Gran Kanarija su vaikais - Kelionės su vaikais
Gran Kanarija su vaikais
Gran Kanarija su vaikais
2023-01-03

Gran Kanarija su vaikais

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą „Gran Kanarija su vaikais”. Jei keliaujate Gran Kanarijoje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Gran Kanarija su vaikais – mūsų šeimai tai viena iš gražiausių Kanarų salų. Aišku už Tenerifę gražesnių nėra… Tai trečia pagal dydį Kanarų sala, kuri gali pasiūlyti Jūsų poilsiui ir balto smėlio paplūdimius, ir pramogų parkus, ir nuostabias panoramas kalnuose ir nuostabų ispanišką sostinės senamiestį.

Pramogų parkai ir pramogos su vaikais

Poema del Mar akvariumas

Sakoma, jog tai vienas įspūdingiausių akvariumų Europoje. Poema del Mar akvariumas, esantis šalia kruizinio uosto ir vos kelios minutės pėsčiomis nuo Las Canteras miesto paplūdimio, suskirstytas į tris skirtingas sritis: sekliųjų vandenų jūrų ekosistemas, giliavandenes jūrų ekosistemas ir gėlo vandens rūšis. Poema del Mar taip pat gali pasigirti didžiausiu kada nors pastatytu lenktu akvariumu – tuneliu – tai daugiau nei 140 tonų svorio, 36 metrų ilgio ir 7 metrų aukščio akvariumas.

Mūsų vertinimas – graži ir įspūdinga erdvė, tačiau mums pasirodė brangoka, nes kitaip nei šios įmonių grupės kituose parkuose (Loro ir Siam Tenerifėje) čia neužtrunki visą dieną, nes tokio poreikio net ir nėra.

Kainos: vaikams iki 3 metų nemokamai, vaikams 4-11 metų- 17,50 eur, suaugusiems (nuo 12 metų) – 25 eur.

Pirkite bilietą patogiai, saugiai ir iš anksto. 

Poema del Mar akvariumo koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Krokodilų parkas

Tai gyvūnų prieglauda ir tikrai ne zoologijos sodas. Parkas priima daugybę pavogtų, surastų gamtos apsaugos tarnybų ar tiesiog paliktų savo šeimininkų gyvūnų. Taip, čia glaudžiasi gyvūnai, kuriuos nusipirkę žmonės tik vėliau supranta, kad savotiškų bei egzotinių gyvūnų priežiūra reikalauja daugiau nei tradicinių naminių gyvūnų. Todėl lankymasis šiame parke padeda išsilaikyti prieglaudai ir išlaikyti šiuos gyvūnus.
Mūsų įspūdžiai – nedidelis jaukus parkas, lankymuisi skyrėme porą valandų, kurių pakako pamatyti ne tik gyvūnus, bet ir jų maitinimus.

Kainos: vaikams nuo 3 metų– 6,90 eur, suaugusiems (nuo 12 metų) – 9,90 eur.

Pirkite bilietą iš anksto.

Krokodilų parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Palmitos parkas

Analogas Jungle parkui Tenerifėje. Didelis amfiteatras, iš kurio atsiveria vaizdas į baseiną, kuriame delfinai demonstruoja savo judrumą. Papūgų pasirodymai, taip pat plėšriųjų paukščių ir kitų egzotiškų paukščių pasirodymai – kaip ir kituose parkuose, pasirodymai įskaičiuoti į įėjimo kainą.

Kainos: vaikams iki 2 metų nemokamai, vaikams MINI (3-4 metų) – 12 eur, vaikams nuo 5 metų – 24 eur, suaugusiems (nuo 11 metų) – 33 eur.

Daugiau informacijos ir bilietai.

Palmitos parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqualand Maspalomas

Vandens parkas salos pietuose – Maspalomas. Kol kas vienintelis vandens parkas Gran Kanarijoje, o Siam parkas dar tik planuose.

Kainos: vaikams iki 2 imtinai metų nemokamai, vaikams MINI (3-4 metų) – 13 eur, vaikams nuo 5 metų – 25 eur, suaugusiems (nuo 11 metų) – 34 eur.

Daugiau informacijos ir bilietai iš anksto.

Aqualand koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

ANGRY BIRDS parkas

Unikalus Ispanijoje ir visoje Pietų Europoje veiklos parkas. 5000m2 spalvingų užsiėmimų, skatinančių mokytis žaidžiant, vaikams ir tėvams kartu mėgautis saugioje aplinkoje. Erdvė, pilna veiklos įvairaus amžiaus žmonėms; nuo vaikų iki suaugusiųjų, kurie kartu mokosi ir smagiai leidžia laiką. Užsiėmimai apima čiuožimą, šokinėjimą, laipiojimą, mažą lenktynių trasą ar naują purslų zoną. Turėdami įėjimo bilietą galite išeiti ir vėl įeiti į parką bet kuriuo dienos metu.

Kainos: vaikams iki 2 metų nemokamai, vaikams 3-4 metų – 8 eur, vaikams 5-13 metų – 16 eur, suaugusiems – 12 eur.

