintiems poreikį pabūti gamtoje, su gyvūnais, mokytis tinkamo elgesio su jais. Pažinti, judėti, bendrauti ir kurti. Tačiau dar nenorintiems atsiskirti nuo namų visai savaitei.

Paskutinę naktį visi norintys galės likti nakvoti didelėje tipi stiliaus palapinėje, kurti laužą, žaisti žaidimus, keliauti į naktinį žygį stebėti jonvabalių. Na, o tie, kam nakvynė be tėvelių dar per didelis išbandymas, bus kviečiami pavakaroti ilgiau prie laužo ir grįš nakvoti mano.

Stovyklaujame mažomis grupelėmis, iki 18 vaikų vienoje pamainoje.

Stovyklos vyksta: sodyboje „Vilko daina”.

Stovyklos skirtos 7-11 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VILKO DAINA internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

CurioCity stovykla su nakvyne GAMTOS HEROJAI

Šio sezono naujiena – CurioCity stovykla su nakvyne GAMTOS HEROJAIPirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ goes wild!

Stovykla vyks daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Į stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai gryname ore, diskoteka, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo. Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Gamtos herojai stovykla vyksta: poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.

Stovykla skirta: vaikams nuo 9 iki 14 metų.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti CurioCity internetiniame puslapyjeFacebook ir Instagram paskyrose.

Kardokų Gamtos Mokyklos stovyklos „Pažink save per mišką“ ir mergaičių stovykla „Miško Fėjos“

Kviečiame į įkvepiančias stovyklas, kurioje bus ir šėlsmo, ir ramybės. Stovyklos metu vaikai stiprins gilesnį ryšį su mus supančia gamta. Stovyklos metu vyks kūrybinės dirbtuvės, jaukios vakaronės prie laužo, išgyvenimo miške įgūdžių lavinimas, žygiai ir dar daug daug neįkainojamų patirčių.

Ką vaikai veiks stovyklos metu:

 • stebės gamtos virsmus
 • dalyvaus patirtinėse veiklose
 • gamins maistą ant laužo
 • žais komandinius žaidimus
 • prisipildysi geromis emocijomis
 • mėgausis grynu oru ir žaluma

Stovykla vyksta: Kardokų Gamtos Mokyklos erdvėje

Stovyklos skirtos: 8-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Kardokų gamtos mokyklos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Basakojis stovyklos tikriems vasaros nuotykiams

Gamta, aktyvios ir kūrybinės užduotys yra stovyklos Basakojis šerdis. Stovyklautojai taps būrio dalimi, dalyvaus užsiėmimuose, kurie skatina komandinį darbą, fizinį aktyvumą, tarpusavio supratimą, ugdo lyderystę, skatina kūrybiškumą, savikritiką ir drąsą.

BASAKOJIS – tai stovykla, kur nepaliaujamai skamba nuoširdus vaikų juokas, nuotykiai niekada nesibaigia, o širdys plačiai atsiveria. Stovykla organizuojama jau 6 metus.

Nuobodžiauti nebūna kada, nes vaikai drauge žaidžia strateginius žaidimus su lazeriniais šautuvais, dūksta putų šou, varžosi orientacinėse varžybose su žemėlapiais, iškylauja naktiniuose ir dieniniuose žygiuose, mokosi skautų gudrybių, sportuoja, žiūri filmus su popkornais, kuria edukacinėse dirbtuvėse, demonstruoja savo talentus Talentų vakaruose, šoka ir dainuoja ir mėgaujasi maudynėmis. Na, ir žinoma, susiranda naujų DRAUGŲ!

Stovyklos su nakvynėmis vyksta: Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke esančioje sodyboje ir Panevėžio rajone, Krekenavos regioniniame parke esančioje sodyboje.

Dieninės stovyklos vyksta: Panevėžyje ir Šiauliuose.

Dienos stovyklos skirtos 6-12 metų vaikams, stovyklos su nakvynėmis – 7-15 m.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Basakojis internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Mickūnų jojimo klubo KEMK žirgai stovyklos

Mickūnų jojimo klubas KEMK žirgai – tai nedidelis žirgynas, kur Jus pasitiks jauki aplinka, be jokio šurmulio būdingo dideliems žirgynams. Žirgyne įrengta jojimo aikštele su kliūtimis, nuo oro išdaigų saugo jaukus maniežas, aplink žirgyną nuostabūs miškai su puikiai žirgelių kanopoms tinkančiu gruntu.

Stovykla „VĖJAS KARČIUOSE” skirta 6-14 metų vaikams. Stovyklautojai turės galimybę užmegzti unikalų ryšį su šiais didingais gyvūnais bei gamta. Stovykloje vaikai dalyvaus žygiuose, plaukios baidarėmis, užsiims kūrybine veikla. O kaip gi stovykla be pasisėdėjimų prie laužo ir maudynių kubile! Galima rinktis ir dieninės stovyklos variantą.

Jojimo stovykla, turintiems patirties skirta nuo 10 metų vaikams. Stovykloje laukiami raiteliai, turintys jojimo patirties bei norintys tobulėti konkūro disciplinoje (iki 90 cm aukščio).

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone.

Stovyklos skirtos 6-14 metų vaikams, o jojimo stovykla nuo 10 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti žirgyno internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Žibutės pievų ūkis dienos stovykla „Diena kaime”

Žibutės pievų ūkis 6-10 metų vaikus kviečia į dienos stovyklą „Diena kaime” liepos 24-28 dienos.

Stovyklos metu:

 • pasiūlysime daug įvairių, įdomių ir ugdančių veiklų;
 • esant palankiam orui visos veiklos vyks lauke;
 • vaikai laukiami be mobiliųjų įrenginių;
 • gamtos tyrinėjimas;
 • stovyklavimo nuotykiai;
 • pažintis su ūkio gyvūnais;
 • maudynės;
 • kariškos veiklos: laužo kūrimas, kareiviška košė, laikinos nakvynės vietos įsirengimas.

Stovyklos vadovai: psichologė Jolanta Čekauskaitė ir karybos patirties turintis Darius Lapka.

Stovykla vyksta: Žibutės pievų ūkyje, Ukmergės rajone.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti Žibutės pievų ūkio Facebook paskyroje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
dieninė stovykla, geriausios stovyklos, gyūnų ūkis, nuotykių stovykla, pramoginė stovykla, reklama, stovykla gamtoje, stovykla su gyvūnais, stovykla su nakvyne, stovykla su žirgais, stovyklos aktyviems vaikams, stovyklos vaikams, turistinė stovykla, vaikų užimtumas vasarą, vasaros stovyklos, vasaros vaikų stovyklos, žirgynas, zoopark