Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje - Kelionės su vaikais
Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje
Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje
2023-03-03

Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą „Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje”. Jei keliaujate Gran Kanarijoje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje – tikrai rasite, ką veikti su vaikais. Nuo įspūdingiausio akvariumo Europoje iki vienintelio stacionaraus atrakcionų parko Kanarų salose ir netgi kaubojų miesto! O Gran Kanarija su vaikais straipsnyje rasite patarimus apie lankytinas vietas Gran Kanarijoje.

Pramogos su vaikais Gran Kanarijoje

Pramogų parkai su vaikais

Poema del Mar akvariumas

Sakoma, jog tai vienas įspūdingiausių akvariumų Europoje. Poema del Mar akvariumas, esantis šalia kruizinio uosto ir vos kelios minutės pėsčiomis nuo Las Canteras miesto paplūdimio, suskirstytas į tris skirtingas sritis: sekliųjų vandenų jūrų ekosistemas, giliavandenes jūrų ekosistemas ir gėlo vandens rūšis. Poema del Mar taip pat gali pasigirti didžiausiu kada nors pastatytu lenktu akvariumu – tuneliu – tai daugiau nei 140 tonų svorio, 36 metrų ilgio ir 7 metrų aukščio akvariumas.

Kainos: vaikams iki 3 metų nemokamai, vaikams 4-11 metų- 17,50 eur, suaugusiems (nuo 12 metų) – 25 eur.

Pirkite bilietą į akvariumą patogiai, saugiai ir iš anksto. 

Poema del Mar akvariumo koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Krokodilų parkas

Tai gyvūnų prieglauda ir tikrai ne zoologijos sodas. Parkas priima daugybę pavogtų, surastų gamtos apsaugos tarnybų ar tiesiog paliktų savo šeimininkų gyvūnų. Taip, čia glaudžiasi gyvūnai, kuriuos nusipirkę žmonės tik vėliau supranta, kad savotiškų bei egzotinių gyvūnų priežiūra reikalauja daugiau nei tradicinių naminių gyvūnų. Todėl lankymasis šiame parke padeda išsilaikyti prieglaudai ir išlaikyti šiuos gyvūnus.
Tai nedidelis jaukus parkas, lankymuisi skyrėme porą valandų, kurių pakako pamatyti ne tik gyvūnus, bet ir jų maitinimus.

Kainos: vaikams nuo 3 metų– 6,90 eur, suaugusiems (nuo 12 metų) – 9,90 eur.

Pirkite bilietą į Krokodilų parką iš anksto.

Krokodilų parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Palmitos parkas

Analogas Jungle parkui Tenerifėje. Didelis amfiteatras, iš kurio atsiveria vaizdas į baseiną, kuriame delfinai demonstruoja savo judrumą. Papūgų pasirodymai, taip pat plėšriųjų paukščių ir kitų egzotiškų paukščių pasirodymai – kaip ir kituose parkuose, pasirodymai įskaičiuoti į įėjimo kainą.

Kainos: vaikams iki 2 metų nemokamai, vaikams MINI (3-4 metų) – 12 eur, vaikams nuo 5 metų – 24 eur, suaugusiems (nuo 11 metų) – 33 eur.

Daugiau informacijos apie Palmitos parką ir bilietai iš anksto.

Palmitos parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqualand Maspalomas

Vandens parkas salos pietuose – Maspalomas.

Mėgaukitės smagia diena visai šeimai didžiausiame Gran Kanarijos vandens parke „Aqualand Maspalomas”.  Daugiau nei 40 skirtingų nusileidimo kalnelių.  Ir suaugusieji, ir vaikai gali čiuožti beprotiškiausiu vandens parko nusileidimo kalneliu „Anakonda” arba mesti iššūkį vieni kitiems lenktyniaudami kelių juostų nusileidimo kalneliais. Vandens pramogų čia daugiau nei pakankamai, kad užtektų visai dienai.

Už papildomą mokestį parke galima įsigyti gultų, skėčių, spintelių ir greitųjų leidimų. Taip pat galima įsigyti maisto ir gėrimų.