Daugiau informacijos Angry bird parko internetinėje svetainėje.

Parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Holidayworld Maspalomas

Pramogų centras. Daugiau nei 30 pramogų, kurias papildo pasirodymai, pramogos, gastronomijos zonos ir daug daugiau. Holidayworld turi skirtingas zonas: atrakcionai, boulingas, karaoke ir pabėgimo kambariai.

Viena iš erdvių Woland Fun Park: didžiausias pramogų parkas Gran Kanarijoje. Atvykite į vienintelį pramogų parką Kanarų salose, įsikūrusį didžiausioje laisvalaikio zonoje Gran Kanarijoje. Didelė erdvė pramogoms su daugiau nei trisdešimt atrakcionų tiek lauke, tiek viduje. Atraskite vaikų parką su 10 skirtingų žaidimų aikštelių.

Kaina: vaikams iki 13 metų (nuo 90 cm ūgio) – 14,90 eur, suaugusiems – 10,90 eur.

Pirkite bilietus patogiai ir nestovėkite eilėse.

Holidayworld koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Plaukimas Submarinu

Įlipkite į Auksinį ryklį ir atraskite visą Puerto de Mogan jūros dugno žavesį kelionėje povandeniniu laivu. Pamatykite laivų nuolaužas ir grožėkitės nuostabia jūros fauna pro didelius langus.

Kainos: vaikams iki 13 metų – 20 eur, suaugusiems – 35 eur.

Pirkite bilietus saugiai ir patogiai.

Pramogos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Jodinėjimas kupranugariais Maspalomas kopose

Mėgaukitės nuostabiu pasijodinėjimu kupranugariais Maspalomas kopose. Eskursiją įsigykite mūsų partnerių sistemoje.

Pramogos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Delfinų ir banginių stebėjimas

Ieškokite delfinų ir banginių Gran Kanarijos vandenyse plaukdami laive su stikliniu dugnu su neribotu kiekiu gaiviųjų gėrimų. Iš arčiau susipažinkite su nuostabiais gyvūnais jų natūralioje aplinkoje. Ekskursiją su laivu užsisakykite iš anksto.

Pramogos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Gran Kanarijos miestai ir miesteliai

Sostinė Las Palmas ir senamiestis Vegueta

Sostinės gatvėse ir aikštėse yra istorinių pastatų, tokių kaip Casa de Colon dvaras, Santa Ana katedra, Museo Canario muziejus, Gabinete Literario klubas, Casas Consistoriales ir Centro Atlántico de Arte Moderno galerija. Teritorijoje aplink turgų, pastatytą 1856 m., gausu parduotuvių. Istorinis senamiestis, pilnas kultūros ir gražių kampelių.

Keliaukite po sostine HOP ON HOP OFF autobusu.

Las Palmas ir senamiesčio koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Teroras

Teroras, esantis Gran Kanarijos šiaurėje, yra vienas seniausių miestų Kanarų salose. XV amžiaus pabaigoje paskelbtas piligriminiu miestu, Teroras gali pasigirti dideliu religiniu paveldu, įskaitant bažnyčią, vienuolynus ir originalius vietinių didikų šeimų namus. Teror pyragaičių gamintojai ir kepėjai garsėja savo saldžiais patiekalais Gran Kanarijoje. Teroras sekmadienio rytais šurmuliuoja dėl pagrindinėje aikštėje esančio gatvės turgaus, kuriame prekiaujama įvairiais vietiniais produktais, papuošalais ir mediniais bei tekstilės gaminiais, taip pat tipiniais produktais, tokiais kaip populiari tepama chorizo dešra.

Teror koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Firgas

Mažas miestelis, esantis Gran Kanarijos šiaurėje. Jo istorija ilgą laiką buvo susijusi su vandeniu, o šiandien senamiesčio centre laiptais teka dirbtinis krioklys. Gražus senamiestis yra puiki vieta pasivaikščioti. Senamiesčio centre yra San Roque bažnyčia ir aikštė. Firgaso vandens malūnas, seniausias Kanarų salose vis dar naudojamas, buvo atnaujintas ir atviras lankytojams. Plytelėmis dekoruoti suoleliai, salų atvaizdavimas – tikrai būtina apsilankyti.

Firgas koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Arucas

Gran Kanarijos šiaurėje esantis Arukasas garsėja savo San Juan Bautista bažnyčia – katedra. Neogotikos stiliaus jame saugoma daugybė meno vertybių. Katedra įspūdingai atrodo vakare.

Arucas koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Agaete

Agaetės slėnis šiaurės vakarų Gran Kanarijoje yra viena gražiausių salos vietų. Mieste, kurio vienoje pusėje išsirikiavę balti namai, daugybė žuvų restoranėlių.

Agaete koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Tejeda

Miestelis nėra labai didelis, pėsčiomis galima nueiti praktiškai per 20 min. Galite aplankyti Nuestra Señora del Socorro bažnyčią, esančią šalia Tejeda rotušės, taip pat įvairias gatves ir pėsčiųjų alėjas. Tejedos kaime daug migdolų. Šiame mieste vasario mėnesį rengiama migdolų žydėjimo šventė. Mėgaukitės apylinkėmis ir įspūdingais vaizdais arba aplankykite Roque Nublo uolą. Išvykę iš miestelio link Roque Bentayga rasite tradicinį milžinišką krepšelį, idealiai tinkantį nusifotografuoti.