Kainos: vaikams iki 2 imtinai metų nemokamai, vaikams MINI (3-4 metų) – 13 eur, vaikams nuo 5 metų – 25 eur, suaugusiems (nuo 11 metų) – 34 eur.

Daugiau informacijos apie Aqualand ir bilietai iš anksto.

Aqualand koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Lago Taurito vandens parkas

Praleiskite laiką su šeima ar draugais vieninteliame Gran Kanarijos saloje sūraus vandens parke. Adrenalino pliūpsnį sukels jaudinantys vandens atrakcionai ir „Kamikadzės” atrakcionai. Išbandykite savo drąsą ant greitųjų kelių trasų, kosminio dubens arba mėgaukitės laisvuoju kritimu nuo mažiausio iki didžiausio.

Stebėkite, kaip jūsų vaikai žaidžia vaikiškose čiuožyklose, milžiniškame vandens kibire ir piratų laive.

Parke yra ir kitokios veiklos zonos: teniso kortai, futbolo aikštelės, mini golfo aikštynas.

Taip pat galite pasistiprinti ar atsigaivinti užkandinėje parke.

Įsigykite bilietus į Lago Taurito vandens parką iš anksto.

ANGRY BIRDS parkas

Unikalus Ispanijoje ir visoje Pietų Europoje veiklos parkas. 5000m2 spalvingų užsiėmimų, skatinančių mokytis žaidžiant, vaikams ir tėvams kartu mėgautis saugioje aplinkoje. Erdvė, pilna veiklos įvairaus amžiaus žmonėms; nuo vaikų iki suaugusiųjų, kurie kartu mokosi ir smagiai leidžia laiką.

Užsiėmimai: čiuožimas, šokinėjimas, laipiojimas, lenktynių trasa ar naujojo purslų zona. Turėdami įėjimo bilietą galite išeiti ir vėl įeiti į parką bet kuriuo dienos metu.

Parkas patogioje lokacijoje, Puerto Rico miestelyje, Gran Kanarijoje.

Kainos: vaikams iki 2 metų nemokamai, vaikams 3-4 metų – 8 eur, vaikams 5-13 metų – 16 eur, suaugusiems – 12 eur.

Daugiau informacijos Angry bird parko internetinėje svetainėje.

Parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Holiday World Maspalomas

Pramogų centras. Daugiau nei 30 pramogų, kurias papildo pasirodymai, pramogos, gastronomijos zonos ir daug daugiau. Holidayworld turi skirtingas zonas: atrakcionai, boulingas, karaoke ir pabėgimo kambariai.

Viena iš erdvių Woland Fun Park: didžiausias pramogų parkas Gran Kanarijoje. Atvykite į vienintelį pramogų parką Kanarų salose, įsikūrusį didžiausioje laisvalaikio zonoje Gran Kanarijoje. Didelė erdvė pramogoms su daugiau nei trisdešimt atrakcionų tiek lauke, tiek viduje. Atraskite vaikų parką su 10 skirtingų žaidimų aikštelių.

Mūsų įspūdžiai, patarimai ir rekomendacijos – Holiday World Maspalomas.

Pirkite bilietus į Holiday world patogiai ir nestovėkite eilėse.

Holidayworld koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Sioux city park Gran Kanarijoje

Šiame teminiame parke lankytojai gali patirti, kaip kasdien filmuojami vakarų filmai, ir netgi patys tapti jų dalimi. Parko teritorijoje yra sukurtas realistiškas filmavimo aikštelės maketas, kuris leidžia jaustis tarsi senojoje miestelio aplinkoje Amerikos prerijose. Parkas yra pietų Gran Kanarijoje, netoli Maspalomas.

Parko lankytojai gali stebėti, kaip grupė banditų užpuola banką, taip pat galima pamatyti šou su arkliais, kaubojų laso metimo pasirodymą ir mistiškojo arklių šnabždėtojo seansus. Be to, parkas taip pat turi kino ir Lee Van Cleef muziejų, ginklų muziejų ir galimybę iš arčiau pamatyti arklius, Kanarų salų ožkas, asilus, vištas ir ponius. Lankytojai taip pat gali išbandyti jojimą ant arklių.

Sioux City parke yra restoranas – salūnas. Čia taip pat yra ir suvenyrų parduotuvė, kuriose galima įsigyti kaubojų skrybėlių, žaislinių ginklų ir kitų Vakarų tematikos prekių​.

Mūsų apžvalga ir rekomendacijos – Sioux city park Gran Kanarijoje su vaikais.

Užsisakykite bilietus iš anksto. Sutaupysite laiko, nes prie kasų susidaro eilės.

Sioux  city park koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Kitos pramogos su vaikais Gran Kanarijoje

Plaukimas Submarinu

Įlipkite į Auksinį ryklį ir atraskite visą Puerto de Mogan jūros dugno žavesį kelionėje povandeniniu laivu. Pamatykite laivų nuolaužas ir grožėkitės nuostabia jūros fauna pro didelius langus.

Kainos: vaikams iki 13 metų – 20 eur, suaugusiems – 35 eur.

Bilietus plaukimui submarinu pirkite saugiai ir patogiai.

Pramogos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Jodinėjimas kupranugariais Maspalomas kopose

Mėgaukitės nuostabiu pasijodinėjimu kupranugariais Maspalomas kopose. Eskursiją įsigykite mūsų partnerių sistemoje.

Pramogos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Delfinų ir banginių stebėjimas

Ieškokite delfinų ir banginių Gran Kanarijos vandenyse plaukdami laive su stikliniu dugnu su neribotu kiekiu gaiviųjų gėrimų. Iš arčiau susipažinkite su nuostabiais gyvūnais jų natūralioje aplinkoje. Ekskursija prasideda Mogan uoste. Ekskursiją su laivu užsisakykite iš anksto.

Galima rinktis ir ekskursiją iš Puerto Rico uosto – stebėkite delfinus bei banginius iš arti per delfinų ir banginių stebėjimo kruizą. Plaukdami laivu kuo arčiau priartėkite prie didingų delfinų, kad galėtumėte iš arti susipažinti su jų natūralia buveine. Mėgaukitės įspūdžiais ir pasiimkite su savimi vaikus, kad smagiai praleistumėte laiką su šeima. Šią ekskursiją įsigykite mūsų partnerio rezervavimo sistemoje.

Plaukimo iš Mogan uosto koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Plaukimo iš Puerto Rico uosto koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Ekskursija ir degustacija bananų plantacijose

Susipažinkite su bananų augalais Gran Kanarijoje esančioje Hacienda La ReKompensa bananų plantacijoje ir muziejuje. Kartu su gidu apžiūrėkite teritoriją, susipažinkite su ūkio istorija ir paragaukite bananų derliaus bei kitų produktų, pavyzdžiui, uogienių, sulčių.

Ekskursiją po Hacienda La ReKompensa teritoriją pradėkite apžiūrėdami ūkio žemę, kurioje auga daugiau kaip 7 000 bananų, 150 avokadų ir daug kitų vaismedžių. Apžiūrėkite 56 000 kvadratinių metrų ploto teritoriją.

Galėsite aplankyti ir parduotuvę, įsikūrusią restauruotame 1804 m. Kanarų salos name. Paragaukite vietinių amatininkų gaminių, kurių sudėtyje yra Kanarų bananų, pavyzdžiui, uogienių, bananų svarainių, bananų vyno, taip pat kosmetikos gaminių.

Užsakykite „skaniąją” ekskursiją iš anksto.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus. Mūsų draugai Pasirink Sparnus dovanoja mūsų skaitytojams ir sekėjams ypatingą nuolaidą kelionėms!

Su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS jums pritaikys net 4 proc nuolaidą kelionėms. O perkantiems Itaka ir JoinUP organizuojamas keliones padovanos nemokamą KELIONĖS DRAUDIMĄ visiems keliaujantiems!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje ir Kanarų salose, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje ir kitose Kanarų salose įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.