Tejeda koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Puerto de Mogan

Gran Kanarijos Venecija, praktiškai dėl kurios grįžome antrą kartą į salą. Šis gražus, svetingas žvejų kaimelis pietų Gran Kanarijoje vis dar išlaiko savo vietinį pojūtį. Jo įspūdinga architektūra kontrastuoja su gėlių sodais ir tiltais sujungtais kanalais. Auksinis paplūdimys taip pat vilioja. Sakoma, jog Puerto de Mogane saulėtų dienų yra daugiau nei beveik bet kuriame kitame Europos kurorte.

Puerto de Mogan koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Kitos lankytinos vietos Gran Kanarijoje

Cenobio de Valerón

Tai aborigenų grūdų saugyklos, esančios ant aukšto Montaña del Gallego šlaito. Jį pastatė senovės Kanarų gyventojai daugiau nei prieš 800 metų, visapusiškai išnaudodami ugnikalnio kūgio geologines sąlygas. Titnago akmenų pagalba jie iškasė per 350 keliuose lygiuose išdėstytų ertmių, kuriose buvo saugomi grūdai ir kiti maisto produktai. Tiesa, apsilankyti čia kainuoja 3 eur.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Roque Nublo

Kaip ir minėjau lankydami Tejeda miestelį užsukite ir Roque Nublo, esančią daugiau nei 1800 metrų aukštyje. Pasigrožėkite atsiveriančiais vaizdais bei įkvėpkite tikro kalnų oro.

Roque Nublo koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Pico de las Nieves

Aukščiausia apžvalgos aikštelė Gran Kanarijoje. 1949 metrų virš jūros lygio aukštyje atsiveria nuostabūs vaizdai.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Maspalomas kopos

Balto smėlio kopos. Kopų lankymas galimas, tačiau sekite ženklus ir informacinius skydelius. Apsaugos planu niekada nebuvo siekiama uždrausti patekti į kopas, o tiesiog nukreipti žmones pažymėtais takais ir takeliais, kurie bus suderinami su aplinkos apsauga ir pagarba. Visada laikykitės pažymėtų vietų ir leistino kelio.

Maspalomas koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Caldera de Bandama

Tai 200 metrų gylio ir 1000 metrų skersmens ugnikalnio įduba. Puiki vieta fotografijoms.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Amadores

Gražus urbanizuotas paplūdimys su daug krautuvėlių ir užkandinių. Nuostabi apžvalgos aikštelė kalno viršuje.

Mirador del Balcon

Stiklinė apžvalgos aikštelė kalno šlaite. Labai gražu, tačiau važiuokite giedru oru.

Rekomendacijos apgyvendinimui

Sakoma, jog šilčiausia yra Puerto Rico miestelyje. Jame yra nedidelis kriauklės formos paplūdimys. Labai jauki smėlėta teritorija, atitverta bangolaužių. Vienas geriausių paplūdimių saloje, jei keliaujate su šeima. Puerto Rico buvo vienas iš pirmųjų dirbtinių paplūdimių Gran Kanarijoje.

Mes gyvenome kelis kartus apartamentuose skirtingose vietose. Na o paskutinį kartą apsistojome Monte Feliz viešbutyje. Tai tikrai nėra ta vieta, į kurią grįžčiau ir grįžčiau, bet negaliu ignoruoti to, jog vaikams ši vieta labai patiko. Viešbutis netoli Maspalomas kurorto, šalia pėsčiomis pasiekiami keli restoranėliai (pravertė, nes viešbutyje tik greitas maistas), kaina mūsų laikotarpiu buvo itin draugiška (60 eur/naktis dviejų miegamųjų apartamentai su virtuvėle ir balkonu). Viešbutis ne naujas, jį pamėgę patys ispanai. Vaikams yra baseinas, kelios žaidimų aikštelės – zonos teritorijoje.

Rekomendacijos ispaniško maisto vietoms

Kaip žinia esame guachinche tipo restoranėlių gerbėjai ir Gran Kanarijoje tokių radome.

Mūsų rekomenduojami:

  • La Vaqueria. Išskirtinio interjero guachinche. Vietoje galima įsigyti ir kanarietiškų produktų.
  • La Cuchara Sabor Canario. Galėsite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pamatyti nemažai įvairių gyvuliukų. Beje ši vieta yra pakeliui į Krokodilų parką.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus. Mūsų draugai Pasirink Sparnus dovanoja mūsų skaitytojams ir sekėjams ypatingą nuolaidą kelionėms!

Su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS jums pritaikys net 4 proc nuolaidą kelionėms. O perkantiems Itaka ir JoinUP organizuojamas keliones padovanos nemokamą KELIONĖS DRAUDIMĄ visiems keliaujantiems!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje ir Kanarų salose, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje ir kitose Kanarų salose įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.